Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Aκομα χειροτερα απορω πως πανε καποιοι και δινουν 80 ευρω για μια μαλακια και για να βγαλει το πουτανι το φορεμα να πιασουν πραγματικα ποιο χαζοι και απο τις πετρες
Δεν ξέρεις ο καθένας τι ψυχολογικά έχει...... Καλύτερα να μην το κρίνουμε αυτό.... Ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει........
Εμένα με απασχολεί το γεγονός ότι πολλά κορίτσια στα μασατζίδικα δε "θυσιάζουν" τα τεράστια νύχια τους για χάρη της δουλειάς..... Κανείς δεν ανάφερε το πόσο άβολο, επικίνδυνο και αντιαισθητικό είναι να σου τραβάει μαλακία μια κοπέλα με 16-17 εκατοστά νύχια...... Προτιμάει να σου κάνει εκτόνωση με τις δυο παλάμες και με χίλια ζόρια για να μη στερηθεί αυτή την ηλίθια μόδα παρά να σκεφτεί την ασφάλεια του πελάτη.......... Δε λέμε να τα κόψει εντελώς κοντά αλλά αυτό το χάλι είναι απαράδεκτο...... Αυτό είχα να πω..........
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Δεν ξέρεις ο καθένας τι ψυχολογικά έχει...... Καλύτερα να μην το κρίνουμε αυτό.... Ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει........
Εμένα με απασχολεί το γεγονός ότι πολλά κορίτσια στα μασατζίδικα δε "θυσιάζουν" τα τεράστια νύχια τους για χάρη της δουλειάς..... Κανείς δεν ανάφερε το πόσο άβολο, επικίνδυνο και αντιαισθητικό είναι να σου τραβάει μαλακία μια κοπέλα με 16-17 εκατοστά νύχια...... Προτιμάει να σου κάνει εκτόνωση με τις δυο παλάμες και με χίλια ζόρια για να μη στερηθεί αυτή την ηλίθια μόδα παρά να σκεφτεί την ασφάλεια του πελάτη.......... Δε λέμε να τα κόψει εντελώς κοντά αλλά αυτό το χάλι είναι απαράδεκτο...... Αυτό είχα να πω..........
Τυπε αν εχει ψυχολογικα ο καθενας να παει στο ψυχιατρειο και να μη γαμαει την πιατσα οταν δινεις 80 ευρω μονο για μια μαλακια και ενα χουφτωμα λογικο μετα να την βλεπει πριμαντονα το καθε τσολι και μετα να ζηταει 150αρια και 200αρια για παραπανω ετσι πως πανε στο τελος και τα μπουρδελα ετσι θα τα καταντησουν 30 ευρω να μπει η γκομενα γυμνη στο δωματιο και 100 για γαμησι μετα αναρωτιωμαστε γιατι τοση σαπιλα στην πολη λογικο με τοσους στοκους που υπαρχουν
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Λάθος φίλε. Μακάρι να ήταν μόνο 60 Έχουμε λοιπόν: 20 μασάζ+30 φραπές+30 το φόρεμα = 80 !!!!!!!!!!!!!!!
Έδωσες 80άρι στην Αλεξία από το crystal για να σου κάνει αυτά;;; Πες μου ότι δεν κατάλαβα καλά...!
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
Όχι λεβέντη μου. ΟΧΙ. Έδωσα τη γνωστή ταρίφα. 30+20. Αναφερόμουν στο φίλο που έδωσε άλλα 30 για να βγάλει φόρεμα. Δηλαδή ρε μεγάλε για να σου βγάλει σουτιέν άλλα 30; και στριγκάκι άλλα 20; και να περιφέρει τα βυζιά της επάνω στο σώμα σου να ανατριχιάζεις άλλα 30; Και είναι και ελλειμματικού βάρους. Ο.Κ. περί ορέξεως.......
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
2
Like
84
Πόντοι
1
Αφού λοιπόν ως τις 3 ήταν κλεισμένες στο Crystal, μετά από καιρό επισκέφτηκα το Relax (Εγνατίας 112). Τι το ήθελα;;; Παρούσες τρεις κοπέλες: η γνωστή Ιωάννα, μια Φανή και μια άλλη που μου φάνηκε ελαφρώς μαυριδερή στο πρόσωπο.

Η Ιωάννα είχε ραντεβού οπότε πήγα με Φανή..
Η Κορίνα σταμάτησε?
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
καλημερα,η Ριτα απο Aqua ειναι μια κοπελα περ 28-30,αδυνατη,ομορφουλα με μερικα τατουαζ.δεν ειναι καινουργια,για εμενα μαζι με την  Ρενα οτι καλυτερο εκει
Συμφωνώ
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Αν ειναι να πηγαινουμε 8Αν ειναι να παμε5-6 φορές για να αρχισουν να μας τον παίζουν εχει και αλλα μαγαζια που στον παιζουν με την πρώτη.
ε τι να κάνουμε..το καλό πράγμα αργεί..
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Όχι λεβέντη μου. ΟΧΙ. Έδωσα τη γνωστή ταρίφα. 30+20. Αναφερόμουν στο φίλο που έδωσε άλλα 30 για να βγάλει φόρεμα. Δηλαδή ρε μεγάλε για να σου βγάλει σουτιέν άλλα 30; και στριγκάκι άλλα 20; και να περιφέρει τα βυζιά της επάνω στο σώμα σου να ανατριχιάζεις άλλα 30; Και είναι και ελλειμματικού βάρους. Ο.Κ. περί ορέξεως.......
Αλεξία the best! Εννοείται δεν θα σου έπαιρνε παραπάνω!
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
ναι συμφωνώ!! η Ριτα η Μαργαριτα ειναι μαζι με τν Ρενα οτι καλυτερο εκει.
κ εμενα δεν βολευει το μερος,που να παρκάρεις..!!
Ρένα - Ρίτα, τα ρω του έρωτα...
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Όχι λεβέντη μου. ΟΧΙ. Έδωσα τη γνωστή ταρίφα. 30+20. Αναφερόμουν στο φίλο που έδωσε άλλα 30 για να βγάλει φόρεμα. Δηλαδή ρε μεγάλε για να σου βγάλει σουτιέν άλλα 30; και στριγκάκι άλλα 20; και να περιφέρει τα βυζιά της επάνω στο σώμα σου να ανατριχιάζεις άλλα 30; Και είναι και ελλειμματικού βάρους. Ο.Κ. περί ορέξεως.......
Και εμένα μου φάνηκε παράξενο και πόσο μάλλον για την συγκεκριμένη...! Παρανόησα!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Ρε guys? Μια μελαχροινή με βυζαρες στην Εβίτα την έχει δοκιμάσει κανείς? 
Κοντή λεπτή με αρκετά χαλαρό δέρμα και τάσεις κυτταρίτιδας αλλά με βυζαρες?  Για δώστε φως στην υπόθεση.  Μη χάσουμε τα € μας για άλλη μια φορά!
 

Alekos alekoukos

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2019
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Πέραςμα από ροζιτα για πρώτη γνωριμία...επιλογή προγράμματος μασαζ πέους μισής ώρας...καλη περιποίηση πολύ καλο κορίτσι αν σ αρέσουν τα παραπάνω κιλά είναι μια χαρά και καλές τιμές...πήγα απλά για να δω τι παίζει.δεν θα ξανά προτιμηθεί λόγο εμφανίσεις.ολα τα υπόλοιπα ήταν πολύ καλά.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.671
Πόντοι
7.636
Ρε guys? Μια μελαχροινή με βυζαρες στην Εβίτα την έχει δοκιμάσει κανείς? 
Κοντή λεπτή με αρκετά χαλαρό δέρμα και τάσεις κυτταρίτιδας αλλά με βυζαρες?  Για δώστε φως στην υπόθεση.  Μη χάσουμε τα € μας για άλλη μια φορά!

πως λέγεται, ποιο είναι το όνομα της?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.198
Πόντοι
216
Όχι λεβέντη μου. ΟΧΙ. Έδωσα τη γνωστή ταρίφα. 30+20. Αναφερόμουν στο φίλο που έδωσε άλλα 30 για να βγάλει φόρεμα. Δηλαδή ρε μεγάλε για να σου βγάλει σουτιέν άλλα 30; και στριγκάκι άλλα 20; και να περιφέρει τα βυζιά της επάνω στο σώμα σου να ανατριχιάζεις άλλα 30; Και είναι και ελλειμματικού βάρους. Ο.Κ. περί ορέξεως.......
Θα το ξαναπω με τον κίνδυνο να επαναλαμβανομαι.Θα έπρεπε τα μαγαζια που έχουν το πρόγραμμα στα 50 ευρώ με εκτονωση η κοπελα να εκανε το προγραμμα γυμνη η τουλάχιστον γυμνοστηθη.Ετσι θα αποφευγαμε αυτο το φαινόμενο να ζηταν επιπλέον χρηματα για να βγαζουν ρουχα.
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Θα το ξαναπω με τον κίνδυνο να επαναλαμβανομαι.Θα έπρεπε τα μαγαζια που έχουν το πρόγραμμα στα 50 ευρώ με εκτονωση η κοπελα να εκανε το προγραμμα γυμνη η τουλάχιστον γυμνοστηθη.Ετσι θα αποφευγαμε αυτο το φαινόμενο να ζηταν επιπλέον χρηματα για να βγαζουν ρουχα.
Σωστό αυτό που λες, αλλά δυστυχώς το μυαλό των κοριτσιών και των προϊσταμένων τους είναι στο οικονομικό άρμεγμα των πελατών και όχι στην παροχή γενναιόδωρων υπηρεσιών, που θα κάνουν τον πελάτη να ανυπομονεί, να πάει κι άλλες φορές να αφήσει τα 50ρικά του.. 
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Θα το ξαναπω με τον κίνδυνο να επαναλαμβανομαι.Θα έπρεπε τα μαγαζια που έχουν το πρόγραμμα στα 50 ευρώ με εκτονωση η κοπελα να εκανε το προγραμμα γυμνη η τουλάχιστον γυμνοστηθη.Ετσι θα αποφευγαμε αυτο το φαινόμενο να ζηταν επιπλέον χρηματα για να βγαζουν ρουχα.
Έτσι θα έπρεπε να ήταν, αλλά δεν είναι και δεν θα γίνει πιστεύω. Το κάθε μαγαζί έχει τη δική του πολιτική και απευθύνεται στο ανάλογο κοινό.
Κάποιοι αρκούνται σε ένα φραπέ και μόνο. Κάποιοι θέλουν και καλαμάκι. Κάποιοι θέλουν φούλ έξτρα.
Πρώτα απ' όλα θα πρέπει να ξέρουμε καλά που απευθυνόμαστε κάθε φορά.
Το θέμα από εκεί και πέρα έχει 2 προεκτάσεις:
1) Αν κάποια/ες κοπέλες ζητούν έξτρα λεφτά για δεδομένες υπηρεσίες που τυπικά προσφέρει το μαγαζί μέσα στην τιμή και φυσικά αν αυτό γίνεται εις γνώση ή όχι του μαγαζιού.
2) Οι δικές μας πρακτικές ως πελάτες στο εκάστοτε μαγαζί. Όσο βλέπουν άτομα να δίνουν 10άρικα ή 20άρικα για να βγάζουν ρούχα, και πάει λέγοντας, τόσο θα μας εκμεταλλεύονται. Όταν καταλάβουν πως βγαίνει το 50άρικο και ότι θα πρέπει να το δουλέψουν για να το πάρουν, τότε μόνο τα πράγματα θα γίνουν καλύτερα ή αλλιώς θα πεινάσουν.
 

Cavlman

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
28
Like
48
Πόντοι
0
Καλημέρα, πέρασμα χθες από Σοφουλι σπα μιας και ήθελα ένα καλο μασαζ όμως δεν θα έλεγα όχι και σε ένα ευχάριστο τελείωμα! Καμία κίνηση από την κορασίδα που να μου δώσει κάποιο λόγο για παρακάτω αν και ακούμπησε καναδυό φορες ίσως καταλαθος τους όρχεις μου γιατί εσώρουχο δεν φορούσα! Νομίζω θα ήταν καλο να υπάρχει κάπου καλο μασαζ όχι ξεπέτα και μετά φραπέ ή καλαμάκι τουλάχιστον! Για φουλ έχει αρκετές επιλογές η πόλη.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
9
Like
3.503
Πόντοι
736
Αγαπητοί μου, μην βλέπουμε παντού καλαμάκια και φραπέδες, υπάρχουν δεκάδες μαγαζιά που προσφέρουν αξιοπρεπέστατο μασαζ και ΜΟΝΟ.
Κάθε ωραία γυναίκα που είναι μασεζ, δεν σημαίνει οτι  προσφέρει happy ending....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom