Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
49
Like
71
Πόντοι
0
Πήγα και εγώ. Μασαζ μέχρι τα γόνατα όπως λέει και ο φίλος πιο πάνω, αυτά που βλέπεις στα σοσιαλ δεν έχουν καμία σχέση
με την πραγματικότητα. Με λίγα λόγια παραπλάνηση. Δεν αξίζει μια για εμένα.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Ετσι οπως τα λεει αφηνει ανοιχτο παραθυρακι για να εχεις αλλη απαντηση απο κοντα.
 

BCS

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
19
Like
22
Πόντοι
0
Όποιος καταλάβει μου λέει
Αφήνουν χώρο για υπονοούμενα, δίνετε λεφτά, βγάζουν λεφτά. Άρα γιατί να προσφέρουν παραπάνω υπηρεσίες; Λογικά για να το κάνουν θα πρέπει να περάσει λίγος χρόνος και να πέσει η πελατεία. Εάν το άλλο luxury το κάνει, θα το κάνει και αυτό, σε περίπτωση που δουν ότι το χρήμα κάνει φτερά. Επίσης δεν το θεωρώ απίθανο να διαβάζουν. Όπως λογικά θα διαβάζουν και οι άλλες απ' το άλλο luxury, έτσι θα κάνουν και αυτές. Άρα, ίσως έχουμε το κλασσικό "φτύνει και κόλλας". Επίσης το σχόλιο δεν είναι προσωπικό, αλλά γενικό.
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
49
Like
71
Πόντοι
0
Εντόπισα μια αγγελία στο γνωστό σαΐτ αγγελιών για μασαζ στο Αντίρριο. Στο τηλέφωνο πολύ ευγενική και αυτό με ώθησε να την συναντήσω. Είναι σε ενοικιαζομενα δωμάτια δίπλα στην θάλασσα και 5 λεπτά από την γέφυρα. Μασαζ τίμιο πολύ θα έλεγα, ζέστη και ευγενική, 50 με 55 χρόνων, φραπέ για τα γούστα μου πολύ καλός. Μια ώρα συνολικά με κόστος 60 ευρώ.
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
510
Like
1.902
Πόντοι
206
Εντόπισα μια αγγελία στο γνωστό σαΐτ αγγελιών για μασαζ στο Αντίρριο. Στο τηλέφωνο πολύ ευγενική και αυτό με ώθησε να την συναντήσω. Είναι σε ενοικιαζομενα δωμάτια δίπλα στην θάλασσα και 5 λεπτά από την γέφυρα. Μασαζ τίμιο πολύ θα έλεγα, ζέστη και ευγενική, 50 με 55 χρόνων, φραπέ για τα γούστα μου πολύ καλός. Μια ώρα συνολικά με κόστος 60 ευρώ.
Ευγε για την ενημέρωση συναγωνιστή!
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
49
Like
71
Πόντοι
0
Αφήνουν χώρο για υπονοούμενα, δίνετε λεφτά, βγάζουν λεφτά. Άρα γιατί να προσφέρουν παραπάνω υπηρεσίες; Λογικά για να το κάνουν θα πρέπει να περάσει λίγος χρόνος και να πέσει η πελατεία. Εάν το άλλο luxury το κάνει, θα το κάνει και αυτό, σε περίπτωση που δουν ότι το χρήμα κάνει φτερά. Επίσης δεν το θεωρώ απίθανο να διαβάζουν. Όπως λογικά θα διαβάζουν και οι άλλες απ' το άλλο luxury, έτσι θα κάνουν και αυτές. Άρα, ίσως έχουμε το κλασσικό "φτύνει και κόλλας". Επίσης το σχόλιο δεν είναι προσωπικό, αλλά γενικό.
Στο άλλο luxury έχω προσωπική εμπειρία ότι προσφέρει φραπέ. Κατ αλλά συμφωνώ απόλυτα μαζί σου σε γράφεις. Θα ξεκινήσει το παιχνίδι μονο όταν δεν πατάει κανένας.
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
Εντόπισα μια αγγελία στο γνωστό σαΐτ αγγελιών για μασαζ στο Αντίρριο. Στο τηλέφωνο πολύ ευγενική και αυτό με ώθησε να την συναντήσω. Είναι σε ενοικιαζομενα δωμάτια δίπλα στην θάλασσα και 5 λεπτά από την γέφυρα. Μασαζ τίμιο πολύ θα έλεγα, ζέστη και ευγενική, 50 με 55 χρόνων, φραπέ για τα γούστα μου πολύ καλός. Μια ώρα συνολικά με κόστος 60 ευρώ.
Δωσε λεπτομερειες φιλος.Εμφανιση;;Εχεις την αγγελια της ή αριθμο;
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Στο άλλο luxury έχω προσωπική εμπειρία ότι προσφέρει φραπέ. Κατ αλλά συμφωνώ απόλυτα μαζί σου σε γράφεις. Θα ξεκινήσει το παιχνίδι μονο όταν δεν πατάει κανένας.
Εσυ εισαι τοτε ο ανθρωπος μας να πας. Και να να τους πεις ρε παλικαρια ιδια αλυσιδα με το αλλο δεν ειστε; Εκει γιατι ειχα αλλες υπηρεσιες; Χα χα χα χα
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Καλησπερα σε ολους. Ρε μαγκες ακομα τιποτα απο το μετωπο; Ακομα να ερθει καποιος σαν τον καλο Αη Βασιλη να μας πει οτι πηγε στο νεο μερος και αρχισε να γινεται παιχνιδι; Αν παρακολουθησει καποιος το instagram τους, πιο ξεκωλλα πεθαινεις. Τοσο παραπλανηση δηλαδη για να τραβηξουν πελατες για ενα απλο μασαζ;
 

BCS

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
19
Like
22
Πόντοι
0
Πάντως φέρνουν νέες κοπέλες. Τώρα εάν γίνεται κάτι παραπέρα δεν έχω την παραμικρή ιδέα. Φαίνεται όμως ότι πασχίζουν να τραβήξουν προσοχή.
 

pavlos954

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2021
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη, θα παει κάποιος εκει... θα του κάμουν μασαζ αυτά τα καριόλια και δε θα του τον επαιξουν? Τουλάηστον?!
Κατσε ρα? καπου ωπα
 

ptrsth

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
0
Θελει τροπο το πραγμα, βασικά ειναι θεμα χρονου να κλείσει αφου στη σκατοπολη δεν επιβιώνει τίποτα καλο
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Εντόπισα μια αγγελία στο γνωστό σαΐτ αγγελιών για μασαζ στο Αντίρριο. Στο τηλέφωνο πολύ ευγενική και αυτό με ώθησε να την συναντήσω. Είναι σε ενοικιαζομενα δωμάτια δίπλα στην θάλασσα και 5 λεπτά από την γέφυρα. Μασαζ τίμιο πολύ θα έλεγα, ζέστη και ευγενική, 50 με 55 χρόνων, φραπέ για τα γούστα μου πολύ καλός. Μια ώρα συνολικά με κόστος 60 ευρώ.
Καλησπέρα , μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις σε πιο σάιτ βρήκες αυτήν την κοπέλα ! Με
Ενδιαφέρει ! Η έστω εάν έχεις κάποιο τηλέφωνο !
 
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Δηλαδη, θα παει κάποιος εκει... θα του κάμουν μασαζ αυτά τα καριόλια και δε θα του τον επαιξουν? Τουλάηστον?!
Κατσε ρα? καπου ωπα
Καλησπέρα παιδιά Μίλησα σήμερα με το γραφείο αυτό και τους είπα καλησπέρα τι παροχές προσφέρεται γιατί έχω επισκεφτεί το δεύτερο γραφείο σας στην Θεσσαλονίκη ! Μου είπαν μασαζ σώματος χαλαρωτικό , τους λέω με τρόπο στο τέλος παρέχεται και ευχαρίστηση όπως στην Θεσσαλονίκη ;;; Και μου απάντησε νευριασμενα ότι κύριε σας είπαμε τι ακριβώς κάνουμε μασαζ ! Και της λέω δεν βρίσκω τον λόγο της έκρηξης σας ! Εφόσον είστε αλυσίδα με ένα κατάστημα που έχει μια γραμμή στις παροχές οφείλω να ρωτήσω ! Μάλλον μόνο μασαζ κοροϊδία
 

zxcv99

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2021
Μηνύματα
75
Κριτικές
5
Like
302
Πόντοι
280
Καλησπέρα παιδιά Μίλησα σήμερα με το γραφείο αυτό και τους είπα καλησπέρα τι παροχές προσφέρεται γιατί έχω επισκεφτεί το δεύτερο γραφείο σας στην Θεσσαλονίκη ! Μου είπαν μασαζ σώματος χαλαρωτικό , τους λέω με τρόπο στο τέλος παρέχεται και ευχαρίστηση όπως στην Θεσσαλονίκη ;;; Και μου απάντησε νευριασμενα ότι κύριε σας είπαμε τι ακριβώς κάνουμε μασαζ ! Και της λέω δεν βρίσκω τον λόγο της έκρηξης σας ! Εφόσον είστε αλυσίδα με ένα κατάστημα που έχει μια γραμμή στις παροχές οφείλω να ρωτήσω ! Μάλλον μόνο μασαζ κοροϊδία

Από το τηλέφωνο δεν γίνονται τέτοιες συνεννοήσεις. Μόνο από κοντά.
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Και όταν πας εκεί πρέπει να έχεις και το κλειδάκι μαζί σου
Ποιο είναι το κλείδι ρε παιδιά ! Πείτε μας τα κόλπα … γιατί και άλλοι που πήγαν μέχρι τα γόνατα κάνουν μασαζ ! Τίποτα παραπάνω
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Ποιο είναι το κλείδι ρε παιδιά ! Πείτε μας τα κόλπα … γιατί και άλλοι που πήγαν μέχρι τα γόνατα κάνουν μασαζ ! Τίποτα παραπάνω
Το κλειδί το μαγικό που ανοίγει όλες τις κλειδαριές με ωραίο τρόπο και απαιτεί υποχρεωτική επίσκεψη στο κατάστημα και όχι τηλέφωνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom