Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

alkiviadis3

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Έχεις κάνεις άποψη για εδώ?




Μια απο αυτες ειναι εδω σενα παλιο της τηλεφωνο .

 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
42
Like
7.384
Πόντοι
4.446
τι ότι να ναι ρε σύ? Πραγματικά έχει δίκιο! μιλάμε για τον ορισμό της μετριάντζας!!!!!!!!!!!!!!! Εντάξει από υπηρεσίες μπορεί να είναι απλά οκ ή και λίγο καλύτερα από οκ, αλλά ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!! έχετε κάνει μια απλή καθημερινή γυναίκα της διπλανής πόρτας ως κάτι το σουπερ ουάου!!!!!! Ήμαρτον!
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Για να γνωρίσεις απλά τις γυναίκες που εχω πάρει εγώ πχ,(στην κανονική ζωή ,ετσι?) πρεπει να ζήσεις 7 ζωές ρε Brad Pitt του πληκτρολόγιου!
Για το εκπτωσακηδες δεν σχολιάζω καν!
Βλέπεις για καποιους από μας που κάτι καταφέραμε στη ζωή μας,οι αμοιβές που ζητάνε τα κορίτσια είναι στα πλαίσια των καθημερινών ποτων και τσιγάρων μας!
Φιλτατε,ποσες κοπελες παιρνεις καθε εβδομαδα;;;
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα, μια κοπέλα που δηλώνει Κατερίνα, μένει κοντά Πειραιώς και ζητά φωτογραφίες πριν συναντηθείτε ώστε να σε εμπιστευτεί τι μέρος του λόγου είναι;
Προχωράει κανονικά και το κόστος 50€
Ηλικία λέει γύρω στα 34
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Δεν την γνωρίζω . Επειδή όμως είναι κοντά στα μέρη μου, αν θες στείλε πληροφορίες με pm να κανω καταδρομική και θα επανελθω με πλήρη αναφορα και κριτικη
 
Τελευταία τροποποίηση:

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
942
Κριτικές
2
Like
2.283
Πόντοι
446
Μάγκες καλησπέρα, μια κοπέλα που δηλώνει Κατερίνα, μένει κοντά Πειραιώς και ζητά φωτογραφίες πριν συναντηθείτε ώστε να σε εμπιστευτεί τι μέρος του λόγου είναι;
Προχωράει κανονικά και το κόστος 50€
Ηλικία λέει γύρω στα 34
Ποια είναι αδερφέ ... ενας τροπος επικοινωνίας
 
Τελευταία τροποποίηση:

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Υπάρχει ΧΕ αγγελία, ως Κατερίνα συστήνεται
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
286
Like
336
Πόντοι
21
Μάγκες καλησπέρα, μια κοπέλα που δηλώνει Κατερίνα, μένει κοντά Πειραιώς και ζητά φωτογραφίες πριν συναντηθείτε ώστε να σε εμπιστευτεί τι μέρος του λόγου είναι;
Προχωράει κανονικά και το κόστος 50€
Ηλικία λέει γύρω στα 34
Στείλε αδερφέ πληροφορίες...
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Έχεις κάνεις άποψη για εδώ?




Για την 1η Αγγελια θα σου πω οτι σε συναντηση περυσι καλοκαιρι στον χωρο τους στον χολαργο, εσκασα γυρω στα 80 δεν θυμαμαι γιατι εδωσα εξτρα 20 ε αλλα σιγουρα προσπαθω να ξεχασω την ολη εμπειρια..Ειναι μια Ασιατισσα οπου μοιραζεται τον χωρο με αλλες 1-2 (γενικα ακουγα κινηση απ εξω) ..Μασαζ και παρεμφερη δεν εχουν να πουν τιποτα...Καλυτερα να επενδυσεις το χρημα αλλου..

Για την 2η Αγγελια ειναι 2 τυπισσες Ρουμανες νομιζω η μια μιλαει ελληνικα κ με αυτην ουσιαστικα συννενοησε, κανει μασαζ και σεξ ..με τα κιλακια της μεν αλλα καβλιαρα φανηκε οπτικα, δεν την δοκιμασα..δεν μπορω να εκφερω αποψη.
Αυτη που δειχνει στην φωτο κανει μασαζ (περισσοτερο τριψιμο) και φραπε...δεν μιλαει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα,
γενικα μου φανηκε απειρη και ο φραπες μου εβγαλε αντε να τελειωνεις να μου αδειαζεις την γωνια (καλυτερα να τον επαιζα μονος μου)...30ε λεει δεν αξιζει ουτε 15ε για μενα...

Για την 3η Αγγελια δεν εχω παει ...
 

Chang

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
23
Like
10
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα, μια κοπέλα που δηλώνει Κατερίνα, μένει κοντά Πειραιώς και ζητά φωτογραφίες πριν συναντηθείτε ώστε να σε εμπιστευτεί τι μέρος του λόγου είναι;
Προχωράει κανονικά και το κόστος 50€
Ηλικία λέει γύρω στα 34
Αν θες στείλε πληροφορίες ή βάλε το link της χε.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
καλα,υπαρχει καποιος που σοβαρα το σκεφτεται,να παει στην προαναφερομενη και να στειλει και φωτογραφια του προτου παει?
πατε καλα?
Πετράν , τωρα ειναι αργα για μενα. Εστειλα μηνυμα απο το viber και έχω την αφεντομουτσουνάρα μου σε πρώτο πλάνο. Ελπίζω τουλάχιστον αυτή να ειναι κανα καλό τεμάχιο και να εχει καλές υπηρεσίες.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.600
Κριτικές
190
Like
48.536
Πόντοι
41.443
Πετράν , τωρα ειναι αργα για μενα. Εστειλα μηνυμα απο το viber και έχω την αφεντομουτσουνάρα μου σε πρώτο πλάνο. Ελπίζω τουλάχιστον αυτή να ειναι κανα καλό τεμάχιο και να εχει καλές υπηρεσίες.
...και να μην κυκλοφορησει η φωτο σου οπουδηποτε ξεχασες να πεις. :confused:
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
4.060
Πετράν , τωρα ειναι αργα για μενα. Εστειλα μηνυμα απο το viber και έχω την αφεντομουτσουνάρα μου σε πρώτο πλάνο. Ελπίζω τουλάχιστον αυτή να ειναι κανα καλό τεμάχιο και να εχει καλές υπηρεσίες.
Δίκιο έχει o Peter. Να σου πω την αλήθεια και εγώ έχω στείλει η φορά στην Αφροδίτη από το κάνεις σεξ τότε. Αλλά οκ δεν πιστεύω να γίνει κάτι
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Πετράν , τωρα ειναι αργα για μενα. Εστειλα μηνυμα απο το viber και έχω την αφεντομουτσουνάρα μου σε πρώτο πλάνο. Ελπίζω τουλάχιστον αυτή να ειναι κανα καλό τεμάχιο και να εχει καλές υπηρεσίες.
Αν είναι μια Κατερίνα που έχει αγγελία και στο car είναι εντάξει παιδί και δεν θα έχεις θεμα με την φωτό σου
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Αν είναι μια Κατερίνα που έχει αγγελία και στο car είναι εντάξει παιδί και δεν θα έχεις θεμα με την φωτό σου
Ενθαρρυντικό αυτό που γράφεις. Την έχεις επισκεφτεί εσυ; Έχεις ανεβάσει κάπου κριτικη να την ψάξω;
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2018
Μηνύματα
382
Like
943
Πόντοι
81

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.912
Like
4.787
Πόντοι
1.706
Ο ντόρος γίνεται για το μασσαζ που είναι κορυφή όχι για τη εμφάνιση!
Από την άλλη είναι η πρώτη γυναίκα που με τελειωσε σε λιγότερο από 5 λεπτά με την πιπαρα της!
Για ποια λέμε;
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.795
Κριτικές
24
Like
3.767
Πόντοι
1.446
Λογικά για την Ελενάρα, το άλλοτε 1ο βιολί της Ζάννας, μαζί με την ίδια φυσικά. Αλλά από τότε έχουν περάσει αρκετά χρόνια κι ο πανδαμάτωρ χρόνος είναι αμείλικτος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom