Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
καλημερα. χτες πηρα την κοπελα στο πυθαρι  και μετα απο 3-4 φορες που δεν το σηκωνε τελικα το σηκωσε με την ψυχη στο στομα και ισα που προλαβα να της πω καλησπερα και οτι θελω ενα ραντεβου .
Μου ειπε οτι ειναι πληρης και μου εκλεισε το τηλεφωνο........ παει καλα ??????????????? Της εστειλα και μνμ μετα να της πω οτι ενδιαφερομαι για ραντεβου και μολις μπορεσει να απαντησει αλλα .... παπαρια....... :idiot: :idiot: :idiot:
τι ακριβως παιζει με αυτη ?????
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
καλημερα. χτες πηρα την κοπελα στο πυθαρι  και μετα απο 3-4 φορες που δεν το σηκωνε τελικα το σηκωσε με την ψυχη στο στομα και ισα που προλαβα να της πω καλησπερα και οτι θελω ενα ραντεβου .
Μου ειπε οτι ειναι πληρης και μου εκλεισε το τηλεφωνο........ παει καλα ??????????????? Της εστειλα και μνμ μετα να της πω οτι ενδιαφερομαι για ραντεβου και μολις μπορεσει να απαντησει αλλα .... παπαρια....... :idiot: :idiot: :idiot:
τι ακριβως παιζει με αυτη ?????

Ετσι γινεται στις επαρχιακες πολεις....μια πληροφορια βγαινει, πεφτουν ολοι με τα μουτρα....λογικο να εχουνε και τουπε τα κοριτσια μετα
 

chania39

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Εχω μια ξεναγο φινλανδεζα ,φευγει δευτερα,ψαχνουμε κοπελα η ζευγαρι εχει κατι υποψην καποιος συμπολεμιστης?
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Αδέρφια έχουμε κανένα νέο Από το πυθαρι?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Απορώ που δεν ακμάζει η αγορά, με τόσους στρατιωτικούς που περνάνε από τα Χανιά.
 

kalogekal

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
Για πανω απο πενηντα μετρια τιμη 60 ευρω περιοχη  τερμα σελινου σε πανσιόν μασσαζ ικανοποιητικο
με φραπε αλλα  δεν  συγκρινεται με Νέες πριν  τριαντα χρονια ΘΑ ΗΤΑΝ αριστη εγω παντως  
δεν  θα  πηγαινα ξανα
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
kai εγω εχω παει . πενηνταρα δεν ξερω αν ειναι αλλα σιγουρα  45+ . δεν εχει ωραιο προσωπο αλλα εχει χιουμορ και ξερει καλο μασαζακι , εχει πολυ μαλακα χερια ξερει να σε φτιαχνει .... 60 € η ωρα με 2 φραπεδες. η πρωτη ηταν σχετικα γρηγορη , αλλα η δευτερη με περιποιηθηκε πολυ καλα. για την δουλεια που κανει την ξαναπαω αλλα μεχρι εκει.
 

manos27

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πενηντάρικο με χρέωσε εμένα.. όσα και τα χρόνια της μάλλον... Οκ, καλός ο φραπές, αλλά 50 γιούρο ή 60 που πήρε από άλλους είναι πολλά για σκέτο φραπέ: Το μασάζ της πλάκας κι η τύπισσα μεγαλοκοπέλα...
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΕ ΟΛΑ Η ΜΕΓΑΛΟΚΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΙ ΜΗ ΕΞΑΙΡΕΤΑΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ Η ΠΑΛΙΟΙ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΕΚΗ ΓΝΩΣΤΟ το ξενοδοχειο με Ενοικιαζόμενα Δωματια ΚΑΤΕΡΙΝΑ  , τις την ειπα για να μην με περνα για μαλακα αλλα εκανε το γερμανο ,
Μ Α Κ Ρ Υ Α  , Μ Α Κ Ρ Υ Α   για οσους  αποφασαισουν να την επισκευθουν προσωχη στο πορτοφορι τους  και να ζηταναι αν εχουν ρεστα  , το εχη συστημα ότι δεν εχει ψηλα και αν πιαση επιασε στα του κρεββατιου γαμησε τα και αφησε τα το ξαναλεω Μ Α Κ Ρ Υ Α  , Μ Α Κ Ρ Υ Α


Παράθεση από: manos27 στις Νοεμβρίου 30, 2014, 12:02:09

Πενηντάρικο με χρέωσε εμένα.. όσα και τα χρόνια της μάλλον... Οκ, καλός ο φραπές, αλλά 50 γιούρο ή 60 που πήρε από άλλους είναι πολλά για σκέτο φραπέ: Το μασάζ της πλάκας κι η τύπισσα μεγαλοκοπέλα...
 

manos27

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Για τα περί πορτοφολιού δεν ξέρω φίλε Μανώλη, εγώ δεν είχα κάποιο πρόβλημα, αλλά για να το λες...
Αλλά και μόνο από τα λεφτά που ζητάει για έναν απλό φραπέ, καταλαβαίνεις ότι είναι λίγο της αρπαχτής η κυρία!
Και να πεις ότι κάνει κανένα καλό μασάζ τουλάχιστον ή ότι είναι καμιά μουνάρα... αλλά καμία σχέση!
Σωστός και για το στέκι που ανέφερες... Και μένα η γνώμη είναι ΜΑΚΡΥΑ!
 

JOHN-CRETE

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
56
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
μήπως πήγε κάποιος στην Κατερίνα που ήταν παλιά προς Δικαστήρια?
Έχει αγγελία στην εφημερίδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom