Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (6 μέλη και 46 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Σε εμένα έστειλαν π.μ. επανειλημένα τελευταία κάποιοι με 2-3 ποστ και ζητούσαν πληροφορίες για πριβέ μαγαζιά. Πώς να δώσω τηλέφωνα όταν βλέπω ένα εντελώς νέο νικ; Κι άντε τα έδωσα, πώς θα μπει αυτός που θα το πάρει, αφού δεν θέλουν καινούργιους και άγνωστους; Σε πιο παλιούς έχω δώσει άπειρες φορές, αλλά κι αυτοί έφαγαν πόρτα. Ποιο το όφελος λοιπόν να δώσω τηλέφωνο;   
Δηλαδη εγω που εχω πολλα ποστ σε διπλανο θεμα θα μου δινες το τηλ. αυτου στα Λαδαδικα??? Κι ας φαω τα μουτρα μου :grin:
Για την ωρα εχω ξεκλειδωσει μονο τη Μαριάννα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Δηλαδη εγω που εχω πολλα ποστ σε διπλανο θεμα θα μου δινες το τηλ. αυτου στα Λαδαδικα??? Κι ας φαω τα μουτρα μου :grin:
Για την ωρα εχω ξεκλειδωσει μονο τη Μαριάννα
Ναι θα στο έδινα, το θέμα είναι εάν θα μπορούσες να την πείσεις να σε αφήσει να μπεις. Εκεί δεν μπορώ να κάνω κάτι.
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Δηλαδη εγω που εχω πολλα ποστ σε διπλανο θεμα θα μου δινες το τηλ. αυτου στα Λαδαδικα??? Κι ας φαω τα μουτρα μου :grin:
Για την ωρα εχω ξεκλειδωσει μονο τη Μαριάννα
Άρχισαν οι εγγραφές.... :think:
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
μπορεί κάποιος να μου πει που βρίσκετε το μαγαζί της Μάγκυς στην καμάρα; Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Παλι στο ιδιο μαγαζι μιας κ δεν βρηκα κατι νεο,πρωτη επισκεψη σουζανα που εχει την εντυπωση οτι ειναι μοντελο,μετριο μασαζ μετρια  :pipa1: καλο κορμι λιγο πανω του μετριου στο υπολοιπο προγραμμα μιας κ δειχνει οτι το γουσταρει κ συμετεχει αρκετα.
Δευτερη επισκεψη μικαελα τρομερο κορμι τρομερη φατσα αισθησιακη πιπα πολυ καλη στα υπολοιπα,μασαζ δεν εχω ιδεα δεν προλαβε το κοριτσι  :2funny:
 

egwgeiasena

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους παίδες. προσφατη επίσκεψη σε Έλενα- Ελίζα. Ως γνωστόν οι συνεργασίες δεν κρατάνε μια ζωή για αυτό και τα συνεταιράκια ακολουθούν διαφορετικούς δρόμους  :idiot: Ως προς τα κοριίτσια διαθέσιμα 4 .Η "τούμπανο"  :tits: Χριστίνα εξ Αλβανίας, μια Δήμητρα (είχε πελάτη και δεν την είδα) και Θαλεια, Σόνια (για νταρντανολάτρες). Προτιμήθηκε Χριστίνα σε  :pipa2:..Βγαλμένη από τσόντες η  :pipa1: αλλά η κοπέλα κλασσικό στουντιοκόριτσο. Μασάζ ουτε καν χαϊδεμα 5 λεπτών, να λεει παπαριες  του τύπου (τι τεραστια ειναι, με σενα και τσαμοα θα πηγαινα κτλ) για να τσιμήσεις το επιπλέον πρόγραμμα. Διάρκεια 30 λεπτών. Δεν βλέπω να το ξαναεπισκέπτομαι σύντομα.
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα κι από εμένα.Επίσκεψη στην Εύα.Διαθέσιμες εκείνη την ώρα Ελβίρα που την έχω ξαναδεί η ψηλή και μία καινούρια πολύ πιτσιρίκα η Νεφέλη.20 ετών πρώτη φορά στη δουλειά όπως λέει.Μινιόν γκόμενα,μαυρομάλλα αδυνατούλα με πεταχτό κωλαράκι.Την προτίμησα κατευθείαν και περάσαμε στα ενδότερα.Φοβούμενος βέβαια το νεαρόν της ηλικίας της μην φάω  πέτσα λόγω απειρίας της.Ευτυχώς η μικρή ήταν αστέρι σε όλα της.Γούσταρε την πούτσα και φάνηκε .Καιρό είχα να γαμήσω τόσο μικρό πιπίνι.Ρούφηξα νεότητα ο παππούς και αποχώρησα όσο με βαστούσαν τα πόδια μου.
 

qwerty84

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλτατοι. Πήρα απόφαση να κάνω μια επίσκεψη στο Angels Spa (χωρίς συστάσεις κλπ) και θα ήθελα να ρωτήσω τι παίζει ακριβώς. Δεν ζητάω τηλέφωνο κλπ , απλά μερικές διευκρινήσεις , τιμές κλπ. Τα υπόλοιπα θα τα ανακαλύψω μόνος και θα συντάξω την αναφορά μετά το τέλος του μίτινγκ :). Ελπίζω κάποιος να απαντήσει σύντομα , γιατί δεν θα έχω πρόσβαση σε ίντερνετ για λίγη ώρα.
Ευχαριστώ!
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Καλημέρα κι από εμένα.Επίσκεψη στην Εύα.Διαθέσιμες εκείνη την ώρα Ελβίρα που την έχω ξαναδεί η ψηλή και μία καινούρια πολύ πιτσιρίκα η Νεφέλη.20 ετών πρώτη φορά στη δουλειά όπως λέει.Μινιόν γκόμενα,μαυρομάλλα αδυνατούλα με πεταχτό κωλαράκι.Την προτίμησα κατευθείαν και περάσαμε στα ενδότερα.Φοβούμενος βέβαια το νεαρόν της ηλικίας της μην φάω  πέτσα λόγω απειρίας της.Ευτυχώς η μικρή ήταν αστέρι σε όλα της.Γούσταρε την πούτσα και φάνηκε .Καιρό είχα να γαμήσω τόσο μικρό πιπίνι.Ρούφηξα νεότητα ο παππούς και αποχώρησα όσο με βαστούσαν τα πόδια μου.
Ποιά Εύα; Υπάρχουν >2!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.135
Like
8.073
Πόντοι
2.356
Καλημέρα κι από εμένα.Επίσκεψη στην Εύα.Διαθέσιμες εκείνη την ώρα Ελβίρα που την έχω ξαναδεί η ψηλή και μία καινούρια πολύ πιτσιρίκα η Νεφέλη.20 ετών πρώτη φορά στη δουλειά όπως λέει.Μινιόν γκόμενα,μαυρομάλλα αδυνατούλα με πεταχτό κωλαράκι.Την προτίμησα κατευθείαν και περάσαμε στα ενδότερα.Φοβούμενος βέβαια το νεαρόν της ηλικίας της μην φάω  πέτσα λόγω απειρίας της.Ευτυχώς η μικρή ήταν αστέρι σε όλα της.Γούσταρε την πούτσα και φάνηκε .Καιρό είχα να γαμήσω τόσο μικρό πιπίνι.Ρούφηξα νεότητα ο παππούς και αποχώρησα όσο με βαστούσαν τα πόδια μου.
οταν λες ευα εννοεις edelweiss?
γιατι ακουσα πως πηγε στο edelweiss μια πορνοσταρ
εμαθες τπτ η οχι??
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Οχι Ευα Μοναστηριου.Αυτο που λες ξερω ότι είναι στην Όλγας.Οπότε για πορνοστάρ δεν ξέρω δεν είδα δεν άκουσα  :grin:
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Πριβέ ειναι φίλε.Το έχει και ο κατάλογος.Παλιά ήταν στην Κωλέττη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom