Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 436K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον φιλε εχεις παρα πολλοι δικιοι την πατησα και εγω , εχει μετακομιση απο την Νεα Χωρα ειναι σε ενα στενο στη Μινωος πισω απο την εκκλησια του Αγιου Νικολαου .

Τωρα σε εμενα μου ειπε οτι μασαζ δεν κανει στην αγγελια το γραφη για καλυωη μεχρι να εβγαζε αδεια ιεροδουλης
και μολις την πηρε σε ερωτησει επειδη το δωματιο ειναι σε πιο αθλια κατασταση ,

πο οτι το αναφερεις την ερωτησα θα πας τωρα σε καποιο σπιτι στη Μινωος ,

η απαντησει τις εμεις στην Κυπρο  ετσι λειτουργουμαι με το τηλεφωνο και τον προσωπικο χωρο
{ ξεχασα να αναφερω το παιζη ΙΤΑΛΟΕΛΛΗΝΟΚΥΠΡΙΑ } στα υποιλοιπα τρισχυροτερα απο εσενα συναγωνιστη


Μαγκες ελπιζω να προλαβω καποιους και να μην πανε να πεταξουν τα λεφτα τους..

Μιλαω για την αγγελια που λεει μαρια 40αρα κλπ..

Τα πιο πεταμενα λεφτα που εχω δωσει..κωμικοτραγικη κατασταση η γκομενα..



Καταρχην καταλαβαινεται και μονο απ τον τροπο που μιλαει στο τηλεφωνο ποσο ιδιαζουσα περιπτωση ειναι..

Οσο το σκεφτομαι με βριζω που την πατησα σαν αρχαριος..οταν σκεφτεται το κατω κεφαλι αυτα παθαινεις..

Λοιπον στο ζουμι..
Την πηρα αρκετες φορες τηλ, συνηθως με βαριεστημενο υφος και αφ υψηλου ,εβρισκε δικαιολογια και το απεφευγε. Μια φορα κλεισαμε ραντεβου και τελικα το ακυρωσε τελευταια στιγμη γιατι λεει χωρισε
η φιλη της κι επρεπε να την παρηγορησει (?)..

Εν τελει κλεινουμε παλι ραντεβου,
ομως επειδη θα πηγαινα κατευθειαν μετα τη δουλεια της ειπα οτι θελω να κανω ενα μπανακι πριν.Κι αρχιζει το πανηγυρι..
Μου λεει ααα δε γινεται εχω μονο μια πετσετα..(?)..

Δε γαμιεται ,λεω, παω κι εγω σ ενα σουπερμαρκετ πριν παω και παιρνω πετσετα και σαμπουαν ,μηπως το χε σε ελλειψη κι αυτο, και παω..

Με το που μπαινω μεσα παω στο μπανιο και ΤΙ ΒΛΕΠΩ..............
ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝ ΝΤΟΥΖΙΕΡΑ..

Ειχε μονο ενα μικρο νιπτηρα και μια χεστρα..
Λεω θα μας τρελανει η γκομενα..

Της βαζω χερι και τι μου απανταει..

Με σνομπ υφακι ειρωνικο και ΑΥΤΟΛΕΞΙ μου λεει ,  αφου σου ειπα δεν αφηνω κανενα να κανει μπανιο !!!
Σκεφτειτε για τι ατομο μιλαμε..
Δεν αφηνω λεει.. Χαχαχα

Απ τη μια να γελας κι απ την αλλη να κλαις..

Σ αυτο το σημειο ,ο καθε λογικος ανθρωπος θα της εριχνε τα πουτανιλικια της και θα εφευγε οπως ηρθε..αλλα εγω ο μλκς ηθελα να δω που το παει..

Ειχε ενα κρεβατακι λοιπον, με ενα σεντονι απο πανω και ξαπλωνω..

Αφου με τα βιας με ψιλοετριψε λιγο στην πλατη οπως θα το κανε καποιος μονο απο αναγκη, αρχισαν να με πιανουν τα νευρα μου και της ειπα μονος μου να γυρισω ανασκελα μηπως και τελειωσουμε το μαρτυριο..

Γυρναω ,με ψιλο τριβει λιγο στα μπουτια ενα δευτερολεπτο και παει στο επιμαχο σημειο οπου φυσικα ηταν πιο πεσμενο απο ποτε..

Με τα χιλια ζορια σηκωνεται κι αρχιζει η μλκια ..που πιο μλκια δε γινεται..κι εξηγουμαι..

Η γκομενα βαρουσε μλκια με σκυμμενο το κεφαλι,τελειως μηχανικα και αγαρμπα, φουλ ντεκαβλε ,μονο και μονο απο αναγκη φανταζομαι, και ειμαι σιγουρος πως απο μεσα της καταριοταν τη μοιρα της..

Εγω παλι την κοιτουσα κι απο μεσα μου απ μια τη λυπομουν,απ την αλλη τη σιχαινομουν.Σκεφτηκα αρκετες φορες να της πω να σταματησει .
Μετα σκεφτομουν αν επρεπε να της δωσω και λεφτα ή οχι..

Τελειωσα τελειως ανεκφραστος
και θα θελα πολυ να της πεταχτουν στη μουρη,αλλα που.. Ισα ισα που βγηκαν..χαχαχα θα χε πολυ πλακα παντως να δω την εκφραση της..

Πληρωσα ενω δε θα πρεπε ,της ειπα κιολας οτι αυτο που κανει ειναι κοροιδια..
Παρολα αυτα εκεινη με το υφακι της
συνεχιζε τις αρλουμπες οτι και καλα εχει και σταθερους πελατες που κανουν και σεξ(?) κιολας..

Ενταξει..πολυ γελιο..

Εδω να πω ,οτι δεν ειμαι πρωταρης,
ξερω οτι παιζει μεγαλο ρολο η χημεια,οι τροποι,και η εμφανιση του πελατη.
Και ακριβως επειδη ξερω πραττω και καταλληλα.
Ειμαι αρκετα εμφανισημος,ευγενικος και γενικα δεν ειμαι του στυλ ,οτι αφου πληρωνω κατσε να σε πηδηξω..



Εμφανισιακα ηταν μετρια ισως και πιο κατω κι ειχε κατι ουλες στη μυτη σαν απο εγχειριση αν θυμαμαι καλα..

Εντελει και συγνωμη για το μακροσκελες κειμενο, η γυναικα
δεν το εχει καθολου, δεν της αρεσει αυτο που κανει, απλα προσπαθει να βγαλει κανα ευκολο φραγκο κοροιδευοντας τον κοσμο..δεν την νοιαζει να ξαναπας..
Σιγουρα αν συνεχισει ετσι, καπου,καποιος θα την κοπανισει..

Αν εχει παει και καποιος αλλος θα ηθελα πολυ να ακουσω και τη δικη του εμπειρια..

Επισης να συμπληρωσω οτι δεν εχω παει πολυ προσφατα.Τοτε ηταν στη νεα χωρα σ ενα δωματιακι..
 

chania39

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα,μια καλη στα χανιωτικα ειναι το κοριτσι απο Μολδαβια
βρισκετε προς δαρατσο....καλο μασαζ πολυ καλο τσιμπουκι

πολυ καλο value for money
 

xixirikoko

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Για λεγε αρχηγε...ειμαι τοσες μερες Χανιά....στειλε pm...ευχαριστώ....
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
καλημερα,μια καλη στα χανιωτικα ειναι το κοριτσι απο Μολδαβια
βρισκετε προς δαρατσο....καλο μασαζ πολυ καλο τσιμπουκι

πολυ καλο value for money
για δώσε καμία πληροφορία που και πως τιμη κτλ
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
παιδια κανενα νεο με το Μολδαβο κοριτσι ??? δωστε κανενα τηλ γιατι μας βλεπω να μενουμε με την Μαρια τελικα ....... :vomit: :vomit:
 

alkyon4

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
118
Like
6
Πόντοι
1
καλημερα,μια καλη στα χανιωτικα ειναι το κοριτσι απο Μολδαβια
βρισκετε προς δαρατσο....καλο μασαζ πολυ καλο τσιμπουκι

πολυ καλο value for money

Πληροφορίες για την κοπέλα (ηλικία, εμφάνιση);

 

SteliosGR88

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κανενα νέο για το κοριτσι απο Μολδαβία?
Pm το τηλ ρε παιδιά, Ευχαριστώ!

καλημερα,μια καλη στα χανιωτικα ειναι το κοριτσι απο Μολδαβια
βρισκετε προς δαρατσο....καλο μασαζ πολυ καλο τσιμπουκι

πολυ καλο value for money
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Απο τις παρακατω  αγγελιες που υπαρχουν στα Χανιωτικα Νεα ξερει κανεις αν πεζει κατι


ΜΑΣΑΖ θεραπευτικό από κυρία με πτυχίο. Μόνο σοβαρές προτάσεις. Πληρ. Τηλ. 6973/717697
ΜΑΣΑΖ κοπέλα Eλληνίδα, πτυχιούχος, προσφέρει στον χώρο της μασάζ, αποτρίχωση, μανικιούρ, πεντικιούρ για 
      γυναίκες και άνδρες, σε πολύ καλές τιμές.Πληρ. Τηλ. 6972/894226 (10 π.μ. - 2μ.μ. και 5-9 μ.μ.),
      κλήσεις με απόκρυψη δεν θα απαντηθούν*
ΜΑΣΑΖ από φυσιοθεραπεύτρια μασέρ, έμπειρη κοπέλα από Ρωσία αναλαμβάνει αποκατάσταση, προβλήματα αυχένα
      και μέσης, χαλάρωση, άγχος, στρες, κρυώματα,κατόπιν ραντεβού.Πληρ. Τηλ. 6979/594636, 6949/362717,
      6970/962677 (από 9π.μ. - 9 μ.μ.), δεν θα απαντηθούν κλήσεις με απόκρυψη
ΜΑΣΑΖ επαγγελματικό φυσικοθεραπευτικό, για άνδρες και γυναίκες για προβλήματα αυχένα, μέσης, 
      αρθρίτιδας, στρες, κυτταρίτιδας.Μόνο σοβαρές προτάσεις.Πληρ. Τηλ. 6946/556447
ΜΑΣΑΖ επαγγελματικό, για προβλήματα αγγείων, προβλήματα μυικά και νευρικά, αυχένα, μέσης, αρθρίτιδας.
      Επίσης φυσικοθεραπεία τραυμάτων.Πληρ. Τηλ. 6993/230037*
ΜΑΣΑΖ από πτυχιούχο για άνδρες ή γυναίκες, χαλαρωτικό, θεραπευτικό, κυτταρίτιδα,αλατοθεραπεία,
      βεντούζες, αποτρίχωση. Eπίσης ανακούφιση από τα πιασίματα, τα κρυώματα και την κούραση από το
      πρώτο μασάζ. Συνεργασία και με ξενοδοχεία. Πληρ. Τηλ. 6940/917159 Vodafone, 6936/761588 Cosmote*
ΜΑΣΑΖ από πτυχιούχο φυσικοθεραπευτή που αναλαμβάνει θεραπευτικό τσι μασάζ, αθλητικό μασάζ, κυτταρίτιδας
      και ρεφλεξολογία. Ανακούφιση από πόνους στη μέση, αυχένα, πιασίματα, κούραση. Αποτέλεσμα από την
      πρώτη θεραπεία.Συνεργασία και με ξενοδοχεία.Πληρ. Τηλ. 6996/645551 9 π.μ. - 7μ.μ.*
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Απο τις παρακατω  αγγελιες που υπαρχουν στα Χανιωτικα Νεα ξερει κανεις αν πεζει κατι


ΜΑΣΑΖ θεραπευτικό από κυρία με πτυχίο. Μόνο σοβαρές προτάσεις. Πληρ. Τηλ. 6973/717697
ΜΑΣΑΖ κοπέλα Eλληνίδα, πτυχιούχος, προσφέρει στον χώρο της μασάζ, αποτρίχωση, μανικιούρ, πεντικιούρ για   
      γυναίκες και άνδρες, σε πολύ καλές τιμές.Πληρ. Τηλ. 6972/894226 (10 π.μ. - 2μ.μ. και 5-9 μ.μ.),
      κλήσεις με απόκρυψη δεν θα απαντηθούν*
ΜΑΣΑΖ από φυσιοθεραπεύτρια μασέρ, έμπειρη κοπέλα από Ρωσία αναλαμβάνει αποκατάσταση, προβλήματα αυχένα
      και μέσης, χαλάρωση, άγχος, στρες, κρυώματα,κατόπιν ραντεβού.Πληρ. Τηλ. 6979/594636, 6949/362717,
      6970/962677 (από 9π.μ. - 9 μ.μ.), δεν θα απαντηθούν κλήσεις με απόκρυψη
ΜΑΣΑΖ επαγγελματικό φυσικοθεραπευτικό, για άνδρες και γυναίκες για προβλήματα αυχένα, μέσης, 
      αρθρίτιδας, στρες, κυτταρίτιδας.Μόνο σοβαρές προτάσεις.Πληρ. Τηλ. 6946/556447
ΜΑΣΑΖ επαγγελματικό, για προβλήματα αγγείων, προβλήματα μυικά και νευρικά, αυχένα, μέσης, αρθρίτιδας.
      Επίσης φυσικοθεραπεία τραυμάτων.Πληρ. Τηλ. 6993/230037*
ΜΑΣΑΖ από πτυχιούχο για άνδρες ή γυναίκες, χαλαρωτικό, θεραπευτικό, κυτταρίτιδα,αλατοθεραπεία,
      βεντούζες, αποτρίχωση. Eπίσης ανακούφιση από τα πιασίματα, τα κρυώματα και την κούραση από το
      πρώτο μασάζ. Συνεργασία και με ξενοδοχεία. Πληρ. Τηλ. 6940/917159 Vodafone, 6936/761588 Cosmote*
ΜΑΣΑΖ από πτυχιούχο φυσικοθεραπευτή που αναλαμβάνει θεραπευτικό τσι μασάζ, αθλητικό μασάζ, κυτταρίτιδας
      και ρεφλεξολογία. Ανακούφιση από πόνους στη μέση, αυχένα, πιασίματα, κούραση. Αποτέλεσμα από την
      πρώτη θεραπεία.Συνεργασία και με ξενοδοχεία.Πληρ. Τηλ. 6996/645551 9 π.μ. - 7μ.μ.*
Παίζει η Ελληνίδα , μασαζάκι με  :cum: στο τέλος , για παραπάνω δεν ξέρω αλλά δεν αξίζει και πολλά από εμφάνιση (αν εξερέσεις τις βυζάρες της ) οπότε δεν το έψαξα και πολύ...
 

JOHN-CRETE

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
56
Like
18
Πόντοι
0
Η Ελληνίδα αυτή ειναι η Κατερίνα που είναι προς δηκαστήρια μεριά...?
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Τιμη το Κατερινακι?
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
30 ζηταει , αν εχεις ορεξη για γκρινια μπορει να στο κατεβασει λιγο,  αναλογος τα κεφια της...
 

RAMBO11

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
379
Κριτικές
17
Like
51
Πόντοι
11
Κανα καλό παίζει;;;
 

JOHN-CRETE

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
56
Like
18
Πόντοι
0
Η Κατερίνα κάνει χαλάρωση σε όλους η μόνο στους καλούς πελάτες?
 

ALBIZIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα,μια καλη στα χανιωτικα ειναι το κοριτσι απο Μολδαβια
βρισκετε προς δαρατσο....καλο μασαζ πολυ καλο τσιμπουκι

πολυ καλο value for money
Το κορίτσι δεν ξέρει καθόλου μασάζ. Λαχανιάζει με λίγο χάιδεμα. Δεν δέχεται ούτε τυχαίο άγγιγμα, όχι να κάνει κάτι άλλο.
Δέχεται σε ξενοδοχείο της Νέας Χώρας.
Πεταμένα λεφτά για ότι και αν θέλεις από αυτή.
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
αυτο κι αν ειναι διασταση αποψεων , ο ενας λεει για τσιμπουκια και καλο μασαζ και ο αλλος τα χειροτερα,  ο εανς γι Δαρατσο ο αλλος για Νεα χωρα , μηπως λετε για αλλη ο καθενας ρε παιδια?
 

ALBIZIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
αυτο κι αν ειναι διασταση αποψεων , ο ενας λεει για τσιμπουκια και καλο μασαζ και ο αλλος τα χειροτερα,  ο εανς γι Δαρατσο ο αλλος για Νεα χωρα , μηπως λετε για αλλη ο καθενας ρε παιδια?
Είναι το ίδιο πρόσωπο. Την εδίωξε ο ιδιοκτήτης από το Δαρατσο γιατί έκανε μασάζ, όπως είπε η ίδια.
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Μηπως ειναι μια ψιλοτρελη?Που ειχε παλιοτερα αγγελια στην Αμμουδαρα στο Ηρακλειο και ελεγε για μασαζ μεσα στην μπανιερα με αφρολουτρα και τετοια?Αυτη ηταν στην Νεα Χωρα περυσι,την γνωρισα απο την φωνη και απο το τηλεφωνο της που τωρα το εχει αλλαξει και εχει αυτο που τελειωνει σε 226.Πεφτω μεσα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom