Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Έχω κι εγώ την ίδια απορία. Αν και πιθανότατα να έχει αναφερθεί κάτι σχετικά στο πρόσφατο παρελθόν...
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
Επίσκεψη σήμερα στο aqua διαθέσιμες κοπέλες Νικόλ,κελλυ,Ρίτα επιλέχτηκε η Ρίτα λόγο καλών κριτικών εδώ μεσα και άξιζε τα λεφτά της μασάζ πολύ καλό το ίδιο και η εκτόνωση ....από εκεί και πέρα ενημερωτικ η Κέλλυ είναι η Έλενα που δούλευε στην Βάνα με τα πρισμενα χείλια και η Νικόλ είναι η Όλγα από crystal....
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Nuru με την μασεζ να μην εχει ουτε μια φωτο και επισεις να κανει φοροντας το μαγιο.....γελανε απο το πουκετ μεχρι την ΜπανκΚονγκ

Γιαυτο υπάρχει το forum φίλε, για να μαθαίνεις λεπτομέρειες για υπηρεσίες που εχει δοκιμάσει καποιος άλλος.
Ούτε με μαγιώ γίνεται το Nuru και μια χαρα ειναι η κοπέλα.
Οσο για το πουκετ... δεν ξέρω αν είναι ισάξιο αυτο που γίνεται εδώ αλλα μην ξεχνάς οτι δεν είσαι στο πουκετ.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επίσκεψη σήμερα στο aqua διαθέσιμες κοπέλες Νικόλ,κελλυ,Ρίτα επιλέχτηκε η Ρίτα λόγο καλών κριτικών εδώ μεσα και άξιζε τα λεφτά της μασάζ πολύ καλό το ίδιο και η εκτόνωση ....από εκεί και πέρα ενημερωτικ η Κέλλυ είναι η Έλενα που δούλευε στην Βάνα με τα πρισμενα χείλια και η Νικόλ είναι η Όλγα από crystal....

Κέλλυ, μακριά. είπαμε, ζητάει 70 για πίπα... και 3 από μένα, 73...
Με την Ρίτα, προχώρησες σε κάτι εξτρα? ή μείνατε στα 50 με εκτόνωση?
η Νικόλ λέει τίποτα? δεν την ειχα δει στο crystal.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Nuru με την μασεζ να μην εχει ουτε μια φωτο και επισεις να κανει φοροντας το μαγιο.....γελανε απο το πουκετ μεχρι την ΜπανκΚονγκ

Γιαυτο υπάρχει το forum φίλε, για να μαθαίνεις λεπτομέρειες για υπηρεσίες που εχει δοκιμάσει καποιος άλλος.
Ούτε με μαγιώ γίνεται το Nuru και μια χαρα ειναι η κοπέλα.
Οσο για το πουκετ... δεν ξέρω αν είναι ισάξιο αυτο που γίνεται εδώ αλλα μην ξεχνάς οτι δεν είσαι στο πουκετ.

συμφωνώ.
δηλαδή, αξίζει, φίλε?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Μιας και θα πάω πρωτή φορα σε μασάζ θα ηθελά καποιες πληροφορίες ωστε να μην ειμαι γυμνος στα αγγουρια.
1ον: Υπαρχει περιπτώση να γινει κανονικό μασάζ και μετά να παιξει φραπέ ή τρομπόνι;
2ον. Σε συνομιλία με το καταστήμα μου είπε για 1 ωρα 30 ευρώ.Όντως θα ειναι μια ωρα και οτι εξτρά θελω θα το πω εκείνη την ώρα;
3ον: Πως θα πω οτι θέλω και κατι παραπάνω; Μέσα στο κοριτσι ή μολίς μπω στο μαγαζί;
4ον: Τα κορίτσια ειναι ντυμένα νορμάλ ή φοράνε μπικίνι κλπ;
5ον: Σε αφήνει να πιάνεις , να χουφτώνεις ή ειναι ολα υπο συζήτηση με το αναλογο τιμίμα ή ειναι θέμα καθαρα του εκαστοτέ κοριτσιού.
και 6ον και τελευταίο ,(αν και εχω πολλές αποριές αλλά οκ) ας παρουμε παραδειγμα οτι μπαινουμε μεσα . Αρχίζει το μασαζ. και της λέω οτι θελω και φραπέ. και δεχεται και αρχίζει και τελειωνω σε 15 λεπτά; τελειώνει και εκει η συνεδρία ή συνενιζει το κανονικό μασάζ;
Ευχαριστώ.

...
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Αναμενόμενο να καθαρίσει τ Crystal ολγα κ ρια.. όταν πρωτοξεκίνησε η ολγα τα χα δ έκανε τίποτα ταχα δ έχει ξαναδουλέψει όλο ψεμα κ υποκρισία... αφού λοιπον καταλαβε ότι τ μαγαζι δ σηκώνει ψεύτο μαλακιες ξεκίνησε ν κάνει μια μλκ της κακιάς ώρας κ στο παιζε στο δωματιο ηηηη γκομενα.... η οποία ηηηη γκομενα είχε ξεχάσει τ κωλο της κ τ βυζι της σπίτι..βέβαια γ τ σώμα της δ θα τη κατηγορήσει κανείς αλλά σίγουρα η πονηράδα της ν κοροϊδέψει τ πελάτη είναι κατακριτεα... τώρα στα ίδια επίπεδα κινούταν κ η χαζο ρια με να ψεύτικο στήθος της κακιάς ώρας χωρίς ναναι καν ίδιο μέγεθος μεταξύ τους κ αυτή με πονηράδα αλλά την έσωζε τη παρτίδα με τ ναζάκι που εβγαζε... κατά ταλα καθολου καλό παιδί κ αυτή..αυτο φάνηκε κ στη βανα κ ρελαξ που ζητούσε 50 αρια αέρα πατέρα... τ όνειρο της αποτι μου χε πει ήταν ν βρει τρόπο ν ξεκκοκαλιζει τους μαλακες... ναντια νεφέλη αλεξια ανεξάρτητου ομορφιάς τα κορίτσια είναι να τα πιεις στο ποτηρι.. δ είχαν σχέση με τις άλλες... τελευταία φορά που πηγα ήταν κ μια όμορφη μεν... ξυνομουρα δεν ζωή νομίζω ... οποίος ξέρει γ ζωή ας ενημερώσει... να περνάμε όμορφα
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86

Κέλλυ, μακριά. είπαμε, ζητάει 70 για πίπα... και 3 από μένα, 73...
Με την Ρίτα, προχώρησες σε κάτι εξτρα? ή μείνατε στα 50 με εκτόνωση?
η Νικόλ λέει τίποτα? δεν την ειχα δει στο crystal.[/quote]

Η Ρίτα ήταν πολλά υποσχόμενη αλλά δεν είχα πολύ ρευστό γι'αυτό έμεινα στην εκτόνωση....η νικολ η Όλγα στο κρυσταλ εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει αλλά όλα είναι θέμα γούστου
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Καλησπέρα...πρώτη φορά γράφω εδώ αλλά σας παρακολουθώ καιρό...Πελάτης των μαγαζιών αυτών 3 χρόνια και πιο πολύ Βάνα Βένους και από την αρχή του χρόνου κρυσταλ.Στη Βάνα οι μόνες που αξίζουν είναι Μάγκι και Ίνα...Οι άλλες είναι απαράδεκτες...Η Θεώνη έχει γίνει 120 κιλά η Χριστίνα είναι χοντρή με σάπια δόντια και οι άλλες δεν βλέπονται...
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Nuru με την μασεζ να μην εχει ουτε μια φωτο και επισεις να κανει φοροντας το μαγιο.....γελανε απο το πουκετ μεχρι την ΜπανκΚονγκ

Γιαυτο υπάρχει το forum φίλε, για να μαθαίνεις λεπτομέρειες για υπηρεσίες που εχει δοκιμάσει καποιος άλλος.
Ούτε με μαγιώ γίνεται το Nuru και μια χαρα ειναι η κοπέλα.
Οσο για το πουκετ... δεν ξέρω αν είναι ισάξιο αυτο που γίνεται εδώ αλλα μην ξεχνάς οτι δεν είσαι στο πουκετ.

συμφωνώ.
δηλαδή, αξίζει, φίλε?

Για καποιον (σαν εμενα) που εχει παει μονο aqua και vana και dames, ασχετα που ειναι διπλή η τιμή, είναι κάτι διαφορετικό που αξίζει.
Η κοπέλα αν και οπως είπαν και αλλοι δεν θα κάνει αυτο που περιμένετε.... θα κάνει αλλα πράγματα εξίσου καλα... trust me...
 
  • Like
Αντιδράσεις: dbaba

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
50
Like
5.645
Πόντοι
7.636
ΣΑΣΑ που μπορούμε να την βρούμε αδέρφια...???
Ξέρει κανείς καμιά πληροφορία?
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Επίσκεψη σήμερα στο aqua διαθέσιμες κοπέλες Νικόλ,κελλυ,Ρίτα επιλέχτηκε η Ρίτα λόγο καλών κριτικών εδώ μεσα και άξιζε τα λεφτά της μασάζ πολύ καλό το ίδιο και η εκτόνωση ....από εκεί και πέρα ενημερωτικ η Κέλλυ είναι η Έλενα που δούλευε στην Βάνα με τα πρισμενα χείλια και η Νικόλ είναι η Όλγα από crystal....
Το Aqua εκτός από φραπεδιά προσφέρει και κάτι παραπάνω; Εγώ στον φραπέ είχα μείνει...
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στο aqua διαθέσιμες κοπέλες Νικόλ,κελλυ,Ρίτα επιλέχτηκε η Ρίτα λόγο καλών κριτικών εδώ μεσα και άξιζε τα λεφτά της μασάζ πολύ καλό το ίδιο και η εκτόνωση ....από εκεί και πέρα ενημερωτικ η Κέλλυ είναι η Έλενα που δούλευε στην Βάνα με τα πρισμενα χείλια και η Νικόλ είναι η Όλγα από crystal....
Το Aqua εκτός από φραπεδιά προσφέρει και κάτι παραπάνω; Εγώ στον φραπέ είχα μείνει...

πριν κανα 2 χρόνια που πήγα τελευταία φορά καναν και στοματικό στα 80.
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Παιδιά καντε nuru να γουστάρετε, δεν σας λεω τιποτα αλλο. Εγγυηση πραγματικα, τα 100 ευρώ αξίζουν.

Συναγωνιστή για που μιλάς? Ποιο προτείνεις? Ποια κοπέλα?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
50
Like
5.645
Πόντοι
7.636
Παιδιά καντε nuru να γουστάρετε, δεν σας λεω τιποτα αλλο. Εγγυηση πραγματικα, τα 100 ευρώ αξίζουν.

Συναγωνιστή για που μιλάς? Ποιο προτείνεις? Ποια κοπέλα?
]

H γκόμενα βλέπεται αδερφέ?
Πες μας λεπτομέρειες...
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Αλεξία και για μένα λοιπόν στο Crystal. Δεν υπάρχει το άτομο. Χαρούμενη άνετη με πρόγραμμα που πραγματικά τα σπάει και τα παραπάνω κιλά είναι σαν να μην υπάρχουν. Στο butt job όμως τα χαίρεσαι τα απολαμβάνεις και γουστάρεις που υπάρχουν. Επίσης και στο Titjob. Μπράβο ρε κορίτσι. Ευτυχώς που έκανες come back.
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Παιδιά καντε nuru να γουστάρετε, δεν σας λεω τιποτα αλλο. Εγγυηση πραγματικα, τα 100 ευρώ αξίζουν.

Συναγωνιστή για που μιλάς? Ποιο προτείνεις? Ποια κοπέλα?
]

H γκόμενα βλέπεται αδερφέ?
Πες μας λεπτομέρειες...
Η κοπέλα ειναι πολύ καλη και εμφανισιακά, ας επιβεβαιωσει και καποιος αλλος...
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Καλησπερα.. μολις ρωτησα για ραντεβου για νουρου. Ειναη μια κοπελα μου ειπε κ εκτονωση με το χερι δεν εχει αλλα
Μονο οτι γινεται με το σωμα... litmanen δωσε πληροφοριες σε παρακαλω!
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
180
Πόντοι
0
Εγώ θα πω την πρόταση μου...Ας συνεννοηθούμε όλοι μας να σταματήσουμε να πηγαίνουμε για 1 μήνα και μετά να δείτε πως θα ανέβουν τα κορίτσια μέσα στο δωμάτιο...Με την Αλεξία έχω πάει και ισχύει αυτό που λέει ο συναγωνιστής...Δεν είναι τόσο η εμφάνιση αλλά η κοπέλα πως θα είναι μεσα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom