Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
7
Like
9.026
Πόντοι
1.336
Επειδή βλέπω ότι έχει αναζωπυρωθεί η αναζήτηση σαυρών να προτείνω το μανάρι εδώ

Κάτσε να μεγαλώσει λίγο και να πάρει και κάνα κιλό και το σκεφτόμαστε....
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
9
Like
1.640
Πόντοι
3.145
Επειδή βλέπω ότι έχει αναζωπυρωθεί η αναζήτηση σαυρών να προτείνω το μανάρι εδώ

είναι λίγο κομένη...χρειάζεται κατασκήνωση.
 

Young Bull

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Την ειχα επισκευτεί πριν κατι χρόνια πανε 3 αν θυμάμαι καλα . Εντάξει παιδιά είναι γιαγιά Μου εκανε μασαζ καλο τίμιο . Μετα μια πίπα καλη και απο πίσω τελείωσα. Αλλα δεν θα ξαναπάω .
Επίσης θελω να πω πως υπάρχουν δυο λιουμπες στην Νέα Σμύρνη . Η αλλη ειναι νεότερη αλλα στην κατηγορία και αυτη gilf με 40 σου εκανε μασαζ πολυ καλο και μετα ολα χωρίς χρόνο κλπ
Από την νεότερη έχουμε κάποιο τρόπο επικοινωνίας; Μένω Νέα Σμύρνη και με βολεύει
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
876
Πόντοι
86
Από την νεότερη έχουμε κάποιο τρόπο επικοινωνίας; Μένω Νέα Σμύρνη και με βολεύει
ναι Λιούμπα (η νεότερη) , όποιος έχει τηλ. ή μπορεί να δώσει κάποιο hint για να την βρούμε , θα βοηθούσε ..
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
ναι Λιούμπα (η νεότερη) , όποιος έχει τηλ. ή μπορεί να δώσει κάποιο hint για να την βρούμε , θα βοηθούσε ..
Πληροφορίες για τη Λιουμπα τη νεότερη; τηλέφωνο εμπειρία;
Ευχαριστώ.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
335
Κριτικές
3
Like
814
Πόντοι
81
Παιδιά όταν λέμε νεότερη μιλάμε για 50-60 και στο τηλέφωνο που είχα είναι κλειστό πλέον. Αν κάποιος άλλος ξέρει
 

Rockbill

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
813
Πόντοι
81
Παιδιά όταν λέμε νεότερη μιλάμε για 50-60 και στο τηλέφωνο που είχα είναι κλειστό πλέον. Αν κάποιος άλλος ξέρει
Ποια είναι η νεότερη και ποια η μεγαλύτερη ? Τι προσφέρουν ?
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.685
Κριτικές
13
Like
10.310
Πόντοι
2.046
Επειδή βλέπω ότι έχει αναζωπυρωθεί η αναζήτηση σαυρών να προτείνω το μανάρι εδώ

τι είναι αυτό το ανθρωπόμορφο τέρας ρε πώς διάολο σας σηκώνεται με τέτοια κήτη;;;
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
470
Κριτικές
24
Like
1.342
Πόντοι
1.071

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
750
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Για περιστέρι την κομμώτρια έχει κανένας εμπειρία ;
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Σοβαρά τώρα?? Σκοτώνεστε για να βρείτε το τηλ μιας 65 χρόνων??? Ότι και να κάνει στο δωμάτιο είναι 60 άρα ! Καμιά πιτσιρίκα δεν υπάρχει σε όλη την Αθήνα?????
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Σκευτηκα να χαλαρωσω με μασαζ στον δικο τους χωρο ,μετα απο καποια τηλ κατεληξα σε μια ουκρανη στην πλατεια αττικης.Πηρα τηλ να κλεισω ραντεβου μου ανοιξε μια μελαχρινη γυρω στα 35 μιλφ χωρος παντακαθαρος ωραιο μπανιο μασαζοκρεββατο εδωσα 80 εκανα το ντουζ και ξα πλωσα για το επωμενο σταδιο καλο μασαζ τησ ειπα να πιεσει λιγο μετα με γυρισε ανασκελα και με τελειωσε με ενα φραπε ειδα και αλλα ερωτικα βοηθηματα αλλα δεν με ενδιαφερουν strapon δονητες,δεν εκανα σεχ δεν προλαβα τελειωσα γρηγορα . Αυτα για την κοπελα.
Εδω βεβαια εχουμε αλλη κριτικη γι την "μπεμπα " οποτε οποιοs κανει προσπαθεια για συναντηση να δαβασει και αυτο ...δεν εχω προσωπικη εμπειρια απλα το κρεμαω εδω για ενημερωση .Αυτα !!! Μασέζ με δικό τους χώρο - Page 296 - bourdela.com forum
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
9
Like
5.162
Πόντοι
1.436
Για εδώ γνωρίζουμε κάτι?
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
876
Πόντοι
86
  • Like
Αντιδράσεις: vais77

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
105
Πόντοι
0
από ότι είπαν κάποιοι που πήγαν , πολύ ακριβή, μόνο χέρι , ποιότητα μασάζ δεν συγκράτησα.
Φίλε μου άστα εγώ έφαγα φόλα..Έχει χώρο στο άλιμο..Ξαπλώνεις σε στρώμα στο πάτωμα..Μασάζ αδιάφορο ...Στο τέλος παίζει φραπές αλλά με τρόπο ανορθόδοξο-ατσούμπαλο που πραγματικά σε κόβει και δεν μπορείς να τελειώσεις..Το μόνο θετικό το ωραίο στήθος της...Κόστος 150...Μακρυά..Για κάτι παραπάνω σε υπηρεσίες ανένδοτη...
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
898
Like
302
Πόντοι
26
Kαλησπερα!περασμα απο την ειρηνη στο κολωνακι.φοβερο μασαζ (μου ισιωσε την πλατη)και στο τελος μια φραπεδια ξερακιανη.....οσοι θελουν μασαζ καλο ειναι οκ!!!οσοι ψαχνουν μοντελο κ πορνο κατασταση μην πανε!!!αυτα.καλα να περνατε!!!
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
876
Πόντοι
86
Kαλησπερα!περασμα απο την ειρηνη στο κολωνακι.φοβερο μασαζ (μου ισιωσε την πλατη)και στο τελος μια φραπεδια ξερακιανη.....οσοι θελουν μασαζ καλο ειναι οκ!!!οσοι ψαχνουν μοντελο κ πορνο κατασταση μην πανε!!!αυτα.καλα να περνατε!!


πολλά τα 60€ όμως για στρατιωτικό φραπέ




 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
125
Πόντοι
0
Εδω βεβαια εχουμε αλλη κριτικη γι την "μπεμπα " οποτε οποιοs κανει προσπαθεια για συναντηση να δαβασει και αυτο ...δεν εχω προσωπικη εμπειρια απλα το κρεμαω εδω για ενημερωση .Αυτα !!! Μασέζ με δικό τους χώρο - Page 296 - bourdela.com forum
Ήμουν με τη Βίκυ (Ουκρανία). Είχα συμφωνήσει ότι η Βίκυ θα έκανε πρωκτικό σεξ και CIM για 100€ και ήμουν εκεί την συμφωνημένη ώρα.
Όταν τηλεφώνησα είπε ότι θα με καλούσε ξανά σε 10 λεπτά. Μετά από 30 λεπτά είπε ότι μπορώ να έρθω τώρα. Είχε νοικιάσει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο που μπορείς να μπεις με κωδικό. Όταν ήμουν μαζί της η Βίκυ είπε 100€ για το μασάζ. Της είπα τι συμφωνήσαμε αλλιώς θα έφευγα. είπε εντάξει μετά χρειάστηκαν άλλα 10 λεπτά και μετά έπρεπε πρώτα να καθαρίσει το κρεβάτι. Πήγα στο ντους. Μετά θα ξεκινούσε επιτέλους το μασάζ. Κατά τη διάρκεια του μασάζ είπε ότι έκανε μασάζ από σώμα σε σώμα. Η Βίκυ έσπρωξε δύο φορές το στήθος της στην πλάτη της και αυτό ήταν. Γύρισα, έπαιξε με τον κόκορα μου και μετά άλειψε τον κόκορα με μια ουσία που μόλις έκαιγε και αφαίρεσε κάθε επιθυμία για σεξ. Κατέρρευσε αμέσως. Μετά πήγαμε για ύπνο. Όταν ήθελα να της χαϊδέψω τις θηλές, η Βίκυ είπε ότι δεν το ήθελε αυτό. Μετά ήθελα να της χαϊδέψω το Kietzler, επίσης απαγορευμένο. Επιτρέπεται μόνο να χαϊδεύει τους μηρούς και να φιλάει το στήθος από το πλάι. Μετά πήρε ένα προφυλακτικό και το φόρεσε. Είπε ότι δεν βγάζει γυμνές φωτογραφίες και δεν κάνει ούτε CIM. Τότε είπε ότι τώρα θέλει να κάνει πρωκτικό σεξ. Αλλά κολλάει την ουρά της. Αλλά δεν ένιωθε έτσι. Όταν έλεγξα ήμουν στην μπροστινή τρύπα της. Τότε το τηλέφωνο χτυπούσε δυνατά όλη την ώρα. Κάθε φορά σταματούσε το παιχνίδι για να σωπάσει το κουδούνι. Της είπα να κλείσει το κουδούνισμα το οποίο αγνόησε. Η Βίκυ έκανε ό,τι μπορούσε για να μην ταράξει τα πράγματα και να μην χρειαστεί να εμφανιστεί. Μετά έκανα ένα ντους και έφυγα.

Αν πήγαινα σε έναν οίκο ανοχής των 10 ευρώ μάλλον θα διασκέδαζα περισσότερο.

Συγγνώμη για τυχόν λάθη, γράφω με μεταφραστικό πρόγραμμα.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
7
Like
2.911
Πόντοι
736
Θέλει πολύ προσπάθεια βρε αδερφέ για να καταλάβει κάποιος τι γράφεις και τι θέλεις να πεις...
 
  • Like
Αντιδράσεις: athen

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom