Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.115
Πόντοι
2.356
Dames ειναι αυτο? Αν φεραν την κοπελα της φωτογραφιας θα ηταν καλη περιπτωση αν δεν υπηρχε ο ιος..... Αν την εχουν οταν τελειωσουμε με ολο αυτο θα τους κανω μια επισκεψη
την Άννα (dames) την έχω ικανή για όλα
Γιατί όχι κ για fake φώτο ;)

Αυτή η Άννα ή dames έχει καλή προϊστορία ή μπα;
μπα ξεπετά η φάση
Την νοιάζει πως να σε πάρει τα λεφτά κ όχι να σε κάνει πελάτη κ της το έχω πει αλλά ......
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.599
Κριτικές
2
Like
5.200
Πόντοι
1.056
Dames ειναι αυτο? Αν φεραν την κοπελα της φωτογραφιας θα ηταν καλη περιπτωση αν δεν υπηρχε ο ιος..... Αν την εχουν οταν τελειωσουμε με ολο αυτο θα τους κανω μια επισκεψη
την Άννα (dames) την έχω ικανή για όλα
Γιατί όχι κ για fake φώτο ;)

Αυτή η Άννα ή dames έχει καλή προϊστορία ή μπα;
μπα ξεπετά η φάση
Την νοιάζει πως να σε πάρει τα λεφτά κ όχι να σε κάνει πελάτη κ της το έχω πει αλλά ......

Καλά με τόσο χάλια υπηρεσίες πως κρατιέται τόσο καιρό στην επιφάνεια;;;;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.115
Πόντοι
2.356
Dames ειναι αυτο? Αν φεραν την κοπελα της φωτογραφιας θα ηταν καλη περιπτωση αν δεν υπηρχε ο ιος..... Αν την εχουν οταν τελειωσουμε με ολο αυτο θα τους κανω μια επισκεψη
την Άννα (dames) την έχω ικανή για όλα
Γιατί όχι κ για fake φώτο ;)

Αυτή η Άννα ή dames έχει καλή προϊστορία ή μπα;
μπα ξεπετά η φάση
Την νοιάζει πως να σε πάρει τα λεφτά κ όχι να σε κάνει πελάτη κ της το έχω πει αλλά ......

Καλά με τόσο χάλια υπηρεσίες πως κρατιέται τόσο καιρό στην επιφάνεια;;;;
έλα ντε ας μας πει κάποιος πού έχει πάει πολλές φορές γιατί εγώ δεν είμαι κ τόσο φαν του dames
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Συνεργάτης από χώρα του Βορρά έσκασε μύτη για δουλειά προχθές και έψαχνε να πηδήξει απεγνωσμένα.
Παλιατζούρα στη πόλη ξέρει πιο πολλά από μένα σίγουρα.
Δε βρήκε τίποτα απολύτως. Να και μια ηλιαχτίδα λογικής στη βασανισμένη πόλη μας.
Μας την είπε κιόλας και αναχώρησε για την άθλια χώρα του. Latvia.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.082
Κριτικές
89
Like
10.514
Πόντοι
25.015
Συνεργάτης από χώρα του Βορρά έσκασε μύτη για δουλειά προχθές και έψαχνε να πηδήξει απεγνωσμένα.
Παλιατζούρα στη πόλη ξέρει πιο πολλά από μένα σίγουρα.
Δε βρήκε τίποτα απολύτως. Να και μια ηλιαχτίδα λογικής στη βασανισμένη πόλη μας.
Μας την είπε κιόλας και αναχώρησε για την άθλια χώρα του. Latvia.

Πες τον χαζο τον συνεργατη σου οτι εχουμε lockdown. Χαζος γιατι δεν μπορει να καταλαβει την σημασια του lockdown και επισης χαζος γιατι εψαχνε να πηδηξει απεγνωσμενα που? στη Θεσσαλονικη. χαχαχα. γελανε και οι πετρες.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Συνεργάτης από χώρα του Βορρά έσκασε μύτη για δουλειά προχθές και έψαχνε να πηδήξει απεγνωσμένα.
Παλιατζούρα στη πόλη ξέρει πιο πολλά από μένα σίγουρα.
Δε βρήκε τίποτα απολύτως. Να και μια ηλιαχτίδα λογικής στη βασανισμένη πόλη μας.
Μας την είπε κιόλας και αναχώρησε για την άθλια χώρα του. Latvia.

Πες τον χαζο τον συνεργατη σου οτι εχουμε lockdown. Χαζος γιατι δεν μπορει να καταλαβει την σημασια του lockdown και επισης χαζος γιατι εψαχνε να πηδηξει απεγνωσμενα που? στη Θεσσαλονικη. χαχαχα. γελανε και οι πετρες.

Το ότι είμαστε εν μέσω καραντίνας παίζει μεν ρόλο, αλλά όχι τον κύριο. Και στην Αθήνα καραντίνα έχουμε, αλλά η συντριπτική πλειοψηφία των κοριτσιών (αναφέρομαι σε γραφεία, call girls, «δήθεν» αματούρια και μασατζίδικα - για οικους ανοχης και στούντιο δεν γνωρίζω και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη) δουλεύει κανονικά. Κάποιες μάλιστα και μετά τις 9 το βράδυ, παρά την γενική απαγόρευση κυκλοφορίας.
Συνεπώς δεν φταίει, τόσο, η καραντίνα αλλά η πόλη μας.
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
640
Like
976
Πόντοι
86
Ανεβάζω ιστορία φίλου που είναι εκτός site
Προχθές επισκεπτηκε το Βάνα σπα απογευματινες ώρες και γίνονταν τις πουτανας δεν υπήρχε κενό δωματιο
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Ανεβάζω ιστορία φίλου που είναι εκτός site
Προχθές επισκεπτηκε το Βάνα σπα απογευματινες ώρες και γίνονταν τις πουτανας δεν υπήρχε κενό δωματιο

Ναι ε; Έτσι είπε ο φίλος;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.599
Κριτικές
2
Like
5.200
Πόντοι
1.056
Συνεργάτης από χώρα του Βορρά έσκασε μύτη για δουλειά προχθές και έψαχνε να πηδήξει απεγνωσμένα.
Παλιατζούρα στη πόλη ξέρει πιο πολλά από μένα σίγουρα.
Δε βρήκε τίποτα απολύτως. Να και μια ηλιαχτίδα λογικής στη βασανισμένη πόλη μας.
Μας την είπε κιόλας και αναχώρησε για την άθλια χώρα του. Latvia.

Προσωπικά έχω μιλήσει διερευνητικά με 3-4 "ανεξάρτητες" και κάποια μασατζίδικα και δουλεύουν όλα κανονικότατα.
Το μόνο που τηρούν είναι ότι δεν κυκλοφορούν μετά τις 9
Καμία ηλιαχτίδα λογικής
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
640
Like
976
Πόντοι
86
Ανεβάζω ιστορία φίλου που είναι εκτός site
Προχθές επισκεπτηκε το Βάνα σπα απογευματινες ώρες και γίνονταν τις πουτανας δεν υπήρχε κενό δωματιο

Ναι ε; Έτσι είπε ο φίλος; [/quote
Έχεις να πεις κάτι διαφορετικό ?
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Vana, Venus, Dames, Zesi και Εβίτα δουλεύουν κανονικά με πελάτες που ξέρουν και από ότι κατάλαβα κρατούν και τα τηλέφωνα μας.... (κακό αυτό)

Ακουα είναι κλειστό, όπως επίσης δεν πήρα απάντηση από του Κρυσταλ.

Είναι ντροπή να δουλεύουν όχι μόνο για λόγους υγιεινής αλλά και για λόγους δυσκολίας σε πιθανή ιχνηλάτηση
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Παιδιά βοήθεια!!!!! Θυμάστε την Έυα που δούλευε στο Όλγας?? Κύπρια μελαχρινή μικροκαμωμένη αδύνατη με μεγάλο στήθος.....
Εφαγα τη γη να την αναζητάω.......ξέρεις κανένας τι απεγινε αυτή η ψυχή??? Υπήρξα μεγάλος οπαδός
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Vana, Venus, Dames, Zesi και Εβίτα δουλεύουν κανονικά με πελάτες που ξέρουν και από ότι κατάλαβα κρατούν και τα τηλέφωνα μας.... (κακό αυτό)

Ακουα είναι κλειστό, όπως επίσης δεν πήρα απάντηση από του Κρυσταλ.

Είναι ντροπή να δουλεύουν όχι μόνο για λόγους υγιεινής αλλά και για λόγους δυσκολίας σε πιθανή ιχνηλάτηση

Καμία ενημέρωση γίνεται να έχουμε;
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Παιδιά θυμάται κανένας την Έυα από Κύπρο στο Όλγας ΣΠΑ? Μικροκαμωμένη αδύνατη με βυζάρες.....επέστρεψα μετά από 3 χρόνια Θεσνίκη, την ψάχνω μανιωδώς και δε τη βρίσκω πουθενά
Είχα και το τηλέφωνό της αλλά δε βρίσκει συνδρομητή
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Vana, Venus, Dames, Zesi και Εβίτα δουλεύουν κανονικά με πελάτες που ξέρουν και από ότι κατάλαβα κρατούν και τα τηλέφωνα μας.... (κακό αυτό)

Ακουα είναι κλειστό, όπως επίσης δεν πήρα απάντηση από του Κρυσταλ.

Είναι ντροπή να δουλεύουν όχι μόνο για λόγους υγιεινής αλλά και για λόγους δυσκολίας σε πιθανή ιχνηλάτηση

Καμία ενημέρωση γίνεται να έχουμε;

Δεν τα επισκέφτηκα φιλε μου. Απλά είτε με ενημέρωσαν οι ίδιοι σαν παλιό πελάτη, είτε από περιέργεια πήρα τηλέφωνο και εμαθα ότι λειτουργούν
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
46
Like
159
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα.Εχω μια απορια αν γνωριζει καποιος συμφορουμιτης.Θυμαστε την Δεσποινα απο dames?ματαρες προσωπαρα με λιγα παραπανω κιλα και ελαφρως πεσμενα βυζια.δουλευε εκει πριν 2 3 μπορει και παραπανω χρονια και ειχε δουλεψει και σε αλλα μαγαζια και τελικα αποσυρθηκε με τις τελευταιες φημες να λενε οτι δουλεψε λιγο στο ζεσι και οτι παντρευτηκε.το θεμα μου ειναι,δεν ψαχνω την συγκεκριμενη γυναικα αλλα μια ανταξια της να κανει αυτο το ωραιο γαμησι και να σου βγαζει αυτο το συναισθημα...αν εχει καποιος να προτεινει κατι θα με βοηθησει
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Κάτι έμαθα ότι άνοιξε και το crystal..οποίος ξέρει ν επιβεβαιώσει ...μου λείψαν τα μωράκια του Crystal..τις θέλω ντυμένες αγιοβασιλιτισες κ ν μου δίνουν δωραααα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Κάτι έμαθα ότι άνοιξε και το crystal..οποίος ξέρει ν επιβεβαιώσει ...μου λείψαν τα μωράκια του Crystal..τις θέλω ντυμένες αγιοβασιλιτισες κ ν μου δίνουν δωραααα

Μάλλον εσυ θα δίνεις δώρα και όχι αυτές ...
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους σας. Μήπως κάποιος γνωρίζει μια Βερόνικα από τη Βάνα.Θα κατέβει από Δευτέρα και θα ήθελα μια πληροφόρηση εάν ξέρει καποιος
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
καλημερα συναδελφοι...
μια ερώτηση...
την βλεπω καιρο αλλα εχω ψαξει εδω και δεν εχω βρει κατι.
γνωριζει κατι καποιος?????
εχω μιλήσει μαζι της στο τηλέφωνο, μου ακουστηκε ενταξει ατομο, αλλα ειπα να παρω και την γνωμη σας μην φαω φολα!!
σας ευχαριστω εκ των προτέρων ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom