Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 979K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Αυτό πάντως που από τις 6 κοπέλες θα είναι ΠΑΝΤΑ με το ζόρι διαθέσιμες οι 2 με βάζει σε σκέψεις.
Φίλε όντως έτσι είναι γιατί τις έβλεπα από τη κάμερα .Δεν υπήρχε καμμία στο δωμάτιο αναμονής ! Όλες ήταν πιασμένες .Ενας συνάδελφος πήρε δυο μαζί .Ασε να φάει και κανένας άλλος κανα κοκαλάκι....
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Βλέπω την πόρτα Λαγουμιτζή 23 στους google maps. Υπάρχει κουδούνι για να χτυπήσει; Αν ναι, τι;
Η πόρτα πάντα είναι ανοιχτή .Σπρωξε και μπες μέσα .Ανεβα στο πρώτο όροφο και χτυπά κουδούνι ,αν και μάλλον δε θα προλάβεις γιατί θα σε δει η σεριφισσα και θα ανοίξει αυτή .Ρωτησα για αύριο και μου είπε ότι θα είναι ανοιχτά ,αλλά θα γίνεται πάλι πανικός .Πηγαινετε για κανα μπάνιο και αφήστε και εμάς να γλύφουμε κανα κοκαλάκι ??
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Αντζέλικα δεν υπήρχε .ρωτησα τη σεριφισσα (.η Σοφία δεν ηταν εκεί )
Από κοπελες ήταν αρκετές αλλά ήταν όλες στα δωμάτια .Θυμαμαι ζωή ( την ειδα στα πεταχτά ) Μαρινα ,Λιζα ,μαργκο ,Μάρτα και άλλες που δε θυμάμαι.τιμησα μαργκο και Λιζα από μια ώρα .Ακολουθει κριτική .
Ήταν και η Μαρινα και δυο τρεις ακομα αλλά δε θυμάμαι ονόματα .
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Φίλε όντως έτσι είναι γιατί τις έβλεπα από τη κάμερα .Δεν υπήρχε καμμία στο δωμάτιο αναμονής ! Όλες ήταν πιασμένες .Ενας συνάδελφος πήρε δυο μαζί .Ασε να φάει και κανένας άλλος κανα κοκαλάκι....
Και γιατί συμβαίνει μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί αυτό; Λες και έχει τίποτα μοντέλα ή εξαιρετικές υπηρεσίες. Μάλλον λόγω χώρου που κάθε δωμάτιο είναι ολόκληρο διαμέρισμα. Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο λόγο που είναι τόσο ανάρπαστο.
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Και γιατί συμβαίνει μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί αυτό; Λες και έχει τίποτα μοντέλα ή εξαιρετικές υπηρεσίες. Μάλλον λόγω χώρου που κάθε δωμάτιο είναι ολόκληρο διαμέρισμα. Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο λόγο που είναι τόσο ανάρπαστο.
Καταρχήν ειναι καθαρό ,προσφέρει ποτακι ,οι κοπελες είναι καθαρές και κάποιες προσφέρουν καλές υπηρεσίες και η τιμή είναι λογική 80 με κωλο ( ΟΣΕς δίνουν). CG με το ίδιο προγραμμα θα πλήρωνα 200 ( ξενοδοχείο σέρβις κλπ). Επισης έχει πέσει πολύ διαφήμισηαπο συναδέλφους που περνάνε καλά ,όποτε γίνεται Χαμουλης!!!
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Και γιατί συμβαίνει μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί αυτό; Λες και έχει τίποτα μοντέλα ή εξαιρετικές υπηρεσίες. Μάλλον λόγω χώρου που κάθε δωμάτιο είναι ολόκληρο διαμέρισμα. Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο λόγο που είναι τόσο ανάρπαστο.
Γιατί με 80 ευρώ γαμας 2 φορές σίγουρα (αν είσαι τυχερός κ αντέχεις και 3η το έχω κάνει προσωπικά 3 φορές με 2 διαφορετικες) σε έναν πεντακάθαρο φανταστικό χώρο που κάθε φορά το σεντονάκι είναι καθαρό και το πλαστικό κρεβάτι περνάει από απολύμανση όταν τελειωσεισ και μάλιστα καποιες το ψεκάζουν και το καθαρίζουν επιδεικτικά ενώ κανεις ντουζακι, που σε σέβονται άσχετα αν μετά πρέπει να αλλάξεις ρούχα επειδή βρώμας το αρωματικό χώρου!! Τώρα το αν έχουν κοπέλες ή όχι διαθέσιμες.. έχει τύχει να πάω και να έχει 2 και έχει τύχει να βγουν 6-7..
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.482
Κριτικές
56
Like
6.186
Πόντοι
3.556
Γιατί με 80 ευρώ γαμας 2 φορές σίγουρα (αν είσαι τυχερός κ αντέχεις και 3η το έχω κάνει προσωπικά 3 φορές με 2 διαφορετικες) σε έναν πεντακάθαρο φανταστικό χώρο που κάθε φορά το σεντονάκι είναι καθαρό και το πλαστικό κρεβάτι περνάει από απολύμανση όταν τελειωσεισ και μάλιστα καποιες το ψεκάζουν και το καθαρίζουν επιδεικτικά ενώ κανεις ντουζακι, που σε σέβονται άσχετα αν μετά πρέπει να αλλάξεις ρούχα επειδή βρώμας το αρωματικό χώρου!! Τώρα το αν έχουν κοπέλες ή όχι διαθέσιμες.. έχει τύχει να πάω και να έχει 2 και έχει τύχει να βγουν 6-7..
Σωστα ολα, ομως μονο η ζωη και η αγαπη ειναι ιππευσιμες για τα γουστα μου. Οι υπολοιπες κατω του μετριου.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Σωστα ολα, ομως μονο η ζωη και η αγαπη ειναι ιππευσιμες για τα γουστα μου. Οι υπολοιπες κατω του μετριου.
Περί ορέξεως .. Η ζωή δεν θυμάμαι ποια είναι αλλά η αγάπη είναι η 45αρα Αλβανίδα. Την είχα πάρει όταν δεν είχα άλλες επιλογές αλλά δεν μου άρεσε προσωπικά τώρα τι να πω. Ούτε εμφανισιακά απλά έπαιζε πολύ στο σαλόνι και λέω μπας και περάσουμε καλά με την θείτσα αλλά δε
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.482
Κριτικές
56
Like
6.186
Πόντοι
3.556
Περί ορέξεως .. Η ζωή δεν θυμάμαι ποια είναι αλλά η αγάπη είναι η 45αρα Αλβανίδα. Την είχα πάρει όταν δεν είχα άλλες επιλογές αλλά δεν μου άρεσε προσωπικά τώρα τι να πω. Ούτε εμφανισιακά απλά έπαιζε πολύ στο σαλόνι και λέω μπας και περάσουμε καλά με την θείτσα αλλά δε
Αδελφε αν δεν εχεις παρει ζωη, πηγαινε οσο πιο γρηγορα και θα με θυμηθεις. Εμφανιση,υπηρεσιες τα χει ολα
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Σωστα ολα, ομως μονο η ζωη και η αγαπη ειναι ιππευσιμες για τα γουστα μου. Οι υπολοιπες κατω του μετριου.
Σόρρυ συμφορουμίτη αλλά διαφωνώ. Δεν έχεις δίκιο! Οι άλλες ΔΕΝ είναι κάτω του μετρίου! Δλδ πέρα από τις κοπέλες προσβάλεις και όλους όσους τους αρέσουν οι άλλες κοπέλες. ΟΚ, καταλαβαίνω ότι όλοι μας ανεξαιρέτως κρίνουμε υποκειμενικά την εμφάνιση. Αλλά υπάρχουν και κάποια αντικειμενικά κριτήρια. Δλδ το εάν η κοπέλα έχει τα σωστά και τα ωραία στοιχεία στο σωματότυπο το συγκεκριμένο που θέλει ο καθένας. π.χ. από όσες έχω δει κατά καιρούς (όχι αναγκαστικά πρόσφατα) εμφανίσιμες θεωρώ τις Μάρτα, Μαρίνα, Ρίτα, Βίκυ, και επισημαίνω ότι αναφέρομαι στο συγκεκριμένο σωματότυπο της καθεμιάς τους. Αυτές θυμήθηκα προς το παρόν. Συγγνώμη εάν ξεχνώ κάποιες και δεν ενημερώνω σωστά και πλήρως, ή εάν δεν ξέρω τα ονόματα άλλων γυναικών ή εάν δεν τις έχω δει καν στο σαλόνι. Σίγουρα είναι σπάνιες/δυσεύρετες σε όλη την Γη οι τέλειες γυναίκες, που να τα έχουν όλα τέλεια στον κάθε συγκεκριμένο σωματότυπο και να έχουν τέλειο πρόσωπο, και όλα τέλεια πάνω τους. Γι αυτό και υπάρχουν η κσομετολογία, τα ινστιτούτα ομορφιάς, τα γυμναστήρια, κτλ. Αλλά κάτω από το μέτριο όλες οι άλλες ...με την καμία.
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Αντζέλικα δεν υπήρχε .ρωτησα τη σεριφισσα (.η Σοφία δεν ηταν εκεί )
Από κοπελες ήταν αρκετές αλλά ήταν όλες στα δωμάτια .Θυμαμαι ζωή ( την ειδα στα πεταχτά ) Μαρινα ,Ριτα ‘μαργκο ,Μάρτα και άλλες που δε θυμάμαι.τιμησα μαργκο και Λιζα από μια ώρα .Ακολουθει κριτική .
Επειδή το είχες γράψει πιο πάνω για αυτό ρώτησα.οκ με καλυψες.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.482
Κριτικές
56
Like
6.186
Πόντοι
3.556
Σόρρυ συμφορουμίτη αλλά διαφωνώ. Δεν έχεις δίκιο! Οι άλλες ΔΕΝ είναι κάτω του μετρίου! Δλδ πέρα από τις κοπέλες προσβάλεις και όλους όσους τους αρέσουν οι άλλες κοπέλες. ΟΚ, καταλαβαίνω ότι όλοι μας ανεξαιρέτως κρίνουμε υποκειμενικά την εμφάνιση. Αλλά υπάρχουν και κάποια αντικειμενικά κριτήρια. Δλδ το εάν η κοπέλα έχει τα σωστά και τα ωραία στοιχεία στο σωματότυπο το συγκεκριμένο που θέλει ο καθένας. π.χ. από όσες έχω δει κατά καιρούς (όχι αναγκαστικά πρόσφατα) εμφανίσιμες θεωρώ τις Μάρτα, Μαρίνα, Ρίτα, Βίκυ, και επισημαίνω ότι αναφέρομαι στο συγκεκριμένο σωματότυπο της καθεμιάς τους. Αυτές θυμήθηκα προς το παρόν. Συγγνώμη εάν ξεχνώ κάποιες και δεν ενημερώνω σωστά και πλήρως, ή εάν δεν ξέρω τα ονόματα άλλων γυναικών ή εάν δεν τις έχω δει καν στο σαλόνι. Σίγουρα είναι σπάνιες/δυσεύρετες σε όλη την Γη οι τέλειες γυναίκες, που να τα έχουν όλα τέλεια στον κάθε συγκεκριμένο σωματότυπο και να έχουν τέλειο πρόσωπο, και όλα τέλεια πάνω τους. Γι αυτό και υπάρχουν η κσομετολογία, τα ινστιτούτα ομορφιάς, τα γυμναστήρια, κτλ. Αλλά κάτω από το μέτριο όλες οι άλλες ...με την καμία.
Οκ φιλε. Με συγχωρεις αν σε προσεβαλα. Ειπα την αποψη μου καπως αγαρμπα ισως.
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Σωστα ολα, ομως μονο η ζωη και η αγαπη ειναι ιππευσιμες για τα γουστα μου. Οι υπολοιπες κατω του μετριου.
Για τη ζωή συμφωνώ ,για την αγάπη με τίποτα .Βεβαια γούστα είναι αυτά .Περιργο που δε σε φτιάχνει η Μάρτα η η Μαρινα .Εγω που είμαι πιπινακιας δε λέω όχι για Μάρτα ζωή και Μαρινα !
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Περί ορέξεως .. Η ζωή δεν θυμάμαι ποια είναι αλλά η αγάπη είναι η 45αρα Αλβανίδα. Την είχα πάρει όταν δεν είχα άλλες επιλογές αλλά δεν μου άρεσε προσωπικά τώρα τι να πω. Ούτε εμφανισιακά απλά έπαιζε πολύ στο σαλόνι και λέω μπας και περάσουμε καλά με την θείτσα αλλά δε
Συμφωνώ απόλυτα για αγάπη. Εμενα δε με φτιάχνει με τίποτα.Δεν είναι μόνο τα κυβικά ,είναι τα Τάτου που με χαλάνε ,τα πεσμένα όλα και το ότι δεν ήταν και πολύ καθαρή .
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
47
Like
7.112
Πόντοι
5.646
Συμφωνώ απόλυτα για αγάπη. Εμενα δε με φτιάχνει με τίποτα.Δεν είναι μόνο τα κυβικά ,είναι τα Τάτου που με χαλάνε ,τα πεσμένα όλα και το ότι δεν ήταν και πολύ καθαρή .
Η Αγάπη ξανθιά είναι;με κοντό μαλλί;
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Σόρρυ συμφορουμίτη αλλά διαφωνώ. Δεν έχεις δίκιο! Οι άλλες ΔΕΝ είναι κάτω του μετρίου! Δλδ πέρα από τις κοπέλες προσβάλεις και όλους όσους τους αρέσουν οι άλλες κοπέλες. ΟΚ, καταλαβαίνω ότι όλοι μας ανεξαιρέτως κρίνουμε υποκειμενικά την εμφάνιση. Αλλά υπάρχουν και κάποια αντικειμενικά κριτήρια. Δλδ το εάν η κοπέλα έχει τα σωστά και τα ωραία στοιχεία στο σωματότυπο το συγκεκριμένο που θέλει ο καθένας. π.χ. από όσες έχω δει κατά καιρούς (όχι αναγκαστικά πρόσφατα) εμφανίσιμες θεωρώ τις Μάρτα, Μαρίνα, Ρίτα, Βίκυ, και επισημαίνω ότι αναφέρομαι στο συγκεκριμένο σωματότυπο της καθεμιάς τους. Αυτές θυμήθηκα προς το παρόν. Συγγνώμη εάν ξεχνώ κάποιες και δεν ενημερώνω σωστά και πλήρως, ή εάν δεν ξέρω τα ονόματα άλλων γυναικών ή εάν δεν τις έχω δει καν στο σαλόνι. Σίγουρα είναι σπάνιες/δυσεύρετες σε όλη την Γη οι τέλειες γυναίκες, που να τα έχουν όλα τέλεια στον κάθε συγκεκριμένο σωματότυπο και να έχουν τέλειο πρόσωπο, και όλα τέλεια πάνω τους. Γι αυτό και υπάρχουν η κσομετολογία, τα ινστιτούτα ομορφιάς, τα γυμναστήρια, κτλ. Αλλά κάτω από το μέτριο όλες οι άλλες ...με την καμία.
Συμφωνώ απόλυτα .Αυτες που αναφέρεις είναι πολύ καλές.Με 80 μουναρα μοντέλο και κωλο και ΑΚΑ κλπ δε θα δουλέψει καμμία .Εγω περνάω σούπερ όποτε πάω .ΚΑθαρα ,τσοντουλα ,φωνές από δίπλα ???,ποτακι ,καθαρά μουνακια ,δωμάτια σούπερ .Για τα ίδια με CG θα πλήρωνα 200!Αν δεν ήταν καλά δε θα είχε τόσο κόσμο !
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Η Αγάπη ξανθιά είναι;με κοντό μαλλί;
Είναι μια με κακό βαμμένο ξανθό μαλλί ,,γύρω η πάνω από 45 φουλ Τάτου και πεσμένα όλα.το κοντέρ έχει μηδενίσει πολλές φορές .Εμενα μου μύριζε λιγάκι ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Αδελφε αν δεν εχεις παρει ζωη, πηγαινε οσο πιο γρηγορα και θα με θυμηθεις. Εμφανιση,υπηρεσιες τα χει ολα
Φίλε μου καλύτερα να παίξει Λόττο παρά να περιμένει να πάρει ζωή !Τις μέρες που πάει περιμένουν ουρά !εκτος αν έχεις χρόνο για να περιμένεις .Εχθες που πήγα μπήκε για μισή ώρα και τη κράτησε συνάδελφος πάνω από μια ,όποτε η σεριφισσα της κτύπησε τη πόρτα.Στο καπάκι την είχε κλείσει ο άλλος δίωρο !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom