Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (7 μέλη και 43 επισκέπτες)

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.439
Πόντοι
446

Εδώ παιδιά ξέρουμε κάτι;

Καλαμάκι μασάζ στα 25€;;;;
Μη κάνεις το λάθος εκτός και αν τρέχεις γρήγορα!!!!
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.439
Πόντοι
446
Για τη δευτερη το ψηνω να παω..απο εμφανιση βλεπεται?στο σεξ περνει πρωτοβουλιες η καθεται σαν κομοδινο;
Όπως ακριβώς το λέει η αγγελία...
Η γυναίκα της διπλανής πόρτας.
Πολύ δοτική και αρκετά καυλιάρα.
Το σώμα της είναι χαλαρό μάλλον είχε κιλά παλιότερα αλλά όχι αποκρουστικό.
Όπως ανέφερα και πριν από μασάζ παίρνει άριστα
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
315
Κριτικές
5
Like
732
Πόντοι
81
οι μισες φωτο ειναι ψευτικες
εχω διαβασει εδω μεσα οτι ειναι μια βρωμιαρα μπαζο που ουτε για πιπες δε κανει αλλα δεν εχω προσωπικη εμπειρα ψαξε εδω μεσα για πολυ παλιοτερες αναφορες
Με το τηλέφωνο που έψαξα δεν βρήκα κάτι, σε κάποια αγγελία είδα πως τη λένε Πωλινα, αλλά μπορεί να το άλλαξε.
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
1
Like
5.136
Πόντοι
1.056
Με το τηλέφωνο που έψαξα δεν βρήκα κάτι, σε κάποια αγγελία είδα πως τη λένε Πωλινα, αλλά μπορεί να το άλλαξε.
Μη ψάχνεις το τηλ ψάξε εδώ μέσα απόψεις κ κριτικές που όλοι λένε μακρυά...
 

Dimgrig89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
11
Like
257
Πόντοι
290
Επίσκεψη τις προηγούμενες ημέρες.
Όμορφη παρουσία αν και μεγαλοκοπελα με ωραία βυζιά και κώλο .
Πραγματικο επαγγελματικο ερωτικό μασάζ ωραία βαθειά πίπα με τελείωμα στο στόμα.
Ωραίος πεντακάθαρος χώρος στην Αχαρνών με κρεβάτι μασάζ αλλά και ξεχωριστό δωμάτιο με κρεβάτι για σέξ.
Αξίζει πραγματικά και φεύγεις με χαμόγελο και απίστευτα χαλαρωμενος

Ζήλεψα κ έκανα κ γω την καταδρομική.Κατατοπιστικότατος ο φίλος και μπράβο του.Μεγαλοκοπελα όντως κάπου ανάμεσα σε 48-53 πιστεύω,Στέκεται πολυ Καλα,με φοβερό βυζι και δυνατό κωλο.Πολυ φιλική ευγενική και καθαρή,σ ένα διαμέρισμα το οποίο είναι και το σπίτι της και είναι άψογο.Εγω και μπανάκι έκανα γι αυτούς που ρώτησαν.Καλο μασάζ αισθησιακό με όρεξη για περιποίηση.σεξ δεν ήθελα,δεν ήμουν σε φάση αλλά αφού μ έλιωσε άραξα καναπέ και μου έκανε ένα φοβερό τσιμπουκι όπου τα πήρε και στο στόμα.Σίγουρα μπαίνει στην λίστα.Στα υπέρ της όταν την ρώτησα το πρόγραμμα μου έδωσε την επική απάντηση «πρόγραμμα έχουν οι υπολογιστές,εδώ κάνουμε ο,τι σε καυλωνει να περάσεις Καλα (πλην πρωκτικού).Παρτε την με το καλο,μιλήστε της όμορφα και θ ανταμειφθείτε Γιατι είναι πολυ εντάξει τύπος.Αυτα από μένα και πάλι ευχαριστούμε τον φίλο skf
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Ζήλεψα κ έκανα κ γω την καταδρομική.Κατατοπιστικότατος ο φίλος και μπράβο του.Μεγαλοκοπελα όντως κάπου ανάμεσα σε 48-53 πιστεύω,Στέκεται πολυ Καλα,με φοβερό βυζι και δυνατό κωλο.Πολυ φιλική ευγενική και καθαρή,σ ένα διαμέρισμα το οποίο είναι και το σπίτι της και είναι άψογο.Εγω και μπανάκι έκανα γι αυτούς που ρώτησαν.Καλο μασάζ αισθησιακό με όρεξη για περιποίηση.σεξ δεν ήθελα,δεν ήμουν σε φάση αλλά αφού μ έλιωσε άραξα καναπέ και μου έκανε ένα φοβερό τσιμπουκι όπου τα πήρε και στο στόμα.Σίγουρα μπαίνει στην λίστα.Στα υπέρ της όταν την ρώτησα το πρόγραμμα μου έδωσε την επική απάντηση «πρόγραμμα έχουν οι υπολογιστές,εδώ κάνουμε ο,τι σε καυλωνει να περάσεις Καλα (πλην πρωκτικού).Παρτε την με το καλο,μιλήστε της όμορφα και θ ανταμειφθείτε Γιατι είναι πολυ εντάξει τύπος.Αυτα από μένα και πάλι ευχαριστούμε τον φίλο skf
Τοσα καλα ; Μπραβο
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.439
Πόντοι
446
Ζήλεψα κ έκανα κ γω την καταδρομική.Κατατοπιστικότατος ο φίλος και μπράβο του.Μεγαλοκοπελα όντως κάπου ανάμεσα σε 48-53 πιστεύω,Στέκεται πολυ Καλα,με φοβερό βυζι και δυνατό κωλο.Πολυ φιλική ευγενική και καθαρή,σ ένα διαμέρισμα το οποίο είναι και το σπίτι της και είναι άψογο.Εγω και μπανάκι έκανα γι αυτούς που ρώτησαν.Καλο μασάζ αισθησιακό με όρεξη για περιποίηση.σεξ δεν ήθελα,δεν ήμουν σε φάση αλλά αφού μ έλιωσε άραξα καναπέ και μου έκανε ένα φοβερό τσιμπουκι όπου τα πήρε και στο στόμα.Σίγουρα μπαίνει στην λίστα.Στα υπέρ της όταν την ρώτησα το πρόγραμμα μου έδωσε την επική απάντηση «πρόγραμμα έχουν οι υπολογιστές,εδώ κάνουμε ο,τι σε καυλωνει να περάσεις Καλα (πλην πρωκτικού).Παρτε την με το καλο,μιλήστε της όμορφα και θ ανταμειφθείτε Γιατι είναι πολυ εντάξει τύπος.Αυτα από μένα και πάλι ευχαριστούμε τον φίλο skf
Χαίρομαι που βοήθησα!!!
Όποιος είναι λάτρης του μασάζ και της πολύ καλης πίπας με τελείωμα στο στόμα είναι από τα τοπ
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
ετσι εχει πει ο φιλος πιο πανω μαν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Skf

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.587
Like
13.266
Πόντοι
2.256
Έχουν περάσει 2-3 χρόνια που πήγα εγώ και φαίνονται λίγο βελτιωμένες αλλά ναι αυτή είναι!!! Το μαλλί όμως είναι κομμωτηρίου :wink:
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
76
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο νήμα. Πρώτο ποστ εδώ. Παρακολουθώ το σάιτ εδώ και κανένα 6μηνο αλλά τώρα έκανα εγγραφή οπότε καλως σας βρήκα πουτανιαρηδες.
Ας ξεκινήσω με μια κριτική για να κάνουμε καλη αρχή.
Επίσκεψη πριν καμία δεκαριά μέρες στη Φωτεινή από Καλλιθέα. Πολυ καλό και δυνατό μασάζ, σε όλο το σώμα με λάδι η κρέμα. Παρέχονται σφραγισμενες παντόφλες, πετσέτα και σφουγγάρι. Πολύ καθαρός χώρος όπως έχουν γράψει και πιο πίσω. Στα υπόλοιπα, προχωράει μόνο μέχρι χειρονακτική εκτόνωση αλλά είναι μαεστρικη, τουλάχιστον για τα δικά μου μέχρι στιγμής βιώματα. Μην περιμένετε κανενα μοντέλο, αλλά το σώμα της είναι σε πολύ καλή κατάσταση για την ηλικία τής. Το κόστος ήταν 50€. Ελπίζω να βοήθησα.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
315
Κριτικές
5
Like
732
Πόντοι
81
Πρόσφατη επίσκεψη στην Άννα από Αχαρνών. Δυσκολη επικοινωνία, τελικά έκλεισα ραντεβού μια ώρα νωρίτερα. Το σπίτι σε κεντρικότατο σημείο και σε ρωτάει αν σε είδε κάποιος γείτονας για τρολιά μάλλον. Τεσπα, μπάσιμο στον χώρο συμπαθητικος. Μασαζοκρεβατο ωραίο και μαλακό, ώστε να μην σου αφήνει σημάδια στο μέτωπο η τρύπα. (Αν δεν το έχετε παρατηρήσει, δείτε το. Κανει ώρα συνήθως να φύγει και δύσκολα δικαολογειται για τους παντρεμένους.) Εμένα μου πήρε 60 και τα ζητησε μπροστά. Όταν ρωτησα πρόγραμμα, μου απάντησε το ίδιο όπως και σε άλλο συναγωνιστή κάτι για κομπιούτερ και δεν προσδιορίσε κάτι. Κάπου εκει την ψιλιαστικα. Γενικά ομιλητικη, Πρόσχαρη και λίγο φευγατη. Κάνω μπανιο, ξαπλώνω μασαζακι κάνα 20' και μου λέει πάμε μέσα στο κρεβάτι για συνέχεια, αφού με σκούπισε πολύ καλά. Δεν υπήρξε κάποια ομαλή μετάβαση, η οποία ίσως έμενα ίντριγκραρει περισσότερο, αλλά κάπου εκεί και μεταξύ άλλων που ανέφερε για άλλους συναγωνιστές, χωρις να ρωτήσω κιόλας άρχισα να ξενερώνω. Στη συνέχεια πάμε κρεβάτι, πάει πλένεται τοπικά επιτόπου και περίμενα για πολύ λίγο στο κρεβάτι. Έρχεται, τον βάζει στο στόμα, ενώ φάνηκε παιχνιδιάρα πολύ γρήγορα έγινε μονότονη. Μου φοράει λάστιχο, κάθεται πάνω μου και εγώ εκεί που ήθελα να χαλαρώσω, να το απολαύσω, μόλις 2' με το πουλί μέσα μου λέει μωρό μου δεν έχουμε πολύ χρόνο έλα κουνησου λίγο. Ε κάπου εκεί της λέω, βάλτον στο στόμα και τελείωσα εκεί μέσα μελατος. Πήγε τα έφτυσε, μου βιαζόταν, ντουζ, ντύσιμο και καπνός... Πάμε στα θετικά τώρα, όμορφη, ψηλη, ωραία βυζια και ας έχει κοιλίτσα. Έξω τη χαζεύεις. Ευγενική, εξαιρετικά καθαρη και παρόλο που μάλλον δεν εκπέμψαμε στα ίδια μήκη κύματος, δεν έδειξε φανερά πως δυσανασχετεί. Παμε τώρα στα Αρνητικά. Σε καμια ερώτηση περί προγράμματος δεν απαντήθηκε η ώρα ακριβώς. Φαντάζομαι 60€ της έλειπαν, αυτά ζήτησε. Αρνητικα Σχόλια για άλλους συναγωνιστες, κλασική μονότονη πιπα ρωσικής σχολής μάλλον, χωρις ιδιαίτερες εναλλαγές. Καμια Σύνδεση μεταξύ μασάζ και σεξουαλικου, Αναφορά περί χρόνου με το πουλί μέσα και έδειξε μια βαρεμάρα μάλλον όσο έβλεπε πως χαλαρώνω.

Συμπεράσμα:
Ταιριάζει σίγουρα σε μύστες που έχουν πολλές καυλες και θέλουν σώνει και ντε να γαμησουν χωρις να εστιάζουν στο μασάζ. Μασάζ ήξερε, αλλά μάλλον είναι με τις ώρες της.
Σε μύστες σαν εμένα που θέλει να χαλαρώσει, να μην ακούσει πολλά πολλά και να υπαρχει μια αισθησιακή μετάβαση μετά το μασάζ, χωρις απαραίτητο το σεξ δεν ταιριάζει.

Οπότε καλό βολι!
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
181
Like
220
Πόντοι
21
στην αρχή ήταν καλή μετα πλακώσανε τα τηλεφώνα που έγραψε ο άλλος οτη αρπάξουμε και προλάβουμε:coffee::coffee:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.587
Like
13.266
Πόντοι
2.256
Πρόσφατη επίσκεψη στην Άννα από Αχαρνών. Δυσκολη επικοινωνία, τελικά έκλεισα ραντεβού μια ώρα νωρίτερα. Το σπίτι σε κεντρικότατο σημείο και σε ρωτάει αν σε είδε κάποιος γείτονας για τρολιά μάλλον. Τεσπα, μπάσιμο στον χώρο συμπαθητικος. Μασαζοκρεβατο ωραίο και μαλακό, ώστε να μην σου αφήνει σημάδια στο μέτωπο η τρύπα. (Αν δεν το έχετε παρατηρήσει, δείτε το. Κανει ώρα συνήθως να φύγει και δύσκολα δικαολογειται για τους παντρεμένους.) Εμένα μου πήρε 60 και τα ζητησε μπροστά. Όταν ρωτησα πρόγραμμα, μου απάντησε το ίδιο όπως και σε άλλο συναγωνιστή κάτι για κομπιούτερ και δεν προσδιορίσε κάτι. Κάπου εκει την ψιλιαστικα. Γενικά ομιλητικη, Πρόσχαρη και λίγο φευγατη. Κάνω μπανιο, ξαπλώνω μασαζακι κάνα 20' και μου λέει πάμε μέσα στο κρεβάτι για συνέχεια, αφού με σκούπισε πολύ καλά. Δεν υπήρξε κάποια ομαλή μετάβαση, η οποία ίσως έμενα ίντριγκραρει περισσότερο, αλλά κάπου εκεί και μεταξύ άλλων που ανέφερε για άλλους συναγωνιστές, χωρις να ρωτήσω κιόλας άρχισα να ξενερώνω. Στη συνέχεια πάμε κρεβάτι, πάει πλένεται τοπικά επιτόπου και περίμενα για πολύ λίγο στο κρεβάτι. Έρχεται, τον βάζει στο στόμα, ενώ φάνηκε παιχνιδιάρα πολύ γρήγορα έγινε μονότονη. Μου φοράει λάστιχο, κάθεται πάνω μου και εγώ εκεί που ήθελα να χαλαρώσω, να το απολαύσω, μόλις 2' με το πουλί μέσα μου λέει μωρό μου δεν έχουμε πολύ χρόνο έλα κουνησου λίγο. Ε κάπου εκεί της λέω, βάλτον στο στόμα και τελείωσα εκεί μέσα μελατος. Πήγε τα έφτυσε, μου βιαζόταν, ντουζ, ντύσιμο και καπνός... Πάμε στα θετικά τώρα, όμορφη, ψηλη, ωραία βυζια και ας έχει κοιλίτσα. Έξω τη χαζεύεις. Ευγενική, εξαιρετικά καθαρη και παρόλο που μάλλον δεν εκπέμψαμε στα ίδια μήκη κύματος, δεν έδειξε φανερά πως δυσανασχετεί. Παμε τώρα στα Αρνητικά. Σε καμια ερώτηση περί προγράμματος δεν απαντήθηκε η ώρα ακριβώς. Φαντάζομαι 60€ της έλειπαν, αυτά ζήτησε. Αρνητικα Σχόλια για άλλους συναγωνιστες, κλασική μονότονη πιπα ρωσικής σχολής μάλλον, χωρις ιδιαίτερες εναλλαγές. Καμια Σύνδεση μεταξύ μασάζ και σεξουαλικου, Αναφορά περί χρόνου με το πουλί μέσα και έδειξε μια βαρεμάρα μάλλον όσο έβλεπε πως χαλαρώνω.

Συμπεράσμα:
Ταιριάζει σίγουρα σε μύστες που έχουν πολλές καυλες και θέλουν σώνει και ντε να γαμησουν χωρις να εστιάζουν στο μασάζ. Μασάζ ήξερε, αλλά μάλλον είναι με τις ώρες της.
Σε μύστες σαν εμένα που θέλει να χαλαρώσει, να μην ακούσει πολλά πολλά και να υπαρχει μια αισθησιακή μετάβαση μετά το μασάζ, χωρις απαραίτητο το σεξ δεν ταιριάζει.

Οπότε καλό βολι!
Μπράβο φίλε, παρόμοια εμπειρία είχα!
 

Predrag7

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2021
Μηνύματα
25
Like
135
Πόντοι
0
Ζήλεψα κ έκανα κ γω την καταδρομική.Κατατοπιστικότατος ο φίλος και μπράβο του.Μεγαλοκοπελα όντως κάπου ανάμεσα σε 48-53 πιστεύω,Στέκεται πολυ Καλα,με φοβερό βυζι και δυνατό κωλο.Πολυ φιλική ευγενική και καθαρή,σ ένα διαμέρισμα το οποίο είναι και το σπίτι της και είναι άψογο.Εγω και μπανάκι έκανα γι αυτούς που ρώτησαν.Καλο μασάζ αισθησιακό με όρεξη για περιποίηση.σεξ δεν ήθελα,δεν ήμουν σε φάση αλλά αφού μ έλιωσε άραξα καναπέ και μου έκανε ένα φοβερό τσιμπουκι όπου τα πήρε και στο στόμα.Σίγουρα μπαίνει στην λίστα.Στα υπέρ της όταν την ρώτησα το πρόγραμμα μου έδωσε την επική απάντηση «πρόγραμμα έχουν οι υπολογιστές,εδώ κάνουμε ο,τι σε καυλωνει να περάσεις Καλα (πλην πρωκτικού).Παρτε την με το καλο,μιλήστε της όμορφα και θ ανταμειφθείτε Γιατι είναι πολυ εντάξει τύπος.Αυτα από μένα και πάλι ευχαριστούμε τον φίλο skf
Ευχαριστουμε αδερφε...
Μπηκε στα αγαπημενα μας ηδη!!!
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.439
Πόντοι
446
Εγώ είχα κανονίσει από την αρχή τι ακριβώς θέλω και δεν την είδα ούτε να βιάζεται ούτε κουλά του τύπου κουνήσου δεν έχουμε πολύ χρόνο....
Ότι είναι λίγο φευγατη ισχύει...
Τι στο καλό με τις μέρες τους είναι?
Εγώ όπως είπα το μασάζ και την τελειωτική πίπα την ευχαριστήθηκα.
Εύχομαι την επόμενη φορά που θα πάω για μια ώρα να μη μου αρχίσει και εμένα τις μλκιες γιατί σίγουρα θα την κραξω δεν κρατιεμαι εύκολα!!!
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
862
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456
γενικά πάντως η Ουκρανορώσικη σχολή δεν τόχει το πέρασμα από το μασάζ στα περαιτέρω ,εκεί οι Ελληνίδες ακόμη και τα αματούρια διαπρέπουν συνήθως!
 

cayman

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Like
74
Πόντοι
0
γενικά πάντως η Ουκρανορώσικη σχολή δεν τόχει το πέρασμα από το μασάζ στα περαιτέρω ,εκεί οι Ελληνίδες ακόμη και τα αματούρια διαπρέπουν συνήθως!
Εγώ προτείνω την άλλη Άννα , μια από το Άλιμο, Ρωσίδα είναι και αυτή κάνει φοβερό μασάζ και έχει πολύ ωραίο χώρο . 80€ αλλά αξίζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom