Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Φίλε δεν εχεις παει ποτέ σε μασατζιδικο μου φαίνεται !!! Οτι θες εχει πλέον συν μασάζ , που ανάλογα την κοπέλα ειναι απο τιποτα μεχρι και καλο! Πάντως η Δάφνη σε αυτο υστερεί! Ομως στην πίπα και στο γλυφοκώλη ειναι πολυ καλή   :pipa3:
Π.μ
 

Idrag

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
1
Μεσα στην τιμή. Απλά θελει λιγο προσπάθεια! Νομίζω πως στο συγκεκριμένο ίδρυμα ποτέ δεν χρεώθηκε αυτο έξτρα! Μαλλον η Μαριαννα το απαγορεύει ! Όσοι το έχουν πάρει το κωλο της δάφνης πρέπει να συμφωνούν οτι ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.142
Like
8.119
Πόντοι
2.356
Δεν είναι θέμα μαγαζιού αλλά κοπέλας

Αλλη ζητάει εξτρά

Κ άλλη το γουστάρει κ το κάνει
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Όποια το κάνει το κάνει για να κρατήσει τον πελάτ αν το κάνει χωρίς έξτρα χρήματα και για τα παραπάνω χρήματα αν τα ζητάει.
Μου γίνατε όλοι Ντι Καπριο και Κλουνει και μόλις σας βλέπουν σας στηνουν κωλο.Τι άλλο θ ακούσω
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.883
Κριτικές
9
Like
881
Πόντοι
426
Όποια το κάνει το κάνει για να κρατήσει τον πελάτ αν το κάνει χωρίς έξτρα χρήματα και για τα παραπάνω χρήματα αν τα ζητάει.
Μου γίνατε όλοι Ντι Καπριο και Κλουνει και μόλις σας βλέπουν σας στηνουν κωλο.Τι άλλο θ ακούσω

:2funny: :rockon:

:kneel: :hi:
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
Τωρα που το μαθατε κανονιστε να της κανετε τη ροδελα σα μαγιατικο τριανταφυλλο.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Μεσα στην τιμή. Απλά θελει λιγο προσπάθεια! Νομίζω πως στο συγκεκριμένο ίδρυμα ποτέ δεν χρεώθηκε αυτο έξτρα! Μαλλον η Μαριαννα το απαγορεύει ! Όσοι το έχουν πάρει το κωλο της δάφνης πρέπει να συμφωνούν οτι ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!
Μεγαλε,κουρασες με τον κωλο της Δαφνης,το πες μια,το πες δυο,το εμπεδωσαμε.Η Μαριαννα να εγραφε θα ηταν πιο διακριτικη...
 

Idrag

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
1
Μεγαλε,κουρασες με τον κωλο της Δαφνης,το πες μια,το πες δυο,το εμπεδωσαμε.Η Μαριαννα να εγραφε θα ηταν πιο διακριτικη...
[/quote
Συναγωνιστή εχεις δίκιο! Αλλά τα πάθη δεν έχουν λογική ...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Ρε κάντε έναν ενημερωμένο μασαζοκατάλογο όπως παλιά να γουστάρουμε. Εκεί είναι η ουσία του θρεντ. ;)
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Μεγαλε,κουρασες με τον κωλο της Δαφνης,το πες μια,το πες δυο,το εμπεδωσαμε.Η Μαριαννα να εγραφε θα ηταν πιο διακριτικη...

έτσι ... άλλωστε δεν είναι ο μόνος . πλέον όλες δίνουν κώλο για να κρατήσουν πελατάκια - αγαπούληδες....  :gay:
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
412
Πόντοι
21
Όποια το κάνει το κάνει για να κρατήσει τον πελάτ αν το κάνει χωρίς έξτρα χρήματα και για τα παραπάνω χρήματα αν τα ζητάει.
Μου γίνατε όλοι Ντι Καπριο και Κλουνει και μόλις σας βλέπουν σας στηνουν κωλο.Τι άλλο θ ακούσω
Είσαι ΜΕΓΑΣ.
Αμ το άλλο; "μαζί μου έχυσε 3 φορές" (όταν το είχα διαβάσει γελούσα 3 μέρες). Ε ρε βόδια που είμαστε.
Εννοείται ότι έκανε πλάκα ο ΚΥΡΙΟΣ που είπε ότι μόνο σ΄αυτόν έδινε κουλούρι.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Καλημέρα. Μια που λέτε για την Μαριάννα την είχατε φάει μέχρι που έμπαινε σε δωμάτιο όταν ήτανε πίσω από τον Γκάλη, απέναντι σχεδόν από το Ιπποκράτειο;

Προσωπικά δεν εχω καλύτερη να θυμάμαι. Δυναμίτης. Για τα δικά μου γούστα φυσικά! Ισως να τη πλησίασε λιγο η σοφια που ειχε ενα φεγγάρι και τωρα τραγουδάει στο λουλούδι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom