Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

grgher

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
98
Like
133
Πόντοι
0
Το κορίτσι είναι απλά υπέροχο!!!
Αλλή μια επίσκεψη με τις καλύτερες εντυπώσεις!!!!!
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.403
Like
16.628
:*
 

Συνημμένα

  • 20240205_023611.jpg
    20240205_023611.jpg
    3,3 MB · Εμφανίσεις: 47

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
326
Like
1.584
Πόντοι
201
Πέρασμα χθες απο Αιμιλία. Πρέπει να έχει αρχίσει να βαραίνει γιατί το μασάζ δεν ήταν καλό και ο φραπές μέτριος. Την ρώτησα εάν υπάρχει η δυνατότητα για μασάζ με 4 χέρια το απέκλεισε.
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
779
Κριτικές
9
Like
19.882
Πόντοι
2.256
Πέρασμα χθες απο Αιμιλία. Πρέπει να έχει αρχίσει να βαραίνει γιατί το μασάζ δεν ήταν καλό και ο φραπές μέτριος. Την ρώτησα εάν υπάρχει η δυνατότητα για μασάζ με 4 χέρια το απέκλεισε.
Αιμιλια πλέον πρέπει να είσαι απελπισμένος για να πας ..
Καθαρά λίγο τρίψιμο και τίποτα ουσία … καλύτερα αν θέλεις μασαζ να ψάξεις την τύχη σου άλλου !
 

john307

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2022
Μηνύματα
141
Like
1.197
Πόντοι
201

Ξερει κανεις τιποτα για την κυρια?
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0
καλημερα, μπορει κανεις να μου στειλει το τηλεφωνο της λευκορωσιδας?
 

Nikos98!

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
247
Like
459
Πόντοι
21
Εχθές πήγα εκεί. Γενικά η τυπισσα δεν θέλει ούτε να βιάζεται, ούτε τηλέφωνα σηκώνει στα μισά του σεξ με λίγα λόγια γουστάρει να κάνει τη δουλειά. Τίμιο σωματάκι που για πενήντα ευρώ πιστεύω τα αξίζει σε σχέση με άλλες… δεν λέει πουθενά όχι και μην και τέτοιες παπάτζες! Όσοι δεν έχουν πάει ας ρίξουν έναν και να μας πουν τα παλικάρια και τη δική τους γνώμη!
Φίλε Ελα πμ
 

Nikos98!

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
247
Like
459
Πόντοι
21
Παιδιά πριν μέρες είχαμε γράψει για την τζουλια την βουλγαρα στην καλοκαιρινού. Είχα ζητησει να μου στείλετε τον αριθμό της αλλα τώρα μπαίνω στα μηνύματα και έχουν εξαφανιστεί όλα μπορεί κάποιος να τον ξαναστείλει σε μήνυμα ; Ευχαριστώ
 

bigtasty

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2013
Μηνύματα
32
Like
61
Πόντοι
0
Ξερεις κανεις για ενα νεο μασατζιδικο στη Καστρινακη; Πριν το φαναρι;
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Ξερεις κανεις για ενα νεο μασατζιδικο στη Καστρινακη; Πριν το φαναρι;
Basic μασάζ ... θα έλεγα τύπου ξενοδοχείου ... τπτ παραπάνω ...
Η κοπέλα ομορφούλα ευγενική αλλά το μασάζ μέτριο ...
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
327
Πόντοι
21
Heraklion massage έκλεισε ή μεταφέρθηκε; Γνωρίζει κανείς;
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Υπάρχει κανείς να κάνει καμία σούμα με το τι παίζει στην πόλη;
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
977
Πόντοι
81
Ήθελα σήμερα επειγόντως μασάζ και αφού κάτι καλό με φραπέ δεν παίζει λέω δεν πάω σε ταϊλανδέζικο που τουλάχιστον θα πάρω καλό μασάζ και σχετικά καλή τιμή... λόγω πού μένω χερσόνησο πάω στο ται μασάζ ...ένα σχιζοματικο καινούργιο μάλλον κοντουλικο με βυζάρες και συμπαθητικό πρόσωπο με αναλαμβάνει και με πάει σέ κάτι δωμάτια από πίσω... μασάζ με σορτσάκι που σου δίνουν εκεί και ξεκινά...όταν γύρισα ανάσκελα είδα ότι οι βυζάρες είχαν σχεδόν βγει έξω λίγα αγγλικά και τσατρα Πάτρα μπήκε στο πνεύμα αρνήθηκε βέβαια αλλά αφού ήταν όρθιος ο ιστός ζήτησα να μου βάλει λάδι στην χούφτα μου να τον παίξω μόνος μου δεν δίστασε ούτε αρνήθηκε αυτή την φορά... όταν έφτασα στην κορύφωση έφερε πετσέτα...με καθάρισε καλά και έφυγε χαμογελώντας...μου άφησε πόρτα ανοιχτή πιστεύω...θα πάω και αύριο και ειδομεν....
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
977
Πόντοι
81
Ήθελα σήμερα επειγόντως μασάζ και αφού κάτι καλό με φραπέ δεν παίζει λέω δεν πάω σε ταϊλανδέζικο που τουλάχιστον θα πάρω καλό μασάζ και σχετικά καλή τιμή... λόγω πού μένω χερσόνησο πάω στο ται μασάζ ...ένα σχιζοματικο καινούργιο μάλλον κοντουλικο με βυζάρες και συμπαθητικό πρόσωπο με αναλαμβάνει και με πάει σέ κάτι δωμάτια από πίσω... μασάζ με σορτσάκι που σου δίνουν εκεί και ξεκινά...όταν γύρισα ανάσκελα είδα ότι οι βυζάρες είχαν σχεδόν βγει έξω λίγα αγγλικά και τσατρα Πάτρα μπήκε στο πνεύμα αρνήθηκε βέβαια αλλά αφού ήταν όρθιος ο ιστός ζήτησα να μου βάλει λάδι στην χούφτα μου να τον παίξω μόνος μου δεν δίστασε ούτε αρνήθηκε αυτή την φορά... όταν έφτασα στην κορύφωση έφερε πετσέτα...με καθάρισε καλά και έφυγε χαμογελώντας...μου άφησε πόρτα ανοιχτή πιστεύω...θα πάω και αύριο και ειδομεν....
Τελικά Τζιφός αποδείχτηκε η όποια ελπίδα για κάτι παραπάνω από το Τάι μασάζ σήμερα με τό που πήγα δέχτηκα επίπληξη...από την αρχηγό...ο.κ απλά ενημέρωσα για να ξέρετε
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
779
Κριτικές
9
Like
19.882
Πόντοι
2.256
Τελικά Τζιφός αποδείχτηκε η όποια ελπίδα για κάτι παραπάνω από το Τάι μασάζ σήμερα με τό που πήγα δέχτηκα επίπληξη...από την αρχηγό...ο.κ απλά ενημέρωσα για να ξέρετε
Μήπως ο αρχηγός έχει κάμερες και καταγράφει από κάπου?
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
977
Πόντοι
81
Μήπως ο αρχηγός έχει κάμερες και καταγράφει από κάπου?
Πιθανόν γιατί η κοπέλα την πρώτη φορά πού πήγα ήταν πολλά υποσχόμενη...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πιθανόν γιατί η κοπέλα την πρώτη φορά πού πήγα ήταν πολλά υποσχόμενη...
Και δεν είναι λόγια καυλας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom