Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (7 μέλη και 21 επισκέπτες)

Zigkolos

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια . μια ερωτηση μονο . Ολα τα μασατζιδικα ειναι μεχρι τις 9 το βραδυ ? δλδ αργα το βραδυ δε παιζει να βρουμε κανενα ανοιχτο  ?ευχαρισω πολυ !
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.428
Κριτικές
165
Like
25.144
Πόντοι
34.168
Καλησπερα παιδια . μια ερωτηση μονο . Ολα τα μασατζιδικα ειναι μεχρι τις 9 το βραδυ ? δλδ αργα το βραδυ δε παιζει να βρουμε κανενα ανοιχτο  ?ευχαρισω πολυ !
Τιποτα μετα τις 2100...
Για λογους που εχουν αναφερθεί πολλες φορες....
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
216
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Καλησπερα παιδια . μια ερωτηση μονο . Ολα τα μασατζιδικα ειναι μεχρι τις 9 το βραδυ ? δλδ αργα το βραδυ δε παιζει να βρουμε κανενα ανοιχτο  ?ευχαρισω πολυ !

Υπαρχει ενα αλλα ειναι πριβε,δεν εχεις προσβαση.
Φακιρη μην παραπληροφορεις τον κοσμο σε παρακαλω  ;)
 

Kostis69

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,μι
Στο olgas day spa χρειάζεται ραντεβου;;Επίσης είναι στάνταρ οι υπηρεσίες ή έχουν κανένα συνθηματικο;;
Τι μπορείς να πάρεις εκτός από  :cum: και ποια προτίνεται;;

Αυτά μόνο!
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
Αν να κάνω λάθος, παρακαλώ διορθώστε με:

Στο Olgas Day Spa όπως και στο Ευ Ζην (που είναι αδερφάκια ιδρύματα αν δεν κάνω λάθος) δεν χρειάζεται ραντεβού και οι υπηρεσίες είναι συγκεκριμένες, χωρίς να παίζουν συνθηματικά, passwords & usernames...

(Εγώ προσωπικά έχω πάει μόνο στο Ευ Ζην, αλλά αν θυμάμαι καλά στην καρτούλα που μου έδωσαν, πάνω της αναφέρεται και το Olgas Day Spa)
 

aggelosbonn

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
Και στα δυο οντως εγω δεν εχω παρει παρει κατι παραπανω.. :think: :tits:
 

aggelosbonn

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
εχει κανεις τηλ απο edelweiss?ευχαριστω για pm..
 

Arxaion85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
280
Καλησπέρα καλησπέρα (όπως λέει κ ο "Ποταμίσιος"),
Ξέρω ότι η ερώτησή μου ενδεχομένως να φανεί χαζή και θα είναι απόλυτα κατανοητό τυχόν κράξιμό μου μιας κ δεν είμαι ιδιαίτερα ενεργό μέλος της κοινότητας, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω, με βάση την εμπειρία σας, αν οι αγγελίες σαν αυτές που αναφέρω παρακάτω είναι αγγελίες που όντως αφορούν αισθησιακό μασάζ ή είναι της κατηγορίας cg...  Φυσικά καλοδεχούμενη οποιαδήποτε συγκεκριμένη πληροφόρηση για αυτές, μιας κ τα τηλεφωνά δεν με παρέπεμψαν κάπου αλλού στην αναζήτηση που έκανα στο google..





 

Arxaion85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
280
Καλησπέρα καλησπέρα (όπως λέει κ ο "Ποταμίσιος"),
Ξέρω ότι η ερώτησή μου ενδεχομένως να φανεί χαζή και θα είναι απόλυτα κατανοητό τυχόν κράξιμό μου μιας κ δεν είμαι ιδιαίτερα ενεργό μέλος της κοινότητας, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω, με βάση την εμπειρία σας, αν οι αγγελίες σαν αυτές που αναφέρω παρακάτω είναι αγγελίες που όντως αφορούν αισθησιακό μασάζ ή είναι της κατηγορίας cg...  Φυσικά καλοδεχούμενη οποιαδήποτε συγκεκριμένη πληροφόρηση για αυτές, μιας κ τα τηλεφωνά δεν με παρέπεμψαν κάπου αλλού στην αναζήτηση που έκανα στο google..





 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
ρε παιδια,καλησπερα.εχει κανεις ιδεα από το west?στη γιαννιτσων?ιτμες υπηρεσίες και αν οι κορασιδες αξιζουν????
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
3 κοπέλες αν θυμάμαι καλά, η μία ψηλή, λεπτή,μελαχρινή αξίζει. 80.
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.691
Πόντοι
2.560
πηρε κανεισ σασ μια ελενα ελληνιδα απο την μαριανα χαριλαου?ξανθια με ωραιο προσωπο  και βυζαρεσ λιγο νταρντανουλα στα κιλα!!!
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
88
Like
40
Πόντοι
0
πηρε κανεισ σασ μια ελενα ελληνιδα απο την μαριανα χαριλαου?ξανθια με ωραιο προσωπο  και βυζαρεσ λιγο νταρντανουλα στα κιλα!!!
ΝΕΦΕΛΗ !!! σιλικονουχο βυζι και μετρια στο προγραμμα !!! εχει και καλυτερες η μαριανα , ειρηνη ,δαφνη , και αν θες μιλφ στελλα !! τα δινει ολα !!!!!!!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Καλημέρα παίδες!
H Έλενα-Βάσια Τσιμισκή τελικά δουλεύει ή έκλεισε μετά το πέσιμο;
Ξέρει κανείς;
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Καλησπέρα καλησπέρα (όπως λέει κ ο "Ποταμίσιος"),
Ξέρω ότι η ερώτησή μου ενδεχομένως να φανεί χαζή και θα είναι απόλυτα κατανοητό τυχόν κράξιμό μου μιας κ δεν είμαι ιδιαίτερα ενεργό μέλος της κοινότητας, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω, με βάση την εμπειρία σας, αν οι αγγελίες σαν αυτές που αναφέρω παρακάτω είναι αγγελίες που όντως αφορούν αισθησιακό μασάζ ή είναι της κατηγορίας cg...  Φυσικά καλοδεχούμενη οποιαδήποτε συγκεκριμένη πληροφόρηση για αυτές, μιας κ τα τηλεφωνά δεν με παρέπεμψαν κάπου αλλού στην αναζήτηση που έκανα στο google..

κανονικο μασαζ, ισως κ  :cum:
δεν το ανοιγει
κανονικο μασαζ, συνηιθως με  :cum: στο τελος
Δεν εχω δοκιμασει
Υποψιαζομαι πως ειναι μια χαλια θεια που αλλαξε νουμερο, αλλα δεν ειμαι σιγουρος
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Αλλο του κέντρου εκλεισε εδώ και κάποιο διάστημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom