Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
114
Like
159
Πόντοι
1
Καλημέρα προχθες επίσκεψη σε angels spa τίμησα την Φαίη πρώην Αλεξάνδρα από Μαριάννα. Της τον έχωσα με λύσσα και μανία σαν να μην υπάρχει αύριο, σε διάφορες στάσεις. Καλή φάση για να φύγουν οι γκαβλες. Αυτά από εμένα παρακαλώ κάποια ενημέρωση για άλλα ιδρύματα που προσφέρουν φουλ υπηρεσίες prive η ελευθέρα. Πήρα τηλέφωνο και ντάμες μου είπε η Άννα για 3-4 καινούργιες η Λίζα όμως με τα γυαλιά που έχω μάθει καλουτσικες κριτικές έλειπε για λίγες ημέρες πιθανόν όμως να ξαναήρθε. Ψιλοξεπετα το τελευταίο μαγαζί αλλά κάποιες φορές φέρνει κ τίποτα καλό.
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Καλημέρα προχθες επίσκεψη σε angels spa τίμησα την Φαίη πρώην Αλεξάνδρα από Μαριάννα. Της τον έχωσα με λύσσα και μανία σαν να μην υπάρχει αύριο, σε διάφορες στάσεις. Καλή φάση για να φύγουν οι γκαβλες. Αυτά από εμένα παρακαλώ κάποια ενημέρωση για άλλα ιδρύματα που προσφέρουν φουλ υπηρεσίες prive η ελευθέρα. Πήρα τηλέφωνο και ντάμες μου είπε η Άννα για 3-4 καινούργιες η Λίζα όμως με τα γυαλιά που έχω μάθει καλουτσικες κριτικές έλειπε για λίγες ημέρες πιθανόν όμως να ξαναήρθε. Ψιλοξεπετα το τελευταίο μαγαζί αλλά κάποιες φορές φέρνει κ τίποτα καλό.

Σε πιο Angels??τις Ευας?
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
114
Like
159
Πόντοι
1
Καλημέρα προχθες επίσκεψη σε angels spa τίμησα την Φαίη πρώην Αλεξάνδρα από Μαριάννα. Της τον έχωσα με λύσσα και μανία σαν να μην υπάρχει αύριο, σε διάφορες στάσεις. Καλή φάση για να φύγουν οι γκαβλες. Αυτά από εμένα παρακαλώ κάποια ενημέρωση για άλλα ιδρύματα που προσφέρουν φουλ υπηρεσίες prive η ελευθέρα. Πήρα τηλέφωνο και ντάμες μου είπε η Άννα για 3-4 καινούργιες η Λίζα όμως με τα γυαλιά που έχω μάθει καλουτσικες κριτικές έλειπε για λίγες ημέρες πιθανόν όμως να ξαναήρθε. Ψιλοξεπετα το τελευταίο μαγαζί αλλά κάποιες φορές φέρνει κ τίποτα καλό.

Σε πιο Angels??τις Ευας?
οχι σε αυτο που αναφερεσαι σε αλλο αναφερομαι εγω και ειναι prive.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.130
Κριτικές
53
Like
3.982
Πόντοι
6.050
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Μαγκες ολα αυτα που λετε Βανα, Cristal, που βρισκονται και πως τα βρισκεις?

πηγαινεις google και γραφεις αυτο που ψαχνεις τοσο απλα.....ουτε αυτο εχεις?
αδερφε με δουλευεις; θες να βοηθησεις η οχι;

Θα σου πω πως τα βρίσκεις. Vana Spa : Γρ. Λαμπράκη 2, Σταυρούπολη και Crystal : Δωδεκανησου 13Α. Αλλα ρε φίλε σοβαρά τώρα το bourdela.com ήξερες να το βρεις τα άλλα δεν ήξερες??
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Μαγκες ολα αυτα που λετε Βανα, Cristal, που βρισκονται και πως τα βρισκεις?

πηγαινεις google και γραφεις αυτο που ψαχνεις τοσο απλα.....ουτε αυτο εχεις?
αδερφε με δουλευεις; θες να βοηθησεις η οχι;

Τζαμπα λεφτα θα φας να ξες.Μεινε μακρια απο ολα αυτα....φιλικα στο λεω.:wink:
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
236
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
21
Αλεξία καλό άτομο, έχω δώσει αρκετά, κι όταν κατάφερα να δουλέψει κ λίγο γλώσσα γέμισε το πουλάκι μύκητες. Κάπου 6μήνες με κρέμες. Προσέχετε που τον χωνετε
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.130
Κριτικές
53
Like
3.982
Πόντοι
6.050
Μαγκες ολα αυτα που λετε Βανα, Cristal, που βρισκονται και πως τα βρισκεις?

πηγαινεις google και γραφεις αυτο που ψαχνεις τοσο απλα.....ουτε αυτο εχεις?
αδερφε με δουλευεις; θες να βοηθησεις η οχι;

Θα σου πω πως τα βρίσκεις. Vana Spa : Γρ. Λαμπράκη 2, Σταυρούπολη και Crystal : Δωδεκανησου 13Α. Αλλα ρε φίλε σοβαρά τώρα το bourdela.com ήξερες να το βρεις τα άλλα δεν ήξερες??
σε ευχαριστω για το ινφο. τι εννοεις για το bourdela? ειμαι μελος χρονια αλλα δεν εχω ασχοληθει με τα μασαζ. Φανταζομουν οτι αυτα ειναι undercover και δεν εχουν site
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Καλά όλα αυτά, παιδιά αλλά διαβάζοντας τα προγράμματα που παρέχονται στα FREE μασατζίδικα της Αθήνας, είναι να τρελαίνεσαι. Και, όχι, δεν είμαι υπέρ του να πάμε Αθήνα για να ξεδώσουμε. Το ερώτημα είναι γιατί οι υπηρεσίες που παρέχονται στην Αθήνα, δεν δίνονται και εδώ. Ή δίνονται σε τόσο περιορισμένα μαγαζιά κι αυτά μόνο κατόπιν σύστασης.
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.363
Πόντοι
736
Καλά όλα αυτά, παιδιά αλλά διαβάζοντας τα προγράμματα που παρέχονται στα FREE μασατζίδικα της Αθήνας, είναι να τρελαίνεσαι. Και, όχι, δεν είμαι υπέρ του να πάμε Αθήνα για να ξεδώσουμε. Το ερώτημα είναι γιατί οι υπηρεσίες που παρέχονται στην Αθήνα, δεν δίνονται και εδώ. Ή δίνονται σε τόσο περιορισμένα μαγαζιά κι αυτά μόνο κατόπιν σύστασης.
Τύπε η απάντηση είναι εύκολη. Όσο πιο μεγάλη η προσφορά τόσο πέφτουν οι τιμές και αυξάνει η ποιότητα.
Οπότε στην Αθήνα είναι καλύτερα από εμάς, στην επαρχία χειρότερα από εμάς. Εκεί πραγματικά τους χτυπάνε στο ψαχνό και με μπαζολες πραγματικά.
Επίσης ρόλο παίζουν και οι "χουβαρνταδες" που δίνουν 90 ή 100€ για μια μαλάκια , την οποία κιόλας στην κάνουν λες και σου κάνουν χάρη. Φυσικά εμφανισιακά είναι φάλαινες όρκες.
Όταν τους κάνουμε κριτική που δίνουν τόσα χρήματα μας λένε "δικά μας τα λεφτά".
Δεν καταλαβαίνουν οι μαλακες ότι αν κάναμε όλοι παράπονα, και τα λεφτά θα έπεφταν και οι υπηρεσίες θα αναβαθμιζονταν.
Φιλικά όλα αυτά.... Τώρα περιμένω το κράξιμο από τους αγαπουληδες.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Εσύ καλά τα λες, το ερώτημα μου όμως αφορά αρχικά στις παρεχόμενες υπηρεσίες. Που είναι σε...βρεφικο ΣΤΑΔΙΟ στην Θεσσαλονίκη. Μασάζ handjob και that's it. Όταν στην Αθήνα τα ίδια κατ' όνομα μαγαζιά προσφέρουν υπηρεσίες ΑΕΙ. Γιατί στον φουτσο δεν γίνεται κι εδώ το ίδιο;;;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.483
Κριτικές
165
Like
25.321
Πόντοι
34.168
Ξεχασες ρε φιλε οταν τα λεγαμε παλι πριν λιγους μηνες,οτι βγηκαν καποιοι και γραφανε οτι
ετσι τους αρεσει?
Να τους τη παιζουνε και να χαιδολογουν τα κοριτσοπουλα πανω η κατω απο τα ρουχα?
Ειμαστε ανωμαλοι εδω πανω..τετοια κολπα θελουμε,οχι να γαμαμε...
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Κοίτα, και που μιλάμε δεν αλλάζει κάτι. Θα πρέπει κάποιο "αφεντικό" μασατζιδικου να προχωρησει σε τέτοια ριζοσπαστική για Θεσσαλονίκη αλλαγή. Αλλά όλοι είναι βολεμενοι: τα κορίτσια, τα αφεντικά, οι πελάτες. Κι όσοι θέλουν να χωσουν, δίνουν αναγκαστικά τα διπλά...
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Κύριοι μην ξεχνάτε και για την άδεια που περνει το μαγαζί...Δεν γίνεται σε μια πολυκατοικία η άλλη να έχει μπουρδέλο.Και θα συμφωνήσω της Αθήνας η αγορά είναι τεράστια εδώ έχεις 5 μαγαζιά μετρημένα (μιλάω για αυτά που δεν σιχαίνεσαι να πατήσεις κάτω
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.483
Κριτικές
165
Like
25.321
Πόντοι
34.168
Γιατι στην Αθηνα στα χωραφια τα εχουν τα ελαιοτριβεια?
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Γιατι στην Αθηνα στα χωραφια τα εχουν τα ελαιοτριβεια?
Στην Αθήνα η άδεια βγήκε από την αρχή έτσι...Έδω δεν μπορείς να αλλάξεις άδεια... Και μην ξεχνάτε κάτι σημαντικό τα πιο πολλά εδώ δεν έχουν άδεια
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.187
Κριτικές
35
Like
4.530
Πόντοι
2.046
Αλεξία καλό άτομο, έχω δώσει αρκετά, κι όταν κατάφερα να δουλέψει κ λίγο γλώσσα γέμισε το πουλάκι μύκητες. Κάπου 6μήνες με κρέμες. Προσέχετε που τον χωνετε
Τυπε μυκητες μπορει να βγαλεις εντελως ξαφνικα δεν ειναι απαραιτητο να σε κολησει η κοπελα επισεις αν πηγες 6 μηνες οπως λες πηγες σε μαλακα γιατρο να πας να τον βρισεις με ενα 1 μηνα αντιβιωση καθαριζεις στη χειροτερη πας 2
 

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
88
Πόντοι
0
Δηλαδή ρε μάγκες...για να πω κι εγώ την άποψη μου, για όσους ξέρουν το zesi, αν αυτός ο τύπος ήταν πιο νοικοκύρης δεν θα μιλούσαμε για υπηρεσίες επιπέδου Αθήνας? Και 2ον πόσο δύσκολο είναι να λειτουργήσουν με τον ίδιο τρόπο (μπριζόλα κλπ) και τα υπόλοιπα της πόλης??
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Δηλαδή ρε μάγκες...για να πω κι εγώ την άποψη μου, για όσους ξέρουν το zesi, αν αυτός ο τύπος ήταν πιο νοικοκύρης δεν θα μιλούσαμε για υπηρεσίες επιπέδου Αθήνας? Και 2ον πόσο δύσκολο είναι να λειτουργήσουν με τον ίδιο τρόπο (μπριζόλα κλπ) και τα υπόλοιπα της πόλης??
Αδερφέ έχεις πάει Αθήνα να δεις τι μούμια παίζουν?Έρχονται στο σαλόνι και γίνεται παρέλαση...Εδώ τις βλέπεις όλες λες και σε κάνουν χάρη που στον παίζουν
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Για να μην βάλω στο τραπέζι και το θέμα καθαριότητας των χωρών. Εδώ αχουρι εκεί παλάτι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom