Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 979K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Κυριοι Ευχαριστω για τις πληροφοριες.Οντως η Λιζα εκανε αποστειρωμενο προγραμμα ,αλλα δε παυει να ειναι πιπινι ,οποτε θα τη προτιμουσα απο Αγαπη κλπ.Η Μαρτα ειναι απωλεια ομως και μακαρι να εμφανιστει καπου.Εχουν πεσει ολοι με τα μουτρα στη Μαρινα ,Ζωη και δε προλαβαινουν . Εγω προς το παρον Ιταλια ΠΑΡΘΕΝΟΣ!!!Η Μπολωνια ειναι 70 κμ απο εδω .Ειμαι Φορλι ,οποτε δε παιζει τιποτα .Οι ντοπιες ασχολουνται μονο με ντοπιους και οι ελλεηνιδες αεροσυνοδοι που εχουμε ειναι 20 χρονες ,οποτε η μονη επιλογη που μενει YP live :jerking:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.925
Κριτικές
18
Like
15.728
Πόντοι
4.546
@kaavlas: όντως, η Λίζα είναι ωραίο πιπινι και καυλωτικη (όταν πάρει μπρος). Μακάρι να το δει από άλλη οπτική το όλο θέμα, θα μπορούσε να διαπρέψει.

Η Μάρτα είναι μεγάλη απώλεια !!! Από τις γυναίκες που με άναβαν πολύ και σεβόταν τον πελάτη, άψογη όσες φορές την συνάντησα. Κρίμα που έφυγε.

Δεν ξέρω για πόσο ακόμα θα αντέξουν να πέφτουν όλοι πάνω τους η Ζωή και η Μαρίνα. Τους προηγούμενους μήνες έφυγαν πολλές και ωραίες κοπέλες με καλές υπηρεσίες, πλήγμα για το μαγαζί.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Ασχημο ότι χάνονται πολλά καλά χαρτια.
Δεν φτανει μόνο ο χώρος.
 

thunder(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2020
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
i've passed by yesterday and there were only 4 girls , all of them busy or something. At the desk ms sofia looked anxious.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
Ξέρουμε τίποτα γι Αγγελική ;;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.790
Κριτικές
15
Like
11.441
Πόντοι
3.846
Να ενημερώσω επίσης για την ΚΑΤΙΑ ότι δεν βλέπω να ισχύει κάτι που έγραφαν κάποιοι ότι δίνει κωλο στους γνωστούς.
Έχουμε εξαιρετική χημεία γενικά και ενώ την ρώτησα, αρνήθηκε ευγενικά.
Φαίνεται να το έχει κόψει τελείως.
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Να ενημερώσω επίσης για την ΚΑΤΙΑ ότι δεν βλέπω να ισχύει κάτι που έγραφαν κάποιοι ότι δίνει κωλο στους γνωστούς.
Έχουμε εξαιρετική χημεία γενικά και ενώ την ρώτησα, αρνήθηκε ευγενικά.
Φαίνεται να το έχει κόψει τελείως.
Φίλε μου εμενα δε μου αρνείται .Δε ξέρω το λόγο που δινει σε εμενα .Επισης φίλος που πήγε τη περασμένη βδομάδα της τον πήρε Και αυτος .
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Να ενημερώσω επίσης για την ΚΑΤΙΑ ότι δεν βλέπω να ισχύει κάτι που έγραφαν κάποιοι ότι δίνει κωλο στους γνωστούς.
Έχουμε εξαιρετική χημεία γενικά και ενώ την ρώτησα, αρνήθηκε ευγενικά.
Φαίνεται να το έχει κόψει τελείως.
Φίλε μην ρωτάς .Οδήγησε το μονος σου και ισως εχεις καλύτερη τύχη.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Ασχημο ότι χάνονται πολλά καλά χαρτια.
Δεν φτανει μόνο ο χώρος.
συμφωνω
δεν αρκει μονο ο χωρος

φευγουν καλες
κατι σημαινει
προβλημα μανατζαρισματος;;;;
για να φευγουν μηπως κατι δεν γινεται καλά

καλοπιστα κριτικαρω
τα ξερω και τα δυο (Λ23 & Σ0-42)
εχουν περασει αρκετες με καλο σερβις
και θελω το μαγαζι να ειναι καλο, να πηγαινω και να εξυπηρετουμαι
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.790
Κριτικές
15
Like
11.441
Πόντοι
3.846
Φίλε μην ρωτάς .Οδήγησε το μονος σου και ισως εχεις καλύτερη τύχη.
Ναι θα κάτσω να βάλω δάχτυλο και να γίνει καμία στραβή (ενώ έχει δηλώσει ότι δεν δίνει) και μετά να γίνει κανένα σκηνικό και να παίξει κανένα μπλοκ από το μαγαζί.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
@kaavlas: όντως, η Λίζα είναι ωραίο πιπινι και καυλωτικη (όταν πάρει μπρος). Μακάρι να το δει από άλλη οπτική το όλο θέμα, θα μπορούσε να διαπρέψει.

Η Μάρτα είναι μεγάλη απώλεια !!! Από τις γυναίκες που με άναβαν πολύ και σεβόταν τον πελάτη, άψογη όσες φορές την συνάντησα. Κρίμα που έφυγε.

Δεν ξέρω για πόσο ακόμα θα αντέξουν να πέφτουν όλοι πάνω τους η Ζωή και η Μαρίνα. Τους προηγούμενους μήνες έφυγαν πολλές και ωραίες κοπέλες με καλές υπηρεσίες, πλήγμα για το μαγαζί.
συμφωνω για Μαρτα
κριμα
ειναι απωλεια!!!!!!
πληγμα οντως οταν φευγουν ωραιες & περιποιημενες που εχουν καλο σερβις


λογικο ειναι
Ζωη & Μαρινα δεν θα αντεξουν μονες
ολη μερα τοσες ωρες να δινουν τοση ενεργεια χρειαζονται συνεχως πολλα ρεπο
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Καλησπερα στα λαγωνικα του bou.Χθες πηγε συναδελφος στο μαγαζι και η κα Σοφια του ειπε οτι η Λιζα σταματησε,η Μαρινα ειναι σε διακοπες και η Μαρτα σταματησε επισης .Μηπως ξερει καποιος που πηγε η Μαρτα και η Λιζα ?Ευχαριστω
την Τριτη που λες για το συναδελφο σου, η Μαρινα εκει ηταν το απογευμα
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Ναι θα κάτσω να βάλω δάχτυλο και να γίνει καμία στραβή (ενώ έχει δηλώσει ότι δεν δίνει) και μετά να γίνει κανένα σκηνικό και να παίξει κανένα μπλοκ από το μαγαζί.
Δεν το πιστεύω,αλλά τέλος πάντων όπως αισθάνεσαι κάνε.
Εγώ το έκανα έτσι και έπιασε ( προ μηνός).
Γι'αυτό στο πρότεινα.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.650
Πόντοι
4.365
Κ η Ριτα.. που χαθηκε....???
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Ναι θα κάτσω να βάλω δάχτυλο και να γίνει καμία στραβή (ενώ έχει δηλώσει ότι δεν δίνει) και μετά να γίνει κανένα σκηνικό και να παίξει κανένα μπλοκ από το μαγαζί.
Βαλε ελεύθερα δάχτυλο και δες αν δεχτεί και το μεγάλο σου δάχτυλο ....Είναι ευγενική οποτε μη φοβάσαι .Αν δε θελει θα στο πει .
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Κύριοι, διαισθάνομαι ότι το μαγαζί καίει τα ΚΑΛΑ του τα χαρτιά. Ολέθριο σφάλμα! Αυτό μού φαίνεται ότι συμβαίνει, αυτό έγραψα και χτες.

Μπορεί η περίπτωση της κάθε κοπέλας που φεύγει να είναι διαφορετική. Όμως ίσως δεν είναι και τυχαίο που φεύγουν.

Από την άλλη μετά από τις λάθος συμπεριφορές που δεχόμαστε ακολουθούν συνέπειες: π.χ. δηλαδή δεν γίνεται να θέλω την Α και να μού πασάρει τη Β. Φεύγουν οι πιστοί πελάτες έτσι.

Και εάν συνεχίσει έτσι, εκτός από τους πελάτες φοβάμαι ότι θα φύγουν και οι 1-2 καλές που έχουν απομείνει.
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.366
Κριτικές
31
Like
2.281
Πόντοι
4.655
Εγω παλι πιστευω οτι οι καλες κοπελες του μαγαζιου φευγουν γιατι αυτες ειναι μετρημενες 3-4 και με τον κοσμο που μαζευει το μαγαζι κανουν 10 ραντεβου την ημερα..Οπότε ειτε φερνεις αλλες 3-4 ανταξιες τους για να μειωθουν καπως τα ραντεβου τους ειτε τις χρυσοπληρωνεις για να αντεξουν αυτους τους ρυθμους,,Προφανως και δεν γινεται τιποτα απο τα δυο..
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Θα συμφωνήσω και εγώ ότι το κατάστημα έχει μείνει πίσω από τον ανταγωνισμό τον τελευταίο μήνα. Ειδικά τώρα που με την πρόοδο στον εμβολιασμό και στο γενικότερο χαλάρωμα στα μέτρα έξω θα έπρεπε να είναι προετοιμασμένο να υποδεχθεί την αυξημένη ζήτηση.
Εδώ αντίθετα και οι κοπέλες μειώθηκαν σε πλήθος και το επίπεδο στις κοπέλες (εμφάνιση/υπηρεσίες) γενικά έπεσε.

Προσωπικά τις τελευταίες δύο εβδομάδες πέρασα δύο φορές, και έφυγα συνοπτικά άπραγος και τις δύο φορές. Την μια με ενημέρωσε η Σοφία να περιμένω μισή ώρα για μια κοπέλα που δεν με ενδιέφερε, και την δεύτερη εξαρχής μου είπε να μην κάτσω και να ξαναπεράσω την επόμενη διότι είχε λίγες κοπέλες και ήταν απασχολημένες όλες. Έτσι δεν πάμε παρακάτω...

Εύχομαι η ¨κοιλιά" να ξεπεραστεί γρήγορα γιατί είναι κρίμα τέτοιος χώρος να πάει χαμένος...
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.347
Πόντοι
376
Όσα είναι τα δωμάτια πρεπει να είναι και οι κοπέλες σε αριθμό. Νομός αμπαραβατος
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Όσα είναι τα δωμάτια πρεπει να είναι και οι κοπέλες σε αριθμό. Νομός αμπαραβατος
Ειδικά σε αυτό το μαγαζί αυτό δεν μπορεί να ισχύσει, διότι πρέπει να έχει γύρο στα 12-15 δωμάτια!
Βρε ας είχε 4-5 πολύ καλές και 8-10 κοπέλες συνολικά κάθε μέρα και όλα θα δούλευαν ρολόι...

Σε άλλους οίκους η κατάσταση συνήθως είναι ανάποδα.
Ποιος δεν θυμάται πριν μερικά χρόνια το σαλονάκι στην Μπακνανά που όλοι περιμέναμε παρεϊτσα, πελάτες και κοπέλες όλοι μαζί δίπλα-δίπλα, βλέποντας τηλεόραση και με κουβεντούλα χαλαρή, μήπως και αδειάσει κανένα δωμάτιο να βολευτούμε... :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom