Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
4
Like
1.140
Πόντοι
216
Παιδιά, μπορεί να είναι λίγο άσχετο εδώ, αλλά μια ερώτηση μόνο και δεν θα ξανα-αναφέρω κάτι. Έχει κάνει κανείς εξετάσεις για σμν, ηπατίτιδα και άλλα όλα αυτά τα χρόνια και αν ναι για ποιό λόγο (τι συμπτώματα είχε) και τι έκανε μετά; Ρωτάω γιατί δεν έχω κάνει ποτέ πέρα απο απλές αιματολογικές εξετάσεις, οι οποίες βγαίνουν φυσιολογικές. Όλοι μας σε αυτά τα μαγαζιά έχουμε κάνει τουλάχιστο ακάποτες πίπες. Δέχομαι και pm, για να μην φαίνεται εδώ τίποτε
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
9
Like
3.677
Πόντοι
736
Έχεις ακούσει τιποτα φίλε μου για προληπτική ιατρική;;;;
Δεν κάνουμε ακτινογραφια θώρακος αφού μας εχει χτυπήσει ο καρκίνος,ούτε έλεγχο για αυστραλιανο αντιγόνο αφου έχουμε εκτεθεί στον ιό.Ειναι πολύ ΑΡΓΑ τότε.
Ολοι οι σεξουαλικά ενεργοί πρέπει απαξ του έτους να κάνουν ενα πλήρες έλεγχο για ΣΜΝ όπως επίσης και καλλιέργεια σπερματος,αν θέλουν να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο και να ζαίρονται το σεξ!
Απο την μία απαιτούμε (λεμε τωρα) να είναι οι κοπέλες καθαρές όταν δεν ξέρουν μερικοί μερικοί αν είναι οι ίδιοι!
Με καθε καλη διάθεση και με αρκετή συμπάθεια, η ερώτηση οπώς και αυτη η αδιαφορία για την υγεία σας είναι απαραδεκτη και επικτνδυνη.
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
644
Like
984
Πόντοι
86
Έχει κανένας καμία πληροφορία για το νέο αίμα στην μαριαννα
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Έχεις ακούσει τιποτα φίλε μου για προληπτική ιατρική;;;;
Δεν κάνουμε ακτινογραφια θώρακος αφού μας εχει χτυπήσει ο καρκίνος,ούτε έλεγχο για αυστραλιανο αντιγόνο αφου έχουμε εκτεθεί στον ιό.Ειναι πολύ ΑΡΓΑ τότε.
Ολοι οι σεξουαλικά ενεργοί πρέπει απαξ του έτους να κάνουν ενα πλήρες έλεγχο για ΣΜΝ όπως επίσης και καλλιέργεια σπερματος,αν θέλουν να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο και να ζαίρονται το σεξ!
Απο την μία απαιτούμε (λεμε τωρα) να είναι οι κοπέλες καθαρές όταν δεν ξέρουν μερικοί μερικοί αν είναι οι ίδιοι!
Με καθε καλη διάθεση και με αρκετή συμπάθεια, η ερώτηση οπώς και αυτη η αδιαφορία για την υγεία σας είναι απαραδεκτη και επικτνδυνη.
εγω κανω προληπτικα εξετασεις καθε 6 -8 μηνες αναλογα κ εχω δωσει κ αιμα 7-8 φορες τα τελευταια 6 χρονια .
αν κανεις το σπορ συχνα καλυτερα ειναι να προσεχεις για να εχεις
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.165
Like
8.263
Πόντοι
2.356
Έχει κανένας καμία πληροφορία για το νέο αίμα στην μαριαννα
εμφανισιακά ανέφερα πιο πάνω μέσα δε ξέρω

1.75 κανονική σε κιλά 3αρι στήθος μελαχροινη κ γύρω στα 25

Δε δουλεύει όλες τις μέρες
 

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Μετα απο πολυ καιρο ειπα να κανω "μασαζακι" (εδω και 3 χρονια παω μονο mε CT).Επελεξα την Ελληνίδα απο τον Ευοσμο με το σκυλι.
Η κοπελα αυτη φαινεται οτι είναι "χρήστης", με κακη συμπεριφορά ,υποθετω κακες υπηρεσίες, μετριο σωμα και τελος αμφιβολου καταστασης με την υγεία της (ρωτησα εαν κανει εξετασεις συχνα και γελασε ειρωνικα)
Παιδιά παρατήρησα κατι που με "φοβησε" αρκετα. Μπηκα μεσα και το τηλεφωνο της δεν σταματουσε να χτυπαει. επισης ειχε πολλα ραντεβου και δυσκολευτικα με την ωρα της συναντησης. Δεν μπορω να διανοηθω οτι πηγαινει τοσος κόσμος σε τετοιου ειδος γυναικες. ειπαμε εχουμε κριση στις υπηρεσίες αλλα οχι και να πεφτουμε τοσο χαμηλα. Για μενα τετοιες γυναικες ειναι δημοσιος κινδυνος...γι αυτο μακρια.
 

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
εγω κανω προληπτικα εξετασεις καθε 6 -8 μηνες αναλογα κ εχω δωσει κ αιμα 7-8 φορες τα τελευταια 6 χρονια .
αν κανεις το σπορ συχνα καλυτερα ειναι να προσεχεις για να εχεις
Πως δίνεις αίμα ενώ απαγορεύεται ρητά, όταν δεν έχεις σταθερή σεξουαλική σύντροφο. Αν κάνεις το σπόρ συχνά όπως λες ΝΑ ΜΗΝ ξαναδώσεις αίμα, είναι εγκληματικό.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
3
Like
1.208
Πόντοι
216
εμένα πάντως η θεώνη με είπε ότι στον ακούμπησε λίγο ψέματα είπε??

Η Βάλια σε έκανε κ αυτή γλυφοκωλι??
Επισκεψη σημερα κατα της δυο το μεσημερι απο το καταστημα της Βανα στην Σταυρουπολη.Ηταν παρουσες στο σαλονι η Ευα και η Λενα ενώ η Θεωνη ηταν στο δωμάτιο.Περασα με την Λενα μια μελαχροινη ομορφη κοπελα γύρω στα τριαντα μετροιυ αναστηματος με πλουσιο φυσικο στηθος γενικα μια πολυ ομορφη παρουσια.Καλο χαλαρωτικό μασαζ και αρκετη ωρα στην εκτόνωση .Το ολο πρόγραμμα ειχε διαρκεια 45 λεπτα με το κοστος στα 30 ευρω στο σαλονι συν 20 ευρω για την εκτόνωση που πληρωνεις μεσα στην κοπελα.περασα πολυ ωραια και θα την ξανατιμησω .
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
3
Like
1.208
Πόντοι
216
καλησπερα παιδες.θελω να κανω μια βολτα για φραπε η ακομα καλυτερα φουλ αν αξιζει κατι αλλα οχι μεταξα σε καποιο φρι.απ οσο γνωριζω ειναι βανα,βινους,ακουα.καμια συμβουλη/προταση ?
Πατερ το μονο φρι απο αυτα που ανεφερες ειναι το Μεταξα που εχει φουλ προγραμμα.Ολα τα υπολοιπα φρι μεχρι φραπε το πολυ.Ας με διορθώσει καποιος συναθλητης αν κανω λαθος.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Επισκεψη σημερα κατα της δυο το μεσημερι απο το καταστημα της Βανα στην Σταυρουπολη.Ηταν παρουσες στο σαλονι η Ευα και η Λενα ενώ η Θεωνη ηταν στο δωμάτιο.Περασα με την Λενα μια μελαχροινη ομορφη κοπελα γύρω στα τριαντα μετροιυ αναστηματος με πλουσιο φυσικο στηθος γενικα μια πολυ ομορφη παρουσια.Καλο χαλαρωτικό μασαζ και αρκετη ωρα στην εκτόνωση .Το ολο πρόγραμμα ειχε διαρκεια 45 λεπτα με το κοστος στα 30 ευρω στο σαλονι συν 20 ευρω για την εκτόνωση που πληρωνεις μεσα στην κοπελα.περασα πολυ ωραια και θα την ξανατιμησω .

Χυσεαααα μη παραπληροφορεις.. ούτε 30 είναι η Λένα
Αλλά 40... ούτε όμορφη είναι.. ένα καραμπαζο αλκοολικός είναι
....ούτε φυσικό στήθος έχει... ούτε χείλια δικά της.. τ έχεις ν πεις λοιπον που έπεσες σ όλα έξω..;;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Μετα απο πολυ καιρο ειπα να κανω "μασαζακι" (εδω και 3 χρονια παω μονο mε CT).Επελεξα την Ελληνίδα απο τον Ευοσμο με το σκυλι.
Η κοπελα αυτη φαινεται οτι είναι "χρήστης", με κακη συμπεριφορά ,υποθετω κακες υπηρεσίες, μετριο σωμα και τελος αμφιβολου καταστασης με την υγεία της (ρωτησα εαν κανει εξετασεις συχνα και γελασε ειρωνικα)
Παιδιά παρατήρησα κατι που με "φοβησε" αρκετα. Μπηκα μεσα και το τηλεφωνο της δεν σταματουσε να χτυπαει. επισης ειχε πολλα ραντεβου και δυσκολευτικα με την ωρα της συναντησης. Δεν μπορω να διανοηθω οτι πηγαινει τοσος κόσμος σε τετοιου ειδος γυναικες. ειπαμε εχουμε κριση στις υπηρεσίες αλλα οχι και να πεφτουμε τοσο χαμηλα. Για μενα τετοιες γυναικες ειναι δημοσιος κινδυνος...γι αυτο μακρια.
Σε αυτήν σκεφτόμουν να πάω κι εγώ γιατί μου φάνηκε ωραία στις φωτογραφίες , εσύ τελικά δεν έκανες το ραντεβού ;
 

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Σε αυτήν σκεφτόμουν να πάω κι εγώ γιατί μου φάνηκε ωραία στις φωτογραφίες , εσύ τελικά δεν έκανες το ραντεβού ;

Οχι πηγα έκατσα ειδα και απήλθα. Μου ειπε 40 απλό μασαζ, 50 με στοματικο, και 60 με σεξ. Μασαζ δεν μπορουσε γιατι ειχε προβλημα με τον καρπό της ειπε και ζητησε 50 μονο στοματικο. φαινεται καλη στις φωτο αλλα οπως ειπα φαινεται απο το πρόσωπο και ο τροπος που κινείτε οτι ειναι χρήστης.
 

armyaxortagos69

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
113
Like
48
Πόντοι
1
Οχι πηγα έκατσα ειδα και απήλθα. Μου ειπε 40 απλό μασαζ, 50 με στοματικο, και 60 με σεξ. Μασαζ δεν μπορουσε γιατι ειχε προβλημα με τον καρπό της ειπε και ζητησε 50 μονο στοματικο. φαινεται καλη στις φωτο αλλα οπως ειπα φαινεται απο το πρόσωπο και ο τροπος που κινείτε οτι ειναι χρήστης.
καλη πιπα να κανει και ολα τα αλλα...
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
46
Like
159
Πόντοι
0
ευχαριστω χυσεα για τις πληροφοριες.δεν περιμενα και επισκεφτηκα βινους.περασα με νατασσα για μια ωρα μασαζ και φραπε.μασαζ αστο δεν...εκανα ενα μασαζ σε επαγγελματικο πετσεταδικο και ηταν αψογο .ο φραπες ομως της νατατασσας πολυ καλος.η νατασσα σκετη καυλα εμφανισιακα.κι ενας πατος....συνοψη για νατασσα. 20 ευρω αξιζουν μια στο τοσο για ενα καλο φραπε απο μια τυπισσα σαν αυτη.30 για μασαζ οχι.οσοι κανετε μασαζ σε φραπετζιδικα μονο δωστε σε μια φαση 15-20 ευρω σε ενα κανονικο μασατζιδικο.αλλο πραμα..και αν το χει η τυπισσα ακομα κι αν δεν σου κανει φραπε τα βαιμπς ειναι σκετη καυλα...καληνυχτα
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
3
Like
1.208
Πόντοι
216
Χυσεαααα μη παραπληροφορεις.. ούτε 30 είναι η Λένα
Αλλά 40... ούτε όμορφη είναι.. ένα καραμπαζο αλκοολικός είναι
....ούτε φυσικό στήθος έχει... ούτε χείλια δικά της.. τ έχεις ν πεις λοιπον που έπεσες σ όλα έξω..;;
Αδερφε μου ταυτότητα δεν ζητησα για τοσο τηνεκανα εγω.Οσο για την ομορφιά αυτη ειναι υποκειμενική έννοια.Εσύ μπορεί να εισαι νεαρός και ομορφοπαιδο και να σου πέφτει άσχημη για μενα που είμαι 50 συν είναι πολυ όμορφη.Στήθος δεν ειδα χωρίς σουτιεν η ιδια μου είπε οτι δεν εκανε καμιά επέμβαση στο σώμα της και δεν ειχα λόγο να μην την πιστεψω.Ελπιζω νασε καλυψα αδερφε μου και με ολο μου το σεβασμό πιστεύω πώς εισαι αυστηρος κριτής και εθαψες τζαμπα την κοπέλα που ειναι εκει για να βγάζει το μεροκαματο της.Σε χαιρετω με ολη μου την αγαπη αδερφε μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom