Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
217
Κριτικές
4
Like
241
Πόντοι
1

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.334
Like
467
Πόντοι
36

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
852
Κριτικές
33
Like
2.545
Πόντοι
5.345

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Καλως ηρθες και παλι.Η Μαρθα ειναι αυτη που λες και πηγε Σαλαμινα.Η Juliet ειναι στην γειτονια σου αλλα κανει αυστηρα μονο μασαζ με πετσετα.
ΚΑταλαβα... Τη Μάρθα την επισκέφτηκα πριν χρονια στον παλιο της χωρο. Ξεπετα.... μιση ωρα 50€ειχα δωσει τοτε ... μονο σεξ. Ουτε μασαζ ουτε τίποτα. Η άλλη κριμα που δεν προσφέρει επιπλέον υπηρεσίες .
Η Ιουλία στο Περιστέρι έχει κάνει αύξηση κατά 10€ δηλ στα 40 έχει αλλάξει κάτι στο πρόγραμμα η το ίδιο αποστειρωμενο μασάζ με φραπέ.
Τα ίδια φίλε. Η αύξηση έγινε λόγω της αύξησης του κόστους ζωής πλέον. Όλα ακριβαίνουν. Το μονο που μου αρεσει σητν Ιουλία είναι ότι κάνει τα καλύτερα "περάσματα" όταν σου κάνει μασαζ στα πόδια.
Απ' ότι κατάλαβα η μάνα κάνει διακριτικά ίσως σε λίγους, αλλά θα δούμε την επόμενη.
Η μόνη που αξίζει για φτηνό γυμνό μασάζ είναι η Νατάσα Ανθούπολη.
Δεν είναι και τόσο φτηνή.. Νομίζω κανα40άρι χρεώνει και αυτή και δεν κάνει απολύτως τίποτα. Για μένα δεν αξίζει εκτός αν ψάχνει μόνο για σκέτο μασαζ
 

nemesis1985

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σας, νέος εδώ και πρωτάρης στα του μασάζ.
Που να κοιτάξω για πρώτη φορά ;
 

voxir

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
37
Πόντοι
0
Καλως ηρθες και παλι.Η Μαρθα ειναι αυτη που λες και πηγε Σαλαμινα.Η Juliet ειναι στην γειτονια σου αλλα κανει αυστηρα μονο μασαζ με πετσετα.

Περαματιώτης και δεν ξερω την Juliet? Ντροπή μου
Η Μάρθα ειναι η γνωστή Μάρθα που ήταν προς Χαραυγη-Κερατσινι κοντά στα γαριδάδικα;

Αν την 7η φορά που θα ξαναπας , δε σου κανουν τίποτα, τότε την 8η ρίξτους άκυρο
Η Μάρθα πέρα από μασάζ τι άλλο κάνει;
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
152
Like
200
Πόντοι
21
Η Ιουλία με το ίδιο πάντα σορτσάκι χειμώνα καλοκαίρι ? Ή άλλαξε dressing code? χωρίς κανένα ερωτισμό και 40 ευρώ πλέον, δεν είναι vfm καλύτερα φωτεινή Καλλιθέα
Ακρίβυνε η ζωή αδερφέ ακρίβυνε και η Ιουλία
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
25
Like
106
Πόντοι
0
Αλμπάνα απ' ότι είδα είναι η Ελβίρα η μάνα στην Καλλιθέα, αυτή με την κόρη της που το παίζουν δύσκολες.
 

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Αλμπάνα απ' ότι είδα είναι η Ελβίρα η μάνα στην Καλλιθέα, αυτή με την κόρη της που το παίζουν δύσκολες.
Φιλε μου Αλβανιδες ειναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φιλε μου Αλβανιδες ειναι.
Αλλα που θα παει θα ανοιχτουνε
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.081
Κριτικές
2
Like
8.787
Πόντοι
2.456
Η Ιουλία με το ίδιο πάντα σορτσάκι χειμώνα καλοκαίρι ? Ή άλλαξε dressing code? χωρίς κανένα ερωτισμό και 40 ευρώ πλέον, δεν είναι vfm καλύτερα φωτεινή Καλλιθέα
Η φωτεινή είναι στα 50 με οικοδομικό φραπέ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom