Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

panteliakas

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Να σου πω για προ εξαμήνου.. αφού με δυσκολία με θυμήθηκε (είχαμε βρεθεί παλιά μια φορά), μου πρόσφερε φραπεδάκι αλλά μου είπε δεν προχωράει άλλο..
θα μπορουσα να εχω τηλεφωνο της πουπεσκου?? σε πμ
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.443
Πόντοι
446

panteliakas

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Μάλλον όχι μια και 2-3 συναγωνιστές δήλωσαν πως έχει ανάρμοστη συμπεριφορά.
Η καλύτερη μέχρι στιγμής για εμένα είναι η Lilly
lilly? λεπτομερειες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα μπορουσα να εχω τηλεφωνο της πουπεσκου?? σε πμ
κι εγω εαν γινεται
 

panteliakas

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: gkas1

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
118
Like
186
Πόντοι
1
ηλικία 50 - 55, πάνω από το σταθμό αττικής.. εύκολη επικοινωνία, τυπικά ευγενική μου ζήτησε 60 για full, δεν με ενέπνευσε όμως καθόλου κ έφυγα.. αν μου έδινε εκείνη τα 60 ίσως έμενα..:cheesy:
Α τοσο χαλια...ευχαριστω!
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.443
Πόντοι
446
lilly? λεπτομερειες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


κι εγω εαν γινεται
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Γνωρίζει κανείς τι απέγινε η μασέρ Ελένη, η οποία έχει και την ιστοσελίδα αυτή;
Έκανε πολύ καλό ολόγυμνο μασάζ σε ξενοδοχεία στο Μεταξουργείο, Ελληνίδα 28 χρόνων. Με χαμηλό κόστος.
Η ιστοσελίδα της
 

alexandro1982

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
37
Like
96
Πόντοι
0
Όπως έχω ξανα γράψει για γενικά αλλά και για την συγκεκριμένη όποια έχει τέτοιου είδους συμπεριφορά να μένει στο περιθώριο και στην πείνα για να βάλει μυαλό.
Εγώ δεν αντιμετώπισα τέτοια συμπεριφορά ΑΛΛΑ από την στιγμή που διάβασα την πρώτη κριτική με ανάρμοστη συμπεριφορά την διέγραψα και ας πέρασα καλά εγώ...
Παίρνουν λεφτά που οι περισσότεροι δουλεύουν 2-3 μέρες για να τα βγάλουν και θα κάνουν και τσαμπουκαδες??
Ε όχι όπως εγώ στην δουλειά μου προσπαθώ να είμαι ευγενικός και εξυπηρετικός έτσι και ακόμα περισσότερο θα πρέπει να είναι και εκείνες.
Διαγραφή λοιπόν σε αυτή από όλους να βάλει μυαλό .
Θα το πω άλλη μια φορά η Lilly είναι ότι καλύτερο έχω βρεί σε μασάζ διάθεση χαρακτήρα και αρκετά καυλιάρα απλά δεν είναι μοντέλο και δεν έχει χώρο.
Αυτά από εμένα αδέρφια
Γεμίσαμε προμοτορες..αν είναι να δώσω με ξενοδοχείο 100ρι πάω κ σε Λαδικό κ γαμαω μουναρα...
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.443
Πόντοι
446
Τελευταία τροποποίηση:

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.058
Πόντοι
1.585
Παιδιά έχουμε λίγο μπερδευτεί με όλες τις "κυρίες" του ανατολικού μπλοκ οι περισσότερες , που μας προσφέρουν υπηρεσίες χειρομάλαξης. Λίλυ, Άννα, Ελένη, Μαρίνα κλπ..
Ποια είναι η μία , ποια ή άλλη, τηλέφωνο της μιας , της άλλης, που βρίσκεται κλπ.
Λοιπόν να βάλλουμε τα πράγματα σε μια τάξη.

Όλες αυτές έχουν δικές τους πολιτικές, όλα είναι σχετικά κ αλληλεξαρτώμενα, τάσεων , και διαθέσεων τους, που θα σε βρουν, πως θα κόψουν, τι ανάγκες έχουν, τι προηγήθηκε.
Ως εκ τούτου ανάλογα με τη φάση που βρίσκονται αλληλεπιδρούν μαζί μας, άλλος πηγαίνει περνάει υπέροχα, μας ενημερώνει κ ο επόμενος όχι μόνο ταλαιπωρείται να κλείσει ραντεβού αλλά επιπρόσθετα κ όταν κλείσει δε λαμβάνει τις υπηρεσίες που είχε στο μυαλό του, κοινώς κλαίει τα χρήματά του.
Και όχι μόνο αυτό, εμένα προσωπικά μου έχει τύχει η ίδια "κυρία" με την οποία πέρασα μια πολύ ευχάριστη ώρα, την επόμενη φορά να είναι ξεπέτα.

Γι αυτό καλά κάνουμε και ενημερώνουμε για το πως περάσαμε με κάποια από αυτές, χωρίς αυτό όμως να σημαίνει ή να εξασφαλίζει, ότι θα απολαύσει αντίστοιχες υπηρεσίες κ ο επόμενος. Ούτε καν εμείς οι ίδιοι.

Το νήμα αυτό μας δίνει τη δυνατότητα να κάνουμε online update στο τρέχον προφίλ της καθεμιάς...

Η ενημέρωση κ η αναζήτηση συνεχίζονται...
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.443
Πόντοι
446
Παιδιά έχουμε λίγο μπερδευτεί με όλες τις "κυρίες" του ανατολικού μπλοκ οι περισσότερες , που μας προσφέρουν υπηρεσίες χειρομάλαξης. Λίλυ, Άννα, Ελένη, Μαρίνα κλπ..
Ποια είναι η μία , ποια ή άλλη, τηλέφωνο της μιας , της άλλης, που βρίσκεται κλπ.
Λοιπόν να βάλλουμε τα πράγματα σε μια τάξη.

Όλες αυτές έχουν δικές τους πολιτικές, όλα είναι σχετικά κ αλληλεξαρτώμενα, τάσεων , και διαθέσεων τους, που θα σε βρουν, πως θα κόψουν, τι ανάγκες έχουν, τι προηγήθηκε.
Ως εκ τούτου ανάλογα με τη φάση που βρίσκονται αλληλεπιδρούν μαζί μας, άλλος πηγαίνει περνάει υπέροχα, μας ενημερώνει κ ο επόμενος όχι μόνο ταλαιπωρείται να κλείσει ραντεβού αλλά επιπρόσθετα κ όταν κλείσει δε λαμβάνει τις υπηρεσίες που είχε στο μυαλό του, κοινώς κλαίει τα χρήματά του.
Και όχι μόνο αυτό, εμένα προσωπικά μου έχει τύχει η ίδια "κυρία" με την οποία πέρασα μια πολύ ευχάριστη ώρα, την επόμενη φορά να είναι ξεπέτα.

Γι αυτό καλά κάνουμε και ενημερώνουμε για το πως περάσαμε με κάποια από αυτές, χωρίς αυτό όμως να σημαίνει ή να εξασφαλίζει, ότι θα απολαύσει αντίστοιχες υπηρεσίες κ ο επόμενος. Ούτε καν εμείς οι ίδιοι.

Το νήμα αυτό μας δίνει τη δυνατότητα να κάνουμε online update στο τρέχον προφίλ της καθεμιάς...

Η ενημέρωση κ η αναζήτηση συνεχίζονται...
Συμφωνώ απόλυτα...και συνεχίζω να επιμένω πως αν κάποια κοπέλα έχει ανάρμοστη συμπεριφορά να την αφήνουμε όλοι στο περιθώριο.
 

ezy

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα έχω στις 5:00 ραντεβού στην Καλλιθέα με την θεία Ελένη το δρόμο το θυμάμαι το νούμερο δεν θυμάμαι Μήπως ξέρεις κανείς το νούμερο γιατί τώρα έχει κόσμο και δεν το σηκώνει
 

Scorpio0007

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
0
Νατάσα Περιστερι..πολύ καλό μασάζ γυμνός..αξίζει μια δοκιμή..
Κάνει κάτι παραπάνω;; Μια μελαχρινή αδύνατη με μακρύ μαλλί είναι ;; Νομίζω ότι την είχα δοκιμάσει παλαιότερα και είναι στα δεν !! Δεν νομίζω να προχωράει αν είναι αυτή που νομίζω !! Ενημέρωσε αν θέλεις ..
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Σήμερα έχω στις 5:00 ραντεβού στην Καλλιθέα με την θεία Ελένη το δρόμο το θυμάμαι το νούμερο δεν θυμάμαι Μήπως ξέρεις κανείς το νούμερο γιατί τώρα έχει κόσμο και δεν το ση
Σήμερα έχω στις 5:00 ραντεβού στην Καλλιθέα με την θεία Ελένη το δρόμο το θυμάμαι το νούμερο δεν θυμάμαι Μήπως ξέρεις κανείς το νούμερο γιατί τώρα έχει κόσμο και δεν το σηκώνει
Ακόμα 70 παίρνει ?
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81

Παιδιά καλησπέρα για εδώ έχουμε τιποτα; σε αναζήτηση στο φόρουμ δεν βρήκα κατι, επίσης την κάλεσα μου είπε πως ντουζ δεν μπορώ να κάνω εκεί και πως είναι στα 30€. Όταν ρωτησα για εκτονωση, μου είπε κάνω απαλο. Μάλλον αυτό υπονοησε. Νέο κόσμο βρίσκεται ο χώρος, κάποιος, κάποια πληροφορία; μήπως κάνω το κασκαντεριλικι..
 

Chang

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
23
Like
10
Πόντοι
0

Παιδιά καλησπέρα για εδώ έχουμε τιποτα; σε αναζήτηση στο φόρουμ δεν βρήκα κατι, επίσης την κάλεσα μου είπε πως ντουζ δεν μπορώ να κάνω εκεί και πως είναι στα 30€. Όταν ρωτησα για εκτονωση, μου είπε κάνω απαλο. Μάλλον αυτό υπονοησε. Νέο κόσμο βρίσκεται ο χώρος, κάποιος, κάποια πληροφορία; μήπως κάνω το κασκαντεριλικι..
Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι μια γριά κοντά 65 και έχει ένα χώρο μέσα σε ένα άλλο μαγαζί που έχει κλείσει. Εμένα πάντως δεν μου έκανε εκτόνωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom