Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Christw793

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
41
Like
12
Πόντοι
0
ή ουτε αυτά τα 2 που λες ξέρεις και πουλάς παπά ή πήγες και τα έμαθες και δεν μας είπες πως περασες
διάλεξε ποιο απο τα δύο ενδεχόμενα είναι χειρότερο...
αδερφε πριν απο κανα δυο χρονια πηγα body free περασα με ενα milf με ξεπεταξε σε κανα 15λεπτο και με πηρε80€. Νομιζω στεφανια την λεγαν. Στις dames δεν εχω παει τις εμαθα απο ις συζητησεις εδω.απλα θελω να παω καπου να πετασω καλα αλλα δεν ξερω που.
 

giorgos vazelos8

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2016
Μηνύματα
82
Like
10
Πόντοι
0
Για Μαγγυ δεν ξέρω αλλα το aqua δεν το λες και φόλα, ενα νορμαλ μασατζίδικο είναι που προσφέρει
μέχρι στοματικό με τις περισσότερες αν όχι με όλες πλεον τις κοπέλες και είναι και free, χτυπας το κουδούνι και μπαίνεις.
Τι περίμενες δηλαδή; Αμα θέλεις άλλα κόλπα πανε σε κανα στούντιο και πάρε φουλ πρόγραμμα με τζακούζια κτλ, πιο λίγο θα σου κοστίσει
απο το να βρεις κάτι τέτοιο σε μασατζίδικο.
Θα σου πρότεινα και το Βάνα σπα αλλα απο την στιγμή που δεν σου άρεσε το aqua δεν νομίζω να αλλάξει κάτι με το Βάνα.
Νομιζω οτι απλα ψάχνεις το λάθος πράγμα στο λάθος είδος μαγαζιού.
Ίσως να έχεις δίκιο φίλος. Απλά στο τηλέφωνο είπαν ότι είναι 3 κοπέλες Εύα Ξένια και άλλη μία που δεν θυμάμαι το όνομα εκεί ήταν μόνο η Εύα διαθέσιμη που δεν έλεγε πολλά. .....ενω η άλλη η ξανθιά πολύ ωραία γυναίκα δεν. ....
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.493
Πόντοι
736
Την Βαλεντινα την γνωρισα πριν 4 χρονια σε μαγαζι που προσφερε μονο μασαζ  Ελληνιδα ειναι γλυκο και ναζιαρικο κοριτσακι 23 χρ με σφιχτο κορμι ειναι πολυ δυνατη στο στοματικο
θα μας πεις και μας παίχτη μου, ποιο μαγαζί ήταν αυτό που την γνώρισες πριν 4 χρόνια, δλδ στα 19 της σύμφωνα με αυτά που λές;
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Άλλαξε πάλι το aqua spa? Υποτίθεται πως δεν κάνανε στοματικό. Άρχισαν πάλι; Τιμές ξέρουμε; Εγώ έμεινα στα 50€ χωρίς στοματικό... Ε ρε πάνε οι εποχές με ΝΑΤΑΣΑ κτλ εκεί μέσα...

Αχ Νατασα!! :cum: :pipa3:
τι ωραιοι καιροι..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.158
Like
8.221
Πόντοι
2.356
αδερφε πριν απο κανα δυο χρονια πηγα body free περασα με ενα milf με ξεπεταξε σε κανα 15λεπτο και με πηρε80€. Νομιζω στεφανια την λεγαν. Στις dames δεν εχω παει τις εμαθα απο ις συζητησεις εδω.απλα θελω να παω καπου να πετασω καλα αλλα δεν ξερω που.
με μια φορα δε βγαινει συμπερασμα

πηγαινε κανα 2 φορες ακομα να σε γνωρισουν

σπανια με τη πρωτη να περασεις καλα

δλδ εχεις να πας καπου εδω κ 2 χρονια??
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Ρε παιδια ήμαρτον. Δηλαδή η καθε υπέργηρη πεταχτούλα θέλει να μας τσακώσει 50€ και το αναπαράγουμε και εδώ? Τι ειμαστε ρε πούστη? Ο Άγιος Βασίλης με τα δώρα? Πήγα είδα έφυγα......  60 περίπου ευγενέστατη αλλα όχι φίλοι δεν. Δηλαδή με τίποτα! Β.Όλγας αν καταλάβατε.
 

Christw793

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
41
Like
12
Πόντοι
0
με μια φορα δε βγαινει συμπερασμα

πηγαινε κανα 2 φορες ακομα να σε γνωρισουν

σπανια με τη πρωτη να περασεις καλα

δλδ εχεις να πας καπου εδω κ 2 χρονια??
τοσο φιλε μου.. Και μου εχει λειψει πολυ...δεν θελω να ξαναπαω στο bodyfree.. Ισως παω αυτη την φορα στο αλλο που ειχα γραψει.. Μαλλον μετα απο τοσο καιρο δεν ςχει πολλη σημασια που θα παω..
 

Fotis Panagiwtou

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
Αχ Νατασα!! :cum: :pipa3:
τι ωραιοι καιροι..
θα μας πεις και μας παίχτη μου, ποιο μαγαζί ήταν αυτό που την γνώρισες πριν 4 χρόνια, δλδ στα 19 της σύμφωνα με αυτά που λές;
Σε μαγαζι της Θ Σοφουη το οποιο σημερα δεν υπαρχει
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26

Εχθες έπρεπε να την παρω τηλέφωνο 3 φορές για να με πει στο τέλος πριν το ραντεβού μας οτι δεν μπορει τελικα και φυσικα της το έκλεισα στα μουτρα τις μαλακισμενης.
Δεν θα την παρακαλαμε κιόλας!!
Ασε που με ενημέρωσε εδω φίλος οτι δεν αξιζε κιόλας!!

Μην μου πείτε μετα οτι δεν εγραψα.....

Ημουν όμως στην περιοχη της κλεανθους με παπαφη και πεταχτηκα στην αγαπη στο διαμερισμα κοντα στον μασουτη.
Ειχα πααααρα πολυ καιρο να την δω. Ειχε και την ζετα μεσα.
Αφου τα ειπαμε λιγακι περασαμε στο δωματιο ντουζακι στα γρηγορΑ και ξεπατωθηκαμε.
Για όσους την ξερουν παλια καραβανα με λεπτο κορμι ιδανικο για αεροπλανικα!!!
Το καμα σουτρα σε ολο του το μεγαλείο!!
Τα δινει ολα εκτός απο λωκο χωρίς μα και μου.
Κόστος στα 60 που για μενα απο αυτα που υπαρχουν στο χώρο νομιζω οτι τα αξίζουν να τα δώσεις μίας και πας σαν άνθρωπος να ξεσκασεις!

Αυτα παιδια απο μένα καλημέρα.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Εχθες έπρεπε να την παρω τηλέφωνο 3 φορές για να με πει στο τέλος πριν το ραντεβού μας οτι δεν μπορει τελικα και φυσικα της το έκλεισα στα μουτρα τις μαλακισμενης.
Δεν θα την παρακαλαμε κιόλας!!
Ασε που με ενημέρωσε εδω φίλος οτι δεν αξιζε κιόλας!!

Μην μου πείτε μετα οτι δεν εγραψα.....

Ημουν όμως στην περιοχη της κλεανθους με παπαφη και πεταχτηκα στην αγαπη στο διαμερισμα κοντα στον μασουτη.
Ειχα πααααρα πολυ καιρο να την δω. Ειχε και την ζετα μεσα.
Αφου τα ειπαμε λιγακι περασαμε στο δωματιο ντουζακι στα γρηγορΑ και ξεπατωθηκαμε.
Για όσους την ξερουν παλια καραβανα με λεπτο κορμι ιδανικο για αεροπλανικα!!!
Το καμα σουτρα σε ολο του το μεγαλείο!!
Τα δινει ολα εκτός απο λωκο χωρίς μα και μου.
Κόστος στα 60 που για μενα απο αυτα που υπαρχουν στο χώρο νομιζω οτι τα αξίζουν να τα δώσεις μίας και πας σαν άνθρωπος να ξεσκασεις!

Αυτα παιδια απο μένα καλημέρα.
για το ιδρυμα αυτο υπαρχει τηλ σε αγγελια στΗΝ ΧΕ φιλε μου???
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
ειμαι καινουριο μελος χρονια συναθλητης κ μπορω να μοιραστω μαζι σας τις εμπειριες μου
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.158
Like
8.221
Πόντοι
2.356
ειμαι καινουριο μελος χρονια συναθλητης κ μπορω να μοιραστω μαζι σας τις εμπειριες μου
καλως ηρθες στη παρεα μας γιαυτο αλωστε ειναι το φορουμ

για να μοιραζομαστε τις εμπειριες μας
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Μεταξα παντως που πηγα 2 φορες, μια στο κεντρο και μια ολγας, και τις 2 φορες ηταν η ιδια μπαμπατσικη κοπελα. Ενω στο τηλ μ ειχανε πει οτο θα διαλεξω κοπελα.
Τπτ ιδιαιτερο η κοπελα, αλλα το τιμαει αυτο π κανει και το κανει καλα..
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
ωραια λοιπον..πηρα σημερα τηλεφωνο σε ολα τα εν λογω μασαζ δηλ vana στα δυο ελιτ καιστα δυο venus  και οι κοπελες που ειναι τωρα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο..μονο μια καινουρια στην εγνατια στο ελιτ milf 40 αλβανιδα..την οποια δοκιμασα χθες που δουλευε πρωτη μερα..απο μασαζ δεν το κατεχει..μονο χαιδεματα κ τετοια..κ απο φραπε ειπε οτι απαγορευεται..αυτα τα ολιγα..δηλαδη φτωχα πραγματα..περιμενουμε ανανεωσεις προσωπικου οπωσδηποτε..
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Εχθες έπρεπε να την παρω τηλέφωνο 3 φορές για να με πει στο τέλος πριν το ραντεβού μας οτι δεν μπορει τελικα και φυσικα της το έκλεισα στα μουτρα τις μαλακισμενης.
Δεν θα την παρακαλαμε κιόλας!!
Ασε που με ενημέρωσε εδω φίλος οτι δεν αξιζε κιόλας!!

Μην μου πείτε μετα οτι δεν εγραψα.....

Ημουν όμως στην περιοχη της κλεανθους με παπαφη και πεταχτηκα στην αγαπη στο διαμερισμα κοντα στον μασουτη.
Ειχα πααααρα πολυ καιρο να την δω. Ειχε και την ζετα μεσα.
Αφου τα ειπαμε λιγακι περασαμε στο δωματιο ντουζακι στα γρηγορΑ και ξεπατωθηκαμε.
Για όσους την ξερουν παλια καραβανα με λεπτο κορμι ιδανικο για αεροπλανικα!!!
Το καμα σουτρα σε ολο του το μεγαλείο!!
Τα δινει ολα εκτός απο λωκο χωρίς μα και μου.
Κόστος στα 60 που για μενα απο αυτα που υπαρχουν στο χώρο νομιζω οτι τα αξίζουν να τα δώσεις μίας και πας σαν άνθρωπος να ξεσκασεις!

Αυτα παιδια απο μένα καλημέρα.

Για που μιλας ακριβως;
Εχω να δω ζετα απο τοτε που ηταν στο bidyfree..
εννοειται θελω να την ξαναδω!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom