Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Το κλειδί το μαγικό που ανοίγει όλες τις κλειδαριές με ωραίο τρόπο και απαιτεί υποχρεωτική επίσκεψη στο κατάστημα και όχι τηλέφωνα.
Να σε ενημερώσω ότι λείπω εκτός Πατρών και δεν μπόρεσα να πάω ο ίδιος , πήγαν δυο φίλοι μου σε ξεχωριστές ώρες και παρά πολύ ωραία παιδιά και με τρόπο το είπαν και από κοντά αλλά και στο δωμάτιο και δεν έγινε τίποτα απολύτως ! Όποτε και κλειδαράς να είσαι σε αυτό το μέρος δεν υπάρχει σωτηρία !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hrak62
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Να σε ενημερώσω ότι λείπω εκτός Πατρών και δεν μπόρεσα να πάω ο ίδιος , πήγαν δυο φίλοι μου σε ξεχωριστές ώρες και παρά πολύ ωραία παιδιά και με τρόπο το είπαν και από κοντά αλλά και στο δωμάτιο και δεν έγινε τίποτα απολύτως ! Όποτε και κλειδαράς να είσαι σε αυτό το μέρος δεν υπάρχει σωτηρία !
Και εγώ δεν είμαι από Πάτρα φίλε αλλά βρέθηκα εκεί για δουλειές και επειδή είχα χρόνο
έκανα μία επίσκεψη. Δεν έστειλα φίλους μου
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Και εγώ δεν είμαι από Πάτρα φίλε αλλά βρέθηκα εκεί για δουλειές και επειδή είχα χρόνο
έκανα μία επίσκεψη. Δεν έστειλα φίλους μου
Δηλαδή εσυ πηγές εκεί και είχες happy end ? Γιατί εδώ έχουν γράψει δέκα άτομα ότι πήγαν και δέν έγινε τίποτα ! Εάν όντως πηγές και έγινε χάπι εντ καλο
Είναι να μας το πεις να το γνωρίζουμε ! Εδώ το φορούμ είναι να μοιραζόμαστε πληροφορίες για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hrak62

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.511
Like
5.430
Πόντοι
1.056
Παίδες με όλο το σεβασμό , τι μαλακίες γράφετε για κλειδιά και αντικλείδια ; Τα πράγματα είναι απλά ή προσφέρει Χ υπηρεσίες ένα μαγαζί ή δεν προσφέρει. Τελεία. Σιγά μη γίνουμε μέλη στους ιλουμινάτι και την κοζα νοστρα με τελετές μύησης και όρκους αίματος για να μας κάνουν την τιμή να μας προσφέρουν φραπέ σε λαδομάγαζο της κακιάς ώρας με τιμές ελβετίας.
Επίσης, ενημερώστε τους προμότορες του δεκάευρου , οτι όποιος έχει χρόνο και χρήμα για ξόδεμα μπορεί να "φάει" παντού σε αυτή την πόλη , δεν έχει κανένα απολύτως λόγο να τρώει παπατζιλίκι απο τέτοιου είδους αρπαχτές.
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Παίδες με όλο το σεβασμό , τι μαλακίες γράφετε για κλειδιά και αντικλείδια ; Τα πράγματα είναι απλά ή προσφέρει Χ υπηρεσίες ένα μαγαζί ή δεν προσφέρει. Τελεία. Σιγά μη γίνουμε μέλη στους ιλουμινάτι και την κοζα νοστρα με τελετές μύησης και όρκους αίματος για να μας κάνουν την τιμή να μας προσφέρουν φραπέ σε λαδομάγαζο της κακιάς ώρας με τιμές ελβετίας.
Επίσης, ενημερώστε τους προμότορες του δεκάευρου , οτι όποιος έχει χρόνο και χρήμα για ξόδεμα μπορεί να "φάει" παντού σε αυτή την πόλη , δεν έχει κανένα απολύτως λόγο να τρώει παπατζιλίκι απο τέτοιου είδους αρπαχτές.
Όπως είδες ότι γράφω φίλε δεν είμαι από Πάτρα. Εγώ αυτό βρήκα και το έγραψα.
Αν εσύ γνωρίζεις κάτι καλύτερο στην Πάτρα σε ανεξάρτητη η μασάζ που να αξίζει να μας το πεις και εμάς.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Παίδες με όλο το σεβασμό , τι μαλακίες γράφετε για κλειδιά και αντικλείδια ; Τα πράγματα είναι απλά ή προσφέρει Χ υπηρεσίες ένα μαγαζί ή δεν προσφέρει. Τελεία. Σιγά μη γίνουμε μέλη στους ιλουμινάτι και την κοζα νοστρα με τελετές μύησης και όρκους αίματος για να μας κάνουν την τιμή να μας προσφέρουν φραπέ σε λαδομάγαζο της κακιάς ώρας με τιμές ελβετίας.
Επίσης, ενημερώστε τους προμότορες του δεκάευρου , οτι όποιος έχει χρόνο και χρήμα για ξόδεμα μπορεί να "φάει" παντού σε αυτή την πόλη , δεν έχει κανένα απολύτως λόγο να τρώει παπατζιλίκι απο τέτοιου είδους αρπαχτές.
Συμφωνω με τον φιλο 100%. Ή προσφερεις μια υπηρεσια ή δεν την προσφέρεις
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Συμφωνω με τον φιλο 100%. Ή προσφερεις μια υπηρεσια ή δεν την προσφέρεις
Αυτό είπα και εγώ αδερφέ μου , τους είπα στο τηλέφωνο ότι πήγα στο άλλο μαγαζι σας Θεσσαλονίκη και εάν προσφέρετε τις ίδιες υπηρεσίες , εφόσον πληρώνω και από την στιγμή που θες να έχεις ίδια επωνυμία με
Ένα αντίστοιχο μαγαζι που προσφέρει φραπέ να είσαι σε θέση να απαντήσεις και όχι να κοροϊδεύεις τον κόσμο ! Όσο για τον φίλο που λεειι για αντικλείδια δεν μας είπε ποτέ ξεκαθαρα εάν του έκαναν εκτόνωση χαχαχαχαα γιατί μάλλον τον κόβω να έδωσε το 30 αρι και ούτε που τον ακούμπησαν ! Είμαι από Πάτρα και ξέρω ότι κοροϊδεύουν ! Πήγαν αρκετοί γνωστοί μου και αλάνια σοβαρά και δεν τους άκουμπησαν !δεν γίνεται τίποτα εκεί , μόνο μασαζ τσάμπα τον χρόνο μας χάνουμε !
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Έτσι ακριβώς είναι παιδιά
Όλοι λέτε αν βρίσκουμαι κάτι καλό να το μοιραζόμαστε
Εγώ όσες φορές και αν έγραψα για μασατζίδικο η ανεξάρτητη Πάντα με κατηγόρησαν για προμοτορα
Επειδή στην Αθήνα που πηγαίνω πιο συχνά έχω ξεκλειδώσει τα καλύτερα μαγαζιά ενώ στην Πάτρα πρώτη φορά μου έτυχε και το έγραψα Θέλοντας να το μοιραστώ με εσάς και τελικά σε λίγο όπως πάει θα αρχίσετε να με βρίζετε
Άντε γεια
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Και κάτι ακόμα μία και τα έχω πάρει στο κρανίο που λένε και αν δεν το πω θα σκάσω
Προ τριετίας σε top μασατζίδικο Αθήνας Δούλευε νεαρή αλβανίδα την οποία είχα τιμήσει αρκετές φορές
Την δεύτερη φορά που πέρασα μαζί της της έταξα 50 € και της γλέντησα το κωλαράκι όσο ήθελα
Και αυτό γινόταν κάθε φορά που πήγαινα αλλά με είχε παρακαλέσει να μην το αναφέρω πουθενά γιατί δεν ήξερε αν έδινε άλλη κοπέλα και δεν ήθελα να μαθευτεί ότι δίνει και αυτή
Εγώ ο μαλάκας το είπα σε φίλο μου φορτηγατζή που ανεβαίνει και εκείνος Αθήνα και πήγε εκεί εκ μέρους μου
Διάλεξε το κορίτσι αυτό και όταν πήγαν στο δωμάτιο της λέει ::
Εγώ ήρθα μόνο για την σούφρα σου
Αμέσως του είπε διάλεξε άλλη κοπέλα εγώ δεν κάθομαι μαζί σου και τον έστειλα αδιάβαστο
Μάθετε λοιπόν να σέβεστε τα κορίτσια και να ξέρετε ότι θα ανταμειφθείτε
Αλλά δεν θα έχουμε και πάντα επιτυχίες
Και πάλι γεια σας
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Και κάτι ακόμα μία και τα έχω πάρει στο κρανίο που λένε και αν δεν το πω θα σκάσω
Προ τριετίας σε top μασατζίδικο Αθήνας Δούλευε νεαρή αλβανίδα την οποία είχα τιμήσει αρκετές φορές
Την δεύτερη φορά που πέρασα μαζί της της έταξα 50 € και της γλέντησα το κωλαράκι όσο ήθελα
Και αυτό γινόταν κάθε φορά που πήγαινα αλλά με είχε παρακαλέσει να μην το αναφέρω πουθενά γιατί δεν ήξερε αν έδινε άλλη κοπέλα και δεν ήθελα να μαθευτεί ότι δίνει και αυτή
Εγώ ο μαλάκας το είπα σε φίλο μου φορτηγατζή που ανεβαίνει και εκείνος Αθήνα και πήγε εκεί εκ μέρους μου
Διάλεξε το κορίτσι αυτό και όταν πήγαν στο δωμάτιο της λέει ::
Εγώ ήρθα μόνο για την σούφρα σου
Αμέσως του είπε διάλεξε άλλη κοπέλα εγώ δεν κάθομαι μαζί σου και τον έστειλα αδιάβαστο
Μάθετε λοιπόν να σέβεστε τα κορίτσια και να ξέρετε ότι θα ανταμειφθείτε
Αλλά δεν θα έχουμε και πάντα επιτυχίες
Και πάλι γεια σας
Καλά μπραδερ χαλάρωσε εσυ που τα πήρες στα κρανίο ! Συζήτηση κανα άμα και τελικά ποτέ δεν μας είπες εάν τελικά έγινε κάτι στο χώρο αυτόν ; Να ξέρουμε και όλοι εμείς ! Παρά μόνο
Για κλειδαριές κια χαζομάρες ! Μιλά ξεκαθαρα ! Στα χρήματα που έδωσες για το μασαζ είχε φραπέ ; Κανόνισες κάτι άλλο στο δωμάτιο για έξτρα χρήματα ; Η κοπέλα ήταν ξανθιά μελαχρινή ; Πες
Λεπτομέρειες
Να ξέρουμε
 

ptrsth

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
0
εδω μεσα δεν μπαινουν μονο χυστες αλλα και πολλοι πονηροι, παιξτε μπαλιτσα και μην τα θελετε ολα στο πιατο
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά , επισκέφτηκα το luxury service spa patra ! Δυο φορές την μια πήρα την μελινα και την δεύτερη την αγάπη ! Μασαζ και εκτόνωση στο τέλος ! Το μυστικό : πληρώνεις πριν μπεις 30 ευρώ το μασαζ έξω. Και μόλις μπαίνεις μέσα αφήνεις 20 ευρώ η δέκα ευρώ επιπλέον ανάλογα τι θέλει ο καθένας σας και υπάρχει φραπέδια! Την επόμενη θα αφήσω αλλά 30 και πιστευω θα υπάρξει και πίπα ! Μόνη η μια ξανθιά η ελπίδα με
Γυαλιά δεν κάνει εκτόνωση είναι πιο δύσκολη και συμβουλή μην πείτε κάτι έξω στο σαλόνι αλλά μέσα στο δωμάτιο !
 

palikariomorfo

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2015
Μηνύματα
149
Like
26
Πόντοι
1
Τι διαφορετικό προσφέρουν με 10 σε σχέση με 20 ευρώ;

Γδύνονται καθόλου μέσα στο δωμάτιο;
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Όχι δεν γδύνονται , φοράνε οι κολάν και μπλούζες χωρίς σουτιέν , και γενικά το μασαζ μην φανταστείτε ότι είναι κάτι τοπ απλά καλό δυνατό χαδακι το μυστικό είναι να πείτε την λέξη ότι έχετε πάει στο άλλο μεγαζι Θεσσαλονίκη όποτε θα καταλάβουν ότι ξέρετε ! Η εκτόνωση την πληρώνεις μέσα στο δωμάτιο ! Εγώ άφησα κάτι παραπάνω και δικαιώθηκα πήρα παραπάνω πραγαμματα και με
Άφησε να την φιλήσω και να την χουφτώσω . Αλλά προσοχή δεν το κάνουν ούτε αφήνουν όλες , προσπαθήστε να μην είστε αγενής και να το χειριστείτε ! Ο φιλος πιο πάνω που έλεγε παπαριες για κλειδαριές και μαλακιες απλά έφαγε φωλα και έφυγε με το καυλί στο χέρι χαχαχαχαχαχαχαχ στα 30 ευρώ παρέχετε εκτόνωση κανονικά ! Όποτε μην παίρνετε κλειδιά Μαζί απλά να είστε ευγενικοί και μέσα στο δωμάτιο κάντε οποία διαπραγμάτευση θέλετε , η μια μπυ ζήτησε το κινητό να βγούμε εκτός μαγαζιού γιατί γουστάρει και καυλωσε λεειι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εδω μεσα δεν μπαινουν μονο χυστες αλλα και πολλοι πονηροι, παιξτε μπαλιτσα και μην τα θελετε ολα στο πιατο
Εδώ αδερφέ μοιραζόμαστε πληροφορίες για να έχουμε Τία καλύτερες επιλογές εάν δεν σου αρέσει
Πες
Σε σάιτ να μιλάς για αθλητικά
 

palikariomorfo

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2015
Μηνύματα
149
Like
26
Πόντοι
1
Να'σαι καλά για τις πληροφορίες φίλε... Για να πας πρέπει να κλείσεις ραντεβού απο τηλέφωνο πρώτα ή πας και χωρίς ;
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Να'σαι καλά για τις πληροφορίες φίλε... Για να πας πρέπει να κλείσεις ραντεβού απο τηλέφωνο πρώτα ή πας και χωρίς ;
Κλείνεις ραντεβού από τηλέφωνο ! Θυμήθηκα το όνομα ! Αγάπη την λένε την κοπέλα που δεν κάνει εκτόνωση ! Οι άλλες κάνουν
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Για εδω καμια πληροφορια κανενας; Τι μαλακιες ειναι αυτες να βαζουν αγγελια χωρις τηλ;
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
49
Like
71
Πόντοι
0
Για εδω καμια πληροφορια κανενας; Τι μαλακιες ειναι αυτες να βαζουν αγγελια χωρις τηλ;
αυτή είναι που την είχα συναντήσει στην Ναύπακτο. έχω γράψει πιο πίσω.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Εβαλε και αλλη αγγελια με το τηλ της. Αξιζει φιλε; Αφηνει να πιανεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom