Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (8 μέλη και 43 επισκέπτες)

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Δε νομιζω οτι υπαρχει μαζατζιδικο χωρις συλλογη απο ντοκιμαντερ, εστω και για δικη του προστασια
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Δε νομιζω οτι υπαρχει μαζατζιδικο χωρις συλλογη απο ντοκιμαντερ, εστω και για δικη του προστασια
Κι οι κοπέλες που δουλεύουν εκεί πως το δέχονται; κι αυτές αν μη τι άλλο θέλουν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους. Ο πελάτης αμν βγει παρτίδα, το πολύ πολύ να τον χωρίσει η γυναίκα του (αν είναι παντρεμένος). Η κοπέλα όμως θα στιγματιστεί και εφ όρου ζωής θα την λένε πουτάνα. Κι οι περισσότερες από αυτές είτε έχουν δεσμό που δεν γνωρίζει την πραγματική τους εργασία είτε έχουν παιδιά.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Μπορει να χεις δικιο, δε ξερω
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Μπορει να χεις δικιο, δε ξερω
δεν μπορείς να ξεφύγεις από πουθενά τελικά. Στο σπίτι φοβάσαι γιατί θα εκτεθείς, στα μασατζίδικα και τα ξενοδοχεία κινδυνεύεις να δεις τον κώλο σου σε τσόντα... Μήπως τελικά να το γυρίσουμε σε ψώνια από το πεζοδρόμιο (και σιχαίνομαι κι αυτές τις βουλγαρογύφτισες ο πούστης...)
 

DimitrisEyth

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
Πολύ επικίνδυνο σπόρ τελικά ο αγοραίος έρωτας. Σε μασατζίδικο κινδυνεύεις να γίνεις viral, σε πιάτσα μπορεί να σε πιάσουν μπάτσοι ή να κολλήσεις aids, με call girls θα χρεοκοπήσεις για ένα ραντεβού στα τυφλά. Ωραία πράγματα. Να ναι καλά τα μέλη αυτού του forum. Με έχουν γλιτώσει ήδη απο περιπέτειες.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Καλημέρα στην παρέα.
Άσχετο, αλλά πάντα είχα την απορία : Γιατί όλες οι κοπέλες που δουλεύουν σε μασαζερί λένε στους δικούς τους ότι είναι κομμώτριες ;
:think: :think: :think: :think: :think:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Καλημέρα στην παρέα.
Άσχετο, αλλά πάντα είχα την απορία : Γιατί όλες οι κοπέλες που δουλεύουν σε μασαζερί λένε στους δικούς τους ότι είναι κομμώτριες ;
:think: :think: :think: :think: :think:
Λένε και νυχούδες, μπέιμπι σίτερ, καθηγήτριες αλλά και αισθητικοί (αυτό λίγο ταιριάζει). :cheesy:
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Αντε να γινουν οι αποσπασεις των καθηγητριων μπας και σουμε χαηρι οι μαθητες.!! :2funny: :2funny: Παρεπιμπτοντως εισαι μεγαλο τσακαλι φιλε, μπραβο παικτη.
Μερσί για το κοπλιμέντο , αν και δεν κατάλαβα γιατί. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

Giorgos_Thess

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα.Βλεποντας εδω μασαζιτζικα σήμερα ξεκινησα για να παω σε αυτο στη Μοναστηριου 230. Δεν εβγαλα άκρη. Οικοδομες ειχε. Μετα πηγα Εγνατία 136 .το ιδιο λι εκεί. Μπορει καποιος να με βοηθησει; ΨΑχνω κατι οικονομικο δν με νοιαζει το μασάζ.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Τελικα την Αλεξια την πηρε κανεις τελευταια?
 

mariosant

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καταδρομική σε "κατάστημα" που βρήκα μέσω αγγελίας στο ιντερνετ..εγνατια με άριστοτέλους..Το τηλέφωνο τελειώνει σε 563. Μη κάνετε τον κόπο να πάτε πρόκειται για τραβελι.

Πέρασμα απο Μεταξα, 3 κορίτσια διαθεσιμα, μια Εβελίνα καλή αλλα πήγα πάσο.

Πήγα απο τον Νίκο και πέρασα με μια Βάνα, μελαχρινή καλό σώμα ικανοποιητικές υπηρεσίες αλλα οι τιμές τσιμπημένες.

Αυτα.

Ταπεινα δικός σας, Μαριος.
 

palioneos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καταδρομικη σε "καταστημα" που βρηκα απο αγγελια στο ιντερνετ.. Αριστοτελους με Εγνατια..Το τηλεφωνο τελειωνει σε 563.. Μη κανετε τον κοπο να πατε προκειται για τραβελι.

Περασμα απο Μεταξα, μια Εβελινα καλη αλλα πηγα πασο.

Επισκεψη στου Νικου, περασα με μια Βανα, καλο σωμα, καλες υπηρεσιες αλλα οι τιμες τσιμπημενες.

Αυτααααααα. :grin:
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Μετά από μια έκτακτη επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη και λόγω περιορισμενου χρόνου είπα να κάνω μια επίσκεψη στα τυφλα. Μετά από τηλ και συνεννόηση φτάνω στο χώρο που μου είπε η κυρία στο τηλ.  Αντικριζω μια γυναίκα γύρω στα 45 με 50. Αδιάφορη εμφάνιση αλλά λόγω ότι δεν υπήρχε χρόνος έκανα τον κασκαντερ. Μασάζ τύπου σε χαιδευω και απλωνω λάδια...  Τίποτα ιδιαίτερο.
Γύρισμα από την άλλη και έναρξη ενός καλού στοματικου. Τουλάχιστον αυτό το ευχαριστήθηκα.
Ασχολήθηκε και με τη γύρω περιοχή αρκετά θα έλεγα. Επειδή δεν μου άρεσε σαν εμφάνιση είπα να το ληξω έτσι και να μη προχωρήσουμε πιο κάτω. Τελείωμα λοιπόν στο στόμα της κυρίας όπου προς έκπληξη μου καταπιε τα πάντα!  Σαν τελική εικόνα όχι κάτι ιδιαίτερο. Για ένα απλό χαλάρωμα αλλά και πάλι νομίζω υπάρχουν καλύτερες επιλογές για τα 50 ευρώ σε μισή ώρα.
Η αγγελία της κοπέλας είναι
Το σαιτ είναι το λοβλιστ. Ελπίζω να βοήθησα.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Μετά από μια έκτακτη επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη και λόγω περιορισμενου χρόνου είπα να κάνω μια επίσκεψη στα τυφλα. Μετά από τηλ και συνεννόηση φτάνω στο χώρο που μου είπε η κυρία στο τηλ.  Αντικριζω μια γυναίκα γύρω στα 45 με 50. Αδιάφορη εμφάνιση αλλά λόγω ότι δεν υπήρχε χρόνος έκανα τον κασκαντερ. Μασάζ τύπου σε χαιδευω και απλωνω λάδια...  Τίποτα ιδιαίτερο.
Γύρισμα από την άλλη και έναρξη ενός καλού στοματικου. Τουλάχιστον αυτό το ευχαριστήθηκα.
Ασχολήθηκε και με τη γύρω περιοχή αρκετά θα έλεγα. Επειδή δεν μου άρεσε σαν εμφάνιση είπα να το ληξω έτσι και να μη προχωρήσουμε πιο κάτω. Τελείωμα λοιπόν στο στόμα της κυρίας όπου προς έκπληξη μου καταπιε τα πάντα!  Σαν τελική εικόνα όχι κάτι ιδιαίτερο. Για ένα απλό χαλάρωμα αλλά και πάλι νομίζω υπάρχουν καλύτερες επιλογές για τα 50 ευρώ σε μισή ώρα.
Η αγγελία της κοπέλας είναι
Το σαιτ είναι το λοβλιστ. Ελπίζω να βοήθησα.
Επειδή ούτε φώτο της υπάρχει στην αγγελία, μια περιγραφή της κοπέλας και η περιοχή που είναι, θα βοηθούσε.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Επειδή ούτε φώτο της υπάρχει στην αγγελία, μια περιγραφή της κοπέλας και η περιοχή που είναι, θα βοηθούσε.

Επειδή δεν ξέρω καλά τις περιοχές βρίσκεται κάπου προς Σταυρούπολη η ευοσμο.
Από εμφάνιση δεν λέει κάτι μιας και είναι άνω των 45 όπως είπα. Μελαχρινή
Γύρω στο 1.65 και πρόσωπο που δείχνει την ηλικία. Μην περιμένετε κανένα μοντέλο.
Όπως είπα υπάρχουν καλύτερες επιλογές και δεν νομίζω ότι θα ξαναπάω. Απλά λόγω χρόνου πήγα
Επειδή ήταν διαθέσιμη την ώρα που με βόλευε.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Επειδή δεν ξέρω καλά τις περιοχές βρίσκεται κάπου προς Σταυρούπολη η ευοσμο.
Από εμφάνιση δεν λέει κάτι μιας και είναι άνω των 45 όπως είπα. Μελαχρινή
Γύρω στο 1.65 και πρόσωπο που δείχνει την ηλικία. Μην περιμένετε κανένα μοντέλο.
Όπως είπα υπάρχουν καλύτερες επιλογές και δεν νομίζω ότι θα ξαναπάω. Απλά λόγω χρόνου πήγα
Επειδή ήταν διαθέσιμη την ώρα που με βόλευε.
Σωστός ο  παίκτης ...
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Μετά από μια έκτακτη επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη και λόγω περιορισμενου χρόνου είπα να κάνω μια επίσκεψη στα τυφλα. Μετά από τηλ και συνεννόηση φτάνω στο χώρο που μου είπε η κυρία στο τηλ.  Αντικριζω μια γυναίκα γύρω στα 45 με 50. Αδιάφορη εμφάνιση αλλά λόγω ότι δεν υπήρχε χρόνος έκανα τον κασκαντερ. Μασάζ τύπου σε χαιδευω και απλωνω λάδια...  Τίποτα ιδιαίτερο.
Γύρισμα από την άλλη και έναρξη ενός καλού στοματικου. Τουλάχιστον αυτό το ευχαριστήθηκα.
Ασχολήθηκε και με τη γύρω περιοχή αρκετά θα έλεγα. Επειδή δεν μου άρεσε σαν εμφάνιση είπα να το ληξω έτσι και να μη προχωρήσουμε πιο κάτω. Τελείωμα λοιπόν στο στόμα της κυρίας όπου προς έκπληξη μου καταπιε τα πάντα!  Σαν τελική εικόνα όχι κάτι ιδιαίτερο. Για ένα απλό χαλάρωμα αλλά και πάλι νομίζω υπάρχουν καλύτερες επιλογές για τα 50 ευρώ σε μισή ώρα.
Η αγγελία της κοπέλας είναι
Το σαιτ είναι το λοβλιστ. Ελπίζω να βοήθησα.
Αν δε με απατά η μνήμη μου, η εν λόγω κορασίδα συνεργάζεται κατά καιρούς με την BBW Ιωάννα.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Αν δε με απατά η μνήμη μου, η εν λόγω κορασίδα συνεργάζεται κατά καιρούς με την BBW Ιωάννα.

Δεν σε απατά. Ήταν κι αυτή εκεί αλλά έφυγε την ώρα που πήγα.
Πάντως δεν ξέρω αν έβλεπα αυτήν μόνο αν καθόμουν ή αν θα πηδούσα από το μπαλκόνι....
:2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom