Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

masazian

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Αναφορά για bodyfree. 2 περσόνες, μια Ρίτα και μια Ουκρανίδα ή κατι. Προτιμήθηκε η Ρίτα. Από μασάζ τζίφος από  :pipa2: καλή αλλά....το θέμα ήταν το γατάκι της, μάλλον είχε ψοφήσει πριν καιρό και δεν το πήρε χαμπάρι. Την ώρα που τον είχε στο στόμα φέρνει την κωλαρα της προς τα μούτρα μου (όπως ζητήθηκε )για να μπορέσω να παίξω και εγώ σαν  παιδί που ειμαι.Τότε ομως......... τέτοια βρόμα!  Σαν κλοτσιά στα αρχήδια ηταν, έπεσε ο μικρός και αρνιόταν να σηκωθεί.Δε λέω η κοπέλα προσπάθησε κάνα 10 λεπτό αλλά μπα. Έφυγα αρπαγής

 

Stef19V

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και παλι!!!Νιρβανα σπα στην εγνατια 2 κοπελιες μια πιτσιρικα και μια 35αρα ευη νομιζο την λενε !!πετσετωμα με μια ωρα μασαζ γενικα ηρεμα τα πραγματα εκλεισε και ο αγγελιοφορος οσοι ειμαστε στα μη πριβε ποναμε αυτες τις δυσκολες εποχες !!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.161
Like
8.247
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα
Αναφορά για bodyfree. 2 περσόνες, μια Ρίτα και μια Ουκρανίδα ή κατι. Προτιμήθηκε η Ρίτα. Από μασάζ τζίφος από  :pipa2: καλή αλλά....το θέμα ήταν το γατάκι της, μάλλον είχε ψοφήσει πριν καιρό και δεν το πήρε χαμπάρι. Την ώρα που τον είχε στο στόμα φέρνει την κωλαρα της προς τα μούτρα μου (όπως ζητήθηκε )για να μπορέσω να παίξω και εγώ σαν  παιδί που ειμαι.Τότε ομως......... τέτοια βρόμα!  Σαν κλοτσιά στα αρχήδια ηταν, έπεσε ο μικρός και αρνιόταν να σηκωθεί.Δε λέω η κοπέλα προσπάθησε κάνα 10 λεπτό αλλά μπα. Έφυγα αρπαγής
δε νομίζω να ήταν άπλυτη μάλλον καμιά κολπίτιδα

Πόσα παίρνει ο νικολακης μας ακόμη στα 100 είναι ???
 

nikospc1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2012
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
Καλός σας βρήκα παίδες, διαβάζω εδω και αρκετό καιρό το φόρουμ αλλά δεν έτυχε ποτέ να επισπευτώ κάποιο κατάστημα η να γράψω στο εν λόγο θέμα μιας και δεν είχα τι να πω. Τελευταίο καιρό μου έχει γίνει εμμονή ιδέα να επισπευτώ κάποιο κατάστημα να δω τι παίζει βρε αδελφέ, περιμένω αν μπορείτε να μου προτείνεται κάποιο καλό και οικονομικό μιας και η ανεργία μας έχει χτυπήσει για τα καλά την πόρτα. Καλός σας βρήκα και πάλι και καλές εκτονώσεις.
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
. com/erotikes-ypiresies/masaz/xalarotiko-masaz-kai-sex-sto-kentro-tis-polis_i84028

Γνωρίζουμε τίποτα για αυτήν την αγγελία!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.161
Like
8.247
Πόντοι
2.356
Σιγά σατανόγερε που δεν θα σου άρεσαν κιόλας τα μωρά του γαλάκτου...
τελικα τη κρεμασες τη πετσετα η οχι

να σε βγλαω καμια μερα να σε ξεναγησω στα στεκια τα παλια

οχι τπτ αλλο αλλα πιναμε κ καμια μπυρα καπου καπου οταν ησουν free :P
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Την κρέμασε. Πάει Χωρίς πια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
H αληθεια ειναι οτι Αθηνα ειναι μπροστα στο θεμα μασαζ.Εχουν ολα τα σερβις και με τιμες ανθρωπινες.
Εγω δοκιμασα την πολυδιαφημιζομενη Τζεσικα και σιγουρα με εκανε πελατη.Μσαζ ωραιο και μετα σουπερ.Εδω ακομη δεν εχω δοκιμασει κατι που να μου κανει εντυπωση.
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
. com/erotikes-ypiresies/masaz/xalarotiko-masaz-kai-sex-sto-kentro-tis-polis_i84028

Γνωρίζουμε τίποτα για αυτήν την αγγελία!

Τελικά επισκέφτηκα αλλά δεν πείρα, η τύπισσα είναι ωραίο κορμί και μεγάλο στήθος αλλά κάτι στο πρόσωπο δεν μου έκατσε καλά και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια, ο χώρος στην είναι στην αριστοτέλους και βασικά είναι ενα απλό σπίτι απο οτι κατάλαβα.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
262
Like
60
Πόντοι
1
Τελικά επισκέφτηκα αλλά δεν πείρα, η τύπισσα είναι ωραίο κορμί και μεγάλο στήθος αλλά κάτι στο πρόσωπο δεν μου έκατσε καλά και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια, ο χώρος στην είναι στην αριστοτέλους και βασικά είναι ενα απλό σπίτι απο οτι κατάλαβα.
Τραβελάρα είναι ρε φίλε.. μακριάααααααααααα
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
και
Επισκέφτηκα αυτές τις ντάμες προ εβδομάδας, στην Τσιμισκή είναι, πολύ κεντρικά, δυο ψηλά μπαζάκια μάλλον εξ Αλβανίας, η μια με κολάρα και χειλάρες κι η άλλη με λιγο πιο νορμάλ σωματότυπο και λίγο πιο άγρια φάτσα (δε θυμάμαι ονόματα, αλλά μοιάζανε, κάτι τύπου Ντίνα και Βαλεντίνα ας πούμε, καμία φαντασία δηλαδή).

60 ευρώ το χειρονακτικό (!) 70 με καλαμάκι, 90 με 4 χέρια, 100 με καλαμάκι κι απ' τις δυο

πήρα το 70, μέτριο μασάζ (κρίμα γιατί το είχα ανάγκη ένα καλό), βελτιώθηκε κάπως όταν της είπα ότι δε σπάω και να σπρώξει λίγο παραπάνω, περίπου στο 15λεπτο με γυρισε ανάσκελα κι άρχισε σφιχτό κι αργό ρούφηγμα το οποίο δεν άργησε να φέρει το αποτέλεσμα

χώρος συμπαθητικός, ένα παλιό σπίτι με τα απολύτως απαραίτητα (πλαστικές σαγιονάρες, αφρόλουτρο του κιλού και πετσέτες που τουλάχιστον ήταν στεγνές, ελπίζω να ήταν και καθαρές  :grin:), αλλά τουλάχιστον πολύ άνετη ντουζιέρα και αφθονο καυτό νερό

ήταν ένα οκέι ξεφόρτωμα το οποίο θα ξαναεπέλεγα μόνο σε φάση απελπισίας (όπως αυτή στην οποία ήμουν, γιατί κι εσείς ρε καρντάσια δε βοηθάτε καθόλου με κάνα καλό τηλέφωνο εμάς τους επισκέπτες στην πόλη σας κι αναγναζόμαστε να δοκιμάζουμε σαπάκια)
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.161
Like
8.247
Πόντοι
2.356
και
Επισκέφτηκα αυτές τις ντάμες προ εβδομάδας, στην Τσιμισκή είναι, πολύ κεντρικά, δυο ψηλά μπαζάκια μάλλον εξ Αλβανίας, η μια με κολάρα και χειλάρες κι η άλλη με λιγο πιο νορμάλ σωματότυπο και λίγο πιο άγρια φάτσα (δε θυμάμαι ονόματα, αλλά μοιάζανε, κάτι τύπου Ντίνα και Βαλεντίνα ας πούμε, καμία φαντασία δηλαδή).

60 ευρώ το χειρονακτικό (!) 70 με καλαμάκι, 90 με 4 χέρια, 100 με καλαμάκι κι απ' τις δυο

πήρα το 70, μέτριο μασάζ (κρίμα γιατί το είχα ανάγκη ένα καλό), βελτιώθηκε κάπως όταν της είπα ότι δε σπάω και να σπρώξει λίγο παραπάνω, περίπου στο 15λεπτο με γυρισε ανάσκελα κι άρχισε σφιχτό κι αργό ρούφηγμα το οποίο δεν άργησε να φέρει το αποτέλεσμα

χώρος συμπαθητικός, ένα παλιό σπίτι με τα απολύτως απαραίτητα (πλαστικές σαγιονάρες, αφρόλουτρο του κιλού και πετσέτες που τουλάχιστον ήταν στεγνές, ελπίζω να ήταν και καθαρές  :grin:), αλλά τουλάχιστον πολύ άνετη ντουζιέρα και αφθονο καυτό νερό

ήταν ένα οκέι ξεφόρτωμα το οποίο θα ξαναεπέλεγα μόνο σε φάση απελπισίας (όπως αυτή στην οποία ήμουν, γιατί κι εσείς ρε καρντάσια δε βοηθάτε καθόλου με κάνα καλό τηλέφωνο εμάς τους επισκέπτες στην πόλη σας κι αναγναζόμαστε να δοκιμάζουμε σαπάκια)
4 χερια  :think:??

θα πρεπει να ειναι πανω απο 25 cm για να πιανεται με 4 χερια  :grin:
 

Idrag

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές! Έχω καιρό να πάω στην Μαριαννα. Η Δάφνη δουλεύει ακόμα ;
 

Idrag

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
1
παει αλλα οχι καθε μερα καλου κακου παρε ενα τηλ
Ευχαριστώ συναγωνιστή! Τελευταία φορά που την είδες πάει καιρός? Δεν θέλω να πάρω να ρωτήσω χύμα γιατί μπορεί να χαλαστεί η Μαριαννα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom