Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
83
Κριτικές
4
Like
206
Πόντοι
0
Ναι έχει πάρα πολλοί πράμα στην Αθήνα υπάρχει ένα όμως άλλα η ρουφιανιά και η αντιζηλία αν δεν σε ξέρουν καλά και το εννοώ είναι αρκετά μαζεμένες πρέπει πρώτα να σε μάθουν για να σου έχουν εμπιστοσύνη ότι  είσαι έμπιστος - εχέμυθος και δεν κινδυνεύουν για τα περεταιρο .

Ελπίζω να είμαι τυχερός όταν πάω Αθήνα. Δεν έχω και κάναν γνωστό να με πάει..
 

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
83
Κριτικές
4
Like
206
Πόντοι
0
Αναφέρω ότι έκανα την πρώτη μου συνεδρία σε μασάζ και επέλεξα την Μαριάννα με το τηλ. 588, γιατί δεν ήθελα να πέσω πάνω σε κάνα ξιπασμένο κοριτσάκι για πρώτη φορά. Είναι όπως τα διάβασα μεγαλούτσικη με πάρα πολύ καλό μασάζ και φραπέ, χωρίς βιασύνες. Χαλαρή ατμόσφαιρα και έχει χιούμορ αλλά και δυνατά χέρια!
 

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0
Πως εποικοινωνω με την μαριαννα !!! Έχει χώρο ;;;
 

sot.anas

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2018
Μηνύματα
138
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
1
Βλεπετε η μαριαννα η οχι?
 

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
83
Κριτικές
4
Like
206
Πόντοι
0
Πως εποικοινωνω με την μαριαννα !!! Έχει χώρο ;;;
Το τηλέφωνο της είναι στα Χανιώτικα Νέα και τελειώνει σε 588. Από εδώ μέσα βρήκα κι εγώ τις πληροφορίες. Και ναι έχει χώρο δικό της.

Βλεπετε η μαριαννα η οχι?
Για την ηλικία της θα έλεγα ναι. Πάντως αν χάνει κάτι σε εμφάνιση, κερδίζει σε όλο το υπόλοιπο πακέτο.
 

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
83
Κριτικές
4
Like
206
Πόντοι
0
Κόστος ;;; Προγραμμα ;;; Η μαριαννα
Κόστος 30 ευρώ με φραπέ για μια ώρα.

Και η ηλικια της ειναι;

Ε να μην είναι? Καμιά 60αρια θα έλεγα.. Όποιος θέλει πιπινάκι μοντέλο να μην πάει. Για ΟΛΑ τα υπόλοιπα όμως, είναι φοβερή!
 

jiros55

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Κόστος 30 ευρώ με φραπέ για μια ώρα.

Ε να μην είναι? Καμιά 60αρια θα έλεγα.. Όποιος θέλει πιπινάκι μοντέλο να μην πάει. Για ΟΛΑ τα υπόλοιπα όμως, είναι φοβερή!

Μια φορα ηρθα Χανια πρωι και την πηρα τηλεφωνο αλλα δουλευε και μπορουσε μονο απογευνα..Οποτε ατυχησα..Θα ξαναπροσπαθησω ομως..
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Υπαρχει η παρακατω αγγελια ξερει καποιος κατι
Γλυκιά Ελληνίδα προσφέρει αισθησιακό ερωτικό μασάζ με έντονη απόλαυση που θα απογείωση την πιο τρελή σου φαντασίωση !!!!!τηλ 690.......

 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Υπαρχει η παρακατω αγγελια ξερει καποιος κατι
Γλυκιά Ελληνίδα προσφέρει αισθησιακό ερωτικό μασάζ με έντονη απόλαυση που θα απογείωση την πιο τρελή σου φαντασίωση !!!!!τηλ 690.......

Μακριά ότι πιο μούφα έχω συναντήσει μια Ηράκλειο μια Χανιά και απορώ ακόμα και πως είναι εδώ
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Μακριά ότι πιο μούφα έχω συναντήσει μια Ηράκλειο μια Χανιά και απορώ ακόμα και πως είναι εδώ
Δηλαδη; Για πες λιγο περισσοτερα, θελω να σιγουρευτω πως δεν ειναι μια φολαρα που ειχα φαει κι εγω
 

sot.anas

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2018
Μηνύματα
138
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
1
Υπαρχει η παρακατω αγγελια ξερει καποιος κατι
Γλυκιά Ελληνίδα προσφέρει αισθησιακό ερωτικό μασάζ με έντονη απόλαυση που θα απογείωση την πιο τρελή σου φαντασίωση !!!!!τηλ 690.......

ΜΑΛΑΚΕΣ μακριαααα..ΦΟΛΑ απο τις λιγες...βλεπετε η καυλα χτυπησε κοκκινο αλλα πραγματικα οπως ειπε και καποιος καλυτερα να τραβηξετε μια μαλακια να σας περασει..εμετικο κρεμαστο σωμα..μουρη κλαφτα..μην ακουω να μου λετε βυζι και κωλος καλος και τετοια γιατι αν ολα τα υπολοιπα ειναι χαλια ξενερωνεις και δε σε νοιαζει τιποτα..ενω συμφωνησαμε 30 η καριολα μου ειπε οτι δεν ειχε ρεστα απο 50 παρα μονο ενα 10€..εκει τρως αλλη μια ξενερα και αν εισαι μαλακας σαν εμενα το καταπινεις..ηθελες τα επαθες τα θα μου ελεγα..STOP στις φολες..ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ.
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
197
Like
193
Πόντοι
1
Αφού το έχω ξαναπεί παλαιότερα. Την πάτησες φίλε μας.
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
197
Like
193
Πόντοι
1
Για τις αγγελίες στα ΧΝ εκτός της Μαριάννας και της Ζέτας ξέρετε κάτι;
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Για τις αγγελίες στα ΧΝ εκτός της Μαριάννας και της Ζέτας ξέρετε κάτι;

Τι εστι Ζετα; Δεν το εχω υπ οψιν.

Υπαρχει αλλη μια στα Χανια που ξερω, κοντη, χοντρη Ρωσσιδα, μεγαλη, καμμια 55ρια-60 χρονων. Ειναι κοντα στα δικαστηρια. Πηγα, την ειδα κι εφυγα τρεχοντας. Απ ο,τι ξερω κανει μασαζ και φραπεδακι μονο. Δεν ξερω τιμες και αλλα, ειχα παει περσι...
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
197
Like
193
Πόντοι
1
Ψάξε πίσω. Το θέμα έχει αναλυθεί εκτενέστερα. Κανένα νέο για την αλλαγή της συμπεριφοράς της Ιουλίας προς το καλύτερο έχει υπάρξει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom