Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (12 μέλη και 45 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
20
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλοι.. Μου εμφανισε στο FB μια Γιωτα στην Δαφνη.. μιλησα μαζι της σε μηνυματα και μου ειπε 80 μια ωρα ολοκληρωμενα.. γνωριζει κανεις κατι? Ευχαριστω..
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Καλησπερα φιλοι.. Μου εμφανισε στο FB μια Γιωτα στην Δαφνη.. μιλησα μαζι της σε μηνυματα και μου ειπε 80 μια ωρα ολοκληρωμενα.. γνωριζει κανεις κατι? Ευχαριστω..

Πως θα την βρουμε στο φμπ ? το γιωτα δεν λεει κατι αν δν δουμε ινφος
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Καλησπερα φιλοι.. Μου εμφανισε στο FB μια Γιωτα στην Δαφνη.. μιλησα μαζι της σε μηνυματα και μου ειπε 80 μια ωρα ολοκληρωμενα.. γνωριζει κανεις κατι? Ευχαριστω..
Επειδή τέτοιες περιπτώσεις συχνά εξαφανίζονται μέσα σε λίγες μέρες ή κανε το κασκαντεριλικι ή μοιράσου την πληροφορία με κάποιον έμπιστο παίκτη από εδώ μέσα, να το κάνει αυτός, γιατί να γράψεις δημόσια ποια είναι, χλωμό το κόβω.
 

Kmpq

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2017
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα.
Παρακολουθώ καιρό αλλά δεν είχα γράψει ποτέ. Έκανα δοκιμή με την αγία τριάδα του μασάζ με δικό του χώρο και παραθέτω.

Βίκυ-στεφανια : τίμιο κοριτσάκι , βλέπεις τα πάντα απτις φωτό οπότε ξέρεις τι θα συναντήσεις. Έχει 2 προγράμματα ένα στα 40 με φραπέ και ένα φουλ στα 60-70 δεν το έχω πάρει ακόμα.
Νορμάλ μασάζ και στον φραπέ μπορείς να χουφτωνεις χαλαρά βγάζει και τα βυζιά έξω. Μπανάκι πριν και μετά αν θες το μόνο αρνητικό που είπαν και άλλοι οι βρεγμένες πετσέτες.

Ιουλία : εργατική γυναίκα περί τα 40 +-5 θα έλεγα δεν τα πάω και καλά με αυτά. Διακριτικός χώρος σε μικρό στενό άμα δεν είσαι τις περιοχής δεν φοβάσαι κάτι. Την έχω τιμήσει αρκετές φορές γιατι είναι κατεμε η πιο value for money στα 30 ευρώ με τον φραπέ. Δεν γδυνεται αλλά αφήνει χουφτωμα . Δεν έχω ρωτήσει για μπάνιο αν και νομίζω μου είχε προτείνει αλλά πάω πάντα μπανιαρισμενος .
Μια φορά μπήκε απροειδοποίητα η κόρη της ευτηχως ειμασταν ακόμα στο μπρούμυτα ??

Θεία Ελένη : η λέξη καλτ είναι λίγη. Το ευχαριστήθηκα σαν εμπειρία . Δεν θα ξαναδοκιμαζα στα 70 γιατι ειναι ακριβό για την ηλικία της αλλά για την εμπειρία οκ δεν τα έκλαψα. Ρωσική σχολή , όπως είπαν κέρασμα και ρόφημα στην αρχή, ανακρισουλα αν την έμαθα από φίλο η από εκεί που μιλάτε στο ίντερνετ ?? , μπανάκι πριν και μετά , πεντακάθαρο σπίτι , κρεβαταρα μασάζ θερμαινόμενη , στα του αγώνα ωραίο μασάζ και πολύ καλό μποντι του μποντι με καλαμάκι.

Αυτά από μένα , όπως προείπα ο νικητής μου είναι η Ιουλία αλλά και τα 3 κορίτσια αξίζουν την δοκιμή
Κι εγώ παλιός είμαι χωρίς να έχω γράψει κάτι. Θα ήθελα όμως το τηλέφωνο της θείας Ελένης ,θα ήθελα να την δοκιμάσω κι εγώ.
Ευχαριστώ
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Καλησπερα φιλοι.. Μου εμφανισε στο FB μια Γιωτα στην Δαφνη.. μιλησα μαζι της σε μηνυματα και μου ειπε 80 μια ωρα ολοκληρωμενα.. γνωριζει κανεις κατι? Ευχαριστω..
μόνο ώρα με 80;;;
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
27
Like
17.870
Πόντοι
7.415

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.684
Like
8.573
Πόντοι
1.056

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.613
Πόντοι
2.660

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
190
Πόντοι
0
Πήγα και εγώ μία φορά επειδή είναι κοντά αλλά δεν .............
Μου έστειλε μήνυμα για μασαζ 4 χέρια στα 60 ευρω αλλά προτιμώ να πάω στην Στεφανία με χίλια!!!! παρά σε αυτήν.
 

Sancho Panza

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
310
Πόντοι
301
Συναγωνιστές, ανέφερε συνάδελφος πριν 3-4 σελίδες για Ιουλία στα 30 ευρώ με τίμιο happy ending. Μπορεί να μου στείλει κάποιος pm τηλ η αγγελία;
Εκτός αν θυμάστε που έχουν γραφτεί στοιχεία γιατί έψαξα σε προηγούμενες σελίδες και δεν εντοπισα
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Συναγωνιστές, ανέφερε συνάδελφος πριν 3-4 σελίδες για Ιουλία στα 30 ευρώ με τίμιο happy ending. Μπορεί να μου στείλει κάποιος pm τηλ η αγγελία;
Εκτός αν θυμάστε που έχουν γραφτεί στοιχεία γιατί έψαξα σε προηγούμενες σελίδες και δεν εντοπισα
 

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλοι.. Μου εμφανισε στο FB μια Γιωτα στην Δαφνη.. μιλησα μαζι της σε μηνυματα και μου ειπε 80 μια ωρα ολοκληρωμενα.. γνωριζει κανεις κατι? Ευχαριστω..
Καλησπέρα φίλε μου , γιώτα πως ια τη βρούμε και έκανες επίσκεψη τελικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom