Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 436K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
193
Like
187
Πόντοι
1
Ώπα ναι. Έχεις δίκιο. Αυτή μεγάλη φόλα. Αλλά καμία σχέση με τη δικιά μας εδώ.
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
καλησπερα συναγωνιστες εχει κανεις καποια εικονα για την αγγελια για μασσαζ στις Μουρνιες
 

arisfffff

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2020
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
καλημερα παιδια!νεος εδω.μαριανα πολυ καλη. μετα το δευτερο ραντεβου δεν μενει στο φραπε εχει κ συνεχεια. βυζαρες και καλο σωμα παρα την ηλικια της. την συνηστω ανεπιφιλακτα.
 

Michalis2019

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2019
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
καλημερα παιδια!νεος εδω.μαριανα πολυ καλη. μετα το δευτερο ραντεβου δεν μενει στο φραπε εχει κ συνεχεια. βυζαρες και καλο σωμα παρα την ηλικια της. την συνηστω ανεπιφιλακτα.
Καλησπέρα φίλε μου για δώσε περισσότερες πληροφορίες πως και τι ?
 

arisfffff

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2020
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μου για δώσε περισσότερες πληροφορίες πως και τι ?
πρεπει να κρατας εσυ προφυλακτικο τισ βαζεισ λιγο δαχτυλο μπορει να σ πει μα κ μου αλλα δεν λεει οχι. καθετε κανονικα. απιστευτο καθαρο μουνακι αποτριχομενο.και στα 4 τελεια κολαρα. για την ηλικια της ειναι απιστευτη.πιπα πολθ καλη και βαθεια. αξιζει τ 30αρι.
 

gypaetos10

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
235
Κριτικές
4
Like
158
Πόντοι
1
πρεπει να κρατας εσυ προφυλακτικο τισ βαζεισ λιγο δαχτυλο μπορει να σ πει μα κ μου αλλα δεν λεει οχι. καθετε κανονικα. απιστευτο καθαρο μουνακι αποτριχομενο.και στα 4 τελεια κολαρα. για την ηλικια της ειναι απιστευτη.πιπα πολθ καλη και βαθεια. αξιζει τ 30αρι.
Τι λεει απο εμφανιση και πόσο ειναι περιπου..?
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
213
Like
272
Πόντοι
21
πρεπει να κρατας εσυ προφυλακτικο τισ βαζεισ λιγο δαχτυλο μπορει να σ πει μα κ μου αλλα δεν λεει οχι. καθετε κανονικα. απιστευτο καθαρο μουνακι αποτριχομενο.και στα 4 τελεια κολαρα. για την ηλικια της ειναι απιστευτη.πιπα πολθ καλη και βαθεια. αξιζει τ 30αρι.

Για πες συναγωνιστή περισσότερες πληροφορίες για αυτήν. Που τη βρίσκουμε? Ένα τηλέφωνο επικοινωνίας? Τι ώρες δέχεται? Στείλε εδώ ή σε PM σε παρακαλώ.
 

gypaetos10

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
235
Κριτικές
4
Like
158
Πόντοι
1
Για πες συναγωνιστή περισσότερες πληροφορίες για αυτήν. Που τη βρίσκουμε? Ένα τηλέφωνο επικοινωνίας? Τι ώρες δέχεται? Στείλε εδώ ή σε PM σε παρακαλώ.
Αν δεν κάνω λάθος, αυτη εδώ δεν ειναι η αγγελία..?
ΜΑΣΑΖ κοπέλα Eλληνίδα, πτυχιούχος, προσφέρει στον χώρο της μασάζ, αποτρίχωση, μανικιούρ, πεντικιούρ για γυναίκες και άνδρες, σε πολύ καλές τιμές.
Πληρ. Τηλ. 6972-894226 απο 9.00- 16.00 (Δευτ. έως Παρασκ.), κλήσεις με απόκρυψη δεν θα απαντηθούν
 

arisfffff

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2020
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
Αν δεν κάνω λάθος, αυτη εδώ δεν ειναι η αγγελία..?
ΜΑΣΑΖ κοπέλα Eλληνίδα, πτυχιούχος, προσφέρει στον χώρο της μασάζ, αποτρίχωση, μανικιούρ, πεντικιούρ για γυναίκες και άνδρες, σε πολύ καλές τιμές.
Πληρ. Τηλ. 6972-894226 απο 9.00- 16.00 (Δευτ. έως Παρασκ.), κλήσεις με απόκρυψη δεν θα απαντηθούν
οχι παιδια στα χανιοτικα νεα. τ τηλ τελιωνει σε 588
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
οχι παιδια στα χανιοτικα νεα. τ τηλ τελιωνει σε 588

παιζει η κοπελλα η απλα εσενα εκατσε??? δηλαδη θελω να πω ο φραπες ειναι δεδομενος και απλα την δευτερη φορα μπορεις να προχωρησεις,η απλα ζητας ευγενικα και αν κατσει εκατσε???

επισης δωσε μας ηλικια , εφμανιση κλπκλπ
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
193
Like
187
Πόντοι
1
Έτσι όπως τα λέτε είναι ακριβώς για τη Μαριάννα.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Έτσι όπως τα λέτε είναι ακριβώς για τη Μαριάννα.
kalhmera. δωστε βρε παιδια καμια πληροφορια παραπανω.... ειναι δεδομενος ο φραπες και ζητας το παραπανω ή  πανω στον φραπε αρχιζεις τα χαδια και προχωραει το πραγμα?????
 

giannis7676

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
kalhmera. δωστε βρε παιδια καμια πληροφορια παραπανω.... ειναι δεδομενος ο φραπες και ζητας το παραπανω ή  πανω στον φραπε αρχιζεις τα χαδια και προχωραει το πραγμα?????
Καλημέρα και από εμένα. Η Μαριάννα κάνει απίστευτο happy ending με πολυ καλή πίπα! Αξίζει μια δοκιμή
 

Michalis2019

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2019
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Καλημέρα και από εμένα. Η Μαριάννα κάνει απίστευτο happy ending με πολυ καλή πίπα! Αξίζει μια δοκιμή
Άρα η πίπα είναι δεδομένη στα 30 ευρώ από ότι κατάλαβα. Τις βάζεις και δάχτυλο εκεί που παίρνει πίπα και αν θέλει μάθετε.
Δύο ερωτήσεις έχω.
Για να κάτσει θέλει παραπάνω χρήμα και 2ον που είναι το σπίτι της σε ποια περιοχή είναι διακριτική η πρόσβαση?
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Άρα η πίπα είναι δεδομένη στα 30 ευρώ από ότι κατάλαβα. Τις βάζεις και δάχτυλο εκεί που παίρνει πίπα και αν θέλει μάθετε.
Δύο ερωτήσεις έχω.
Για να κάτσει θέλει παραπάνω χρήμα και 2ον που είναι το σπίτι της σε ποια περιοχή είναι διακριτική η πρόσβαση?

καΙ  εγω αυτο καταλαβα... δεδομενος φραπες και πιπα...
ας μας πει καποιος που εχει παει για σεξακι αν υπαρχει εξτρα χρεωση και αν στο τηλεφωνο αναφερεται κατι ΑΠΟ ολοα αυτα η λεμε μονο για μασαζακι και ολα τα αλλα εννοουνται......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom