Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Σώμα νοικοκυράς που έκανε τρεις γέννες και παράτησε τον εαυτό της, και συμπεριφορά μπετατζή που ρίχνει πλάκα στο απέναντι γιαπί. Από υπηρεσίες δεν ξέρω - δεν έφτασα μέχρι εκεί. Έκανα μεταβολή κι έφυγα.
Ληξιαρχε εσύ που κατέεις πολλα..
Μήπως ξέρεις κάτι γι αυτήν?
Σε μερσω προκαταβολικά!
Από Δευτέρα είναι στο πρόγραμμα. Μετά το σχετικό τεστ ντράϊβ θα ενημερώσω πάραυτα.
ΥΓ. Το "κατέεις" σου ξέφυγε κατά την πληκτρολόγηση ή είσαι σύντεκνος;
 
  • Like
Αντιδράσεις: sexgo

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0


Τι να εννοεί? Εννοεί ότι η κάθε σαύρα βάζει μια αγγελία και θέλει από 80 έως 100 €. Και μετά κλαίτε τα € και εκτιμάτε την αξία της χούφτας σας. Αυτό εννοεί αυτολεξεί.

Αυτού του είδους οι απαντήσεις με ξεπερνάνε πραγματικά.
 

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Σώμα νοικοκυράς που έκανε τρεις γέννες και παράτησε τον εαυτό της, και συμπεριφορά μπετατζή που ρίχνει πλάκα στο απέναντι γιαπί. Από υπηρεσίες δεν ξέρω - δεν έφτασα μέχρι εκεί. Έκανα μεταβολή κι έφυγα.
Σε ευχαριστώ πολύ!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480


Τι να εννοεί? Εννοεί ότι η κάθε σαύρα βάζει μια αγγελία και θέλει από 80 έως 100 €. Και μετά κλαίτε τα € και εκτιμάτε την αξία της χούφτας σας. Αυτό εννοεί αυτολεξεί.

Αυτού του είδους οι απαντήσεις με ξεπερνάνε πραγματικά.


Να ζητήσω συγνώμη αν ξεπέρασα τον κώδικα δεοντολογίας του bou!
Από την εικόνα πάντως δε θα έδινα ευκαιρία για γιορτή.......!
Αυτό εννοούσα.
 

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0


Τι να εννοεί? Εννοεί ότι η κάθε σαύρα βάζει μια αγγελία και θέλει από 80 έως 100 €. Και μετά κλαίτε τα € και εκτιμάτε την αξία της χούφτας σας. Αυτό εννοεί αυτολεξεί.

Αυτού του είδους οι απαντήσεις με ξεπερνάνε πραγματικά.


Να ζητήσω συγνώμη αν ξεπέρασα τον κώδικα δεοντολογίας του bou!
Από την εικόνα πάντως δε θα έδινα ευκαιρία για γιορτή.......!
Αυτό εννοούσα.
Να είσαι καλά. Δεν ξέρω αν ξεπέρασες τον κώδικα δεοντολογίας του bou.
Εγώ προσωπικά δέχομαι τις απόψεις του καθενός για μία κοπέλα και τις σέβομαι. Αρκεί να έχει ο ίδιος την εμπειρία με την κοπέλα και να την λέει όσο μπορεί πιο ολοκληρωμένα ώστε αυτός που τη ζητάει
να καταλαβαίνει. Το σοβαρά τώρα δεν ήταν απάντηση ώστε εγώ να καταλάβω τι ακριβώς έχει γίνει με τον συγκεκριμένο και την κοπέλα. Ούτε η επεξήγηση που έκανες. Δεν με βοηθάει. Ευχαριστώ πάντως για το χρόνο σου.
 

Kat1976

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
85
Like
105
Πόντοι
0
Παλικάρια μόλις γύρισα από ζεσι σπα πήρα ντουο ΝΑΝΑ και λαουρα λες και έπαιζα σε τσόντα οι κοπέλες γουστάρουν μετάξυ τους τι γλωσσόφιλα η μια στην άλλη γλυφομουνια μπάτσες στον κωλο ,υπέροχα το καλό είναι στον καινούργιο χώρο που πήγαν ότι το ένα δωμάτιο έχει κανονικό κρεβάτι το μείον ότι το μπανιο είναι εκτός δωματίου είναι κοινόχρηστο ,κόστος συνάντησης 130 ευρώ που τα αξίζουν ούτε callgirls δεν κάνουν τέτοια γούστα
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.251
Πόντοι
1.076
Ετσι είναι φίλε Λαουρα Νανα και Ναντια ειναι τούρμπο μέσα χωρίς βιασυνες με πολύ καλές υπηρεσίες.
 

Kat1976

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
85
Like
105
Πόντοι
0
Την ναντια δεν την έχω πάρει πια είναι
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
Σώμα νοικοκυράς που έκανε τρεις γέννες και παράτησε τον εαυτό της, και συμπεριφορά μπετατζή που ρίχνει πλάκα στο απέναντι γιαπί. Από υπηρεσίες δεν ξέρω - δεν έφτασα μέχρι εκεί. Έκανα μεταβολή κι έφυγα.
Ληξιαρχε εσύ που κατέεις πολλα..
Μήπως ξέρεις κάτι γι αυτήν?
Σε μερσω προκαταβολικά!
Από Δευτέρα είναι στο πρόγραμμα. Μετά το σχετικό τεστ ντράϊβ θα ενημερώσω πάραυτα.
ΥΓ. Το "κατέεις" σου ξέφυγε κατά την πληκτρολόγηση ή είσαι σύντεκνος;

Μπα ούτε σύντεκνος είμαι, ούτε μου ξέφυγε.
Είναι αποτέλεσμα της χρονιάς συναναστροφης στο παρελθον με Κρητικούς που είχε ως αποτέλεσμα κάποια γλωσσικα δάνεια...
Το κάτεω και το γροθος δν μπορώ να τα ξεπεράσω η αλήθεια είναι
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχω πολύ καιρό να μπω και να γράψω και δεν είμαι ενημερωμένος. Ας με βοηθήσει κάποιος.
Έχει κανένα ανοιχτό μασατζιδικό με εκτόνωση και στοματικό;
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
249
Like
312
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Έχω πολύ καιρό να μπω και να γράψω και δεν είμαι ενημερωμένος. Ας με βοηθήσει κάποιος.
Έχει κανένα ανοιχτό μασατζιδικό με εκτόνωση και στοματικό;
πάνε στην Άννα στο Dames μασάζ έχει καλές υπηρεσίες
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Από πρόσωπο και ηλικία τι λέει η Νάντία;
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
μπορει καποιος να μου πει πως ειναι εμφανισιακα αυτη η κατερινα στην αρετσου?
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Πέρασμα από Massagio.

Παρούσες η Μία και η Ευα (ολίγον ευτραφής). Επιλέχθηκε ο σοκολατένιος πειρασμός, η Μία.
Κορμί θανατηφόρο, πολύ καλό μασάζ (ανέλπιστα καλό), πολύ καλό τελείωμα χωρίς βιασύνες με teasing.
Κατέβασε το μπουστάκι στο τελικό στάδιο.
Ο χώρος πολύ καλός και καθαρός, ειδικά το μπάνιο.
Θετική εμπειρία γενικά στα 30+20

 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
Ποσο γελιοι και πουθεναδες ειστε ρε Ντουγανια που πηγαινετε σε αυτα τα μασατζιδικα που η ποιο ομορφη ειναι σαν την θεια μου την Μαρικα ξερω γω!!!Φτανει ρε μλκς τους κανετε μαγκες ολους αυτους τους Ρωσοποντικες που εχουν τα μαγαζια!!!Σας ψυριζουν 30 +20 +20 για μια φραπεδια,ενω με 90 η 100 ευρω μπορειτε να Γαμησετε κ να γλυψετε κ τεσπα να καραγουσταρετε!!!!Εγω θα σας βγαλω την τσιμπλα απο τα ματια????52 εγινα ρε πουστη μου κ βλεπω ακομη τοση μλκια σε αυτη την πολη!!!!Κριμα στους μαλακες κριμα!!!!Νικος Ευοσμος S3!!!
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Παλικάρια μόλις γύρισα από ζεσι σπα πήρα ντουο ΝΑΝΑ και λαουρα λες και έπαιζα σε τσόντα οι κοπέλες γουστάρουν μετάξυ τους τι γλωσσόφιλα η μια στην άλλη γλυφομουνια μπάτσες στον κωλο ,υπέροχα το καλό είναι στον καινούργιο χώρο που πήγαν ότι το ένα δωμάτιο έχει κανονικό κρεβάτι το μείον ότι το μπανιο είναι εκτός δωματίου είναι κοινόχρηστο ,κόστος συνάντησης 130 ευρώ που τα αξίζουν ούτε callgirls δεν κάνουν τέτοια γούστα
ποιο καινουριο χωρο; εφυγαν απο Μοναστηριου;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.137
Like
8.085
Πόντοι
2.356
@καβαλάρη
πήρες φόρα κ λες μαλακίες γούστα είναι αυτά άλλος την βρίσκει να πηδάει κ άλλος να κάνει παιχνίδι Εγώ γουστάρω πότε :knockinb: κ πότε μασάζ :jerking: άσε πού τα πιο πολλά κορίτσια δεν έχουν καμία σχέση με την θεία σου την Μαρίκα είναι μουναρες βλέπε Νατάσα νεφέλη κλπ κ ας βγουν να με διαψεύσουν

@ αβερκιος
Για την ναντια μιλήσαμε κ άλλη φόρα είναι κάτω από 30 καλό κορμί ωραίο πρόσωπο Αλλά δεν είναι καινούργια ήταν πριν στον Νίκο τον παγωτάτζη body free
 

Jdilllil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2015
Μηνύματα
584
Like
1.842
Πόντοι
206
Καλημέρα παιδιά!
Γνωρίζει κάτι κάποιος γι αυτην


Έχει διάφορες αγγελίες, όπου φαίνεται ένα καλό κορμί.
Οι αγγελίες είναι εδώ και καιρό ωστόσο δεν έχει αναφερθεί από κανέναν και μου κάνει εντύπωση.
Εγώ είχα μιλήσει μαζί της και μου είχε πει ότι παίζει δυτικά. Όταν την είπα να βρεθούμε ανατολικά μόνο που δεν μ έβρισε και μου το έκλεισε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom