Νέα

Μασάζ στο σπίτι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
καλα στο osmosemassage τι τους κανατε και εφυγαν τρεχοντας απο την Θεσσαλονικη? :cheesy:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.607
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Συναγωνιστες να σας ρωτησω, εχει παρει κανεις την Μαριαννα τη Ρωσιδουλα απο το εν λογω ιδρυμα? :think: Ψηνομαι να δοκιμασω! Εκτος απο μασαζ υπαρχει και σεξ στο προγραμμα? :think: :knockinb:
 

Melouris

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2020
Μηνύματα
34
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
επικοινώνησα με το εν λόγω κατάστημα για να δω τι διαθεσιμότητα υπάρχει. Προσωπικά μου άρεσαν εμφανισιακά μόνο Νεφέλη και Νίκη. Ελπίζω και η Νεφέλη να προσφέρει καλές υπηρεσίες όπως περιέγραψε ο φίλος πιο πάνω για τη Νίκη. Είδωμεν
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Συναγωνιστες να σας ρωτησω, εχει παρει κανεις την Μαριαννα τη Ρωσιδουλα απο το εν λογω ιδρυμα? :think: Ψηνομαι να δοκιμασω! Εκτος απο μασαζ υπαρχει και σεξ στο προγραμμα? :think: :knockinb:

Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ δεν είχε έρθει Θεσσαλονίκη . Μόνη η Νίκη και η Νεφελη. Δεν ξέρω αν θα έρθει τώρα
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Καλησπέρα,
επικοινώνησα με το εν λόγω κατάστημα για να δω τι διαθεσιμότητα υπάρχει. Προσωπικά μου άρεσαν εμφανισιακά μόνο Νεφέλη και Νίκη. Ελπίζω και η Νεφέλη να προσφέρει καλές υπηρεσίες όπως περιέγραψε ο φίλος πιο πάνω για τη Νίκη. Είδωμεν

Και τι σου είπαν; Πως αρχίζουν πάλι την επόμενη Δευτέρα;
 

Melouris

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2020
Μηνύματα
34
Like
10
Πόντοι
0
Έστειλα email, δεν θέλω να παίρνω σε random μέρη τηλ από τον βασικό μου αριθμό
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Οχι φιλε μου, για Αθηνα με ενδιαφερει! :wanker:

Συνεπώς, όπως είχανε πει και σε εμένα οι αγαπητοί συνάδελφοι, πήγαινε να ρωτήσεις και να διαβάσεις στο αντίστοιχο forum
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
2
Like
3.392
Πόντοι
456
Ναι, έκανα. Εύκολη συνεννόηση, ακριβώς στην ώρα της. Πεντακάθαρη. Φιλική. Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται. Εγώ έδωσα 100€ χωρίς παζάρια και χωρίς να έχουμε πει κάτι πριν. Πρόγραμμα κομπλέ, έπαιξε κ δονητής και ελεύθερο στοματικό, 69 κτλ. Όμως τονίζω πως δεν είναι ακριβώς το στυλ μου. Θα δοκιμάσω και με Νεφέλη κ θα δούμε.
αναμενουμε τα νεωτερα απο το μετωπο
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Σε τηλεφωνικη επικοινωνια μου ειπαν πως αρχες Ιουλιου θα ερθει μια Ελενη κ σταδιακα κ δευτερη κοπελα
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Παντως δεν μπορω να χωνεψω πως δεν υπαρχουν 5-10 κοριτσακια να κανουν μασαζ κατ οικον σε αυτη την πολη. Δεν εννοω απαραιτητα κ εκτονωσεις κτλ, απλο μασαζ. Τοσες κ τοσες τελειωνουν καθε χρονο απο ιεκ,φυσικοθεραπεια, αισθητικη. Σε κλειστο κυκλο δουλευουν? κ αντε να δεχτω πως φευγουν σεζον τα καλοκαιρια σε ξενοδοχεια κ σπα. Φετος ουτε τα μισα δεν ανοιγουν. Που σκατα ειναι ολες αυτες?
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Λοιπον παλικάρια, εγω κανοντας αναζητηση για πλακα για Nuru massage στην πόλη μας βρήκα αυτο : massage-thessaloniki.net , εκλεισα ραντεβου στον χωρο μου και ημουν σχεδον σιγουρος οτι θα δωσω τσαμπα το 100Ε γιατι η κατασταση ειναι χαλια, Τεσπα χωρις πολλα πολλα, ηρθε μια κοπελα γυρω στα 35 με πολυ ωραιο σωμα με μια τσαντα με τα καταλληλα τζελ κτλ, και μου εκανε το καλυτερο μασαζ που εχω κανει ποτε. το μασαζ γινεται σωμα με σωμα μεχρι τελικης πτωσεως. Μπορει να μην ειχε σεξουαλικη πραξη οπως λεει αλλα το 100Ε για μενα αξιζει. Αυτο παντα ειναι για τα γουστα μου ;)
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Λοιπον παλικάρια, εγω κανοντας αναζητηση για πλακα για Nuru massage στην πόλη μας βρήκα αυτο : massage-thessaloniki.net , εκλεισα ραντεβου στον χωρο μου και ημουν σχεδον σιγουρος οτι θα δωσω τσαμπα το 100Ε γιατι η κατασταση ειναι χαλια, Τεσπα χωρις πολλα πολλα, ηρθε μια κοπελα γυρω στα 35 με πολυ ωραιο σωμα με μια τσαντα με τα καταλληλα τζελ κτλ, και μου εκανε το καλυτερο μασαζ που εχω κανει ποτε. το μασαζ γινεται σωμα με σωμα μεχρι τελικης πτωσεως. Μπορει να μην ειχε σεξουαλικη πραξη οπως λεει αλλα το 100Ε για μενα αξιζει. Αυτο παντα ειναι για τα γουστα μου ;)
Απο αυτο το site ή παρομοιο μου ειχαν βγάλει το τηλεφωνο μου στα μανταλακια(telephonelist) κ γι αυτο το φοβαμαι. Kανε μια περιγραφη την κοπελα αν μπορεις. Εσυ γυμνος αυτη με μαγιο?
 

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Νομιζω κανεις λάθος απ οτι ειδα η σελιδα ειναι σχετικα καινουρια, επισης η μασερ , (επειδη εχω κανει Nuru παρα πολλες φορες , και στο εξωτερικο) ειναι επαγγελματιας του ειδους. Η κοπελα ειναι 1.70 περιπου , ξανθα μαλλια, λεπτη με γυμνασμενο σωμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom