Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

takis229

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
147
Like
353
Πόντοι
21
Όπως;; που ακριβώς γράφει στο φόρουμ;
Είμαστε και κάποιοι νέοι εδώ και δεν γνωρίζουμε ακόμα τη σελίδα αυτή..
αδερφε τρια θεματα ειναι στο φορουμ ουσιαστικα για ηρακλειο,αυτο εδω και τα δυο στην κατηγορια εσκορτ,επισης μπορεις να γκουγκλαρεις το ονομα της κοπελας μαζι με το bourdela.com και θα σου βγαλει σιγουρα κατι αν εχει γραφτει κριτικη εδω...
 

ToDeponTou98

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Όποιος ενδιαφέρεται για τη Ρουμάνα της Καλοκαιρινού στη στοά, έχει επιστρέψει και άλλαξε τηλέφωνο. 6982106421 και 6948286801. Δεν έχει ανανεώσει ακόμα την αγγελία της στο ΚΑ όποτε είπα να το γράψω εγώ εδώ πέρα.
 

альфонс

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
37
Like
62
Πόντοι
0
Πρέπει να διαβάσεις αυτό το τοπικ Μασάζ στο Ηράκλειο. Θα βρεις όλες τις ερωτήσεις και απαντήσεις! 20 σελίδες πίσω διάβασε και θα τα βρεις
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
327
Like
1.586
Πόντοι
201
Όποιος ενδιαφέρεται για τη Ρουμάνα της Καλοκαιρινού στη στοά, έχει επιστρέψει και άλλαξε τηλέφωνο. 6982106421 και 6948286801. Δεν έχει ανανεώσει ακόμα την αγγελία της στο ΚΑ όποτε είπα να το γράψω εγώ εδώ πέρα.
Καλημέρα. Η Τζούλια είναι που είχε το δωμάτιο σε μια πολυκατοικία με γραφεία?
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Το πράγμα είναι λίγο πιο πολύπλοκο από ότι νομίζουμε σέ ότι έχει να κάνει με υπηρεσίες που παρέχονται η όχι από οποία κοπέλα κάνει μασάζ...και δεν το έχει σαν στάνταρ υπηρεσία... πρέπει να σέ εμπιστεύεται....να τίς το βγάζεις....να το θέλει...να τίς αρέσεις...και πολλά ακόμα νά....που υπάρχουν στο μυαλό μίας γυναίκας...που αν το πράξει στο τέλος δεν το πληρώνεται έξτρα που σημαίνει ότι αυτά τα αν-να .. στην συγκεκριμένη παίζουν μεγάλο ρόλο... είναι πολύ απλό....
Πολύ λογικό είναι αυτό που λές ... έχει κανονικό μαγαζί δεν μπορεί να διατυμπανίζει το εξτρά που κάνει σε καλούς πελάτες
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Θα κραξω παιδες αλλα δεν γινεται να ειμαστε το 2024 και να μιλαμε ακομα για την Αιμιλια και να πετατε τα 40αρια και τα 50ρικα στην περιπτωση που σας συμπαθησει και σας δωσει φραπε....το ποστ που κανω παραθεση ειναι απο το 2018,πατησα τυχαια μια σελιδα να βγαλει απο αυτο το θεμα και φυσικα για την Αιμιλια ειναι και αν κανει φραπε και προχωραει παρακατω....παμε παρακατω δεν εχει κανενα νοημα να ασχολουμαστε με τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια
Εδώ είμαστε για να λέμε το τι υπάρχει και τι μπορεί να παίξει ... ο κόσμος διαβάζει και κρίνει , που και τι θέλει να πάει και να κάνει ...
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
327
Like
1.586
Πόντοι
201
Τζοαννα την ξέρω εγώ που είναι στη στοά απέναντι στο σούπερ μάρκετ μπαζάρ.

Ποια τζουλια λες ; Την βουλγαρα ;
Τώρα για να είμαι ειλικρινής μπερδεύτηκα. Η τύπισσα δεν ήθελε να της πειράζουν τίς ρώγες γιατί είχε μια ευαισθησία στα του αγώνα ήταν ένα τσουπωτο πρόθυμο να σε ευχαριστήσει
 

ToDeponTou98

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Τώρα για να είμαι ειλικρινής μπερδεύτηκα. Η τύπισσα δεν ήθελε να της πειράζουν τίς ρώγες γιατί είχε μια ευαισθησία στα του αγώνα ήταν ένα τσουπωτο πρόθυμο να σε ευχαριστήσει
Εχθές πήγα εκεί. Γενικά η τυπισσα δεν θέλει ούτε να βιάζεται, ούτε τηλέφωνα σηκώνει στα μισά του σεξ με λίγα λόγια γουστάρει να κάνει τη δουλειά. Τίμιο σωματάκι που για πενήντα ευρώ πιστεύω τα αξίζει σε σχέση με άλλες… δεν λέει πουθενά όχι και μην και τέτοιες παπάτζες! Όσοι δεν έχουν πάει ας ρίξουν έναν και να μας πουν τα παλικάρια και τη δική τους γνώμη!
 

Sonic 13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εχθές πήγα εκεί. Γενικά η τυπισσα δεν θέλει ούτε να βιάζεται, ούτε τηλέφωνα σηκώνει στα μισά του σεξ με λίγα λόγια γουστάρει να κάνει τη δουλειά. Τίμιο σωματάκι που για πενήντα ευρώ πιστεύω τα αξίζει σε σχέση με άλλες… δεν λέει πουθενά όχι και μην και τέτοιες παπάτζες! Όσοι δεν έχουν πάει ας ρίξουν έναν και να μας πουν τα παλικάρια και τη δική τους γνώμη!
Μιλάμε για τη Ρουμάνα εδώ;
Προσφέρει και μασάζ η κοπέλα;
Έχουμε στοιχεία;
Διότι πήρα χθές τηλέφωνο στη Ρουμάνα στην καλοκαιρινού που έγραψε ο φίλος παραπάνω, αλλά η κοπέλα μου είπε ότι δεν προσφέρεια μασάζ.. γενικά και εκείνες είναι ανάλογα τα κέφια τους από ότι έχω καταλάβει
 

takis72(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2021
Μηνύματα
56
Like
38
Πόντοι
0
Εχθές πήγα εκεί. Γενικά η τυπισσα δεν θέλει ούτε να βιάζεται, ούτε τηλέφωνα σηκώνει στα μισά του σεξ με λίγα λόγια γουστάρει να κάνει τη δουλειά. Τίμιο σωματάκι που για πενήντα ευρώ πιστεύω τα αξίζει σε σχέση με άλλες… δεν λέει πουθενά όχι και μην και τέτοιες παπάτζες! Όσοι δεν έχουν πάει ας ρίξουν έναν και να μας πουν τα παλικάρια και τη δική τους γνώμη!
Σε ποια αναφέρεσαι? Δώσε κάποια παραπάνω πληροφορία η αγγελία να ξέρουμε και εμείς.
 

Nikos98!

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
247
Like
459
Πόντοι
21
Τώρα για να είμαι ειλικρινής μπερδεύτηκα. Η τύπισσα δεν ήθελε να της πειράζουν τίς ρώγες γιατί είχε μια ευαισθησία στα του αγώνα ήταν ένα τσουπωτο πρόθυμο να σε ευχαριστήσει
Δεν υπήρχε καμια τζοαννα
Εγώ την ξέρω τζουλια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχθές πήγα εκεί. Γενικά η τυπισσα δεν θέλει ούτε να βιάζεται, ούτε τηλέφωνα σηκώνει στα μισά του σεξ με λίγα λόγια γουστάρει να κάνει τη δουλειά. Τίμιο σωματάκι που για πενήντα ευρώ πιστεύω τα αξίζει σε σχέση με άλλες… δεν λέει πουθενά όχι και μην και τέτοιες παπάτζες! Όσοι δεν έχουν πάει ας ρίξουν έναν και να μας πουν τα παλικάρια και τη δική τους γνώμη!
Έχεις το τηλ να το στείλεις σε πμ ; Ευχαριστώ
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
327
Like
1.586
Πόντοι
201
Δεν υπήρχε καμια τζοαννα
Εγώ την ξέρω τζουλια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έχεις το τηλ να το στείλεις σε πμ ; Ευχαριστώ
Σωστά έχεις δίκιο Τζούλια
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.408
Like
16.714
I'm here!
 

Συνημμένα

  • 20240203_164623.jpg
    20240203_164623.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 39

xronakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
299
Πόντοι
21

Κουκλάκι μας την κοπάνισες πάλι, καλά να περάσεις αλλά τώρα που πήγες Κρήτη και η Αθήνα μας θα απολαύσει καλοκαιρινές ημέρες.
Σε περιμένουμε ανανεωμένη και πρόσχαρη όπως είσαι πάντα.
 

manwman

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
208
Like
386
Πόντοι
21
Πριν δυο χρόνια την είχα συναντήσει στα Μάλια τότε
Έκανε μασάζ και Φούλ πρόγραμμα με 70 για μια ώρα
Ήταν καθαρή υπομονετική
Το μόνο μείον τότε ήταν η πίπα με σκούφο . Τωρα το καλοκαίρι που είχε έρθει είδα εδώ μέσα ότι ανέβηκε στα 100 η ταρίφα
Δεν είχα πάει όμως τότε .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom