Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

POYTANIARIS 69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
152
Like
8
Πόντοι
1
ΝΕΦΕΛΗ !!! σιλικονουχο βυζι και μετρια στο προγραμμα !!! εχει και καλυτερες η μαριανα , ειρηνη ,δαφνη , και αν θες μιλφ στελλα !! τα δινει ολα !!!!!!!!!!
Καμμια πληροφορία γι αυτη τη Νεφέλη??
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
καλως τον ρουφιάνο των μαγαζιων τον Μπιν

ζεις ρε ρουφιάνε?

πήρες καμιά κοπέλα ή όπως πάντα πηγαίνεις βλέπεις και φεύγεις και λες στους μαγαζάτορες ποιοι είναι οι πελάτες που γράφουν στο σάιτ πίνοντας τζάμπα 3-4 ουίσκι?

ΥΓ Μακριά μάγκες από τον αρχιρουφιάνο
όσοι δεν τον ξέρετε,μην κάνετε το λάθος να ανταλλάξετε τίποτα τηλέφωνα ή να γνωριστείτε έξω κλπ

ο τύπος είναι αρχιρουφιάνος με το Α κεφαλαίο!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
το διάβασε στον Τσελεμεντέ!!!

από γνωριμίες εκτός σάιτ
άντε,τον χαζό κάνεις?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.379
Κριτικές
165
Like
25.037
Πόντοι
34.168
καλως τον ρουφιάνο των μαγαζιων τον Μπιν

ζεις ρε ρουφιάνε?

πήρες καμιά κοπέλα ή όπως πάντα πηγαίνεις βλέπεις και φεύγεις και λες στους μαγαζάτορες ποιοι είναι οι πελάτες που γράφουν στο σάιτ πίνοντας τζάμπα 3-4 ουίσκι?

ΥΓ Μακριά μάγκες από τον αρχιρουφιάνο
όσοι δεν τον ξέρετε,μην κάνετε το λάθος να ανταλλάξετε τίποτα τηλέφωνα ή να γνωριστείτε έξω κλπ

ο τύπος είναι αρχιρουφιάνος με το Α κεφαλαίο!
Και που ξερει ποιος είναι ποιος?
Από τα μυνυματα?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
ΝΕΦΕΛΗ !!! σιλικονουχο βυζι και μετρια στο προγραμμα !!! εχει και καλυτερες η μαριανα , ειρηνη ,δαφνη , και αν θες μιλφ στελλα !! τα δινει ολα !!!!!!!!!!

Έλα ρε όχι και μιλφ η Στέλλα 23 με 25 είναι η κοπέλα, και συμφωνώ απόλυτα πως τα δίνει όλα !!!!!! μαύρο σκυλί του πολέμου, ματώνει τη φανέλα, όχι απλά την ιδρώνει !!!!!!

Ειρήνη το καλύτερο φυσικό στήθος ever, πολύ καλή κοπέλα, το κατέχει το άθλημα απολύτα !!!

Για Δάφνη δεν ξέρω αλλά το ένστικτο μου λέει πως πρέπει να είναι δύναμη και είναι και κορμάρα.

Όσο για την Νεφέλη είναι απλά ένα όνειρο από εμφάνιση, τουλάχιστον για τα προσωπικά μου γούστα, βγάζει μεν μια τεμπελιά αλλά αν την κοθοδηγήσεις σωστά δεν λέει σε κάτι  και θα περάσεις καλά.
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
καλως τον ρουφιάνο των μαγαζιων τον Μπιν

ζεις ρε ρουφιάνε?

πήρες καμιά κοπέλα ή όπως πάντα πηγαίνεις βλέπεις και φεύγεις και λες στους μαγαζάτορες ποιοι είναι οι πελάτες που γράφουν στο σάιτ πίνοντας τζάμπα 3-4 ουίσκι?

ΥΓ Μακριά μάγκες από τον αρχιρουφιάνο
όσοι δεν τον ξέρετε,μην κάνετε το λάθος να ανταλλάξετε τίποτα τηλέφωνα ή να γνωριστείτε έξω κλπ

ο τύπος είναι αρχιρουφιάνος με το Α κεφαλαίο!
Aξιος παλερμο πεστα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Έλα ρε όχι και μιλφ η Στέλλα 23 με 25 είναι η κοπέλα, και συμφωνώ απόλυτα πως τα δίνει όλα !!!!!! μαύρο σκυλί του πολέμου, ματώνει τη φανέλα, όχι απλά την ιδρώνει !!!!!!

Ειρήνη το καλύτερο φυσικό στήθος ever, πολύ καλή κοπέλα, το κατέχει το άθλημα απολύτα !!!

Για Δάφνη δεν ξέρω αλλά το ένστικτο μου λέει πως πρέπει να είναι δύναμη και είναι και κορμάρα.

Όσο για την Νεφέλη είναι απλά ένα όνειρο από εμφάνιση, τουλάχιστον για τα προσωπικά μου γούστα, βγάζει μεν μια τεμπελιά αλλά αν την κοθοδηγήσεις σωστά δεν λέει σε κάτι  και θα περάσεις καλά.
Σωστός σε όλες τις κριτικές σου. Συμφωνώ απόλυτα. Η Ειρήνη ειδικά είναι αστέρι και από σώμα και από υπηρεσίες.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Καλώς τον φίλο μου TRIENA. :hi:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Η Δάφνη είναι πάρα πολύ καλή στο σέρβις.

Η Νεφέλη είναι πιο αργή και από τον Ίβιτς.
Υπάρχει και μια μιλφ,καλό σώμα,μέτριο πρόσωπο αλλά από σέρβις τίποτα ιδιαίτερο.(ευα?)
και φυσικά η Ζωή με τις βυζάρες!!

 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
καλως τον ρουφιάνο των μαγαζιων τον Μπιν

ζεις ρε ρουφιάνε?

πήρες καμιά κοπέλα ή όπως πάντα πηγαίνεις βλέπεις και φεύγεις και λες στους μαγαζάτορες ποιοι είναι οι πελάτες που γράφουν στο σάιτ πίνοντας τζάμπα 3-4 ουίσκι?

ΥΓ Μακριά μάγκες από τον αρχιρουφιάνο
όσοι δεν τον ξέρετε,μην κάνετε το λάθος να ανταλλάξετε τίποτα τηλέφωνα ή να γνωριστείτε έξω κλπ

ο τύπος είναι αρχιρουφιάνος με το Α κεφαλαίο!

που είσαι ρε χασοδίκη εξαφανισμένος ?
Μια χαρά ζω και βασιλεύω, αλλά δεν έχεις καλές πληροφορίες .
Οπου πηγαίνω πάντα παίρνω αυτή που γουστάρω εκτός αν ειναι κλεισμενη , και τα ουισκάκια τα χω κόψει πολύ καιρό , βότκα λεμόνι με σερβίρουν.
όσο για την ρουφιανιά , άλλα ακουγονται στην πιάτσα για σένα και για τα τακίμια σου. Οπότε παίξε με τα σιτιτούρια κ μην ασχολήσε με μένα  :orchestra:
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
88
Like
40
Πόντοι
0
Έλα ρε όχι και μιλφ η Στέλλα 23 με 25 είναι η κοπέλα, και συμφωνώ απόλυτα πως τα δίνει όλα !!!!!! μαύρο σκυλί του πολέμου, ματώνει τη φανέλα, όχι απλά την ιδρώνει !!!!!!

Ειρήνη το καλύτερο φυσικό στήθος ever, πολύ καλή κοπέλα, το κατέχει το άθλημα απολύτα !!!

Για Δάφνη δεν ξέρω αλλά το ένστικτο μου λέει πως πρέπει να είναι δύναμη και είναι και κορμάρα.

Όσο για την Νεφέλη είναι απλά ένα όνειρο από εμφάνιση, τουλάχιστον για τα προσωπικά μου γούστα, βγάζει μεν μια τεμπελιά αλλά αν την κοθοδηγήσεις σωστά δεν λέει σε κάτι  και θα περάσεις καλά.
ΟΚ ΦΙΛΕ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΩ ΔΙΚΙΟ ! ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΕΛΛΑ !!! ΖΩΗ Η ΜΙΛΦΑΡΑ !!!!!!
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
Έλα ρε όχι και μιλφ η Στέλλα 23 με 25 είναι η κοπέλα, και συμφωνώ απόλυτα πως τα δίνει όλα !!!!!! μαύρο σκυλί του πολέμου, ματώνει τη φανέλα, όχι απλά την ιδρώνει !!!!!!

Ειρήνη το καλύτερο φυσικό στήθος ever, πολύ καλή κοπέλα, το κατέχει το άθλημα απολύτα !!!

Για Δάφνη δεν ξέρω αλλά το ένστικτο μου λέει πως πρέπει να είναι δύναμη και είναι και κορμάρα.

Όσο για την Νεφέλη είναι απλά ένα όνειρο από εμφάνιση, τουλάχιστον για τα προσωπικά μου γούστα, βγάζει μεν μια τεμπελιά αλλά αν την κοθοδηγήσεις σωστά δεν λέει σε κάτι  και θα περάσεις καλά.
Ακριβεστατος και σωστος στη περιγραφη
 

Salokrs

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
16
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι,

    έρχομαι φρέσκος (στο φόρουμ - ειναι πολύ δυνατό, μπράβο σας) και φρέσκος μετά από τρελή ξενέρα που έφαγα, αλλά λογικά φταίω εγώ και μόνο εγώ.  :headbang: :headbang:

Πήρα τηλ και έκλεισα ραντεβού στο 126, στη Βασιλίσσης, για πρώτη φορά και στο συγκεκριμένο μαγαζί (τους το ειπα όταν με ρωτήσανε) και γενικά σε μασάζ. Πήγα στο πακέτο 50€ - 40 λεπτά. Όπως καταλαβαίνετε, έμεινα... πετσετωμένος.

Επειδή ψήνομαι να πηγαινω τα Σάββατα να φεύγει η ένταση της εβδομάδας και με ... φραπέ... μπορεί κάποιος παλιός να μου πει τη διαδικασία? Πρέπει να πεις κάτι συγκεκριμένο στο τηλέφωνο? Από κοντά? Δε με ενδιαφέρει αποκλειστικά σε αυτό το μαγαζί, απλά να είναι καθαρό, να βλέπονται και να έχει πάντα... φραπε...

Thanks μάγκες..
 

terrorist82

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές είδα στο ίντερνετ για Εγνατια 112 ανοίγει κάτι νέο..  ξέρει κανείς τίποτα;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom