Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Δηλαδή ρε μάγκες...για να πω κι εγώ την άποψη μου, για όσους ξέρουν το zesi, αν αυτός ο τύπος ήταν πιο νοικοκύρης δεν θα μιλούσαμε για υπηρεσίες επιπέδου Αθήνας? Και 2ον πόσο δύσκολο είναι να λειτουργήσουν με τον ίδιο τρόπο (μπριζόλα κλπ) και τα υπόλοιπα της πόλης??
Αδερφέ έχεις πάει Αθήνα να δεις τι μούμια παίζουν?Έρχονται στο σαλόνι και γίνεται παρέλαση...Εδώ τις βλέπεις όλες λες και σε κάνουν χάρη που στον παίζουν
Mεγαλε ειπαμε να βαλεις σαλτσα αλλα εσυ το παραχεσες σχετικα προσφατα πηγα Αθηνα και αυτος ο μυθος με τις μουναρες πρεπει να τελειωσει ειδα και call girl και στα δελα πηγα και σε καποια μασατζιδικα μουναρα δεν ειδα ΠΟΥΘΕΝΑ οι περισσοτερες ηταν μετριες με καποια μπαζα και καποιες ωραιες αλλα μουναρες ΠΟΥΘΕΝΑ σε αυτα μουναρες ειδα μονο σε στουντιο αλλα τα στουντιο στην Αθηνα ειναι πεταμενα χρηματα οποτε μη λεμε οτι θελουμε για το χωρο δεν εχω να πω κατι ηταν καθαρος και απο υπηρεσιες επισης κομπλε
Διαφωνώ κάθετα με αυτά που λες φίλε... Πηγαινοέρχομαι Αθήνα κάθε εβδομάδλιγω δρομολογίων φορτηγού.Εδω πάνω έχεις 5 μαγαζιά εκεί κάτω 25.Αν πας στα καλά τους τα μαγαζιά έχει 8 κοπέλες που δουλεύουν μέσα σε κάποιες περιπτώσεις και 9 με 10.πασαρελα μιλάμε.
Οκ για πες τοτε που τις βρισκεις εσυ να παω την επομενη φορα να βρω τις μουναρες γιατι περα απο τα στουντιο μουναρες δεν εχει πουθενα ασχετα αν εχει περισσοτερα μαγαζια


Τί κακό έχουν τα στούντιο μαν?
Yπηρεσιες 20-30αρικου στα 50 αλλα οντος εχει εχει μουναρες γκομενες


Kαι εδω τα ιδια δεν ειναι ρε τυπε?:confused:
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Δηλαδή ρε μάγκες...για να πω κι εγώ την άποψη μου, για όσους ξέρουν το zesi, αν αυτός ο τύπος ήταν πιο νοικοκύρης δεν θα μιλούσαμε για υπηρεσίες επιπέδου Αθήνας? Και 2ον πόσο δύσκολο είναι να λειτουργήσουν με τον ίδιο τρόπο (μπριζόλα κλπ) και τα υπόλοιπα της πόλης??
Αδερφέ έχεις πάει Αθήνα να δεις τι μούμια παίζουν?Έρχονται στο σαλόνι και γίνεται παρέλαση...Εδώ τις βλέπεις όλες λες και σε κάνουν χάρη που στον παίζουν
Mεγαλε ειπαμε να βαλεις σαλτσα αλλα εσυ το παραχεσες σχετικα προσφατα πηγα Αθηνα και αυτος ο μυθος με τις μουναρες πρεπει να τελειωσει ειδα και call girl και στα δελα πηγα και σε καποια μασατζιδικα μουναρα δεν ειδα ΠΟΥΘΕΝΑ οι περισσοτερες ηταν μετριες με καποια μπαζα και καποιες ωραιες αλλα μουναρες ΠΟΥΘΕΝΑ σε αυτα μουναρες ειδα μονο σε στουντιο αλλα τα στουντιο στην Αθηνα ειναι πεταμενα χρηματα οποτε μη λεμε οτι θελουμε για το χωρο δεν εχω να πω κατι ηταν καθαρος και απο υπηρεσιες επισης κομπλε
Διαφωνώ κάθετα με αυτά που λες φίλε... Πηγαινοέρχομαι Αθήνα κάθε εβδομάδλιγω δρομολογίων φορτηγού.Εδω πάνω έχεις 5 μαγαζιά εκεί κάτω 25.Αν πας στα καλά τους τα μαγαζιά έχει 8 κοπέλες που δουλεύουν μέσα σε κάποιες περιπτώσεις και 9 με 10.πασαρελα μιλάμε.
Οκ για πες τοτε που τις βρισκεις εσυ να παω την επομενη φορα να βρω τις μουναρες γιατι περα απο τα στουντιο μουναρες δεν εχει πουθενα ασχετα αν εχει περισσοτερα μαγαζια
Υπάρχει σάιτ αδερφέ αν ψάξεις θα το βρεις πριν κορονωιο είχε και ποιες δούλευαν κάθε μέρα με φωτογραφίες.Τωρα δεν έχει ακόμη αλλά έχει φωτογραφίες κοριτσιών
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Μασάζ κατ οίκον υπάρχει τίποτα παιδιά; Τα ποστ γιατί δεν εμφανίζονται, πριν κρασάρε η σελίδα :/
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Αλεξία καλό άτομο, έχω δώσει αρκετά, κι όταν κατάφερα να δουλέψει κ λίγο γλώσσα γέμισε το πουλάκι μύκητες. Κάπου 6μήνες με κρέμες. Προσέχετε που τον χωνετε

Σοβαρά τώρα...;
Διακρίνω μια εμπάθεια για Αλεξία ή μου φαίνεται;
Δηλαδή ρε φίλε, πως γίνεται οι περισσότεροι από εδώ να ευχόμαστε να έκανε κάτι παραπάνω η κοπέλα κι εσύ που λες ότι πήρες το κάτι λίγο παραπάνω, να γράφεις τέτοιες ανακρίβειες;
Μήπως τελικά δεν σου έκατσε σε τίποτα και είπες να γράψεις μια μαλακία έτσι για να μάθει να φέρεται;
Φίλε θα διαφωνήσω κάθετα γνωρίζω την Αλεξία 4 χρόνια και είναι η πιο καθαρή κοπέλα του χώρου. Τώρα ότι σαν παιδί και εσύ όπως όλοι μας πάς με βίζιτες με γκόμενες μασατζιδικων με φουλ που πρίν από τον δικό σου πούτσο έχουν καταπιεί αλλά 20 και σε κόλλησε η Αλεξία μύκητες η οποία κάνει μόνο φραπέ λίγο πράσινα άλογα φαίνονται. Αν έχει γίνει παρεξήγηση με μια κοπέλα δε χρειάζεται να αμαυρωνουμε το όνομα τής είμαστε άντρες και κάτι τέτοιο δεν μας τιμά ας αφήσουμε τα κοτσομπολια για τις γυναίκες που είναι και η ειδικότητα τούς.
Μαλακιες...μαλακιες και ξανά μαλακιες...θυμήθηκες μετά από 6 μήνες να μας πεις ότι σε τσιμπουκωσε η αλεξια κ κόλλησες μύκητες... ποσό Μογγόλος πρέπει να σαι... πες ότι έριξες ρέστα στο μωρό κ δε έκανες τίποτα...τπ περαστικά και καλή χώνεψη στη χυλόπιτα... γαμιαααα μου εσυ
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Γνωριζει καποιος αν η Βερονικα του Βανα ειναι η παλια Βερονικα του συγκεκριμενου χωρου η ειναι καποια νεα;
 

gold(3)

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2021
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα, ειμαι νεος στον χωρο και θελω να παω πρωτη φορα σε μασατζιδικο ποιο προτεινετε και με ποια κοπελα( μου αρεσουν οι αδυνατες);
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
τι εννοεις η καλυτερη μαλακια..αφηνει χαμουρεματα..βγαζει ρουχα?
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
τι εννοεις η καλυτερη μαλακια..αφηνει χαμουρεματα..βγαζει ρουχα?
Η Βερόνικα η παλιά έκανε την καλύτερη μαλάκια που έχει κάνει μασατζου...Πάντα με χαμόγελο μέσα.Δεν λέω για αυτή που έχει τώρα
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
640
Like
976
Πόντοι
86
Από τι ξέρω το ρόστερ είναι
Νάντια ,Αλεξία,Νεφέλη,Άρτεμις,Τόκυο,ζωή,Ναταλία,Στέλλα( δούλευε στο λουξουρι πριν)
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.599
Κριτικές
2
Like
5.200
Πόντοι
1.056
Από τι ξέρω το ρόστερ είναι
Νάντια ,Αλεξία,Νεφέλη,Άρτεμις,Τόκυο,ζωή,Ναταλία,Στέλλα( δούλευε στο λουξουρι πριν)

Που χωράνε όλες αυτές εκεί μέσα :P :P :P

Δεν πάνε κάθε μέρα όλες.

Ναι το ξέρω.
Πάντως από τα ονόματα που βλέπω έχει πολύ δυνατό ρόστερ
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Δοκιμασε κανεις την Βερονικα στην Βανα?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Δηλαδή ρε μάγκες...για να πω κι εγώ την άποψη μου, για όσους ξέρουν το zesi, αν αυτός ο τύπος ήταν πιο νοικοκύρης δεν θα μιλούσαμε για υπηρεσίες επιπέδου Αθήνας? Και 2ον πόσο δύσκολο είναι να λειτουργήσουν με τον ίδιο τρόπο (μπριζόλα κλπ) και τα υπόλοιπα της πόλης??
Αδερφέ έχεις πάει Αθήνα να δεις τι μούμια παίζουν?Έρχονται στο σαλόνι και γίνεται παρέλαση...Εδώ τις βλέπεις όλες λες και σε κάνουν χάρη που στον παίζουν
Mεγαλε ειπαμε να βαλεις σαλτσα αλλα εσυ το παραχεσες σχετικα προσφατα πηγα Αθηνα και αυτος ο μυθος με τις μουναρες πρεπει να τελειωσει ειδα και call girl και στα δελα πηγα και σε καποια μασατζιδικα μουναρα δεν ειδα ΠΟΥΘΕΝΑ οι περισσοτερες ηταν μετριες με καποια μπαζα και καποιες ωραιες αλλα μουναρες ΠΟΥΘΕΝΑ σε αυτα μουναρες ειδα μονο σε στουντιο αλλα τα στουντιο στην Αθηνα ειναι πεταμενα χρηματα οποτε μη λεμε οτι θελουμε για το χωρο δεν εχω να πω κατι ηταν καθαρος και απο υπηρεσιες επισης κομπλε
Διαφωνώ κάθετα με αυτά που λες φίλε... Πηγαινοέρχομαι Αθήνα κάθε εβδομάδλιγω δρομολογίων φορτηγού.Εδω πάνω έχεις 5 μαγαζιά εκεί κάτω 25.Αν πας στα καλά τους τα μαγαζιά έχει 8 κοπέλες που δουλεύουν μέσα σε κάποιες περιπτώσεις και 9 με 10.πασαρελα μιλάμε.
Οκ για πες τοτε που τις βρισκεις εσυ να παω την επομενη φορα να βρω τις μουναρες γιατι περα απο τα στουντιο μουναρες δεν εχει πουθενα ασχετα αν εχει περισσοτερα μαγαζια


Τί κακό έχουν τα στούντιο μαν?
Yπηρεσιες 20-30αρικου στα 50 αλλα οντος εχει εχει μουναρες γκομενες


Kαι εδω τα ιδια δεν ειναι ρε τυπε?:confused:
Kαμμια σχεση
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
τι εννοεις η καλυτερη μαλακια..αφηνει χαμουρεματα..βγαζει ρουχα?
Η Βερόνικα η παλιά έκανε την καλύτερη μαλάκια που έχει κάνει μασατζου...Πάντα με χαμόγελο μέσα.Δεν λέω για αυτή που έχει τώρα
Συμφωνώ απόλυτα! Μου έχουν μείνει αξέχαστες οι συνεδρίες μαζί της! Το καλύτερο άτομο με τον πιο αδαμάντινο χαρακτήρα και τέλεια παρέα. Μου λείπει. Ξέρω όμως ότι είναι ευτυχισμένη και αυτό είναι πολύ σημαντικό.
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
τι εννοεις η καλυτερη μαλακια..αφηνει χαμουρεματα..βγαζει ρουχα?
Η Βερόνικα η παλιά έκανε την καλύτερη μαλάκια που έχει κάνει μασατζου...Πάντα με χαμόγελο μέσα.Δεν λέω για αυτή που έχει τώρα
Συμφωνώ απόλυτα! Μου έχουν μείνει αξέχαστες οι συνεδρίες μαζί της! Το καλύτερο άτομο με τον πιο αδαμάντινο χαρακτήρα και τέλεια παρέα. Μου λείπει. Ξέρω όμως ότι είναι ευτυχισμένη και αυτό είναι πολύ σημαντικό.
Έμπαινες μέσα μαζί της και μιλούσες και ήξερε να μιλάει δεν σε έλεγε μαλακίες στο μασάζ μέτρια αλλά.προσπαθουσε τουλάχιστον...Στα του αγώνα όπως το είπες αξέχαστη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom