Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.535
Πόντοι
1.056

ξέρει κανείς για αυτό το κορίτσι, είναι καλό;
Ρε παλικάρι, τις διαβάζεις τις αγγελίες; Ειλικρινα απάντησέ μου...
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Γκουγκλαρα το κινητό της και λέει ότι έχει σπουδάσει Λονδίνο και έχει και website, αυτή είναι?
Τυπε έχει σπουδάσει μαζί με την κόρη του Γκορμπατσόφ στο Ιατρικό Ινστιτούτο Pirogov.
:confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Δεν ξέρω αν έβαλα το λινκ σωστά, συγχωρέστε με.

Λοιπόν, κρίμα η συνάντηση. Αν και η κοπέλα είναι στα γούστα μου φούλ εμφανισιακά, ήταν όμως μάπα το καρπούζι.
Κανονίστηκε εύκολα το ραντεβου στο χώρο της στο Μπραχάμι. Ανοίγει πόρτα, να σου μία σέξι σαραντάρα με σοφιστικέ γυαλί, όμορφο πρόσωπο και σώμα σεξουαλικό... πιασίματα αλλά σφιχτό. Οι φωτογραφίες 99 τοις 100 είναι δικές της. Λέω εδώ είμαστε!!
Πηγά για μασαζ και “body2body”. Με το που μπαίνω μπαίνω μου ζητάει να κάνω ησυχία, έτσι όπως το κατάλαβα πρέπει να έχει κανα παιδί σε άλλο δωμάτιο. Πρώτο το κρατούμενο….
Τι ζητάω να κάνω μπάνιο, δυσανασχέτησε…. έλεος ….μου δίνει τελικά πετσέτα. Δεύτερο το κρατούμενο.
Μασάζ σε μασάζoτραπεζo, συμπαθητικό όχι τίποτα τρελό, κάνα εικοσάλεπτο και μεταφορά στο κρεβάτι δίπλα για “body2body”. Εντάξει καμία σχέση αλλά η αλήθεια είναι δεν περιμένω και πολλά πια... λίγες ξέρουν από αυτό.
Φτάνουμε στο σεξ την βάζω στα τέσσερα, ωραίος κώλος, του δίνω και εκεί στο παρα ένα στο ύψος της καύλας μου, χτυπάει το κινητό της που είναι δίπλα της στο κρεβάτι ανοίγει οθόνη και αρχίζει να γράφει μήνυμα….!!… Ενώ χύνω με πιάνει ένα νευρικό γέλιο μάλλον λόγω ξενέρας και νεύρων…

Φιλική συμβουλή αν κάνεις θέλει να την δοκιμάσει θα πρότεινα να της
Ζητήσετε να βρεθείτε σε κάνα ξενοδοχείο να της πείτε να βάλει το κινητό στο αθόρυβο και σε κανα κομοδίνο μακριά απ’το κρεβάτι και δώστε πόνο για μένα παρακαλώ χα χα χα. Εγώ δεν θα ξαναδοκιμάσω την μαλάκω η πρώτη εντύπωση πάντα είναι σημαντική.

Καλή σας μέρα
Περίεργο φίλε, όσον αφορά την τιμή που πηρα τηλ, μου είπε στα 80 ευρώ μασάζ body to body κτλ μιας ώρας με happy ending αλλά χωρίς σεξ, που το χρεώνει έξτρα συν 20 ευρώ. Άρα ανέβασε την τιμή δηλαδή
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
616
Πόντοι
300
Περίεργο φίλε, όσον αφορά την τιμή που πηρα τηλ, μου είπε στα 80 ευρώ μασάζ body to body κτλ μιας ώρας με happy ending αλλά χωρίς σεξ, που το χρεώνει έξτρα συν 20 ευρώ. Άρα ανέβασε την τιμή δηλαδή
Μου ζήτησε 50 για το μασάζ, Τα body2body και “ό,τι προκύψει” μου είπε θα’ναι άλλα 50. Δυστυχώς τα’δωσα…
Αν και εμφανισιακά για μένα άνετα θα μπορούσε να τα ζητάει, η όλη φάση είχε την αίσθηση ξεπετάς.
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Όσον αφορά την Αλίκη την έχω δει κι εγώ και οι φωτογραφίες της είναι 100% αληθινές και από πρόγραμμα πολύ καλό με μεγάλο πλεονέκτημα ότι είναι Ελληνίδα.
Απλά μιλάει πααααααρα πολύ ρε φίλε. Δεν κλεινει το στομα της με τιποτα!
 

vikink

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Όσον αφορά την Αλίκη την έχω δει κι εγώ και οι φωτογραφίες της είναι 100% αληθινές και από πρόγραμμα πολύ καλό με μεγάλο πλεονέκτημα ότι είναι Ελληνίδα.
Συμπληρώνω οτι πέραν του οτι ήταν ευχάριστη και είχα καλή επικοινωνία, ήταν καθαρός ο χώρος (ειδικά το καθαρό μπάνιο υποδηλώνει πολλά για εμένα)

Πήγα μόνο μία φορά αλλά αν με ρώταγε κάποιος και εγώ θα του έλεγα πήγαινε. Δηλώνει ξεκάθαρα οτι δε το έχει με το μασάζ και μου άρεσε η ευθύτητα της.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.675
Like
8.535
Πόντοι
1.056

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
876
Πόντοι
86

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446

EKTORINO

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα μια μασέζ με δικό της χώρο στο Μαρούσι ξέρει κανείς κάτι? Μου είπε αν θυμάμαι Υψηλάντη αν θυμάμαι. Την έχει επισκευθει κανείς??
 

steamplayer

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
0

Έχει πάει κανείς εδώ;

Αν είναι μια μετά την Κολιάτσου πάνω στην Πατησίων, φόλα. Είναι δύο κοπέλες στο ίδιο σπίτι μασάζ 5 λεπτά με το ζόρι ηλικία 50+ νομίζω και οι δύο. Μια με πολλά κιλά και μια με κοντό μαλλί,η μια χειρότερη από την άλλη. Έχουν πάνω από 10 τηλέφωνα κινητά στο σπίτι και συχνά αλλάζουν αγγελίες και αριθμούς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom