Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (6 μέλη και 19 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.383
Πόντοι
1.056
Το βλέπω οτι δε μπορειτε και πολλα εν τελει, φιλε
Περα(βρεχει)ματιωτη!
Αν είχες σπαταλήσει τη μισή φαιά ουσία και χρόνο που σπατάλησες για να γράψεις όλες αυτές τις παπαριές νομίζοντας ότι μπορείς να αντιπαρατεθείς μαζί μου, σίγουρα θα είχες ήδη βρει το τηλέφωνακι απο μόνος σου χωρις καν να ρωτήσεις κανέναν.
Περιορίσου στην Πάτρα χωριατόπαιδο γιατί μόνο για εκεί είσαι.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.859
Πόντοι
6.745
Το βλέπω οτι δε μπορειτε και πολλα εν τελει, φιλε
Περα(βρεχει)ματιωτη!
βαλε πανω δεξια στο ψαχτηρι στην οθονη...και ωωωωω εκ θαυματος τι βγαινει...
Χωρίς τίτλο.jpg
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Ειχα τηλεφωνικη επικοινωνια μαζι της και της ειπα να ερθει σε δικο μου χωρο συγκεκριμενα στα εξαρχεια σε ενα στενο οπου γνωριζομαστεολοι μεταξυ μας οι γειτονες χρονια τωρα.Το σπιτι μονοκατοικια.Της ζητησα να ειναι διακριτικη για να μην δωσω δικαιωματα .Μαλιστα της ειπα οτι θα ειμαι στην εισοδο μολις την δω να ανοιξω την πορτα να μπει χωρις πολλες κουβεντες.Μολις εφθασε η ωρα του ραντεβου βλεπω και παρκαρει ενα αυτοκινητο στην εισοδο του πεζοδρομου και βγαινει μια κυρια η οποια φοραγε ενα πολυ διαφανο λευκο φορεμα (ξεχασα να πω ηταν καλοκαιρι) με στρινγκ κοκινο απο μεσα περιττο να πω οτι ηταν σαν να μην φοραγε τιποτα περιπου 1,60 υψος και κουτσενε διοτι ειχε μεγαλη διαφορα το ενα ποδι με το αλλο και για να μην παρεξηγηθω δεν το λεω κοροιδευτικα αυτο το καταλαβαινεις και απο τις φωτογραφιες που εχει στο προφιλ της ο τροπος που στηνεται.Καταλαβα οτι επροκειτο για αυτην που περιμενω αλλα για κακη μου τυχη ειχε βγει η γειτονισα η οποια την ειδε που εψαχνε την πορτα του σπιτιου μου και την ρωτησε τι ψαχνει και της ειπε ψαχνω τον αριθμο ταδε τον κυριο ταδε (ω ποια διακριτικοτης)και αναγκαστηκα να ανοιξω παρουσια της γειτονισας.Ειθελα να ανοιξει η γη και να με καταπιει.Τελος παντων περασε στον χωρο μου αλλα δυστυχως δεν δουλευε το αιρκοντισιον του σπιτιου βεβαια ειχα ανοιχτα παραθυρα και εκανε ρευμα και ηταν δροσερα.Κοντευε να με σκοτωσει για αυτο το θεμα .Με απεκαλεσε τσιγκουνη γιατι αν εδινα 30 ευρω περισσοτερα θα συναντιομασταν σε ξενοδοχειο κοντα στο σπιτι της οποτε δεν θα ταλαιπωριοταν .Αυτο βεβαια δεν μου το προτεινε γιατι κλεισαμε απ'ευθειας στον δικο μου χωρο.Ζητησε να κανει ντους γιατι ζεστενοταν μπηκε στο μπανιο του οποιου το παραθυρο επικοινωνει με τον ακαλυπτο του διπλανου και φωναζε οτι θα ταλαιπωρηθω σημερα γιατι λυπηθηκες τα 30 ευρω του ξενοδοχειου.Εδωσα τοπο στην οργη της ειπα δεν υπαρχει λογος να μιλαει μεσα απο το μπανιο ετσι δυνατα .Γυρισε στο δωματιο ξαπλωσα μπρουμητα και αρχισε να με χαιδευει απαγγελοντας ποιηματακια με νεραιδες και πουλακια για να με χαλαρωσει.Μετα απο 1 λεπτο σηκωθηκε πηγε παλι στο μπανιο για ντους ξαναγυρισε αρχισε τις απαγγελιες παλι και μετα απο 2 λεπτα σηκωθηκε ξανα για ντους.Μου ειπε οτι εγω φταιω που σταματαει το μασαζ και κανει συνεχεια .Αυτη το μονο που ειπε ηταν οτι θα χαρει να την καλεσω ξανα αλλα αυτη την φορα ραντεβου σε ξενοδοχειο.Αρκετα πολυλογησα .Την βαθμολογω με 0 σε ολα.Πρεπει να εχει θεματακι .Πολυ ποιηση.Ουτε τσαμπα.Αν σου τα επρειξα δεν φταιω εγω .
Συναγωνιστή ,
Καλά έκανες και την έφερες σπίτι.Έτσι ορίζεις εσύ τι θα γίνει .Το λάθος ήταν ότι δεν την σούταρες από τα πρώτα σημάδια χωρίς λεφτά για να μάθει.Πιο παλιά όταν έπαιρνα μοντέλα από γραφεία συνοδών και έβλεπα περίεργη ή κακή ή ψυχρή ή ξεπέτα συμπεριφορά έπαιρνε σουτ και χωρίς να πληρώσω ούτε την ίδια ούτε τον οδηγό ταξί που περίμενε έξω.Μετά έπαιρνα τηλεφωνάκι στο γραφείο για ξέχεσμα !Και εγώ αρχικά την είχα πατήσει με μια δύο αλλά έμαθα και δεν την ξαναπάτησα! Αυτό να κάνεις την άλλη φορά !:bottom:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.383
Πόντοι
1.056
Συναγωνιστή ,
Καλά έκανες και την έφερες σπίτι.Έτσι ορίζεις εσύ τι θα γίνει .Το λάθος ήταν ότι δεν την σούταρες από τα πρώτα σημάδια χωρίς λεφτά για να μάθει.Πιο παλιά όταν έπαιρνα μοντέλα από γραφεία συνοδών και έβλεπα περίεργη ή κακή ή ψυχρή ή ξεπέτα συμπεριφορά έπαιρνε σουτ και χωρίς να πληρώσω ούτε την ίδια ούτε τον οδηγό ταξί που περίμενε έξω.Μετά έπαιρνα τηλεφωνάκι στο γραφείο για ξέχεσμα !Και εγώ αρχικά την είχα πατήσει με μια δύο αλλά έμαθα και δεν την ξαναπάτησα! Αυτό να κάνεις την άλλη φορά !:bottom:
Καλά τα λες αλλα απαντάς σε μήνυμα προ 7μήνου και σε μέλος που εχει φάει διαγραφή. Δύσκολο να σε διαβάσει
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Να αντιπαρατεθω μαζι σου!!!! Ωπα ρε μεγα θεματοφυλακα του νηματος! Και πρωτευουσιανε μαγκα!!! Αν ειχες γραψει δεκα νουμερακια στο ινμποξ, δε θα γινοταν ολο αυτο. Αλλα επρεπε να το παιξεις ιστορια στα φιλαρακια εδω περα. Οσο πισω και να πηγα για να βρω το τηλέφωνο, βρηκα μηνυματα σου να κραζεις κοσμο. Οποτε καταλαβαινω ποσο σου αρεσει ολο αυτο.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.383
Πόντοι
1.056
Οσο πισω και να πηγα για να βρω το τηλέφωνο, βρηκα μηνυματα σου να κραζεις κοσμο. Οποτε καταλαβαινω ποσο σου αρεσει ολο αυτο.
Βρήκες τόσα μηνυματα μου και δε βρήκες το τηλέφωνο;;; Ρίξε λίγο νερό στα μάτια σου να φύγουν οι τσίμπλες
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.383
Πόντοι
1.056
Αν ειχες γραψει δεκα νουμερακια στο ινμποξ, δε θα γινοταν ολο αυτο.
Αν ανοιγες τα στραβά σου να διαβάσεις την προηγούμενη σελίδα δε θα γινόταν όλο αυτό. Καιόπως γράφεις και στον @Matt LeBlanc ότι δεν ήξερες για το ψαχτήρι δείχνει πόσο αλεξιπτωτιστής είσαι. 7 χρόνια γραμμένος και δε ξερεις πως λειτουργεί το φόρουμ.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Καλά τα λες αλλα απαντάς σε μήνυμα προ 7μήνου και σε μέλος που εχει φάει διαγραφή. Δύσκολο να σε διαβάσει
Ωχ δεν το πείρα είδηση! Νομίζω είχα να μπω στο συγκεκριμένο νήμα από τότε ! Πως πάει φίλε μου ; Ήμουν χθες στα μέρη σου (αν είσαι Περαματιώτης) .Στου Θωμά .Ξενέρα το υπαίθριο αν και είχε καλά πιπίνια (συνοδευόμενα) και γκαρσόνες!:cool2:
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Αν ανοιγες τα στραβά σου να διαβάσεις την προηγούμενη σελίδα δε θα γινόταν όλο αυτό. Καιόπως γράφεις και στον @Matt LeBlanc ότι δεν ήξερες για το ψαχτήρι δείχνει πόσο αλεξιπτωτιστής είσαι. 7 χρόνια γραμμένος και δε ξερεις πως λειτουργεί το φόρουμ.
Ωωωω μαγκα, δε θελω να το συνεχισω αλλο αυτο. Βρες αλλον να κραξεις σμρ! Υπαρχουν τυποι που βοηθουν και υπάρχουν τυποι που ψαχνονται για μανουρα. Το μονο σιγουρο ειναι οτι εσυ δε με βοηθησες. Λαβ πις εν ροκ εν ρολ.
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.040
Πόντοι
201
Ωωωω μαγκα, δε θελω να το συνεχισω αλλο αυτο. Βρες αλλον να κραξεις σμρ! Υπαρχουν τυποι που βοηθουν και υπάρχουν τυποι που ψαχνονται για μανουρα. Το μονο σιγουρο ειναι οτι εσυ δε με βοηθησες. Λαβ πις εν ροκ εν ρολ.
 

Συνημμένα

  • videoplad33dyback.mp4
    122 KB · Εμφανίσεις: 0

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.383
Πόντοι
1.056
Ωχ δεν το πείρα είδηση! Νομίζω είχα να μπω στο συγκεκριμένο νήμα από τότε ! Πως πάει φίλε μου ; Ήμουν χθες στα μέρη σου (αν είσαι Περαματιώτης) .Στου Θωμά .Ξενέρα το υπαίθριο αν και είχε καλά πιπίνια (συνοδευόμενα) και γκαρσόνες!:cool2:
Ελα ρε Τσαρκαδώρε, δεν πειράζει ρε συ που δεν το ειδες.. είναι παντως καλές συμβουλές για όσους παίρνουν στο σπίτι .
Ναι είμαι απο Πέραμα. αλλα "Στου Θωμα" μαγαζί δεν έχουμε εδώ . Μάλλον προς Πειραιά μεριά πήγες
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.383
Πόντοι
1.056

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Ελα ρε Τσαρκαδώρε, δεν πειράζει ρε συ που δεν το ειδες.. είναι παντως καλές συμβουλές για όσους παίρνουν στο σπίτι .
Ναι είμαι απο Πέραμα. αλλα "Στου Θωμα" μαγαζί δεν έχουμε εδώ . Μάλλον προς Πειραιά μεριά πήγες
Δίκιο έχεις είναι στα Καμίνια. Το ανέφερα σαν Πειραιάς ευρύτερα! :glasses:
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.040
Πόντοι
201

Συνημμένα

  • ygckni.jpg
    ygckni.jpg
    220,4 KB · Εμφανίσεις: 39

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
964
Like
822
Πόντοι
86
Και εδώ αν γίνεται, μήπως και απαντήσει, αν και όπως αναφέρθηκε την τρόμαξε η δημοσιότητα.
Οταν το έγραψα δεν ειχα πληροφόρηση πως οποιος
την πηρε τον έβρισε...
όποιος ,παρ' ολα αυτά θέλει να δοκιμάσει την τυχη του, ευχαρίστως...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.383
Πόντοι
1.056
Οταν το έγραψα δεν ειχα πληροφόρηση πως οποιος
την πηρε τον έβρισε...
όποιος ,παρ' ολα αυτά θέλει να δοκιμάσει την τυχη του, ευχαρίστως...
εμένα έβρισε, για τους άλλους δεν ξέρω
 

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
3.538
Πόντοι
446
Ρε σεις, είναι τόσο καλή η θεία Ελένη και γίνεται ο κακός χαμός για το τηλ της;
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21
εμένα έβρισε, για τους άλλους δεν ξέρω
Γιατι άραγε ρε φίλε; Επειδή σε παρακολουθώ, τα ποσταρίσματα σου εννοώ, εισαι μέσα στα όρια από θέμα συμπεριφοράς.Μην παρεξηγηθώ, δεν κρίνω, διαπίστωση κάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom