Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.812
Πόντοι
1.196
Επειδή:
-δεν μπορώ να πάω στο νοσοκομείο, δεν θα μου επιτραπεί να εισελθω, αυτό το δικαίωμα μόνο τα κανάλια το έχουν
-ΈΧΩ όμως πλησίον μου ουκ ολίγα περιστατικά θετικών, μεταξύ των οποίων ηλικιωμένοι (70χρονοι) με υποκείμενα (by pass) κλπ, που εξηλθαν από νοσοκομείο και/ή ΜΕΘ και με συμβούλεψαν να προσέχω να μην κολλήσω, δεν συζητάω για νεώτερους που την έβγαλαν με αντιβίωση στο σπίτι όπου ήταν καραντίνα
-έχω νοσηλευτει στο παρελθόν σε νοσοκομείο με πνευμονία, επειδή άργησα να πάω στο γιατρό και χωρίς υποκείμενο νόσημα, τυγχάνει να γνωρίζω πως είναι μια λοιμώξη του αναπνευστικού.


Δία ταύτα φρονω ότι τα κανάλια υπερβαλουν, όπως στα περισσότερα θέματα της επικαιρότητας εξάλλου, και η φονικοτητα του ιού δεν είναι η παρουσιαζομενη στα ΜΜΕ.
Δεν υποστηρίζω ότι ο ιός δεν υπάρχει, ούτε ότι παρουσιάζουν τα κανάλια.... Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.493
Πόντοι
736
και εγω που δουλευω σε νοσοκομειο θα σας πω οτι ο κορονοιος ειναι μια ιωση.... ολα τ α αλλα ειναι παγκοσμιο γεγονος.. δεν ειναι τυχαιο οτι το κρατος αντι να περνει μετρα υπερ της υγειας παιρνει μετρα υπερ των καναλιων και των λαμογιων... κρατηστε ψηλα το ανοσοποιητικο σας λειτουργηστε με τους τροπους υγιεινης και δεν θα παθετε τιποτα. μπορω να μιλαω μεχρι αυριο για το ποσο μεγαλη απατη μας εστησαν μεσω ενος ιου τον οποιο οι ιδιοι δημιουργησαν σε ενα εργαστηριο.... η διαφορα στο νουμερο των θανατων με περσι ειναι οτι περσι στον ιδιο αριθμο θανατων ειχαμε 10 αιτιες ενω τωρα ολοι μονο απο κορονοιο πεθαινουν...τακτικη τους και αυτο
Λογισμος μεν οκνον φερει, αμαθια δε θρασος
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
531
Κριτικές
1
Like
537
Πόντοι
86
Υπομονή είμαστε κοντά ,,,
 

Συνημμένα

  • 1606714667224.jpg
    1606714667224.jpg
    62,3 KB · Εμφανίσεις: 18
  • Like
Αντιδράσεις: gepap

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
και εγω που δουλευω σε νοσοκομειο θα σας πω οτι ο κορονοιος ειναι μια ιωση.... ολα τ α αλλα ειναι παγκοσμιο γεγονος.. δεν ειναι τυχαιο οτι το κρατος αντι να περνει μετρα υπερ της υγειας παιρνει μετρα υπερ των καναλιων και των λαμογιων... κρατηστε ψηλα το ανοσοποιητικο σας λειτουργηστε με τους τροπους υγιεινης και δεν θα παθετε τιποτα. μπορω να μιλαω μεχρι αυριο για το ποσο μεγαλη απατη μας εστησαν μεσω ενος ιου τον οποιο οι ιδιοι δημιουργησαν σε ενα εργαστηριο.... η διαφορα στο νουμερο των θανατων με περσι ειναι οτι περσι στον ιδιο αριθμο θανατων ειχαμε 10 αιτιες ενω τωρα ολοι μονο απο κορονοιο πεθαινουν...τακτικη τους και αυτο

Ίωση ε; Σαν τις άλλες; Το λες σε εμένα που νοσηλεύτηκα 12 μέρες, που πρόσεχα και γυμνάζομαι και είμαι σαραντάρης; Έπεσα και εγώ θύμα της πλεκτάνης ε; Τακτική τους και η αξονική μου, ε; Απάτη μου έστησαν. Και ένα παλικάρι που πέθανε δίπλα μου, δεν είχε κανέναν μαλεα σαν εσένα να τον συμβουλεύσει μάλλον... τα λέτε και δημόσια όλα αυτά. Ντροπή ρε.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Και εντελώς ενημερωτικά, η πνευμονία που δημιουργεί ο covid δεν έχει καμία σχέση με την πνευμονία όπως την ξεραμε. Λέτε ‘σείς τα δικά σας. Δεν πειράζει. Μακάρι να μην χρειαστεί να καταλάβετε από πρώτο χέρι πόσο βαθιά νυχτωμένοι είστε. Οι άνθρωποι που δουλεύανε στο νοσοκομείο, πάντως, είχανε άλλη άποψη. Δεν έχω λόγια
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Και εντελώς ενημερωτικά, η πνευμονία που δημιουργεί ο covid δεν έχει καμία σχέση με την πνευμονία όπως την ξεραμε. Λέτε ‘σείς τα δικά σας. Δεν πειράζει. Μακάρι να μην χρειαστεί να καταλάβετε από πρώτο χέρι πόσο βαθια νυχτωμένοι είστε. Οι άνθρωποι που δουλεύανε στο νοσοκομείο, πάντως, είχανε άλλη άποψη. Δεν έχω λόγια

Ποσο δικιο εχεις ,δικαιωματικά του αξιζει να ειναι ο μαλακας του Νοεμβριου ,λογικα θα δουλεύει στο κυλικείο του Νοαοκομειου με μεταπτυχιακο ταρίφα.....επικίνδυνος για αντιπρόσωπος υγείας
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Προτείνω να αλλάξουμε τον τίτλο του θέματος από μασατζιδικα σε covid19. Όλη μέρα παντού διαβάζουμε για τον ιό , εδώ ας κάνουμε ένα διάλειμμα από την πραγματικότητα , έστω και για τόνωση της ψυχολογίας.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.046
Πόντοι
201
Καλησπέρα. Προτείνω να αλλάξουμε τον τίτλο του θέματος από μασατζιδικα σε covid19. Όλη μέρα παντού διαβάζουμε για τον ιό , εδώ ας κάνουμε ένα διάλειμμα από την πραγματικότητα , έστω και για τόνωση της ψυχολογίας.
Συμφωνώ απόλυτα......Θα τρελαθούμε τελείως έτσι.....Είμαστε που είμαστε.........Το ανέφερα και στους moderator να διαγράψουν ένα συγκεκριμένο ποστ αλλά με έγραψαν κανονικότατα.........Εδώ μάγκες μπαίνουμε για να ξεφύγουμε, να γελάσουμε, να ξεχαστούμε, όχι για να μας γα...θεί η ψυχολογία περισσότερο.........
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Φυσικά & μπαίνουμε εδώ μέσα για ενημέρωση για συγκεκριμένο θέμα. Εφόσον όμως γράφονται επικίνδυνα σχόλια, δεν γίνεται να μην συζητηθούν.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.493
Πόντοι
736
Τελικά είναι μάταιο φίλε μου να συνεχιστεί αυτή η συζήτηση, τους είπες απο πρώτο χέρι πως βίωσες την νόσο, μήπως και προφυλάξεις κανένα να βρεθεί νοσηλευόμενος και αυτοί επιτέθηκαν γιατί καταγράφουμε την πραγματικότητα και οτι τους χαλάσαμε την νιρβάνα.
Αστους να στρουθοκαμηλίζουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Adius

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Dames ειναι αυτο? Αν φεραν την κοπελα της φωτογραφιας θα ηταν καλη περιπτωση αν δεν υπηρχε ο ιος..... Αν την εχουν οταν τελειωσουμε με ολο αυτο θα τους κανω μια επισκεψη
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.217
Πόντοι
2.356
Μας τα ζαλίζουν παντού μη μας τα ζαλίζετε κ εδώ φτάνει με τον κόρωνοιο ανοίξτε ένα νήμα κ γράψτε ότι θέλετε
έχετε κάτι να γράψετε για το θέμα γραψτε το σταματήστε το μάθημα ξέρουμε τι πρέπει να κάνουμε μη μας τα πρήζεται άλλο
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456


Μας τα ζαλίζουν παντού μη μας τα ζαλίζετε κ εδώ φτάνει με τον κόρωνοιο ανοίξτε ένα νήμα κ γράψτε ότι θέλετε
έχετε κάτι να γράψετε για το θέμα γραψτε το σταματήστε το μάθημα ξέρουμε τι πρέπει να κάνουμε μη μας τα πρήζεται άλλο

Είδες κανένα μάθημα από κάποιον; Μίλα καλά.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.217
Πόντοι
2.356
Μας τα ζαλίζουν παντού μη μας τα ζαλίζετε κ εδώ φτάνει με τον κόρωνοιο ανοίξτε ένα νήμα κ γράψτε ότι θέλετε
έχετε κάτι να γράψετε για το θέμα γραψτε το σταματήστε το μάθημα ξέρουμε τι πρέπει να κάνουμε μη μας τα πρήζεται άλλο

Είδες κανένα μάθημα από κάποιον; Μίλα καλά.
μία χαρά μιλάω κ σε οποίον αρέσει εδώ μιλάμε για μασάζ κ όχι για covid για covid αν θέλετε ανοίξτε άλλο νήμα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.217
Πόντοι
2.356
Dames ειναι αυτο? Αν φεραν την κοπελα της φωτογραφιας θα ηταν καλη περιπτωση αν δεν υπηρχε ο ιος..... Αν την εχουν οταν τελειωσουμε με ολο αυτο θα τους κανω μια επισκεψη
την Άννα (dames) την έχω ικανή για όλα
Γιατί όχι κ για fake φώτο ;)
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.667
Κριτικές
2
Like
5.350
Πόντοι
1.056
Dames ειναι αυτο? Αν φεραν την κοπελα της φωτογραφιας θα ηταν καλη περιπτωση αν δεν υπηρχε ο ιος..... Αν την εχουν οταν τελειωσουμε με ολο αυτο θα τους κανω μια επισκεψη
την Άννα (dames) την έχω ικανή για όλα
Γιατί όχι κ για fake φώτο ;)

Αυτή η Άννα ή dames έχει καλή προϊστορία ή μπα;
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.046
Πόντοι
201
Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ έχω να πάω σε μασάζ από τον Σεπτέμβριο..........Επομένως όχι απλά προσέχουμε...αλλά απέχουμε....... Πηδάμε τη γυναίκα μας όπως πολύ σωστά πρότεινε ο φίλος μας πιο πάνω.............Τα επικίνδυνα ποστ βεβαίως να σχολιαστούν για να προσέχουν και οι ριψοκίνδυνοι συναγωνιστές.....Όχι όμως να μιλάμε μόνο γι'αυτό και με τέτοιο στόμφο συνέχεια.............
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.217
Πόντοι
2.356
Dames ειναι αυτο? Αν φεραν την κοπελα της φωτογραφιας θα ηταν καλη περιπτωση αν δεν υπηρχε ο ιος..... Αν την εχουν οταν τελειωσουμε με ολο αυτο θα τους κανω μια επισκεψη
την Άννα (dames) την έχω ικανή για όλα
Γιατί όχι κ για fake φώτο ;)

Αυτή η Άννα ή dames έχει καλή προϊστορία ή μπα;
μπα ξεπετά η φάση
Την νοιάζει πως να σε πάρει τα λεφτά κ όχι να σε κάνει πελάτη κ της το έχω πει αλλά ......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom