Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (6 μέλη και 16 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Εγώ προτείνω την άλλη Άννα , μια από το Άλιμο, Ρωσίδα είναι και αυτή κάνει φοβερό μασάζ και έχει πολύ ωραίο χώρο . 80€ αλλά αξίζει.
Σε ποιά αναφέρεσαι συναγωνιστή ;
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.103
Κριτικές
50
Like
6.357
Πόντοι
7.636
Εγώ προτείνω την άλλη Άννα , μια από το Άλιμο, Ρωσίδα είναι και αυτή κάνει φοβερό μασάζ και έχει πολύ ωραίο χώρο . 80€ αλλά αξίζει.
Και μέχρι που φτάνει; φραπέ;
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
878
Κριτικές
33
Like
2.632
Πόντοι
5.345

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.443
Πόντοι
446

Προσπάθεια να κλείσω συνάντηση μαζί της. Σε 3 πρώτες κλήσεις δεν το σήκωνε, στη τέταρτη απάντησε νευρικά κά αρνητικά για συνάντηση. Και το έκλεισε και απότομα.
Πωωωω ρε φίλε δεν την παλεύουν έλεος
 

cayman

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Like
74
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • IMG-7ef7a65f6a164c59cdf71f9df8c17b07-V.jpg
    IMG-7ef7a65f6a164c59cdf71f9df8c17b07-V.jpg
    61,7 KB · Εμφανίσεις: 113

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.770
Like
14.288
Πόντοι
2.256
Στην αγγελία έλεγε τελειωτικό πρόσωπο και την ρώτησα στο τηλ και άρχισε να βρίζει και μου το κλείσε στην μούρη! :2funny::2funny:


Προσπάθεια να κλείσω συνάντηση μαζί της. Σε 3 πρώτες κλήσεις δεν το σήκωνε, στη τέταρτη απάντησε νευρικά κά αρνητικά για συνάντηση. Και το έκλεισε και απότομα.

Πωωωω ρε φίλε δεν την παλεύουν έλεος
Επειδή βλέπω ότι υπάρχει ενδιαφέρον ας γράψω κι εγώ λοιπόν. Το παρόν είναι ένα πμ το οποίο έστειλα σε δύο συναγωνιστές που εξέφρασαν ενδιαφέρον. Το αντιγράφω αυτούσιο.
"Την είχα λοιπόν λοκάρει και παίρνω τηλ. Δε το σηκώνει. Λέω θα έχει πελάτη. Σε μισή ώρα ξαναπαίρνω, τίποτα, μετά από λίγο ξανά, τίποτα!!! Καπάκι μου κάνει αναπάντητη. Την παίρνω και μου λέει "δεν είχα πελάτη αλλά ήθελα να δω αν επιμένεις, τότε πραγματικά θέλεις ραντεβού". Λέω, σκέψου τι τραβάνε οι κοπέλες από τους καυλάντηδες... Οκ ραντεβού την τάδε ώρα, πες μου πρόγραμμα, μου λέει το και το, δε θυμάμαι ακριβώς γιατί έχουν περάσει και 2-3 χρόνια, 60 ευρώ. Της λέω στην αγγελία γράφεις 50! Ναι λέει αυτή, τι ψυχή έχει ένα δεκάρικο;;; Λέω μέσα μου, δε γαμιέται!!! Το κλείσαμε. Ξεκινάω και στο δρόμο με παίρνει τηλ. Ξέρεις λέει, δεν μπορώ στο σπίτι μου και έχω πρόβλημα με τη σπιτινοικοκυρά και να πάμε σε χοτέλ. Της λέω ξέρεις κάτι;;; Έχει δυσκολέψει πολύ, δεν πειράζει, άλλη φορά!!! Μου λέει, θα σου κόψω το δεκάρικο που θα δώσεις στο χοτέλ. Ρε δε γαμιέσαι, το δεκάρικο είναι το θέμα ή η δυσκοιλιότητα;;;; Τελικά μου λέει, έλα σπίτι αλλά μην κάνεις θόρυβο κλπ. Σα μαλάκας εγώ πάω ενώ είχα τόσα red flags. Μην πολυλογώ, πήγα. Ωραία παρουσία από σώμα-πρόσωπο, λίγο κοιλιά αλλά ωραία!!! Με ξαπλώνει και φεύγει. Ξαναέρχεται και μου κάνει μασάζ κουβεντιάζοντας για τη σπιτονοικοκυρά, για κάτι σκύλους, για τις άλλες μασατζούδες κλπ κλπ. Λίγο μασάζ πολλά λόγια άσχετα!!! Πάμε στο άλλο δωμάτιο με το κρεβάτι. Με αφήνει και χάνεται για λίγο. Έρχεται, να με κοιτάει περίεργα. Μόλις της έβγαλα το κιλοτάκι, το μουνί της μου άρεσε και λέω να τη γλείψω λίγο.Ειχε φουσκωτά μουνόχειλα. Μου λέει ένα λεπτό και φεύγει. Πάει στο μπάνιο και ξαναέρχεται και είχε πασαλειφτεί με ένα υγρό, όλη την περιοχή!!! Δε μύριζε τίποτα αλλά δεν ήταν για γλείψιμο. Μόλις της λέω τέλος πάντων να κάνουμε σεξ, μου λέει με συγχωρείς ένα λεπτό και φεύγει πάλι!!! Λέω ρε πούστη μου, τι γίνεται;;;; πάει στο μπάνιο και ενώ φαίνεται πως κάτι κάνει, αυτή με παρακολουθεί να δει τι κάνω;;;; Μετά από λίγο ξανάρχεται, τη βάζω να μου τον σηκώσει και την πηδάω πολύ δυνατά ιεραποστολικά να χύσω μην πάει χαμένο το 60άρι. Έδειχνε σαν να φοβάται κάτι εκείνη την ημέρα, δεν ξέρω, ίσως κάτι προσωπικό της, ίσως τη σπιτονοικοκυρά;;;; Δεν ξέρω. Ενώ έχει καλό κορμί, δεν ξαναπάτησα. Η ίδια μου είπε ότι δούλευε στο Σολωμού αλλά ήρθε μια καινούρια και τους πήρε τη δουλειά!!! Από άλλες μασατζούδες έμαθα πως είναι τεμπέλα στη δουλειά. Αυτό δε σημαίνει ότι θα κάνει και σε εσένα τα ίδια. Μη με παρεξηγήσεις. Ίσως ήταν σε κακή μέρα. Καλό βόλι!!!"
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
762
Πόντοι
81
Εγώ προτείνω την άλλη Άννα , μια από το Άλιμο, Ρωσίδα είναι και αυτή κάνει φοβερό μασάζ και έχει πολύ ωραίο χώρο . 80€ αλλά αξίζει.
Τηλέφωνο; αγγελία; pm; ότι θες ευπρόσδεκτο. Ευχαριστώ.
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.923
Like
4.795
Πόντοι
1.706
Εγώ προτείνω την άλλη Άννα , μια από το Άλιμο, Ρωσίδα είναι και αυτή κάνει φοβερό μασάζ και έχει πολύ ωραίο χώρο . 80€ αλλά αξίζει.
Νότια προάστια κι εγώ κινούμαι!
Είναι καλή ? Δίνει φουλ ?
Μπορείς να μου στείλεις πμ ?
 

linusvonpelt

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
180
Πόντοι
0
Επειδή βλέπω ότι υπάρχει ενδιαφέρον ας γράψω κι εγώ λοιπόν. Το παρόν είναι ένα πμ το οποίο έστειλα σε δύο συναγωνιστές που εξέφρασαν ενδιαφέρον. Το αντιγράφω αυτούσιο.
"Την είχα λοιπόν λοκάρει και παίρνω τηλ. Δε το σηκώνει. Λέω θα έχει πελάτη. Σε μισή ώρα ξαναπαίρνω, τίποτα, μετά από λίγο ξανά, τίποτα!!! Καπάκι μου κάνει αναπάντητη. Την παίρνω και μου λέει "δεν είχα πελάτη αλλά ήθελα να δω αν επιμένεις, τότε πραγματικά θέλεις ραντεβού". Λέω, σκέψου τι τραβάνε οι κοπέλες από τους καυλάντηδες... Οκ ραντεβού την τάδε ώρα, πες μου πρόγραμμα, μου λέει το και το, δε θυμάμαι ακριβώς γιατί έχουν περάσει και 2-3 χρόνια, 60 ευρώ. Της λέω στην αγγελία γράφεις 50! Ναι λέει αυτή, τι ψυχή έχει ένα δεκάρικο;;; Λέω μέσα μου, δε γαμιέται!!! Το κλείσαμε. Ξεκινάω και στο δρόμο με παίρνει τηλ. Ξέρεις λέει, δεν μπορώ στο σπίτι μου και έχω πρόβλημα με τη σπιτινοικοκυρά και να πάμε σε χοτέλ. Της λέω ξέρεις κάτι;;; Έχει δυσκολέψει πολύ, δεν πειράζει, άλλη φορά!!! Μου λέει, θα σου κόψω το δεκάρικο που θα δώσεις στο χοτέλ. Ρε δε γαμιέσαι, το δεκάρικο είναι το θέμα ή η δυσκοιλιότητα;;;; Τελικά μου λέει, έλα σπίτι αλλά μην κάνεις θόρυβο κλπ. Σα μαλάκας εγώ πάω ενώ είχα τόσα red flags. Μην πολυλογώ, πήγα. Ωραία παρουσία από σώμα-πρόσωπο, λίγο κοιλιά αλλά ωραία!!! Με ξαπλώνει και φεύγει. Ξαναέρχεται και μου κάνει μασάζ κουβεντιάζοντας για τη σπιτονοικοκυρά, για κάτι σκύλους, για τις άλλες μασατζούδες κλπ κλπ. Λίγο μασάζ πολλά λόγια άσχετα!!! Πάμε στο άλλο δωμάτιο με το κρεβάτι. Με αφήνει και χάνεται για λίγο. Έρχεται, να με κοιτάει περίεργα. Μόλις της έβγαλα το κιλοτάκι, το μουνί της μου άρεσε και λέω να τη γλείψω λίγο.Ειχε φουσκωτά μουνόχειλα. Μου λέει ένα λεπτό και φεύγει. Πάει στο μπάνιο και ξαναέρχεται και είχε πασαλειφτεί με ένα υγρό, όλη την περιοχή!!! Δε μύριζε τίποτα αλλά δεν ήταν για γλείψιμο. Μόλις της λέω τέλος πάντων να κάνουμε σεξ, μου λέει με συγχωρείς ένα λεπτό και φεύγει πάλι!!! Λέω ρε πούστη μου, τι γίνεται;;;; πάει στο μπάνιο και ενώ φαίνεται πως κάτι κάνει, αυτή με παρακολουθεί να δει τι κάνω;;;; Μετά από λίγο ξανάρχεται, τη βάζω να μου τον σηκώσει και την πηδάω πολύ δυνατά ιεραποστολικά να χύσω μην πάει χαμένο το 60άρι. Έδειχνε σαν να φοβάται κάτι εκείνη την ημέρα, δεν ξέρω, ίσως κάτι προσωπικό της, ίσως τη σπιτονοικοκυρά;;;; Δεν ξέρω. Ενώ έχει καλό κορμί, δεν ξαναπάτησα. Η ίδια μου είπε ότι δούλευε στο Σολωμού αλλά ήρθε μια καινούρια και τους πήρε τη δουλειά!!! Από άλλες μασατζούδες έμαθα πως είναι τεμπέλα στη δουλειά. Αυτό δε σημαίνει ότι θα κάνει και σε εσένα τα ίδια. Μη με παρεξηγήσεις. Ίσως ήταν σε κακή μέρα. Καλό βόλι!!!"
Θα επιβεβαιώσω κ εγώ τον φίλο,αν και στην περιπτωσή του το τερμάτισε...Την είχα συναντήσει πριν κάποιους μήνες,μου έκλεισε ραντεβού σε ξενοδοχείο χωρίς να το ξέρω,εγώ νόμιζα ότι θα ήταν στον χώρο της.Οταν έφτασα την παίρνω τηλέφωνο και της λέω,στην διεύθυνση που μου είπες, είναι ξενοδοχείο.Μου λέει μπες μέσα και πες θέλω την αννούλα!Ε, μπήκα πήγα στο δωμάτιο και περίμενε εκεί.Ειναι μια χαρά εμφανισιακά,γύρω στα 40, αλλά πολύ στην πίεση,άντε γρήγορα ντούς,άντε γρήγορα στην πίπα, άντε γρήγορα στο γαμήσι,και στο τέλος μετά από 2 λεπτά πίπα,μου λέει δεν τον παίζεις λίγο γιατί κουραστικά!Το καλό ήταν ότι λίγο πριν τελειώσω τον πήρε στο στόμα και τα κατάπιε.Πρεπει να κρατήσει η φάση γύρω στα 35 λεπτά,αντί για μια ώρα που είχαμε πει.Για μασάζ ούτε λόγος.Και δεν είναι ότι πρέπει να είχε άλλο ραντεβού, γιατί δεν με άφηνε να φύγω από την πάρλα της.Το θέμα είναι ότι φαίνεται καλή και συμπαθητική και δεν μου πήγαινε να την κραξω.Εφυγα και έσβησα το τηλέφωνο της.Προχτες είδα που την αναφέρατε και πήρα να κλείσω,χωρίς να θυμάμαι ποια είναι.Οταν μου είπε πάλι την διεύθυνση το ξενοδοχείου και κατάλαβα ποια είναι έστριψα δια του θα σε ξαναπάρω! Εμένα και κάποιους άλλους γιατί μας κλείνει σε ξενοδοχείο,τι φάση;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.770
Like
14.288
Πόντοι
2.256
Θα επιβεβαιώσω κ εγώ τον φίλο,αν και στην περιπτωσή του το τερμάτισε...Την είχα συναντήσει πριν κάποιους μήνες,μου έκλεισε ραντεβού σε ξενοδοχείο χωρίς να το ξέρω,εγώ νόμιζα ότι θα ήταν στον χώρο της.Οταν έφτασα την παίρνω τηλέφωνο και της λέω,στην διεύθυνση που μου είπες είναι , ξενοδοχείο.Μου λέει μπες μέσα και πες θέλω την αννούλα!Ε, μπήκα πήγα στο δωμάτιο και περίμενε εκεί.Ειναι μια χαρά εμφανισιακά,γύρω στα 40, αλλά πολύ στην πίεση,άντε γρήγορα ντούς,άντε γρήγορα στην πίπα, άντε γρήγορα στο γαμήσι,και στο τέλος μετά από 2 λεπτά πίπα,μου λέει δεν τον παίζεις λίγο γιατί κουραστικά!Το καλό ήταν ότι λίγο πριν τελειώσω τον πήρε στο στόμα και τα κατάπιε.Πρεπει να κρατήσει η φάση γύρω στα 35 λεπτά,αντί για μια ώρα που είχαμε πει.Για μασάζ ούτε λόγος.Και δεν είναι ότι πρέπει να είχε άλλο ραντεβού, γιατί δεν με άφηνε να φύγω από την πάρλα της.Το θέμα είναι ότι φαίνεται καλή και συμπαθητική και δεν μου πήγαινε να την κραξω.Εφυγα και έσβησα το τηλέφωνο της.Προχτες είδα που την αναφέρατε και πήρα να κλείσω,χωρίς να θυμάμαι ποια είναι.Οταν μου είπε πάλι την διεύθυνση το ξενοδοχείου και κατάλαβα ποια είναι έστριψα δια το θα σε ξαναπάρω! Εμένα και κάποιους άλλους γιατί μας κλείνει σε ξενοδοχείο,τι φάση;
Επειδή την κράζει η σπιτονυκοκοιρά!! Είναι μία γριά στο ισόγειο και παίρνει μάτι ποιος μπαίνει και ποιος βγαίνει!!! Την απειλεί πως θα της κάνει καταγγελία για πορνεία κλπ. και πως δε θέλει πουτάνες στο σπίτι της. Τα λεφτά όμως τα θέλει η κωλόγρια!!!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
99
Like
5.157
Πόντοι
4.280
Θα επιβεβαιώσω κ εγώ τον φίλο,αν και στην περιπτωσή του το τερμάτισε...Την είχα συναντήσει πριν κάποιους μήνες,μου έκλεισε ραντεβού σε ξενοδοχείο χωρίς να το ξέρω,εγώ νόμιζα ότι θα ήταν στον χώρο της.Οταν έφτασα την παίρνω τηλέφωνο και της λέω,στην διεύθυνση που μου είπες, είναι ξενοδοχείο.Μου λέει μπες μέσα και πες θέλω την αννούλα!Ε, μπήκα πήγα στο δωμάτιο και περίμενε εκεί.Ειναι μια χαρά εμφανισιακά,γύρω στα 40, αλλά πολύ στην πίεση,άντε γρήγορα ντούς,άντε γρήγορα στην πίπα, άντε γρήγορα στο γαμήσι,και στο τέλος μετά από 2 λεπτά πίπα,μου λέει δεν τον παίζεις λίγο γιατί κουραστικά!Το καλό ήταν ότι λίγο πριν τελειώσω τον πήρε στο στόμα και τα κατάπιε.Πρεπει να κρατήσει η φάση γύρω στα 35 λεπτά,αντί για μια ώρα που είχαμε πει.Για μασάζ ούτε λόγος.Και δεν είναι ότι πρέπει να είχε άλλο ραντεβού, γιατί δεν με άφηνε να φύγω από την πάρλα της.Το θέμα είναι ότι φαίνεται καλή και συμπαθητική και δεν μου πήγαινε να την κραξω.Εφυγα και έσβησα το τηλέφωνο της.Προχτες είδα που την αναφέρατε και πήρα να κλείσω,χωρίς να θυμάμαι ποια είναι.Οταν μου είπε πάλι την διεύθυνση το ξενοδοχείου και κατάλαβα ποια είναι έστριψα δια του θα σε ξαναπάρω! Εμένα και κάποιους άλλους γιατί μας κλείνει σε ξενοδοχείο,τι φάση;
Και γω που τη πηρα της λεω για την
Αγγελια μου λεει διαβασε πρωτα την αγγελια και παρε να κλεισεις ραντεβου και μου το κλεισε
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.770
Like
14.288
Πόντοι
2.256
Και γω που τη πηρα της λεω για την
Αγγελια μου λεει διαβασε πρωτα την αγγελια και παρε να κλεισεις ραντεβου και μου το κλεισε
Κλασική περίπτωση βλάβης λοιπόν!!! Μόνο ο φίλος @Skf είχε θετική εμπειρία μέχρι τώρα. Πάει να πει πως η κοπέλα είναι με τις μέρες της και δεν υπάρχει επαγγελματική αντιμετώπιση των πελατών της με σταθερό πρόγραμμα, συμπεριφορά κλπ.
 

Dimgrig89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
11
Like
257
Πόντοι
290
Πρόσφατη επίσκεψη στην Άννα από Αχαρνών. Δυσκολη επικοινωνία, τελικά έκλεισα ραντεβού μια ώρα νωρίτερα. Το σπίτι σε κεντρικότατο σημείο και σε ρωτάει αν σε είδε κάποιος γείτονας για τρολιά μάλλον. Τεσπα, μπάσιμο στον χώρο συμπαθητικος. Μασαζοκρεβατο ωραίο και μαλακό, ώστε να μην σου αφήνει σημάδια στο μέτωπο η τρύπα. (Αν δεν το έχετε παρατηρήσει, δείτε το. Κανει ώρα συνήθως να φύγει και δύσκολα δικαολογειται για τους παντρεμένους.) Εμένα μου πήρε 60 και τα ζητησε μπροστά. Όταν ρωτησα πρόγραμμα, μου απάντησε το ίδιο όπως και σε άλλο συναγωνιστή κάτι για κομπιούτερ και δεν προσδιορίσε κάτι. Κάπου εκει την ψιλιαστικα. Γενικά ομιλητικη, Πρόσχαρη και λίγο φευγατη. Κάνω μπανιο, ξαπλώνω μασαζακι κάνα 20' και μου λέει πάμε μέσα στο κρεβάτι για συνέχεια, αφού με σκούπισε πολύ καλά. Δεν υπήρξε κάποια ομαλή μετάβαση, η οποία ίσως έμενα ίντριγκραρει περισσότερο, αλλά κάπου εκεί και μεταξύ άλλων που ανέφερε για άλλους συναγωνιστές, χωρις να ρωτήσω κιόλας άρχισα να ξενερώνω. Στη συνέχεια πάμε κρεβάτι, πάει πλένεται τοπικά επιτόπου και περίμενα για πολύ λίγο στο κρεβάτι. Έρχεται, τον βάζει στο στόμα, ενώ φάνηκε παιχνιδιάρα πολύ γρήγορα έγινε μονότονη. Μου φοράει λάστιχο, κάθεται πάνω μου και εγώ εκεί που ήθελα να χαλαρώσω, να το απολαύσω, μόλις 2' με το πουλί μέσα μου λέει μωρό μου δεν έχουμε πολύ χρόνο έλα κουνησου λίγο. Ε κάπου εκεί της λέω, βάλτον στο στόμα και τελείωσα εκεί μέσα μελατος. Πήγε τα έφτυσε, μου βιαζόταν, ντουζ, ντύσιμο και καπνός... Πάμε στα θετικά τώρα, όμορφη, ψηλη, ωραία βυζια και ας έχει κοιλίτσα. Έξω τη χαζεύεις. Ευγενική, εξαιρετικά καθαρη και παρόλο που μάλλον δεν εκπέμψαμε στα ίδια μήκη κύματος, δεν έδειξε φανερά πως δυσανασχετεί. Παμε τώρα στα Αρνητικά. Σε καμια ερώτηση περί προγράμματος δεν απαντήθηκε η ώρα ακριβώς. Φαντάζομαι 60€ της έλειπαν, αυτά ζήτησε. Αρνητικα Σχόλια για άλλους συναγωνιστες, κλασική μονότονη πιπα ρωσικής σχολής μάλλον, χωρις ιδιαίτερες εναλλαγές. Καμια Σύνδεση μεταξύ μασάζ και σεξουαλικου, Αναφορά περί χρόνου με το πουλί μέσα και έδειξε μια βαρεμάρα μάλλον όσο έβλεπε πως χαλαρώνω.

Συμπεράσμα:
Ταιριάζει σίγουρα σε μύστες που έχουν πολλές καυλες και θέλουν σώνει και ντε να γαμησουν χωρις να εστιάζουν στο μασάζ. Μασάζ ήξερε, αλλά μάλλον είναι με τις ώρες της.
Σε μύστες σαν εμένα που θέλει να χαλαρώσει, να μην ακούσει πολλά πολλά και να υπαρχει μια αισθησιακή μετάβαση μετά το μασάζ, χωρις απαραίτητο το σεξ δεν ταιριάζει.

Οπότε καλό βολι!
Αδερφέ μου μπορεί να χεις και δίκιο.Εγω όπως ανέφερα δεν γαμησα μονο μασάζ και πίπα στα οποία δεν βιάστηκε σε τίποτα και ήταν φουλ περιποιητική.Μετάβαση είχα καθώς μετά το μασάζ ανέβηκε πάνω μου b2b και μ έγλειφε αργά και καυλωτικα μεχρι να περάσουμε στο δεύτερο μέρος.Επίσης 50 μάλλον έδωσα γιατι ξεκαθάρισα ως δεν θέλω σεξ.Χρόνο δεν ανέφερε καθόλου,όσο για την πίπα καθόλου μονότονη,φάνηκε να αγαπάει το πέος γενικά.Είναι και η χημεία με τον καθένα σε όλους έχει τύχει μετά από διθυραμβικές κριτικές να φάμε φόλα.Γι αυτό είμαστε εδώ,προχωραμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom