Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.143
Like
8.127
Πόντοι
2.356
Επειδή πάντα μία τρίτη γνώμη χρειάζεται να πω ότι η Λένα είναι μέτρια προς το μπαζο κλεινει αν βγάλει τα τακούνια είναι κοντή με τεράστιο κώλο ηλικία 40 αν οχι τα πλησιάζει μεγάλα χείλη αντιαισθητικά θα έλεγα πού μάλλον τα έχει πειράξει άσχετα αν είπε στον χυσεα ότι δεν έχει κάνει τίποτε στο σώμα της κ από χαρακτήρα χάλια μαύρα νόμιζει ότι είναι κάποια
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Επειδή πάντα μία τρίτη γνώμη χρειάζεται να πω ότι η Λένα είναι μέτρια προς το μπαζο κλεινει αν βγάλει τα τακούνια είναι κοντή με τεράστιο κώλο ηλικία 40 αν οχι τα πλησιάζει μεγάλα χείλη αντιαισθητικά θα έλεγα πού μάλλον τα έχει πειράξει άσχετα αν είπε στον χυσεα ότι δεν έχει κάνει τίποτε στο σώμα της κ από χαρακτήρα χάλια μαύρα νόμιζει ότι είναι κάποια
Αδερφε μου ταυτότητα δεν ζητησα για τοσο τηνεκανα εγω.Οσο για την ομορφιά αυτη ειναι υποκειμενική έννοια.Εσύ μπορεί να εισαι νεαρός και ομορφοπαιδο και να σου πέφτει άσχημη για μενα που είμαι 50 συν είναι πολυ όμορφη.Στήθος δεν ειδα χωρίς σουτιεν η ιδια μου είπε οτι δεν εκανε καμιά επέμβαση στο σώμα της και δεν ειχα λόγο να μην την πιστεψω.Ελπιζω νασε καλυψα αδερφε μου και με ολο μου το σεβασμό πιστεύω πώς εισαι αυστηρος κριτής και εθαψες τζαμπα την κοπέλα που ειναι εκει για να βγάζει το μεροκαματο της.Σε χαιρετω με ολη μου την αγαπη αδερφε μου.
Επειδή πάντα μία τρίτη γνώμη χρειάζεται να πω ότι η Λένα είναι μέτρια προς το μπαζο κλεινει αν βγάλει τα τακούνια είναι κοντή με τεράστιο κώλο ηλικία 40 αν οχι τα πλησιάζει μεγάλα χείλη αντιαισθητικά θα έλεγα πού μάλλον τα έχει πειράξει άσχετα αν είπε στον χυσεα ότι δεν έχει κάνει τίποτε στο σώμα της κ από χαρακτήρα χάλια μαύρα νόμιζει ότι είναι κάποια
Και τ βυζια ψεύτικα..γενικά ένα καραμπαζο είτε είσαι
30 είτε 50... κ πίστεψε με χυσεα κ πολύ την ανεβάζω
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Μια μικρή παρέμβαση: απορώ γιατί δεν γίνεται ιδιαίτερος λόγος εδώ για την Βερόνικα από το Venus Spa. Κατά την γνώμη μου η κορυφαία στην Θεσσαλονίκη. Τέλειο μασάζ, τέλειο σώμα, καταπληκτικά φυσικά στήθη, νέα, όμορφη, φιλική συμπεριφορά, και μερικά έξτρα αν προκύψει καλή χημεία με τον πελάτη.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Την αγαπη μου να έχετε  αδερφια μου Zipa και Stallion
Ακούγεσαι σαν το Θόδωρα. :) Καλά να περνάει το παιδί. Εύχομαι να μας ξανάρθει σύντομα.
Με την ευκαιρία και τη δικιά μου αγάπη και φυσικά την καλημέρα μου σε όλους σας.

Μια μικρή παρέμβαση: απορώ γιατί δεν γίνεται ιδιαίτερος λόγος εδώ για την Βερόνικα από το Venus Spa. Κατά την γνώμη μου η κορυφαία στην Θεσσαλονίκη. Τέλειο μασάζ, τέλειο σώμα, καταπληκτικά φυσικά στήθη, νέα, όμορφη, φιλική συμπεριφορά, και μερικά έξτρα αν προκύψει καλή χημεία με τον πελάτη.
Γιατί όπως λέει και η παροιμία "οι καλύτερες στιγμές δεν έγιναν ποτέ check in"  ;)
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Ακούγεσαι σαν το Θόδωρα. :) Καλά να περνάει το παιδί. Εύχομαι να μας ξανάρθει σύντομα.
Με την ευκαιρία και τη δικιά μου αγάπη και φυσικά την καλημέρα μου σε όλους σας.
Γιατί όπως λέει και η παροιμία "οι καλύτερες στιγμές δεν έγιναν ποτέ check in"  ;)
Καλος μας ξαναρθες αδερφε μου psix.Καιρο εχουμε να ακουσουμε νεα σου.Ελειπες διακοπες;Περιμενουμε και την επιστροφή του αγαπητου μας Θοδωρή.Αίσθητη η απουσία του.
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
98
Like
165
Πόντοι
0
καλημέρα συναθλητές!!! μήπως ξέρει κανείς τι απέγινε η μάγκυ?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Καλος μας ξαναρθες αδερφε μου psix.Καιρο εχουμε να ακουσουμε νεα σου.Ελειπες διακοπες;Περιμενουμε και την επιστροφή του αγαπητου μας Θοδωρή.Αίσθητη η απουσία του.
Καλως σας βρήκα. Όχι, απλά πηγαίνω πολύ σπάνια σε μασατζίδικα πλέον (σε μια συγκεκριμένη κοπέλα) και δεν είχα κάτι να πω πάνω στο αντικείμενο. Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
 

sexAddicted

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
117
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα, μπορεί κάποιος να μου στείλει σε μήνυμα τηλ από Μαριαννα; Έχω ένα από εποχή που είχε προφίλ εδώ ως Παναγιώτης Χατζηστεφάνου....
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Καλως σας βρήκα. Όχι, απλά πηγαίνω πολύ σπάνια σε μασατζίδικα πλέον (σε μια συγκεκριμένη κοπέλα) και δεν είχα κάτι να πω πάνω στο αντικείμενο. Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Αν βρηκες καλο στανταρακι και περνας καλα αδερφε μου καλα κανεις.Να περνας παντα καλα.
 

RandomStavros

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ξέρουμε τι παίζει με ένα νέο μασατζίδικο στον Εύοσμο. Melispa το όνομα του.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
Πέρασμα προχθές από μασαζερι στο σόι μπουακαο στην παταγια μαζί με τον αδερφό μου,πρόγραμμα μιας ώρας στα 200 μπατ(5€) η διαφορά με την Ελλάδα είναι ότι εδώ κάνουν πραγματικό μασάζ και όχι μαλακιες!!!
Τον αδερφό μου τον πήρε και μια πίπα η γκόμενά και την έχυσε στο στόμα,κόστος 500 μπατ(12.5€)
Συμπερασμα:πληρώνουμε το μουνι χρυσό στην Ελλάδα και δεν υπαρχει λόγος,κάναμε την κάθε πεινασμένη από τη Γεωργία,την Αλβανία και τα υπόλοιπα Βαλκάνια πρώτο μάγκα...
Καλά να περνάτε και ελπίζω να μην κούρασα  ;)
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.143
Like
8.127
Πόντοι
2.356
Πέρασμα προχθές από μασαζερι στο σόι μπουακαο στην παταγια μαζί με τον αδερφό μου,πρόγραμμα μιας ώρας στα 200 μπατ(5€) η διαφορά με την Ελλάδα είναι ότι εδώ κάνουν πραγματικό μασάζ και όχι μαλακιες!!!
Τον αδερφό μου τον πήρε και μια πίπα η γκόμενά και την έχυσε στο στόμα,κόστος 500 μπατ(12.5€)
Συμπερασμα:πληρώνουμε το μουνι χρυσό στην Ελλάδα και δεν υπαρχει λόγος,κάναμε την κάθε πεινασμένη από τη Γεωργία,την Αλβανία και τα υπόλοιπα Βαλκάνια πρώτο μάγκα...
Καλά να περνάτε και ελπίζω να μην κούρασα  ;)
τι να σε κανω τοσες φορες που πηγες αν εφερνες απο 2/3 ταυλανδεζες τωρα θα ειχαμε χεστει στα μπατ :P
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.390
Κριτικές
165
Like
25.049
Πόντοι
34.168
τι να σε κανω τοσες φορες που πηγες αν εφερνες απο 2/3 ταυλανδεζες τωρα θα ειχαμε χεστει στα μπατ :P
Δεν βαρεθηκε συνεχεια τις ιδιες μαλακιες αυτος..
Συγκρινει υπηρεσιες σε χωρες με διαφορετικο βιοτικο και οικονομικο επιπεδο..
Αηδια καταντησε..

Και τα 500-600 ευρω συν τη διαμονη,που πληρωσες γιατιδεν μας τα λες..

Κατσε εκει τοτε και μην μας πρηζεις συνεχεια..
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.284
Κριτικές
169
Like
8.379
Πόντοι
10.326
Δεν βαρεθηκε συνεχεια τις ιδιες μαλακιες αυτος..
Συγκρινει υπηρεσιες σε χωρες με διαφορετικο βιοτικο και οικονομικο επιπεδο..
Αηδια καταντησε..

Και τα 500-600 ευρω συν τη διαμονη,που πληρωσες γιατιδεν μας τα λες..

Κατσε εκει τοτε και μην μας πρηζεις συνεχεια..
τυπε καντον μια αναφορα στον διαχειριστη! Ολο το χρονο θα μας τα ζαλισει! :grin:

Ας παρει το μπουρδελο του κ να παει εκει! :rockon:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.390
Κριτικές
165
Like
25.049
Πόντοι
34.168
τυπε καντον μια αναφορα στον διαχειριστη! Ολο το χρονο θα μας τα ζαλισει! :grin:

Ας παρει το μπουρδελο του κ να παει εκει! :rockon:
Παραγινε ο τυπος...

Τοσοι και τοσοι απο το ΜΠΟΥ πηγαινουνε ΤΑΥΛΑΝΔΕΣ,Λ,ΑΜΕΡΙΚΕΣ,ΑΝΑΤ.ΕΥΡΩΠΗ..
Μονος αυτος κανει σαν αυτιστικο!!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
Δεν βαρεθηκε συνεχεια τις ιδιες μαλακιες αυτος..
Συγκρινει υπηρεσιες σε χωρες με διαφορετικο βιοτικο και οικονομικο επιπεδο..
Αηδια καταντησε..

Και τα 500-600 ευρω συν τη διαμονη,που πληρωσες γιατιδεν μας τα λες..

Κατσε εκει τοτε και μην μας πρηζεις συνεχεια..

Φακιρη δεν σε γαμαω..
Πήγαινε εσύ στο χοντρό να δίνεις 100€ όταν το βιοτικό επίπεδο είναι 500€/μήνα μπουφο Ε μπουφο,αλλά λογικό είναι να γράφεις αυτές τις μαλακιες γιατί ποτέ στην ζωή σου δεν βγήκες από τη Θεσσαλονίκη,όχι από την Ελλάδα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom