Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Εγώ θα πω την πρόταση μου...Ας συνεννοηθούμε όλοι μας να σταματήσουμε να πηγαίνουμε για 1 μήνα και μετά να δείτε πως θα ανέβουν τα κορίτσια μέσα στο δωμάτιο...Με την Αλεξία έχω πάει και ισχύει αυτό που λέει ο συναγωνιστής...Δεν είναι τόσο η εμφάνιση αλλά η κοπέλα πως θα είναι μεσα...
 

Coys

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Like
54
Πόντοι
0
Παιδες μπορει να περιγραψει καποιος πως ειναι η Αρτεμις και η Χριστιαννα απτο κρυσταλ;; Εξωτερικα και υπηρεσιες
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Παιδιά καντε nuru να γουστάρετε, δεν σας λεω τιποτα αλλο. Εγγυηση πραγματικα, τα 100 ευρώ αξίζουν.

Συναγωνιστή για που μιλάς? Ποιο προτείνεις? Ποια κοπέλα?
]

H γκόμενα βλέπεται αδερφέ?
Πες μας λεπτομέρειες...
Η κοπέλα ειναι πολύ καλη και εμφανισιακά, ας επιβεβαιωσει και καποιος αλλος...

Την έχετε δοκιμάσει σε δικό σας χώρο; Είναι αξιόπιστη;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Παιδιά καντε nuru να γουστάρετε, δεν σας λεω τιποτα αλλο. Εγγυηση πραγματικα, τα 100 ευρώ αξίζουν.

Συναγωνιστή για που μιλάς? Ποιο προτείνεις? Ποια κοπέλα?
]

H γκόμενα βλέπεται αδερφέ?
Πες μας λεπτομέρειες...
Η κοπέλα ειναι πολύ καλη και εμφανισιακά, ας επιβεβαιωσει και καποιος αλλος...

Την έχετε δοκιμάσει σε δικό σας χώρο; Είναι αξιόπιστη;
 

MikelThess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2019
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Αν καποιος εχει το τηλ της Ρoζιτας στειλτε π.μ.
δεν μπορω να τον βρω ....
ευχαριστω
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Παιδιά καντε nuru να γουστάρετε, δεν σας λεω τιποτα αλλο. Εγγυηση πραγματικα, τα 100 ευρώ αξίζουν.

Συναγωνιστή για που μιλάς? Ποιο προτείνεις? Ποια κοπέλα?
]

H γκόμενα βλέπεται αδερφέ?
Πες μας λεπτομέρειες...
Η κοπέλα ειναι πολύ καλη και εμφανισιακά, ας επιβεβαιωσει και καποιος αλλος...

Την έχετε δοκιμάσει σε δικό σας χώρο; Είναι αξιόπιστη;
Πριν αρκετούς μήνες όταν άλλοι συναγωνιστές όπως και εγώ ενημερώναμε για το συγκεκριμένο μαγαζί και για τια υπηρεσίες του, μας κράζατε. Τώρα ξαφνικά ανακαλύψατε την Ατλαντίδα;
 

Chriscotton

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, έχει ακούσει κάποιος για ένα luxury spa;
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους.
Όποιος έχει περισοτερες πληροφορίες για το nuru και δεν τού κάνει κόπος ας στείλει ενα pm.
Ευχαριστώ.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Αναμένουμε λεπτομέρειες...
Οι φωτογραφίες, πάντως, για τ' ανάθεμα...
 

Chriscotton

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε σαν νέος στο παιχνίδι των μαγαζιών αυτόν έχω πάει και στην Βάνα πέρασα καλά το μαγαζί όμως θέλει μια ψιλό ανακαίνιση όλο τα ίδια στα προγράμματα Έχω περάσει σχεδόν με όλες τις κοπέλες ε πιο ωραία από όλες Η ίνα Τώρα όσον αφορά το crystal ο χώρος μέσα ρε παιδιά βρωμάει λες και κάτι ψόφησα απορώ πως δίνετε τα λεφτά σας τόσα λεφτά βγάζουν από μας γιατί δεν φτιάχνουν λίγο το χώρο τους τα κορίτσια τίποτα το ιδιαίτερο πολύ ψεύτικα πράγματα και Τρίτη εμπειρία μου το καινούργιο μαγαζίΤο λεγόμενο. Luxury spa είπα στον Εύοσμο φίλε όποιος το χει Κάνει μπράβο του το μέρος μέσα όπως το λέει το όνομα του λουξ πέρα από κάθε φαντασία τα κορίτσια όλα ένα κι ένα πολλά μελαχρινάκια ψηλά και καλλίγραμμα που ξέρουν τη δουλειά κάθε ευρώ που έδωσα από τα 30 + 20 τα αξίζουν και με το παραπάνω μπράβο τους σε όποιον το ‘χει κάνει φαίνεται ότι έχουν πέσει πολλά λεφτά
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Φίλε σαν νέος στο παιχνίδι των μαγαζιών αυτόν έχω πάει και στην Βάνα πέρασα καλά το μαγαζί όμως θέλει μια ψιλό ανακαίνιση όλο τα ίδια στα προγράμματα Έχω περάσει σχεδόν με όλες τις κοπέλες ε πιο ωραία από όλες Η ίνα Τώρα όσον αφορά το crystal ο χώρος μέσα ρε παιδιά βρωμάει λες και κάτι ψόφησα απορώ πως δίνετε τα λεφτά σας τόσα λεφτά βγάζουν από μας γιατί δεν φτιάχνουν λίγο το χώρο τους τα κορίτσια τίποτα το ιδιαίτερο πολύ ψεύτικα πράγματα και Τρίτη εμπειρία μου το καινούργιο μαγαζίΤο λεγόμενο. Luxury spa είπα στον Εύοσμο φίλε όποιος το χει Κάνει μπράβο του το μέρος μέσα όπως το λέει το όνομα του λουξ πέρα από κάθε φαντασία τα κορίτσια όλα ένα κι ένα πολλά μελαχρινάκια ψηλά και καλλίγραμμα που ξέρουν τη δουλειά κάθε ευρώ που έδωσα από τα 30 + 20 τα αξίζουν και με το παραπάνω μπράβο τους σε όποιον το ‘χει κάνει φαίνεται ότι έχουν πέσει πολλά λεφτά

Για το Luxury Spa μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι από αύριο Τρίτη ξεκινάνει να δέχονται κόσμο. Πότε πρόλαβες και δοκίμασες;
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Φίλε σαν νέος στο παιχνίδι των μαγαζιών αυτόν έχω πάει και στην Βάνα πέρασα καλά το μαγαζί όμως θέλει μια ψιλό ανακαίνιση όλο τα ίδια στα προγράμματα Έχω περάσει σχεδόν με όλες τις κοπέλες ε πιο ωραία από όλες Η ίνα Τώρα όσον αφορά το crystal ο χώρος μέσα ρε παιδιά βρωμάει λες και κάτι ψόφησα απορώ πως δίνετε τα λεφτά σας τόσα λεφτά βγάζουν από μας γιατί δεν φτιάχνουν λίγο το χώρο τους τα κορίτσια τίποτα το ιδιαίτερο πολύ ψεύτικα πράγματα και Τρίτη εμπειρία μου το καινούργιο μαγαζίΤο λεγόμενο. Luxury spa είπα στον Εύοσμο φίλε όποιος το χει Κάνει μπράβο του το μέρος μέσα όπως το λέει το όνομα του λουξ πέρα από κάθε φαντασία τα κορίτσια όλα ένα κι ένα πολλά μελαχρινάκια ψηλά και καλλίγραμμα που ξέρουν τη δουλειά κάθε ευρώ που έδωσα από τα 30 + 20 τα αξίζουν και με το παραπάνω μπράβο τους σε όποιον το ‘χει κάνει φαίνεται ότι έχουν πέσει πολλά λεφτά

Για το Luxury Spa μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι από αύριο Τρίτη ξεκινάνει να δέχονται κόσμο. Πότε πρόλαβες και δοκίμασες;

χαχαχα κ εσυ κολλας σε κατι λεπτομερειες. ειχε πριβε προσκληση ο ανθρωπος. Όχι πως ειναι του μαγαζιου ή ο ιδιος ο μαγαζατορας
 

Chriscotton

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές εγώ πήρα τηλέφωνο να κλείσω Κυριακή μου είπανε ότι δεν έχει γιατί ανοίξανε τώρα και έκλεισα Δευτέρα με βάλανε βραδάκι Προς έκπληξή μου όσο γνωρίζετε τι παίζει είδα καινούργιες φάτσες πέρασα με Κωσταντίνα που δεν την έχω ξανά να πετύχει πουθενά το κορίτσι φαινόταν να ξέρει ακριβώς πως να πιάσεις σωστά το εργαλείο μου περιμένω να μου πείτε γνώμες και από άλλα κορίτσια είδα πολλές καινούργιες φάτσες Αλλά και παλιές μου γνώριμες από άλλα spa για μένα η Βάνα και το luxury είναι δύο spa τα οποία αξίζουν τουλάχιστον από άποψη χώρου Κάθε –ευρώ
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
9
Like
3.431
Πόντοι
736
Ποιες ηταν οι παλιες γνωριμες απο αλλα μαγαζια;
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Συναγωνιστές εγώ πήρα τηλέφωνο να κλείσω Κυριακή μου είπανε ότι δεν έχει γιατί ανοίξανε τώρα και έκλεισα Δευτέρα με βάλανε βραδάκι Προς έκπληξή μου όσο γνωρίζετε τι παίζει είδα καινούργιες φάτσες πέρασα με Κωσταντίνα που δεν την έχω ξανά να πετύχει πουθενά το κορίτσι φαινόταν να ξέρει ακριβώς πως να πιάσεις σωστά το εργαλείο μου περιμένω να μου πείτε γνώμες και από άλλα κορίτσια είδα πολλές καινούργιες φάτσες Αλλά και παλιές μου γνώριμες από άλλα spa για μένα η Βάνα και το luxury είναι δύο spa τα οποία αξίζουν τουλάχιστον από άποψη χώρου Κάθε –ευρώ
Σήμερα είναι Δευτέρα:think:
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
9
Like
3.431
Πόντοι
736
Ζει στο νησι ιβοτζιμα στον ειρηνικο ο τυπος επομενως γιαυτον ειναι τριτη σημερα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168
Μην τον πειραζετε ρε σεις και παρεξηγηθει ο ανθρωπος..
Με το καλο να τον εχουμε,μπας και μας δωσει και τα νουμερα του ΤΖΟΚΕΡ της επομενης μερας..
:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom