Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
56
Like
6.099
Πόντοι
11.836
Μαζί με την Αλίκη έχει κάτι άλλο καλό εκεί; Πάντως από σώμα η Αλίκη φαίνεται δυνατή.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Μαζί με την Αλίκη έχει κάτι άλλο καλό εκεί; Πάντως από σώμα η Αλίκη φαίνεται δυνατή.
είναι δυνατή για την ηλικία της και έχει και μεγάλο καθαρό χώρο!
Το δωμάτιο που ήμουν είχε και ντουζιέρα!
 

alex(1)

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
79
Like
118
Πόντοι
0
Μια Galina merkinα που έχει αγγελία στο Facebook με δικό της χωρο αγίους Αναργύρους στα 35 ευρω , έχει δοκιμάσει κανείς ? Στείλτε προσωπικό ή εδώ .
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.832
Πόντοι
2.456
Μια Galina merkinα που έχει αγγελία στο Facebook με δικό της χωρο αγίους Αναργύρους στα 35 ευρω , έχει δοκιμάσει κανείς ? Στείλτε προσωπικό ή εδώ .
Μόνο μασάζ κανει,
η Ιουλία τουλάχιστον βαράει οικοδομικό φραπε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

kanal

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
ποιά είναι η Τζένη απο Νίκαια?
H Μελινα κουκακι milf δεν την έχω ακουστά. Επειδή είμαι στην περιοχή λόγω δουλειάς, παιζει να έχει κανείς την αγγελία της ή το τηλέφωνό της...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.649
Like
8.397
Πόντοι
1.056
ποιά είναι η Τζένη απο Νίκαια?
ελα ντε , αυτη την απορία ειχα κι εγω.. βρηκα μια αγγελία.. την εχω βάλει στις πιο πίσω σελίδες αλλα καποιοι που πήραν τηλέφωνο είπαν ότι ήταν λάθος.
Αυτός που εγραψε αρχικά για την Τζένη απο Νίκαια δεν εχει ξαναεμφανιστεί να δώσει διευκρινίσεις
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.402
Πόντοι
456
κι εγω θα ηθελα περισσοτερα στοιχεια για τη μελινα στο κουκακι ,μιας και ειναι πολυ κοντα μου.ευχαριστω
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
971
Like
856
Πόντοι
86
Μόνο μασάζ κανει,
η Ιουλία τουλάχιστον βαράει οικοδομικό φραπε.
να φας όλη σου τη μέρα για να πας στην άκρη του κόσμου , 35€ , και ούτε έναν καφέ να μή σε κεράσει ...και είναι και αυστηρή , τρομάρα της ...
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
984
Κριτικές
4
Like
3.331
Πόντοι
446
να φας όλη σου τη μέρα για να πας στην άκρη του κόσμου , 35€ , και ούτε έναν καφέ να μή σε κεράσει ...και είναι και αυστηρή , τρομάρα της ...
Ναι αλλά απο τα καλύτερα μασάζ που έχω κάνει, το γνωρίζει το άθλημα, για μασάζ με μόνο 35 είναι τίμιο και είναι κ ευχάριστο άτομο ! Τώρα αν είσαι μακριά από Αγίους ...οκ
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
209
Like
4.498
Πόντοι
9.035
Βρε παιδιά μήπως είστε κάπως υπερβολικοί;
Από Πεδίον του Άρεως (= Κέντρο) οι Άγιοι Ανάργυροι είναι 5 χιλιόμετρα και 15-20 λεπτά με το αμάξι και κανονική κίνηση.
Και αν έρχεσαι από Εθνική είναι 5 λεπτά από τις 3 Γέφυρες.
Μην τρελαθούμε ότι είναι μακριά και οι Άγιοι! Ούτε λίγο μακριά είναι!
Φυσικά αν είσαι Γλυφάδα τότε ναι είναι μακριά, αλλά από το κέντρο μακριά δεν είναι με τίποτα.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Βρε παιδιά μήπως είστε κάπως υπερβολικοί;
Από Πεδίον του Άρεως (= Κέντρο) οι Άγιοι Ανάργυροι είναι 5 χιλιόμετρα και 15-20 λεπτά με το αμάξι και κανονική κίνηση.
Και αν έρχεσαι από Εθνική είναι 5 λεπτά από τις 3 Γέφυρες.
Μην τρελαθούμε ότι είναι μακριά και οι Άγιοι! Ούτε λίγο μακριά είναι!
Φυσικά αν είσαι Γλυφάδα τότε ναι είναι μακριά, αλλά από το κέντρο μακριά δεν είναι με τίποτα.
Ναι αλλά αν είναι καθαρά στα "ΔΕΝ" η κοπελα ,δεν έχει νόημα να πάει κάποιος!
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Παιδιά καλησπέρα, για μια Ελβίρα Τσενα που είναι στο Ελληνικό ξέρει κανείς κάτι; Τη ρώτησα στο τηλέφωνο για εκτόνωση, μου είπε όχι, πως προσπαθεί να το κρατήσει "καθαρό " χωρίς να εκνευριστεί και ήταν ευγενέστατη. Έχει κάποιος εμπειρία; Συναγωνιστής που πήγε έκανε μόνο μασαζ, αλλά βέβαια δεν ζήτησε εκτόνωση. Ανήκει στα δεν;
Φυσιοθεραπευτρια είναι πάω συχνά....δεν έχει καμία σχέση με αυτά που ζητάτε ζητάμε...
 

GERONTOMAGGAS

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2012
Μηνύματα
24
Κριτικές
4
Like
148
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές ,
Επειδή είδα στο νήμα πολλές αναφορές για την Ιουλία στο Περιστέρι , θεώρησα υποχρέωση μου να κοινοποιήσω στους συναγωνιστές την πρόσφατη εμπειρία μου από επίσκεψη στην εν λόγω κυρία.
Κατ' αρχήν πολύ εύκολη συνεννόηση στο τηλέφωνο , όπυ εντυπωσιάστηκα από την ευγένεια της.
Στην συνάντηση που ακολούθησε την επόμενη ημέρα , έμεινα κατάπληκτος τόσο από την ευγένεια της κοπέλας όσο και από την καθαριότητα του χώρου της . Πρόκειται για μία κοπέλα γύρω στα 40-45 , καλό σώμα και αρκετά συμπαθητικό πρόσωπο . Οι υπηρεσίες της περιορίζονται μόνο σε μασάζ όλου του σώματος , στο οποίο είναι καταπληκτική - θα πρέπει νε είναι φυσιοθεραπεύτρια . Ευγενέστατη σε όλη τη διάρκεια της συνεδρίας , η οποία κράτησε πάνω από μία ώρα , και μου απευθυνόταν συνεχώς στον πληθυντικό , παρά τις παροτρύνσεις μου να χρησιμοποιεί ενικό . Είναι σοβαρή σε όλη τη διάρκεια της συνεδρίας και ΔΕΝ επιτρέπει χειρονομίες . Στο τέλος της συνεδρίας σε ρωτάει αν επιθυμείς εκτόνωση ( είναι μέσα στην τιμή - οχι εξτρα ) , στην οποία προχωρεί με το χέρι αλλά με ένα τρόπο που σου προσφέρει απόλυτη ικανοποίηση . Οπως προανέφερα το μασάζ της είναι το κάτι άλλο , σε αναζωογονεί πραγματικά . Το κόστος των υπηρεσιών της είναι μόνο 30 € .
Εμένα τουλάχιστον με ικανοποίησε απόλυτα . Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όσους επιθυμούν ένα πραγματικά καλό μασάζ με εκτόνωση δια χειρός .
Καλό σας βράδυ !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom