Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.092
Κριτικές
2
Like
8.842
Πόντοι
2.456
Πρόσφατη επίσκεψη στην Ειρήνη στο παλαιό Φάληρο. Σημείο πολύ κεντρικο με δύσκολο παρκάρισμα. Μια μέρα πριν κλείσιμο ραντεβού. Φτάνοντας στο σπίτι μου λέει παρε τηλ όταν είσαι από κάτω. Καλώ το σηκώνει αλλη το τηλέφωνο μου λέει ποιος είσαι κτλ,
Της λέω ειχα ραντεβού τώρα, τελικά το παιρνει η ειρηνη το τηλ και μου λέει κανε μια βόλτα κι έλα σε κάνα μισάωρο. Το είχε ξεχάσει το ραντεβού. Λεω οκ συμβαίνουν αυτά. Πάω στην είσοδο μετά από μισή ώρα, ξανακαλω , κατεβαίνει η "θεια" της και με παίρνει. Κουβεντούλα για να με γνωρισει, πάμε στο κουζίνακι. Έρχεται η Ειρήνη μια θα την έλεγα 55 χρόνων, μου είπε 43. Ψιλοαδυνατη, πλάδαρη, φατσουλα συμπαθητική, ευγενική. Με βάζει στο δωματιο, μου δίνει πετσέτα πλυμενη, παντόφλες μιας χρήσης. Γυρναω ζητάει λεφτα μπροστά, 60€. Ξαπλώνω στο μασαζοκρεβατο, της λέω 2 πιστολιες. Λεει οκ , αλλά κάτι μέσα μου έλεγε πως θα είναι μάπα το καρπούζι. Εντωμεταξύ είχε φέρει και 2 3 λεμόνια κομμένα σε ζεστό λάδι μέσα σε ένα.μπολ. Μου παιζει μια ατεχνη μαλακια αφού με.χαιδεψε λιγάκι, έχυσα μισοκαυλωμενος. Της έλεγα παράλληλα βάλτον λίγο στο στόμα σου, βγάλε τπτ να σε δω. Μου λέει μετά μετά.. λέω μη πεις τπτ γιατί εσύ θα ξενέρωσεις. 3Γυρναω ανάποδα, μου έκανε ατεχνο χαιδεμα για κάνα 20λεπτο, μιλαγε ασταμάτητα. Έκλεισα τα μάτια επίτηδες μπας και σταματήσει. Με γυρνάει παλι, λιγο αερόπιπα, έμεινε με το βράκι. Στήθος πεσμένο. Τελειώνω, σηκώνομαι να κάνω ντουζ να φύγουν τα λεμόνια. Μεσα σε όλα εκτίμησα πως μου ζήτησε συγνώμη που ξέχασε το ραντεβού και μιλαγε γλυκα καθολη τη συνεδρια. Χρόνος συνολικός αφού ξάπλωσα στο μασαζοκρεβατο 37 λεπτά. Δεν θα ξαναπήγαινα. Έχω να πω γενικότερα πως οκ, είναι δύσκολη περίοδος αλλα όταν τις θεοποιουμε τέτοια συμπεριφορά έχουν και υπηρεσίες. Μη χαλάτε την πιάτσα, ευχαριστώ.
Γι αυτό παραμένει βασίλισσα στο νήμα η θεία Ελένη..
5 χρόνια μεγαλύτερη, αλλά μασαζαρα κ η μπριζόλα well done..
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.092
Κριτικές
2
Like
8.842
Πόντοι
2.456
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟ ΚΑΛΛΗΘΕΑ ΣΕ ΜΗΝΗΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ
.ας ζαλισατε τα φρύδια



εχουν ζητηση οι γιαγιαδες στο μπου τυπε.:confused::confused::confused:
θυμησου τη Λιλη.:cheesy: :cheesy: :cheesy:
Τυπε που την θυμήθηκες;
Θεία για σκληρούς μύστες..
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
985
Like
880
Πόντοι
86
Πρόσφατη επίσκεψη στην Ειρήνη στο παλαιό Φάληρο. Σημείο πολύ κεντρικο με δύσκολο παρκάρισμα.
Πώς καταφέρνουν και επιβιώνουν με τόσο χάλια υπηρεσίες,θα μείνει μυστήριο για πάντα....μεγάλη κοροϊδία..
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
152
Like
200
Πόντοι
21
Πρόσφατη επίσκεψη στην Ειρήνη στο παλαιό Φάληρο. Σημείο πολύ κεντρικο με δύσκολο παρκάρισμα.
Πώς καταφέρνουν και επιβιώνουν με τόσο χάλια υπηρεσίες,θα μείνει μυστήριο για πάντα....μεγάλη κοροϊδία..
δεν διαβαζουν ολοι το site απλο ειναι και περα απο αυτο αρνουμαι να πιστεψω οτι κανουν ξεπετες σε ολους.........Εγω πάντα πίστευα ότι οι πουτάνες επιλέγουν πελάτες και συνεχίζουν να το κανουν δημιουργούν τα στανταράκια τους και απο κει και πέρα οτι προκυψει.Ολες οι γυναίκες έχουν το κοινο τους κοντες ψηλες χοντρες κοκκαλιαρες ασχημες κτλ κτλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.613
Πόντοι
2.660
Το ότι στο "Μασέζ με δικό τους χώρο" εδώ και πολλλλλλλλλλές σελίδες η κυρά Ελένη μονοπωλεί τη συζήτηση ... με ξεπερνάει !!! :headbang::headbang::headbang:
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
985
Like
880
Πόντοι
86
πραγματικά , είναι να τρελαίνεσαι ... σε ένα σάιτ , που λογικά , αν όχι όλοι , κάποιοι είναι αρκετά ψαγμένοι και ξέρουν πρόσωπα και πράγματα, επί τόσους μήνες η μοναδική ερώτηση είναι "το τηλέφωνο της θείας Ε."... αυτό , για μένα σημαίνει πως αν έβγαιναν 10 καινούργια κορίτσια , με συμπαθητική εμφάνιση και καλές υπηρεσίες α και β ημίχρονο , θα σάρωναν όλο το χαρτί ..
 

barbanik

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
80
Like
215
Πόντοι
20
Ρε σεις βλέπεται καθόλου όμως;

Ή είναι λες και μου τον παίζει η γιαγιά μου;

Χαχα Καλημέρα. Σόρι αλλά δεν κρατήθηκα. Δηλαδή που ξέρεις πως τον παίζει η γιαγιά σου; Χαχαχα
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Αν υπάρχει κάποιος συναγωνιστής από το φόρουμ να μου στείλει το τηλ της Ελένης, θα του ήμουν υπόχρεος!
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
823
Κριτικές
11
Like
1.389
Πόντοι
376
Στην αννα θέλω μασάζ να πάτε που είναι 70 χρόνων
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.948
Like
4.861
Πόντοι
1.706
Ρε σεις βλέπεται καθόλου όμως;

Ή είναι λες και μου τον παίζει η γιαγιά μου;

Χαχα Καλημέρα. Σόρι αλλά δεν κρατήθηκα. Δηλαδή που ξέρεις πως τον παίζει η γιαγιά σου; Χαχαχα
Στοργικά;
Ή ξεχνάει την μια κίνηση;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
823
Κριτικές
11
Like
1.389
Πόντοι
376
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
354
Like
1.756
Πόντοι
201
Ρε σεις βλέπεται καθόλου όμως;

Ή είναι λες και μου τον παίζει η γιαγιά μου;

Χαχα Καλημέρα. Σόρι αλλά δεν κρατήθηκα. Δηλαδή που ξέρεις πως τον παίζει η γιαγιά σου; Χαχαχα

Έχει παρκινσον οπότε λογικά θα το κάνει όπως η θεία Ελένη.

Εμφανισιακά βλέπετε τελικά ή είναι απλά μία γιαγιά?

Να το μασήσω γιατί δε βλέπω δυνατά iq...
:P
 

barbanik

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
80
Like
215
Πόντοι
20
Ρε σεις βλέπεται καθόλου όμως;

Ή είναι λες και μου τον παίζει η γιαγιά μου;

Χαχα Καλημέρα. Σόρι αλλά δεν κρατήθηκα. Δηλαδή που ξέρεις πως τον παίζει η γιαγιά σου; Χαχαχα

Έχει παρκινσον οπότε λογικά θα το κάνει όπως η θεία Ελένη.

Εμφανισιακά βλέπετε τελικά ή είναι απλά μία γιαγιά?

Να το μασήσω γιατί δε βλέπω δυνατά iq...
:P

Φαίνεται να έχεις χιούμορ, οπότε προσπερνάω τον χαρακτηρισμό. Στην ερώτηση σου τώρα. Όπως γνωρίζεις είναι υποκειμενικό το γούστο. Εμένα μου βγάζει τη μανάβισσα που με τρόπο πιάνει τα αγγούρια και με κοιτάει με νόημα. Κρατιέται καλά, είναι πάρα πολύ φιλική, γνωρίζει και τους 2 γύρους εξαιρετικά. Μην περιμένεις αεροπλανικά, αλλά όλα τα επίγεια με ευλάβεια. Επιμένω ότι ο καλλίτερος τρόπος είναι η καταδρομική. Ελπίζω να βοήθησα μπας και γλυτώσει η γιαγιά σου!
 

Prionis_83

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2015
Μηνύματα
49
Like
57
Πόντοι
0
Προσφατη καταδρομικη και απο εμενα στον Μάμ-ρα τον παντοτινο (Θεια Ελένη)!! Ευγενικη, θερμή, καλο μασαζ δεν λεω και οι υπηρεσιες της τίμιες.. ομως ο χρόνος και η βαρυτητα εχουν κανει καλη δουλεια στο κορμι της με αποτελεσμα να μου φαινεται λιγακι αστειο ολο το σουαρε... με την συγκεκριμενη..κορασιδα
Προτεινεται για μερακληδες γκρανακιδες συναγωνιστες ανεπιφυλακτα:headbang2::headbang2::headbang2:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Η θεία Ελένη φοράει μασέλα? :confused:
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
20
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα.. παιδια αν θελει καποιος μου δινει και μενα πληροφοριες για Ελενη μαζαζ...
και θα ηθελα να ρωτησω πως και δεν υπαρχει για την συγκεκριμενη γυναικα ξεχωριστο νημα με κριτικες?? η υπαρχει και δεν το εχω βρει??
γιατι βλεπω στο εν λογω νημα πολλες σελιδες μονο για την συγκεκριμενη..
ευχαριστω εκ των προτερων.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.869
Πόντοι
6.585
Έτσι μαν σωστός...:P
Μαν,οι λαδοκορες να ανοίξουν τα στραβά τους..
Μπας κ δουμε κανένα άλλο μοντέλο εκτός από την θεία Ελένη..
:confused:

Καμία από τις νέες δεν έχει την υπομονή κ την καπατσοσύνη της θείας Ελένης.. Όλες πάνε για το άμεσο, γρήγορο χρήμα κ την ξεπέτα..

Θυμίζω ότι εποχές πριν 8 με 9 χρόνια στο Σ29, πολύ πριν ιδιωτεύσει στο δικό της χώρο, γίνονταν παραλήρημα, παρόλο τον μεγάλο αριθμητικά εσωτερικό ανταγωνισμό από τις υπόλοιπες θεραπεύτριες στο (τότε) Ζανόσπιτο (παρέλαση πάνω από 10 κοπέλες).

Τα διπλά με την Ζανα κ την Μελίνα και μια ακόμη θεραπεύτρια που μου διαφεύγει το όνομα της, έγραψαν ιστορία. Και μάλιστα σε εποχές κρίσης κ μνημονίων.

Καμία δεν μπήκε στο κόπο να ψαχτεί, γιατί όλοι οι μύστες θέλανε την (τότε) Ελενάρα. Τι έκανε που δεν κάνανε οι υπόλοιπες και δούλευε ασταμάτητα όλη την ημέρα..

Ας θυμηθούμε το πιο απλό που έκανε στο τέλος (αυτό που σε ξέπλενε στο ντουζ για να φύγουν τα λάδια από την πλάτη, σε έκανε να νιώθεις άρχοντας). Καμία δεν μπήκε στον κόπο να το αντιγράψει, πριν ελάχιστων εξαιρέσεων.

Βάλτε τι πελατολόγιο δημιούργησε όλα αυτά τα χρόνια, αθόρυβα και διακριτικά. Και ακόμη καλύτερα, πως το συντήρησε, χωρίς φανφάρες και τυμπανοκρουσίες.

Θα συμφωνήσω λοιπόν ότι είναι το καλύτερο "case study" για τις νεαρές ανεξάρτητες του χώρου, που θέλουν να ορθοποδήσουν..


 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
καλησπερα Θα ήθελα πληροφορίες από Φωτεινή μασάζ από καλλιθεα

Καλησπέρα πληροφορίες εδώ πάρα πολύ καλή και εξυπηρετική σέβεται τα χρήματα που παίρνει

Έχει πάει κανείς πρόσφατα με την Φωτεινή;; έχει αλλάξει κάτι;!;!;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom