Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Έχει κανεις να προτείνει κοπέλα στο aqua; Και τι τιμουλες παίζουν για στοματικο; Σκοπεύω για επίσκεψη την Παρασκευή. Έχω να πάω από τότε που ήταν ακόμα η ΦΑΝΗ εκει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.133
Πόντοι
2.356
Για που μιλας ακριβως;
Εχω να δω ζετα απο τοτε που ηταν στο bidyfree..
εννοειται θελω να την ξαναδω!!
προφανως εννοεις body free

εγω απ οτι θυμαμαι η ζετα ηταν στο μακη (αντιστρες)

για body free δε θυμαμαι να ηταν ισως τη μπερδευεις με αλλη
 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Έχει κανεις να προτείνει κοπέλα στο aqua; Και τι τιμουλες παίζουν για στοματικο; Σκοπεύω για επίσκεψη την Παρασκευή. Έχω να πάω από τότε που ήταν ακόμα η ΦΑΝΗ εκει...
Δημητρη να δοκιμασεις τη Ρένα. Η τιμη για το στοματικο ειναι στα 80!!!και δεν θα στο κανει ενδεχομενως με την πρωτη επισκεψη και δεν νομιζω πως αξίζει αυτά τα χρηματα.
Επισης ουτε τα 50 ευρω αξιζουν στο εν λογω μαγαζί καθως δεν βγάζουν και κανα ρούχο(τουλαχιστον απο μόνες τους). Θα σου προτεινα με τα ίδια χρηματα και τον ίδιο χρονο να κάνεις ένα foul test drive στη Σάντρα της Εβίτας!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Δημητρη να δοκιμασεις τη Ρένα. Η τιμη για το στοματικο ειναι στα 80!!!και δεν θα στο κανει ενδεχομενως με την πρωτη επισκεψη και δεν νομιζω πως αξίζει αυτά τα χρηματα.
Επισης ουτε τα 50 ευρω αξιζουν στο εν λογω μαγαζί καθως δεν βγάζουν και κανα ρούχο(τουλαχιστον απο μόνες τους). Θα σου προτεινα με τα ίδια χρηματα και τον ίδιο χρονο να κάνεις ένα foul test drive στη Σάντρα της Εβίτας!!

Η παλιά καλή Ρενα με την κωλαρα; Που ήταν ξανθιά;
Ποια Σαντρα; Που ιδρώνει την φανέλα με γλυφοκολια κτλ;
Thanks φίλε μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
προφανως εννοεις body free

εγω απ οτι θυμαμαι η ζετα ηταν στο μακη (αντιστρες)

για body free δε θυμαμαι να ηταν ισως τη μπερδευεις με αλλη
Ναι body free ηθελα να γραψω σορρυ.
Ζετα μια ξανθια με πολυ γυμνασμενο κορμι και μικρο στητο βυζακι.
Την πρωτη φορα που πηγα εκει την πετυχα και δεν την ξανα βρηκα πουθενα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.133
Πόντοι
2.356
Ναι body free ηθελα να γραψω σορρυ.
Ζετα μια ξανθια με πολυ γυμνασμενο κορμι και μικρο στητο βυζακι.
Την πρωτη φορα που πηγα εκει την πετυχα και δεν την ξανα βρηκα πουθενα.
καμια σχεση αλλη λες

η ζετα αυτη ηταν γεματουλα τωρα δε ξερω αν εχει αδυνατισει
 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Παιδια καλημέρα.

Υπαρχει περιπτωση να εκανα λάθος για την ζετα που σας ειπα.
Μην μπερδευτουμε!!
Αυτη που ειδα εγω ήταν μια μικρη γεματουλα που δούλευε παλια στην δελφων με συνδικα σε ενα παλιο μασατζιδικο.

Σορρυ αν σας ξεσηκωσα δεν ειμαι σίγουρος γιαυτην που λέτε.

 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Παιδια καλημέρα.

Υπαρχει περιπτωση να εκανα λάθος για την ζετα που σας ειπα.
Μην μπερδευτουμε!!
Αυτη που ειδα εγω ήταν μια μικρη γεματουλα που δούλευε παλια στην δελφων με συνδικα σε ενα παλιο μασατζιδικο.

Σορρυ αν σας ξεσηκωσα δεν ειμαι σίγουρος γιαυτην που λέτε.

Σιγουρα αλλη λεμε ναι.
Πρεπει να περασανε περιπου 3 χρονια, ισως και παραπανω, που ειχα παει body free και με εξυπηρετησα μια ζετα η οποια απλα ειχε τελειο κορμι και τα εκανε ολα τελεια.
Νομιζω ηταν η μοναδικη εκει που τηρησε το 45λεπτο, και αφου μου εκανα μισαωρο μασαζ, στον φραπε δν βιαζοτανε και το πηγαινε ακριβως οπως μου αρεσε. Στο τελος ελαβα και ενα φιλακι στο στομα!!
Μπορει εγω να σας μπρδεψα, σορρυ.
Εσυ που πηγες και ειδες αυτην την ζετα που λες εσυ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
τελικα για μια ισπανιδα που ειχε αναφερθει σε ενα ιδρυμα εκει προς Τουμπα μερια εχεις κανεις περισοτερες πληροφοριες? ονομα κοπελας. προγραμματα. τιμες. πως ειναι εμφανισιακα. αν θελει να πας συστημενος κτλπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.133
Πόντοι
2.356
Παιδια καλημέρα.

Υπαρχει περιπτωση να εκανα λάθος για την ζετα που σας ειπα.
Μην μπερδευτουμε!!
Αυτη που ειδα εγω ήταν μια μικρη γεματουλα που δούλευε παλια στην δελφων με συνδικα σε ενα παλιο μασατζιδικο.

Σορρυ αν σας ξεσηκωσα δεν ειμαι σίγουρος γιαυτην που λέτε.
ειναι αυτη που λεω εγω ηταν στο μακη πηγε στη δελφων κ μετα κλεανθους

αυτη ειναι γεματουλα κ δουλευει μαζι με ενα μιλφ κορμαρα εδω κ χρονια την Αγαπη
τελικα για μια ισπανιδα που ειχε αναφερθει σε ενα ιδρυμα εκει προς Τουμπα μερια εχεις κανεις περισοτερες πληροφοριες? ονομα κοπελας. προγραμματα. τιμες. πως ειναι εμφανισιακα. αν θελει να πας συστημενος κτλπ.
απ οτι εχω μαθει εφυγε η ισπανιδα εδω κ μερες
 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

plldimitris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0
καλησπέρα σας ..
Πριν καμία βδομάδα έψαχνα για μασατζιδικο με happy end..ειχα διαβάσει εδώ μέσα για το spa Venus..και αποφάσισα να πάω..πηγα δύο φορές στην ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
Δεν έλεγε κάτι το ιδιαίτερο και φυσικά επειδή δεν πήγα συστημενος έμεινα στα κρύα του λουτρού.. ΚΑΙ αποφάσισα να πάω στο άλλο που είχαν στη Καραμανλή..και ΕΥΤΥΧΏΣ διάλεξα την γιώτα..τα λόγια περιττά εργαλείο η πιτσιρίκα..αξίζει
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
επισκεψη σημερα στη vana και διαθεσιμες κοπελες ελλη μια αλλη κοντη αδυνατη με σιλικονη στα χειλια της ονομα δεν θυμαμαι και η θεωνη.Περασμα με την θεωνη η οποια εχει βαλει και καποια κιλακια παραπανω οχι οτι με πειραζει κι ολας..στα του εργου τωρα απο μασαζ τα κλασσικα χαιδεματα με τον γνωστο εξτρα στην τιμη φραπε..η κοπελα το κανει τελειως απο αγγαρεια και εννοειται οτι δεν θα ξαναπροτιμηθει..με το που τελειωσα στην μιση ωρα εφυγε κι ολας απο το δωματιο..θα επρεπε κανινικα να συνεχισει το μασαζ ομως αυτη προτιμησε να φυγει..μαλλον το εχουνε παραξιλωσει το θεμα οι κοπελιτσες  και κρατανε τον αμανε πολυ ψηλα..η αφεντικινα τους κλασικα ελειπε γι αυτο μαλλον και βρισκουν πατηματα τετοιου ειδους..
 

plldimitris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0
Cum gun φίλε μου εγώ όταν πήρα μου είπα ότι έχουν 4 κορίτσια στοVenus spa και διάλεξα ευτυχώς την γιώτα.. οι άλλες Ούτε καν..της είπα ότι έχω πάω και στο άλλο το κατάστημα στη μοναστηριου και αμέσως μου έβγαλε την πετσέτα και την ρώτησα για extras τι έχουμε και μου είπε με 20€ εκτόνωση...
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.024
Like
220
Πόντοι
36
επισκεψη σημερα στη vana και διαθεσιμες κοπελες ελλη μια αλλη κοντη αδυνατη με σιλικονη στα χειλια της ονομα δεν θυμαμαι και η θεωνη.Περασμα με την θεωνη η οποια εχει βαλει και καποια κιλακια παραπανω οχι οτι με πειραζει κι ολας..στα του εργου τωρα απο μασαζ τα κλασσικα χαιδεματα με τον γνωστο εξτρα στην τιμη φραπε..η κοπελα το κανει τελειως απο αγγαρεια και εννοειται οτι δεν θα ξαναπροτιμηθει..με το που τελειωσα στην μιση ωρα εφυγε κι ολας απο το δωματιο..θα επρεπε κανινικα να συνεχισει το μασαζ ομως αυτη προτιμησε να φυγει..μαλλον το εχουνε παραξιλωσει το θεμα οι κοπελιτσες  και κρατανε τον αμανε πολυ ψηλα..η αφεντικινα τους κλασικα ελειπε γι αυτο μαλλον και βρισκουν πατηματα τετοιου ειδους..

Πες τα ρε φιλε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Αχ Νατασα!! :cum: :pipa3:
τι ωραιοι καιροι..




Εξαιτίας των "επιθέσεων" της αστυνομίας έχει διαλυθεί ο χώρος. Μυστικοπάθεια παντού. Δεν μπαίνουν νέοι πελάτες, αν και θέλουν, στα μασατζίδικα. Δεν δημιουργούνται νέα μαγαζία. Κλείνουν πολλά από αυτά που υπάρχουν.  Δεν υπάρχουν ποια  πάνω από 1-2 αξιόλογα μαγαζιά.

Καλές Γιορτές. Να περνάμε όλοι, καλά και να μυοχαλαρώνουμε, ΟΛΟΥΣ τους μυς μας....



 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
σε ισογειο πολυκατοικιας ποιο να ταν αραγε συναγωνιστες? δε παει ο νους μου...οχι τιποτε αλλο μην παμε οι λατρεις του μασαζ και το βρουμε με λουκετο τον χωρο χαχα καλες γιορτες να εχετε ολοι παιδια
 

444

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
29
Like
34
Πόντοι
0
επισκεψη σημερα στη βανα και περασμα με ελισσαβετ..η κοπελα ειναι σταθερη αξια και την ιδρωνει τη φανελα..θα ξαναπροτιμηθει..
 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
καλησπερα ομαδα....Εχω πολυυυυ καιρο να γραψω αν και σας διαβαζω τακτικα...Να καταθεσω λοιπον συνοπτικα τις εμπειριες μου. Βολτα πριν κανενα 3μηνο στην Αλεξια στην Παπαφη(μην ρωτησετε το τηλ.της ουτε το θυμαμαι)Η κοπελα εκ Ρουμανιας εξαιρετκη....Σπιτι καθαρο,αυτη μοσχοβολαει και στα του αθληματος το κοριτσι παιζει καταπληκτικα....Εντυπωση μου ειχε κανει η τεραστια ρωγα!!!!!50ευρω ηταν το μαλλι στο φουλ!!!!
Βολτα πριν κανενα μηνα στο dames....Κοντα στο μεσμερι....Μολις μπηκα απογοητευση!Ηταν η Ελλη(αν θυμαμαι καλα)εχει βαλει σιγουρα 10κιλα και το τρωει οοολο το φαγητο της....Ευτυχως ηταν η αλλη η κοπελα(που επισης δεν θυμαμαι το ονομα της)(τι στο καλο αλτχάημερ επαθα!)η ωραια γκομενακαι τιμηθηκε η συνευρεση....Δεν ξανα παταω εκει για κανενα λογο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom