Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (6 μέλη και 31 επισκέπτες)

Christos098

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
173
Κριτικές
2
Like
542
Πόντοι
21
Έτσι μαν σωστός...:P
Μαν,οι λαδοκορες να ανοίξουν τα στραβά τους..
Μπας κ δουμε κανένα άλλο μοντέλο εκτός από την θεία Ελένη..
:confused:

Καμία από τις νέες δεν έχει την υπομονή κ την καπατσοσύνη της θείας Ελένης.. Όλες πάνε για το άμεσο, γρήγορο χρήμα κ την ξεπέτα..

Θυμίζω ότι εποχές πριν 8 με 9 χρόνια στο Σ29, πολύ πριν ιδιωτεύσει στο δικό της χώρο, γίνονταν παραλήρημα, παρόλο τον μεγάλο αριθμητικά εσωτερικό ανταγωνισμό από τις υπόλοιπες θεραπεύτριες στο (τότε) Ζανόσπιτο (παρέλαση πάνω από 10 κοπέλες).

Τα διπλά με την Ζανα κ την Μελίνα και μια ακόμη θεραπεύτρια που μου διαφεύγει το όνομα της, έγραψαν ιστορία. Και μάλιστα σε εποχές κρίσης κ μνημονίων.

Καμία δεν μπήκε στο κόπο να ψαχτεί, γιατί όλοι οι μύστες θέλανε την (τότε) Ελενάρα. Τι έκανε που δεν κάνανε οι υπόλοιπες και δούλευε ασταμάτητα όλη την ημέρα..

Ας θυμηθούμε το πιο απλό που έκανε στο τέλος (αυτό που σε ξέπλενε στο ντουζ για να φύγουν τα λάδια από την πλάτη, σε έκανε να νιώθεις άρχοντας). Καμία δεν μπήκε στον κόπο να το αντιγράψει, πριν ελάχιστων εξαιρέσεων.

Βάλτε τι πελατολόγιο δημιούργησε όλα αυτά τα χρόνια, αθόρυβα και διακριτικά. Και ακόμη καλύτερα, πως το συντήρησε, χωρίς φανφάρες και τυμπανοκρουσίες.

Θα συμφωνήσω λοιπόν ότι είναι το καλύτερο "case study" για τις νεαρές ανεξάρτητες του χώρου, που θέλουν να ορθοποδήσουν..

Σωστότατο. Αν και ακόμη η Ελένη κάνει καλό γαμησι με αυτούς που ξέρει καλά και όσους ξέρουν τι θέλουν. Αν θες πιπινάκι βρες γκομενακι καλύτερα, για αυτές τις δουλειές χρειάζεται μια σχετική εμπειρία.
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
Έτσι μαν σωστός...:P
Μαν,οι λαδοκορες να ανοίξουν τα στραβά τους..
Μπας κ δουμε κανένα άλλο μοντέλο εκτός από την θεία Ελένη..
:confused:

Καμία από τις νέες δεν έχει την υπομονή κ την καπατσοσύνη της θείας Ελένης.. Όλες πάνε για το άμεσο, γρήγορο χρήμα κ την ξεπέτα..

Θυμίζω ότι εποχές πριν 8 με 9 χρόνια στο Σ29, πολύ πριν ιδιωτεύσει στο δικό της χώρο, γίνονταν παραλήρημα, παρόλο τον μεγάλο αριθμητικά εσωτερικό ανταγωνισμό από τις υπόλοιπες θεραπεύτριες στο (τότε) Ζανόσπιτο (παρέλαση πάνω από 10 κοπέλες).

Τα διπλά με την Ζανα κ την Μελίνα και μια ακόμη θεραπεύτρια που μου διαφεύγει το όνομα της, έγραψαν ιστορία. Και μάλιστα σε εποχές κρίσης κ μνημονίων.

Καμία δεν μπήκε στο κόπο να ψαχτεί, γιατί όλοι οι μύστες θέλανε την (τότε) Ελενάρα. Τι έκανε που δεν κάνανε οι υπόλοιπες και δούλευε ασταμάτητα όλη την ημέρα..

Ας θυμηθούμε το πιο απλό που έκανε στο τέλος (αυτό που σε ξέπλενε στο ντουζ για να φύγουν τα λάδια από την πλάτη, σε έκανε να νιώθεις άρχοντας). Καμία δεν μπήκε στον κόπο να το αντιγράψει, πριν ελάχιστων εξαιρέσεων.

Βάλτε τι πελατολόγιο δημιούργησε όλα αυτά τα χρόνια, αθόρυβα και διακριτικά. Και ακόμη καλύτερα, πως το συντήρησε, χωρίς φανφάρες και τυμπανοκρουσίες.

Θα συμφωνήσω λοιπόν ότι είναι το καλύτερο "case study" για τις νεαρές ανεξάρτητες του χώρου, που θέλουν να ορθοποδήσουν..

Σωστότατο. Αν και ακόμη η Ελένη κάνει καλό γαμησι με αυτούς που ξέρει καλά και όσους ξέρουν τι θέλουν. Αν θες πιπινάκι βρες γκομενακι καλύτερα, για αυτές τις δουλειές χρειάζεται μια σχετική εμπειρία. [/quo


ρουμανικο παντσερ η Ελενη παιδια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Ποσων μαιων ειναι η θεια Ελενη?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Καταλαβα ειναι για δυνατους μυστες μονο :confused::confused::confused:
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.361
Like
488
Πόντοι
36
Πολυ θαθελα - Αν γνωριζει καποιος φίλος εδώ - το τηλ. της Ελενας στην Καλλιθέα και θα ανταποδώσω με δικές μου πληροφορίες .
Ευχαριστώ για την πληροφορία !!
 

el_pero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
125
Κριτικές
4
Like
490
Πόντοι
281
Προσφατη καταδρομικη και απο εμενα στον Μάμ-ρα τον παντοτινο (Θεια Ελένη)!! Ευγενικη, θερμή, καλο μασαζ δεν λεω και οι υπηρεσιες της τίμιες.. ομως ο χρόνος και η βαρυτητα εχουν κανει καλη δουλεια στο κορμι της με αποτελεσμα να μου φαινεται λιγακι αστειο ολο το σουαρε... με την συγκεκριμενη..κορασιδα
Προτεινεται για μερακληδες γκρανακιδες συναγωνιστες ανεπιφυλακτα:headbang2::headbang2::headbang2:
Παίχτη μου από βυζι που κυμαίνεται η θεία ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Προσφατη καταδρομικη και απο εμενα στον Μάμ-ρα τον παντοτινο (Θεια Ελένη)!! Ευγενικη, θερμή, καλο μασαζ δεν λεω και οι υπηρεσιες της τίμιες.. ομως ο χρόνος και η βαρυτητα εχουν κανει καλη δουλεια στο κορμι της με αποτελεσμα να μου φαινεται λιγακι αστειο ολο το σουαρε... με την συγκεκριμενη..κορασιδα
Προτεινεται για μερακληδες γκρανακιδες συναγωνιστες ανεπιφυλακτα:headbang2::headbang2::headbang2:
Παίχτη μου από βυζι που κυμαίνεται η θεία ?
Θα δω thundercats να παρω μια γευση :confused::confused::confused:
 

robocock

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
83
Like
4
Πόντοι
0
Προσφατη καταδρομικη και απο εμενα στον Μάμ-ρα τον παντοτινο (Θεια Ελένη)!! Ευγενικη, θερμή, καλο μασαζ δεν λεω και οι υπηρεσιες της τίμιες.. ομως ο χρόνος και η βαρυτητα εχουν κανει καλη δουλεια στο κορμι της με αποτελεσμα να μου φαινεται λιγακι αστειο ολο το σουαρε... με την συγκεκριμενη..κορασιδα
Προτεινεται για μερακληδες γκρανακιδες συναγωνιστες ανεπιφυλακτα:headbang2::headbang2::headbang2:
Παίχτη μου από βυζι που κυμαίνεται η θεία ?
Θα ήθελα να πω ότι κυμαίνεται σε υψηλά επίπεδα αλλά ειναι πεσμένο. Πάντως είναι μεγάλο. Πόσο ακριβώς δε θυμάμαι.
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
20
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα.. Περαν της Στεφανιας που θεωρω οτι ειναι τιμια στα λεφτα της..και την εχω επισκεφτει καποιες φορες..εχουμε καποια καλη προταση στο ιδιο μηκος υπηρεσιων??
ευχαριστω..
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
3
Like
1.497
Πόντοι
216
Καλησπέρα στους αξιότιμους συναγωνιστές!

Ύστερα από καιρό απουσίας, βασανίζομαι από την επιθυμία να βιώσω την εμπειρία της ΄θείας΄ Ελένης! (όπως και πολλοί άλλοι απ ό,τι βλέπω).
Αλήθεια, πονάω και υποφέρω-΄χρήζω στοργικού μασάζ...
Δεν χαίρομαι που ζητιανεύω, αλλα αναγκάζομαι....Όποιος μπορούσε να μου στελνε το τηλ της Ελένης, θα του ήμουν υπόχρεος και με το παραπάνω!

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά μάγκες...για καλό ειναι!
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
τι ακριβώς εννοείς φίλε
μου, γιατί σκεφτόμουν να την παρώ;;
Η Ιουλία απο Περιστέρι σε προδιαθέτει αρνητικά πάντως από το τηλέφωνο κιόλας. Πολύ βιαστικη φαίνεται για ξεπέτα των 30 ευρώ...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.702
Like
8.661
Πόντοι
1.056
Να διευκρινίσουμε κάτι. Λέγοντας ξεπέτα εδώ μέσα συνήθως εννοούμε ότι η κοπέλα περνάει στο δεύτερο γύρο με ελάχιστο ή σχεδόν καθόλου μασάζ.
Στην Ιουλία δεν παίζει σεξ οπότε δεν μπορείς να την χαρακτηρίσεις ξεπέτα.
Μπορεί στο τηλέφωνο να ακούγεται βιαστική αλλά στη δουλειά της τηρεί το χρόνο ακριβώς και με το παραπάνω. Μόνο φραπέ προσφέρει και αυτό εντελώς διεκπεραιωτικά
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
823
Κριτικές
11
Like
1.391
Πόντοι
376
Εάν ήταν πιο φιλική και όχι χιονάνθρωπος θα πήγαινα κάθε μέρα στην Ιουλία μας
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
823
Κριτικές
11
Like
1.391
Πόντοι
376
Προσφατη καταδρομικη και απο εμενα στον Μάμ-ρα τον παντοτινο (Θεια Ελένη)!! Ευγενικη, θερμή, καλο μασαζ δεν λεω και οι υπηρεσιες της τίμιες.. ομως ο χρόνος και η βαρυτητα εχουν κανει καλη δουλεια στο κορμι της με αποτελεσμα να μου φαινεται λιγακι αστειο ολο το σουαρε... με την συγκεκριμενη..κορασιδα
Προτεινεται για μερακληδες γκρανακιδες συναγωνιστες ανεπιφυλακτα:headbang2::headbang2::headbang2:
Παίχτη μου από βυζι που κυμαίνεται η θεία ?
Θα ήθελα να πω ότι κυμαίνεται σε υψηλά επίπεδα αλλά ειναι πεσμένο. Πάντως είναι μεγάλο. Πόσο ακριβώς δε θυμάμαι.
ψεύτικο πεσμένο αλλά μέγεθος d. Πολύ καυλιαρικο χύνεις στο ισπανικό στο δευτερόλεπτο
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.092
Κριτικές
2
Like
8.842
Πόντοι
2.456
Τίμιο το 30αρι της Ιουλίας για καλό μασάζ 1ωρας,με ντουζακι πριν κ μετά..
Ο φραπές με μπόλικο παγάκια..
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
Παρακαλω παιδια ας μου στειλει καποιος το τηλ της θειας Ελενης και επι τη ευκαιρια να τον ρωτησω 1-2 πραγματακια !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom