Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 436K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Με αυτή τη Κατερίνα τι παίζει  ρε παιδια , εχει παει κανείς ? γιατί την αναφέρουμε συνέχεια ? προσφέρει κατι έξτρα στο πρόγραμμα ? έχω την εντύπωση ότι άδικα γίνεται λόγος κάθε τόσο
 

giorgosdax5678

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα νεο απο αύτη  την Κατερίνα?υπάρχει τίποτα άλλο ....?σε μασαζακι παντα....
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Υπαρχει  καποια πληροφορια  για  την   παρακατω

η κυρια αλλαξε αντικειμενο και το πηγε στο μασαζακι    
παντως με την αλλη της ιδιοτητα δεν καταφερα να την βρω μιασ και την τελευταια στιγμη δεν σηκωνε τηλεφωνα παρ ΄ολο που το ειχαμε κανονισει. ισως αποψε να ξαναδοκιμασω,
 

alkyon4

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
118
Like
6
Πόντοι
1
η κυρια αλλαξε αντικειμενο και το πηγε στο μασαζακι  παντως με την αλλη της ιδιοτητα δεν καταφερα να την βρω μιασ και την τελευταια στιγμη δεν σηκωνε τηλεφωνα παρ ΄ολο που το ειχαμε κανονισει. ισως αποψε να ξαναδοκιμασω,

Ψάξε με το κινητό της αγγελίας στο facebook πριν πας ...
 

alkyon4

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
118
Like
6
Πόντοι
1
APOSTOLISK, Ψάξε με το κινητό της αγγελίας στο facebook πριν πας ...
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Ψόφησε το μασάζ στα Χανιά ή μείναμε μόνο στο *******717????
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Σιτεμένο φαίνεται αλλά τώρα με τα κρύα.....δεν είναι κακό....το δοκίμασε κανείς?
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Στα ΧΑΝΙΟΤΙΚΑ ΝΕΑ υπαρχουν οι παρακατω αγγελιες για Μασσαζ ξερει καποιος κατι

ΜΑΣΑΖ κοπέλα Eλληνίδα, πτυχιούχος, προσφέρει στον χώρο της μασάζ,αποτρίχωση, μανικιούρ, πεντικιούρ για γυναίκες και άνδρες, σε πολύκαλές τιμές. Πληρ. Τηλ. 697.....226 (10 π.μ. - 2 μ.μ. και 5-9 μ.μ.)

ΜΑΣΑΖ από κυρία από τη Ρωσία, 25ευρώ τα 40 λεπτά, στον χώρο της.Μόνο σοβαρές προτάσεις.
Πληρ. Τηλ. 695.....864 (10 π.μ. - 6μ.μ.)

ΜΑΣΑΖ θεραπευτικό από κυρία μεπτυχίο. Μόνο σοβαρές προτάσεις.Πληρ. Τηλ. 697.....697

ΜΑΣΑΖ από πτυχιούχο για άνδρες ή γυναίκες, χαλαρωτικό, θεραπευτικό,κυτταρίτιδα, αλατοθεραπεία, βεντούζες, πεντικιούρ, μανικιούρ, αποτρίχωση, κουρέματα κατ’ οίκον. Eπίσης ανακούφιση από τα πιασίματα, τα κρυώματα και την κούραση από το πρώτο μασάζ. Συνεργασία και με ξενοδοχεία.
Πληρ. Τηλ. 694.....159 Vodafone, 693.....588 Cosmote

ΜΑΣΑΖ επαγγελματικό φυσικοθεραπευτικό, προβλήματα με αυχένα,μέση, θρόμβωση, κυτταρίτιδα, αρθρίτιδα, με ρώσικο πτυχίο. Δεν απαντά σε απόκρυψη αριθμού. Πληρ. Τηλ. 697.....8779

ΜΑΣΑΖ επαγγελματικό φυσικοθεραπευτικό, για άνδρες και γυναίκες για προβλήματα αυχένα, μέσης, αρθρίτιδας, στρες, κυτταρίτιδας. Μόνο σοβαρές προτάσεις. Πληρ. Τηλ. 694.....447

ΜΑΣΑΖ από φυσιοθεραπεύτρια mασέρ, έμπειρη κοπέλα από Ρωσία αναλαμβάνει αποκατάσταση, προβλήματα αυχένα και μέσης, χαλάρωση,άγχος, στρες, κρυώματα, κατόπιν ραντεβού.Πληρ. Τηλ. 697.....636, 694.....717, 697.....677 (από 9π.μ. - 9μ.μ.),
δεν θα απαντηθούν κλήσεις με  απόκρυψη
 

JOHN-CRETE

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
56
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
παρατήρησα ότι στο FB όταν γραφτεί η λέξη massage chania βγάζει κάτι καλό εδώ χανιά.....
ξέρει κανείς κάτι.........?
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τίποτα για την Κατερίνα στα Δικαστήρια έχει αγγελία και στα Χανιώτικα Νέα?
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Εχει καβαλησει το καλαμι , κανει αυστηρη επιλογη για να συκοση το τηλεφωνο , νομιζη οτι αυτη ειναι και μετα το χαος , αφυστε που αν τολμησεις και τις ζητησεις κατι παραπανω σε πηρε και σε σηκωσε ,εχει την δικαιολογια ετιμη οταν τις πεις κατι μενω με τον γυιο μου και δεν μπορω η σιγανοπαρθενα - μυξοπαρθενα ,  αλλα τι κανομαι δεν μπορουμαι  και  αλλοιως

Ξέρει κανείς τίποτα για την Κατερίνα στα Δικαστήρια έχει αγγελία και στα Χανιώτικα Νέα?
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Τώρα πάει την φάγαμε την μπανανόφλουδα... κρίμα να μην υπάρχει τίποτα
 
OP
OP
manolis69

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Tελικα μετα από αρκετη προσπαθεια εποικοινωνισα αλα από ότι φανηκε τιποτα το ιδιαιτερο μες στην βαριεστημαρα μου ειπε την αγγελια την βλέπεις την τιμη την βλέπεις εγω μασαζ κανω , όταν την ρωτησα για φωτογραφια απαντησε σου επα εγω μασαζ κανω την τιμη και την αγγελια την βλέπεις

ξερει κανεις τιποτα για το παρακατω λινκ

 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16

ralloss

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες ελπιζω να προλαβω καποιους και να μην πανε να πεταξουν τα λεφτα τους..

Μιλαω για την αγγελια που λεει μαρια 40αρα κλπ..

Τα πιο πεταμενα λεφτα που εχω δωσει..κωμικοτραγικη κατασταση η γκομενα..

Καταρχην καταλαβαινεται και μονο απ τον τροπο που μιλαει στο τηλεφωνο ποσο ιδιαζουσα περιπτωση ειναι..

Οσο το σκεφτομαι με βριζω που την πατησα σαν αρχαριος..οταν σκεφτεται το κατω κεφαλι αυτα παθαινεις..

Λοιπον στο ζουμι..
Την πηρα αρκετες φορες τηλ, συνηθως με βαριεστημενο υφος και αφ υψηλου ,εβρισκε δικαιολογια και το απεφευγε. Μια φορα κλεισαμε ραντεβου και τελικα το ακυρωσε τελευταια στιγμη γιατι λεει χωρισε
η φιλη της κι επρεπε να την παρηγορησει (?)..

Εν τελει κλεινουμε παλι ραντεβου,
ομως επειδη θα πηγαινα κατευθειαν μετα τη δουλεια της ειπα οτι θελω να κανω ενα μπανακι πριν.Κι αρχιζει το πανηγυρι..
Μου λεει ααα δε γινεται εχω μονο μια πετσετα..(?)..

Δε γαμιεται ,λεω, παω κι εγω σ ενα σουπερμαρκετ πριν παω και παιρνω πετσετα και σαμπουαν ,μηπως το χε σε ελλειψη κι αυτο, και παω..

Με το που μπαινω μεσα παω στο μπανιο και ΤΙ ΒΛΕΠΩ..............
ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝ ΝΤΟΥΖΙΕΡΑ..

Ειχε μονο ενα μικρο νιπτηρα και μια χεστρα..
Λεω θα μας τρελανει η γκομενα..

Της βαζω χερι και τι μου απανταει..

Με σνομπ υφακι ειρωνικο και ΑΥΤΟΛΕΞΙ μου λεει ,  αφου σου ειπα δεν αφηνω κανενα να κανει μπανιο !!!
Σκεφτειτε για τι ατομο μιλαμε..
Δεν αφηνω λεει.. Χαχαχα

Απ τη μια να γελας κι απ την αλλη να κλαις..

Σ αυτο το σημειο ,ο καθε λογικος ανθρωπος θα της εριχνε τα πουτανιλικια της και θα εφευγε οπως ηρθε..αλλα εγω ο μλκς ηθελα να δω που το παει..

Ειχε ενα κρεβατακι λοιπον, με ενα σεντονι απο πανω και ξαπλωνω..

Αφου με τα βιας με ψιλοετριψε λιγο στην πλατη οπως θα το κανε καποιος μονο απο αναγκη, αρχισαν να με πιανουν τα νευρα μου και της ειπα μονος μου να γυρισω ανασκελα μηπως και τελειωσουμε το μαρτυριο..

Γυρναω ,με ψιλο τριβει λιγο στα μπουτια ενα δευτερολεπτο και παει στο επιμαχο σημειο οπου φυσικα ηταν πιο πεσμενο απο ποτε..

Με τα χιλια ζορια σηκωνεται κι αρχιζει η μλκια ..που πιο μλκια δε γινεται..κι εξηγουμαι..

Η γκομενα βαρουσε μλκια με σκυμμενο το κεφαλι,τελειως μηχανικα και αγαρμπα, φουλ ντεκαβλε ,μονο και μονο απο αναγκη φανταζομαι, και ειμαι σιγουρος πως απο μεσα της καταριοταν τη μοιρα της..

Εγω παλι την κοιτουσα κι απο μεσα μου απ μια τη λυπομουν,απ την αλλη τη σιχαινομουν.Σκεφτηκα αρκετες φορες να της πω να σταματησει .
Μετα σκεφτομουν αν επρεπε να της δωσω και λεφτα ή οχι..

Τελειωσα τελειως ανεκφραστος
και θα θελα πολυ να της πεταχτουν στη μουρη,αλλα που.. Ισα ισα που βγηκαν..χαχαχα θα χε πολυ πλακα παντως να δω την εκφραση της..

Πληρωσα ενω δε θα πρεπε ,της ειπα κιολας οτι αυτο που κανει ειναι κοροιδια..
Παρολα αυτα εκεινη με το υφακι της
συνεχιζε τις αρλουμπες οτι και καλα εχει και σταθερους πελατες που κανουν και σεξ(?) κιολας..

Ενταξει..πολυ γελιο..

Εδω να πω ,οτι δεν ειμαι πρωταρης,
ξερω οτι παιζει μεγαλο ρολο η χημεια,οι τροποι,και η εμφανιση του πελατη.
Και ακριβως επειδη ξερω πραττω και καταλληλα.
Ειμαι αρκετα εμφανισημος,ευγενικος και γενικα δεν ειμαι του στυλ ,οτι αφου πληρωνω κατσε να σε πηδηξω..



Εμφανισιακα ηταν μετρια ισως και πιο κατω κι ειχε κατι ουλες στη μυτη σαν απο εγχειριση αν θυμαμαι καλα..

Εντελει και συγνωμη για το μακροσκελες κειμενο, η γυναικα
δεν το εχει καθολου, δεν της αρεσει αυτο που κανει, απλα προσπαθει να βγαλει κανα ευκολο φραγκο κοροιδευοντας τον κοσμο..δεν την νοιαζει να ξαναπας..
Σιγουρα αν συνεχισει ετσι, καπου,καποιος θα την κοπανισει..

Αν εχει παει και καποιος αλλος θα ηθελα πολυ να ακουσω και τη δικη του εμπειρια..

Επισης να συμπληρωσω οτι δεν εχω παει πολυ προσφατα.Τοτε ηταν στη νεα χωρα σ ενα δωματιακι..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom