Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 980K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
37
Like
20.422
Πόντοι
4.646
Πέρασμα σήμερα απο Λ23 , παρέλασαν 3 κοπέλες , η Χριστίνα και 2 μιλφ - προ γκιλφ αδιάφορες για μένα . Διάλεξα φυσικά τη Χριστίνα . Για όσους δεν την ξέρουν η Χριστίνα είναι Ουκρανίδα από μια πόλη στη περιοχή του Ντονέτσκ , αδύνατη , ύψους περίπου 1,67 με μακρύ μαύρο μαλλί, ίσως απο τα πιο όμορφα μασαζοτεμάχια που κυκλοφορούν στην αγορά αυτή τη στιγμή … Από μασάζ δεν κατέχει , αλλά στο κρεβάτι είναι ιδιαίτερα συμμετοχική και χαμογελαστή . Υπηρεσίες βασικές , για την ώρα δεν ανοίγει την πίσω πόρτα … Θα τιμηθεί ξανά σίγουρα …
ίσως απο τα πιο όμορφα μασαζοτεμάχια που κυκλοφορούν στην αγορά αυτή τη στιγμή …

Ή Χριστίνα από τά ποίο όμορφα μασαζοτεμάχια αυτήν την στιγμή....:confused::confused::confused:
Αρχηγέ καλή είναι μέχρι τό συμπαθητική τό ανώτερο, αλλά όχι και από τά ποίο όμορφα.
Συμμετοχική στο κρεβάτι ????? :think: ή Χριστίνα ??? Από ποτε ???
Γούστα είναι αυτά οκ .
Μακάρι να βελτιώθηκε για όποιον τού αρέσει.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
ίσως απο τα πιο όμορφα μασαζοτεμάχια που κυκλοφορούν στην αγορά αυτή τη στιγμή …

Ή Χριστίνα από τά ποίο όμορφα μασαζοτεμάχια αυτήν την στιγμή....:confused::confused::confused:
Αρχηγέ καλή είναι μέχρι τό συμπαθητική τό ανώτερο, αλλά όχι και από τά ποίο όμορφα.
Συμμετοχική στο κρεβάτι ????? :think: ή Χριστίνα ??? Από ποτε ???
Γούστα είναι αυτά οκ .
Μακάρι να βελτιώθηκε για όποιον τού αρέσει.
Συμπαθητική και χαμογελαστή μελαχρινή. Καλοφτιαγμένο λεπτό ουκρανικό σώμα.

Αγγλικά 0, Ελληνικά 0. Συνεννόηση με παντομίμα, αλλά πάντα με καλή διάθεση.

Από συμμετοχή θα έλεγα 7 η 8 με άριστα το 10.

Καλή επιλογή συνολικά τη θεωρώ με τα δεδομένα της αγοράς τώρα. Την έχω τιμήσει επανειλημμένα.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
37
Like
20.422
Πόντοι
4.646
Συμπαθητική και χαμογελαστή μελαχρινή. Καλοφτιαγμένο λεπτό ουκρανικό σώμα.

Αγγλικά 0, Ελληνικά 0. Συνεννόηση με παντομίμα, αλλά πάντα με καλή διάθεση.

Από συμμετοχή θα έλεγα 7 η 8 με άριστα το 10.

Καλή επιλογή συνολικά τη θεωρώ με τα δεδομένα της αγοράς τώρα. Την έχω τιμήσει επανειλημμένα.
Θά πρέπει νά έχει δύο Χριστίνες το μαγαζί, δεν εξηγείται αλλιώς
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Θά πρέπει νά έχει δύο Χριστίνες το μαγαζί, δεν εξηγείται αλλιώς
Υπήρχε και μια δεύτερη Χριστίνα, αλλα νομίζω πιο παλιά. Για αυτό και στις κριτικές την τωρινή την έχουν με το όνομα Κριστίνα και όχι Χριστίνα.

Μάλλον για αυτό μπερδεύτηκες.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
37
Like
20.422
Πόντοι
4.646
Υπήρχε και μια δεύτερη Χριστίνα, αλλα νομίζω πιο παλιά. Για αυτό και στις κριτικές την τωρινή την έχουν με το όνομα Κριστίνα και όχι Χριστίνα.

Μάλλον για αυτό μπερδεύτηκες.
Άρα για την ίδια λέμε.
Συμμετοχή ή Χριστίνα ή Κριστίνα 7στα 8 κιόλας ??? Και από τά καλύτερα αυτήν την στιγμή στήν αγορά ????? Από πότε τό αματουρι έγινε πορνοστάρ ??

Οκ γούστα είναι αυτά.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Άρα για την ίδια λέμε.
Συμμετοχή ή Χριστίνα ή Κριστίνα 7στα 8 κιόλας ??? Και από τά καλύτερα αυτήν την στιγμή στήν αγορά ????? Από πότε τό αματουρι έγινε πορνοστάρ ??

Οκ γούστα είναι αυτά.
Το 7 με 8 στη συμμετοχή, στη δική μου τουλάχιστον "μετρική" δεν την κατατάσσει στην κατηγορία πορνοστάρ. Πορνοστάρ σημαίνει συμμετοχή 9, η 9,5, για εμένα τουλάχιστον.

Μια μελαχρινή κοπελίτσα με ίσια μαλλιά πιασμένα συνήθως αλογοουρά είναι, για να βοηθήσω την κουβεντα.

Αν μιλάμε τελικά για την ιδια, μπορει να την πέτυχες σε άσχημη μέρα.:hi::hi:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
37
Like
20.422
Πόντοι
4.646
Το 7 με 8 στη συμμετοχή, στη δική μου τουλάχιστον "μετρική" δεν την κατατάσσει στην κατηγορία πορνοστάρ. Πορνοστάρ σημαίνει συμμετοχή 9, η 9,5, για εμένα τουλάχιστον.

Μια μελαχρινή κοπελίτσα με ίσια μαλλιά πιασμένα συνήθως αλογοουρά είναι, για να βοηθήσω την κουβεντα.

Αν μιλάμε τελικά για την ιδια, μπορει να την πέτυχες σε άσχημη μέρα.:hi::hi:
Για την ίδια μιλάμε. :hi:
 

Rocco85

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2017
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
ίσως απο τα πιο όμορφα μασαζοτεμάχια που κυκλοφορούν στην αγορά αυτή τη στιγμή …

Ή Χριστίνα από τά ποίο όμορφα μασαζοτεμάχια αυτήν την στιγμή....:confused::confused::confused:
Αρχηγέ καλή είναι μέχρι τό συμπαθητική τό ανώτερο, αλλά όχι και από τά ποίο όμορφα.
Συμμετοχική στο κρεβάτι ????? :think: ή Χριστίνα ??? Από ποτε ???
Γούστα είναι αυτά οκ .
Μακάρι να βελτιώθηκε για όποιον τού αρέσει.
Δυστυχώς τον τελευταίο καιρό , τα πιο πολλά μαγαζιά έχουν γεμίσει με λαδοκόρες 40+ πολλές από τις οποίες γύρισαν τουλάχιστον 10+ κιλά μετά από τις καραντίνες (πχ Μαργκώ απο Φ7 την οποία τρόμαξα να τη γνωρίσω ) … Όσον αφορά το πρόγραμμα σίγουρα , μια σαραντάρα πχ Αλίσια Σ42 προσφέρει pse για να έχει πελατεία , ενώ η Χριστίνα , είναι πιο πολύ gfe φάση … Το κακό πέραν της γλώσσας , είναι ότι είναι δυσεύρετη (!) πχ πήγα το Σαββάτο πρωί και την πήρε ο προηγούμενος πριν από μένα , ενώ σήμερα , με το που έβγαζε εμένα από το δωμάτιο , πήγαινε στο διπλανό …. Όπως επίσης μεγάλη πληγή είναι οι συνεχόμενες αποχωρήσεις , η Μόνικα από ότι μου είπε η κα Σοφία , έφυγε από το μαγαζί ….
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
Το 7 με 8 στη συμμετοχή, στη δική μου τουλάχιστον "μετρική" δεν την κατατάσσει στην κατηγορία πορνοστάρ. Πορνοστάρ σημαίνει συμμετοχή 9, η 9,5, για εμένα τουλάχιστον.

Μια μελαχρινή κοπελίτσα με ίσια μαλλιά πιασμένα συνήθως αλογοουρά είναι, για να βοηθήσω την κουβεντα.

Αν μιλάμε τελικά για την ιδια, μπορει να την πέτυχες σε άσχημη μέρα.:hi::hi:
ποιά άσχημη μέρα βρε Mindreader μου??? Άσχημη μέρα όταν κονομάει μεροκάματο όσο θα έβγαζε στην χώρα της για δίμηνο?????? Έλεος να σοβαρευτούμε.
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Πέρασμα με μια αδύνατη ψιλή μαυρομάλλα με τεράστια πλαστικά βυζια ( από οτι καταλαβατε, δε θυμαμαι όνομα, μάλλον ε αγγιλική μου ερχεται κατι).
Χαμογελαστή κοπέλα, καλή πίπα και με αντοχή, δεν παραπονέθηκε , και στο σεξ. ποπό δεν δίνει για κανένα λόγο αλλα ήταν ένα ευχάριστο μισάωρο και ωραία θέα .
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
37
Like
20.422
Πόντοι
4.646
Δυστυχώς τον τελευταίο καιρό , τα πιο πολλά μαγαζιά έχουν γεμίσει με λαδοκόρες 40+ πολλές από τις οποίες γύρισαν τουλάχιστον 10+ κιλά μετά από τις καραντίνες (πχ Μαργκώ απο Φ7 την οποία τρόμαξα να τη γνωρίσω ) … Όσον αφορά το πρόγραμμα σίγουρα , μια σαραντάρα πχ Αλίσια Σ42 προσφέρει pse για να έχει πελατεία , ενώ η Χριστίνα , είναι πιο πολύ gfe φάση … Το κακό πέραν της γλώσσας , είναι ότι είναι δυσεύρετη (!) πχ πήγα το Σαββάτο πρωί και την πήρε ο προηγούμενος πριν από μένα , ενώ σήμερα , με το που έβγαζε εμένα από το δωμάτιο , πήγαινε στο διπλανό …. Όπως επίσης μεγάλη πληγή είναι οι συνεχόμενες αποχωρήσεις , η Μόνικα από ότι μου είπε η κα Σοφία , έφυγε από το μαγαζί ….
Άμα είναι Δυσεύρετη ή Χριστίνα καί δέν κλείνει μπούτι μέ τής υπηρεσίες πού προσφέρει τότε καλά κάνουν καί φέρνουν 2ης καί 3ης κατηγορίας αφού έχουν ζήτηση .... :dunno:

Στο θέμα εμφάνισης δέν θά τό σχολιάσω άλλο.... σίγουρα υπάρχουν πολύ καλύτερες από την Χριστίνα.

Σεβαστά τά γούστα καί ή προτιμήσεις τού καθενός αλλά κάποιοι από εμάς μαζί καί εγώ θέλουμε 1ης κατηγορίας τουλάχιστον στις υπηρεσίες.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.592
Κριτικές
190
Like
48.451
Πόντοι
41.443
ίσως απο τα πιο όμορφα μασαζοτεμάχια που κυκλοφορούν στην αγορά αυτή τη στιγμή …

Ή Χριστίνα από τά ποίο όμορφα μασαζοτεμάχια αυτήν την στιγμή....:confused::confused::confused:
Αρχηγέ καλή είναι μέχρι τό συμπαθητική τό ανώτερο, αλλά όχι και από τά ποίο όμορφα.
Συμμετοχική στο κρεβάτι ????? :think: ή Χριστίνα ??? Από ποτε ???
Γούστα είναι αυτά οκ .
Μακάρι να βελτιώθηκε για όποιον τού αρέσει.
επειδη την ξαναπηρα,η μονη βελτιωση που ειδα τη δευτερη φορα.ηταν οτι εκανε στοματικο χωρις λαστιχο πλεον.
τα πηρε και λιγο ξωφαλτσα στο στομα.
κατα τα αλλα παραμενει αματουριστικο το σερβις της. εκτος απο τα φιλια. εκει το παρακανει.


Ή Τατιάνα αν την ψάχνει κανείς (που δεν νομίζω) μετακόμισε στο αδελφακι Σ 40 42 που παρουσιάζεται ως νέα κοπέλα.
παει να φολιασει κι απο κει κανεναν. :2funny:
εδω να ειναι καλα η Σοφια που προειδοποιει παντως πριν την παρει καποιος.


Άρα για την ίδια λέμε.
Συμμετοχή ή Χριστίνα ή Κριστίνα 7στα 8 κιόλας ??? Και από τά καλύτερα αυτήν την στιγμή στήν αγορά ????? Από πότε τό αματουρι έγινε πορνοστάρ ??

Οκ γούστα είναι αυτά.
οσο για την συμμετοχη που λεγεται,αυτο που εχω να πω ειναι οτι ισως εννοουν οτι ειναι λιγο περισσοτερο δοτικη.
επειδη δεν μιλαει ουτε Ελληνικα,ουτε Αγγλικα,θεωρω οτι κοιταει να καλυψει αυτη την αδυναμια και την αμηχανια που προκαλειται,με το να ειναι πιο δοτικη.
εγω τουλαχιστον αυτο εισεπραξα και τις δυο φορες που την ειδα.
συνεχεια κολλημενη πανω μου ηταν,με το να με φιλαει,να με χαιδολογαει κλπ κλπ.
 

asteris1973(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
183
Κριτικές
8
Like
598
Πόντοι
301
Ίσως εμφανιστεί πάλι η Κιρα αφού είναι κολλητές με το Χριστινάκι
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
37
Like
20.422
Πόντοι
4.646
επειδη την ξαναπηρα,η μονη βελτιωση που ειδα τη δευτερη φορα.ηταν οτι εκανε στοματικο χωρις λαστιχο πλεον.
τα πηρε και λιγο ξωφαλτσα στο στομα.
κατα τα αλλα παραμενει αματουριστικο το σερβις της. εκτος απο τα φιλια. εκει το παρακανει.
Εσύ τήν πέτυχες από τούς πρώτους μη πω ότι ήσουν ο πρώτος τής στο ξεκίνημα τής (πουτανιαρη) μετά έκανε στοματικό χωρίς σκουφάκι αφού έδωσες έγκριση :wink:
παει να φολιασει κι απο κει κανεναν. :2funny:
εδω να ειναι καλα η Σοφια που προειδοποιει παντως πριν την παρει καποιος.
Εκεί πού πήγε σε πληροφορώ μέ σιγουριά ότι τήν προτείνουν κιόλας.... :2funny::2funny::2funny:
οσο για την συμμετοχη που λεγεται,αυτο που εχω να πω ειναι οτι ισως εννοουν οτι ειναι λιγο περισσοτερο δοτικη.
επειδη δεν μιλαει ουτε Ελληνικα,ουτε Αγγλικα,θεωρω οτι κοιταει να καλυψει αυτη την αδυναμια και την αμηχανια που προκαλειται,με το να ειναι πιο δοτικη.
εγω τουλαχιστον αυτο εισεπραξα και τις δυο φορες που την ειδα.
συνεχεια κολλημενη πανω μου ηταν,με το να με φιλαει,να με χαιδολογαει κλπ κλπ
Σωστός έτσι ακριβώς είναι από τήν αμηχανία γελάει συνεχώς καί είναι αγαπουλιτσες καί χαδακια κλπ κλπ χωρίς να είναι κακό αυτό από το νά είναι μάρμαρο.
Αλλά μετά από τόσα ραντεβού δέν έπρεπε να έχει ακόμα αμηχανία.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
ποιά άσχημη μέρα βρε Mindreader μου??? Άσχημη μέρα όταν κονομάει μεροκάματο όσο θα έβγαζε στην χώρα της για δίμηνο?????? Έλεος να σοβαρευτούμε.
Στη χώρα της δεν υπάρχουν καν πλέον μισθοί.:grin::grin:

Είσαι απαιτητικός και καλά κάνεις γιατί τα λεφτά βγαίνουν πολύ δύσκολα σήμερα.:hi::hi:

Ας μη ξεχνάμε όμως οτι οι κοπέλες είναι άνθρωποι, όχι μηχανές. Και ναι μεν αμοίβονται καλά αλλά αυτό που κάνουν είναι εξαιρετικά ψυχοφθόρο και δύσκολο.

Τέλος το πως κουμπώνει η φάση με τον καθένα απο εμάς μπορεί να είναι διαφορετικό.

Ολα παίζουν.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Αυτό με το ψυχοφθόρο κάποια στιγμή να το κοιτάξετε, όσοι το επικαλείστε.. Ψυχοφθόρο είναι και να έχεις πχ μεταπτυχιακά, διδακτορικά και να αμοίβεσαι με 500 ευρώ. Το μήνα! Αν δεν το αντέχουν υπάρχουν δουλειές παντού. Σε λαντζα, να καθαρίζουν σκάλες κτλ. Αν τις λυπάστε τόσο πολύ, και αν είσασταν πραγματικά φιλάνθρωποι, θα πηγαίνατε, θα τις ακουμπάγατε τα χρήματα ,ΧΩΡΙΣ να τις πηδάτε.. Η συντριπτική πλειοψηφία των κοριτσιών ξέρει πολύ καλά τί κάνει και γιατί το κάνει. Το παραμύθι της άπορης, αθώας κορασίδας που αμάρτησε για το παιδί της , είναι πολύ 60s..
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αυτό με το ψυχοφθόρο κάποια στιγμή να το κοιτάξετε, όσοι το επικαλείστε.. Ψυχοφθόρο είναι και να έχεις πχ μεταπτυχιακά, διδακτορικά και να αμοίβεσαι με 500 ευρώ. Το μήνα! Αν δεν το αντέχουν υπάρχουν δουλειές παντού. Σε λαντζα, να καθαρίζουν σκάλες κτλ. Αν τις λυπάστε τόσο πολύ, και αν είσασταν πραγματικά φιλάνθρωποι, θα πηγαίνατε, θα τις ακουμπάγατε τα χρήματα ,ΧΩΡΙΣ να τις πηδάτε.. Η συντριπτική πλειοψηφία των κοριτσιών ξέρει πολύ καλά τί κάνει και γιατί το κάνει. Το παραμύθι της άπορης, αθώας κορασίδας που αμάρτησε για το παιδί της , είναι πολύ 60s..
Σωστά.:hi:Υπάρχουν πολλά ψυχοφθόρα επαγγέλματα δεν είναι το μόνο. Aς το αναγνωρίσουμε ομως όπως κάνουμε και για τα άλλα.

Πάμε παρακάτω. Κάποιες από τις κοπέλες κάνουν αυτό το επάγγελμα από απόλυτη ανάγκη, κάποιες από επιλογή. Δεν είναι όλες ίδιες.

Αλλο πράγμα τις καταλαβαίνω, και άλλο τις λυπάμαι φίλε. Δεν είναι μαλλιά τα γένια.

Παραμύθια βρίσκεις σε όλους τους χώρους. Οχι μόνο σε αυτόν. Στο συγκεκριμένο χώρο οι περισσότεροι ζουν το παραμύθι του εραστή. Κάποιοι όχι μόνο το ζούν αλλά επιπλέον το τρώνε. Ας κρατηθούμε στους πρώτους.:grin::grin:

Το σταματάω εδώ γιατί δεν θέλω να σπαμάρω το thread.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Στη χώρα της δεν υπάρχουν καν πλέον μισθοί.:grin::grin:

Είσαι απαιτητικός και καλά κάνεις γιατί τα λεφτά βγαίνουν πολύ δύσκολα σήμερα.:hi::hi:

Ας μη ξεχνάμε όμως οτι οι κοπέλες είναι άνθρωποι, όχι μηχανές. Και ναι μεν αμοίβονται καλά αλλά αυτό που κάνουν είναι εξαιρετικά ψυχοφθόρο και δύσκολο.
Στη χώρα της δεν υπάρχουν καν πλέον μισθοί.:grin::grin:

Είσαι απαιτητικός και καλά κάνεις γιατί τα λεφτά βγαίνουν πολύ δύσκολα σήμερα.:hi::hi:

Ας μη ξεχνάμε όμως οτι οι κοπέλες είναι άνθρωποι, όχι μηχανές. Και ναι μεν αμοίβονται καλά αλλά αυτό που κάνουν είναι εξαιρετικά ψυχοφθόρο και δύσκολο.

Τέλος το πως κουμπώνει η φάση με τον καθένα απο εμάς μπορεί να είναι
Τέλος το πως κουμπώνει η φάση με τον καθένα απο εμάς μπορεί να είναι διαφορετικό.

Ολα παίζουν.
Μονες τους πανε για το χρημα το ευκολο! Αρα δεν ειναι ψυχοφθορο. Αυτες που φθειρονται ψυχηκα σε 2-3 βδομαδες φευγουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom