Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

cayman

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Like
74
Πόντοι
0
Σωστός νομίζω δείχνει τι ειναι
Ρε, καμία σχέση.Μαλλον όλες οι κοπέλες με τα κέφια τους παίζει και χημεία. Με μένα ήταν πολύ καλη μάλλον γιατί πάω συχνά , κάθεται πολύ ώρα μαζί μου . Εγώ δίνω εκατοσταρικο. αλλά να ξέρεις έχω φάει και γούνινα παλτά
Σωστός νομίζω δείχνει τι ειναι
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.439
Πόντοι
446
Κλασική περίπτωση βλάβης λοιπόν!!! Μόνο ο φίλος @Skf είχε θετική εμπειρία μέχρι τώρα. Πάει να πει πως η κοπέλα είναι με τις μέρες της και δεν υπάρχει επαγγελματική αντιμετώπιση των πελατών της με σταθερό πρόγραμμα, συμπεριφορά κλπ.
Όποιος δέχεται τέτοιες συμπεριφορές δεν κλείνει ραντεβού.... Τις αφήνει στην πείνα μέχρι να στρώσουν χαρακτήρα
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.439
Πόντοι
446
Αδερφέ μου μπορεί να χεις και δίκιο.Εγω όπως ανέφερα δεν γαμησα μονο μασάζ και πίπα στα οποία δεν βιάστηκε σε τίποτα και ήταν φουλ περιποιητική.Μετάβαση είχα καθώς μετά το μασάζ ανέβηκε πάνω μου b2b και μ έγλειφε αργά και καυλωτικα μεχρι να περάσουμε στο δεύτερο μέρος.Επίσης 50 μάλλον έδωσα γιατι ξεκαθάρισα ως δεν θέλω σεξ.Χρόνο δεν ανέφερε καθόλου,όσο για την πίπα καθόλου μονότονη,φάνηκε να αγαπάει το πέος γενικά.Είναι και η χημεία με τον καθένα σε όλους έχει τύχει μετά από διθυραμβικές κριτικές να φάμε φόλα.Γι αυτό είμαστε εδώ,προχωραμε
Συμφωνώ
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
305
Like
92
Πόντοι
1
Εγώ προτείνω την άλλη Άννα , μια από το Άλιμο, Ρωσίδα είναι και αυτή κάνει φοβερό μασάζ και έχει πολύ ωραίο χώρο . 80€ αλλά αξίζει.
Ποια είναι αυτή φίλε μου. Έχεις αγγελία της
 
  • Like
Αντιδράσεις: cayman

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
924
Πόντοι
86
Κλασική περίπτωση βλάβης λοιπόν!!! Μόνο ο φίλος @Skf είχε θετική εμπειρία μέχρι τώρα. Πάει να πει πως η κοπέλα είναι με τις μέρες της και δεν υπάρχει επαγγελματική αντιμετώπιση των πελατών της με σταθερό πρόγραμμα, συμπεριφορά κλπ.
Βιαστική να φύγει. Παίρνει όμως όλα τα λεφτά. Έχει μα και μου. Προμοτάρει το γρήγορο τελείωμα με το στομα.
 

cayman

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Like
74
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • IMG-781db93bb209024de7912b9115463d1c-V.jpg
    IMG-781db93bb209024de7912b9115463d1c-V.jpg
    76,2 KB · Εμφανίσεις: 134
  • Like
Αντιδράσεις: rageo
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Επειδή βλέπω ότι υπάρχει ενδιαφέρον ας γράψω κι εγώ λοιπόν. Το παρόν είναι ένα πμ το οποίο έστειλα σε δύο συναγωνιστές που εξέφρασαν ενδιαφέρον. Το αντιγράφω αυτούσιο.
"Την είχα λοιπόν λοκάρει και παίρνω τηλ. Δε το σηκώνει. Λέω θα έχει πελάτη. Σε μισή ώρα ξαναπαίρνω, τίποτα, μετά από λίγο ξανά, τίποτα!!! Καπάκι μου κάνει αναπάντητη. Την παίρνω και μου λέει "δεν είχα πελάτη αλλά ήθελα να δω αν επιμένεις, τότε πραγματικά θέλεις ραντεβού". Λέω, σκέψου τι τραβάνε οι κοπέλες από τους καυλάντηδες... Οκ ραντεβού την τάδε ώρα, πες μου πρόγραμμα, μου λέει το και το, δε θυμάμαι ακριβώς γιατί έχουν περάσει και 2-3 χρόνια, 60 ευρώ. Της λέω στην αγγελία γράφεις 50! Ναι λέει αυτή, τι ψυχή έχει ένα δεκάρικο;;; Λέω μέσα μου, δε γαμιέται!!! Το κλείσαμε. Ξεκινάω και στο δρόμο με παίρνει τηλ. Ξέρεις λέει, δεν μπορώ στο σπίτι μου και έχω πρόβλημα με τη σπιτινοικοκυρά και να πάμε σε χοτέλ. Της λέω ξέρεις κάτι;;; Έχει δυσκολέψει πολύ, δεν πειράζει, άλλη φορά!!! Μου λέει, θα σου κόψω το δεκάρικο που θα δώσεις στο χοτέλ. Ρε δε γαμιέσαι, το δεκάρικο είναι το θέμα ή η δυσκοιλιότητα;;;; Τελικά μου λέει, έλα σπίτι αλλά μην κάνεις θόρυβο κλπ. Σα μαλάκας εγώ πάω ενώ είχα τόσα red flags. Μην πολυλογώ, πήγα. Ωραία παρουσία από σώμα-πρόσωπο, λίγο κοιλιά αλλά ωραία!!! Με ξαπλώνει και φεύγει. Ξαναέρχεται και μου κάνει μασάζ κουβεντιάζοντας για τη σπιτονοικοκυρά, για κάτι σκύλους, για τις άλλες μασατζούδες κλπ κλπ. Λίγο μασάζ πολλά λόγια άσχετα!!! Πάμε στο άλλο δωμάτιο με το κρεβάτι. Με αφήνει και χάνεται για λίγο. Έρχεται, να με κοιτάει περίεργα. Μόλις της έβγαλα το κιλοτάκι, το μουνί της μου άρεσε και λέω να τη γλείψω λίγο.Ειχε φουσκωτά μουνόχειλα. Μου λέει ένα λεπτό και φεύγει. Πάει στο μπάνιο και ξαναέρχεται και είχε πασαλειφτεί με ένα υγρό, όλη την περιοχή!!! Δε μύριζε τίποτα αλλά δεν ήταν για γλείψιμο. Μόλις της λέω τέλος πάντων να κάνουμε σεξ, μου λέει με συγχωρείς ένα λεπτό και φεύγει πάλι!!! Λέω ρε πούστη μου, τι γίνεται;;;; πάει στο μπάνιο και ενώ φαίνεται πως κάτι κάνει, αυτή με παρακολουθεί να δει τι κάνω;;;; Μετά από λίγο ξανάρχεται, τη βάζω να μου τον σηκώσει και την πηδάω πολύ δυνατά ιεραποστολικά να χύσω μην πάει χαμένο το 60άρι. Έδειχνε σαν να φοβάται κάτι εκείνη την ημέρα, δεν ξέρω, ίσως κάτι προσωπικό της, ίσως τη σπιτονοικοκυρά;;;; Δεν ξέρω. Ενώ έχει καλό κορμί, δεν ξαναπάτησα. Η ίδια μου είπε ότι δούλευε στο Σολωμού αλλά ήρθε μια καινούρια και τους πήρε τη δουλειά!!! Από άλλες μασατζούδες έμαθα πως είναι τεμπέλα στη δουλειά. Αυτό δε σημαίνει ότι θα κάνει και σε εσένα τα ίδια. Μη με παρεξηγήσεις. Ίσως ήταν σε κακή μέρα. Καλό βόλι!!!"
Σε ποιο Σολωμού; Στο 70 η στο 33?
 

Islander6

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2021
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
Θεία Ελένη 65-70 πολύ καθαρή πολύ γκαυλιφατσα πάντα περιποιημένη πάντα με διάθεση , δε σηκώνει πολλά πολλά ( και καλά κάνει ) κάθε φορά που παω φεύγω με χαμογελάρα, το καλύτερο μασάζ πιπαρα μέχρι τα λαρύγγια , όσοι δεν έχουν θέμα με ηλικία περνάνε σούπερ ,80 ευρώ νονιζω, παρκινγκ εύκολο
Από στήθος πως είναι ; 80 για πόση ώρα;
 

Islander6

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2021
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
Μποιζ έχετε να προτείνετε γκρανι 55+ με καλό μασαζάκι και μεγάλο στήθος ; Πήγα στην ιρα στην Αχιλλέως στο π. Φάληρο και δεν έμεινα ευχαριστημένος
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.082
Κριτικές
2
Like
8.791
Πόντοι
2.456
Θεία Ελένη 65-70 πολύ καθαρή πολύ γκαυλιφατσα πάντα περιποιημένη πάντα με διάθεση , δε σηκώνει πολλά πολλά ( και καλά κάνει ) κάθε φορά που παω φεύγω με χαμογελάρα, το καλύτερο μασάζ πιπαρα μέχρι τα λαρύγγια , όσοι δεν έχουν θέμα με ηλικία περνάνε σούπερ ,80 ευρώ νονιζω, παρκινγκ εύκολο
Τυπε αλήθεια τώρα,
80 το πήγε η μπαμπουσκα;
:confused::confused::confused:
 

cayman

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Like
74
Πόντοι
0
Και μέχρι που φτάνει; φραπέ;
Είναι φάση μασάζ, μάλιστα πολύ καλό δε κορόιδευε και χαλάρωση, πολύ ωραίος χώρος, ζεστή ατμόσφαιρα σε κερνάει και ποτό μαζί με φραπέ και καλαμάκι , μια ώρα 80€
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
4
Like
1.320
Πόντοι
206
Ναι νομίζω και παραπάνω
Εμενα παντως με ειχε κραξει απο το τηλεφωνο γιατι ζητησα να μου δωσει λιγες παραπανω πληροφορίες περα απο το ελα στον αλιμο και ξαναπαρε με
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
201
Κριτικές
16
Like
768
Πόντοι
311
Καλησπέρα μάγκες η Αλίκη στο Χολαργό εξακολουθεί κάνει τα ραντεβού της στο χώρο στη Μεσογείων η έχει αλλάξει!!! Έχω προσπαθήσει να επικοινωνήσω και δεν τα κατάφερα μαζί της.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
Μποιζ έχετε να προτείνετε γκρανι 55+ με καλό μασαζάκι και μεγάλο στήθος ; Πήγα στην ιρα στην Αχιλλέως στο π. Φάληρο και δεν έμεινα ευχαριστημένος
πια ειναι αυτη η Ηρα η ταταρα παιδες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom