Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Η Κατια οντως καλο μασαζ και καλη  :pipa2: . Βεβαια το μειονεκτημα της Μαγγυς ειναι οτι ειναι μονο 2-3 κοριτσια (Κατια, Μαρια, Θεοδωρα και Κικη-νομιζω εφυγε)τα τελευταια 2 χρονια. Ανανεωση μηδεν.
:rockon: :rockon: :rockon: δικιο εχει ο παικτης! Η τελευταια αφιξη ηταν προ τροϊκας!!  :2funny: :2funny: Ρε Μαγκυ επεσαν τα επιτοκια ,κανε καμια επενδυση!
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Ερώτηση προς όλους. Στο Olga's day spa ξέντυσατε καμία; Έστω να μείνει με τα εσώρουχα ρε παιδί μου; Με αυτές τις άσπρες φόρμες ψιλό βαρέθηκα. Ειδικά το τούμπανο η νατασα πρεπει επείγοντος να ξεντυθεί.

ζήτησες και σου είπαν όχι;
 

ilms

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Είμαι καινούριος. Μπορεί να μου πει κάποιος, η Μάγκυ στην καμάρα που ακριβώς βρίσκεται;Θα την επισκεφθώ και θα γράψω εντυπώσεις.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Μερικες απλες ερωτησεις θα κανω χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν.
Βλεπω οτι υπαρχουν 12 μαγαζια που παρεχουν "εξτρα" υπηρεσιες παρολα αυτα στα πιο πολλα δεν υπαρχει η διαθεση να δωθει τηλεφωνο η πιο πολλες πληροφοριες.
Εχω παει σε μολις 2 κ εχω ολη την καλη διαθεση να δοκιμασω κ τα υπολοιπα αλλα δυστυχως παντου υπαρχει ενας τοιχος (εισαι νεος,θα μαθεις,δεν μπορω να σου πω κτλ κτλ) ενημερωση υπαρχει μονο απο αυτο το τοπικ κ οπως αντιλαμβανομαι για να παρεις πληροφοριες ειναι λιγακι χλωμο.
Υπαρχει δηλαδη "οριο" στα ποστ ωστε να μπορεσω να παρω πληροφοριες η εστω τηλεφωνο για αυτα τα μαγαζια?αυτο το "οριο" δηλαδη θα εγγυηθει οτι δεν ειμαι μαλακας?
Αν υπαρχει αυτη η "κριση" δεν θα επρεπε οι μαγαζατορες να εκμεταλευτουν το εν λογω τοπικ ωστε να τραβηξουν κοσμο?
Θα μπορουσατε να κανετε ενα "κλειστο" τοπικ που η εγγραφη θα γινοταν μονο κατοπιν συστασης ωστε να παρεχονται παρπανω πληροφοριες?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Φίλε μου, όχι, ο αριθμός των ποστ δεν εγγυάται ότι κάποιος δεν είναι ή είναι μαλάκας. Απλά άλλο να έχεις γραφτεί το 2014 και να έχεις 10 ποστ και άλλο το 2008 και έχεις 10000 ποστ. Το δεύτερο σημαίνει ότι δεν είσαι εδώ μέσα για να κοροϊδέψεις, να χλευάσεις ή να παραπλανήσεις, ότι σε γνωρίζουν ενδεχομένως και προσωπικά κάποια άτομα τα οποία μπορούν να εγγυηθούν για σένα. Μην παρεξηγείς το γεγονός ότι κάποιοι δε θα σου δώσουν τηλέφωνα και διευθύνσεις. Αν κερδίσεις την εμπιστοσύνη των μελών θα τα μάθεις. Απλά να ξέρεις ότι όλα τα μαγαζιά είναι μέλη του forum και το διαβάζουν συχνά. Πρόσφατα μάλιστα είδα και μια fake κριτική ενός μαγαζιού της Θεσσαλονίκης από το μαγαζί το ίδιο και κανείς δεν το κατάλαβε. Δεν το έχω διασταυρώσει αλλά είναι λίγο "τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια..."
 

Los Blancos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Μερικες απλες ερωτησεις θα κανω χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν.
Βλεπω οτι υπαρχουν 12 μαγαζια που παρεχουν "εξτρα" υπηρεσιες παρολα αυτα στα πιο πολλα δεν υπαρχει η διαθεση να δωθει τηλεφωνο η πιο πολλες πληροφοριες.
Εχω παει σε μολις 2 κ εχω ολη την καλη διαθεση να δοκιμασω κ τα υπολοιπα αλλα δυστυχως παντου υπαρχει ενας τοιχος (εισαι νεος,θα μαθεις,δεν μπορω να σου πω κτλ κτλ) ενημερωση υπαρχει μονο απο αυτο το τοπικ κ οπως αντιλαμβανομαι για να παρεις πληροφοριες ειναι λιγακι χλωμο.
Υπαρχει δηλαδη "οριο" στα ποστ ωστε να μπορεσω να παρω πληροφοριες η εστω τηλεφωνο για αυτα τα μαγαζια?αυτο το "οριο" δηλαδη θα εγγυηθει οτι δεν ειμαι μαλακας?
Αν υπαρχει αυτη η "κριση" δεν θα επρεπε οι μαγαζατορες να εκμεταλευτουν το εν λογω τοπικ ωστε να τραβηξουν κοσμο?
Θα μπορουσατε να κανετε ενα "κλειστο" τοπικ που η εγγραφη θα γινοταν μονο κατοπιν συστασης ωστε να παρεχονται παρπανω πληροφοριες?

Φίλε αν και είμαι και εγώ χρόνια στη γύρα αλλά καινούργιος στον "ιστιότοπο" καταλαβαίνω εν μέρει τους παλαιότερους καθώς δε ξέρουν τι καπνό φουμάρει ο καθένας... Κατά την άποψη μου λοιπόν πρέπει να ψάξεις σε αντίστοιχα site και από εκεί να ξεκινήσεις σιγά σιγά...Εγώ προσωπικά ναι μεν δεν έχω πάει ποτε σε "prive" χώρο αλλά παράπονο δεν έχω από τις εως τώρα παροχές των υπολοίπων.  :rockon:
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.493
Πόντοι
736
Φίλε αν και είμαι και εγώ χρόνια στη γύρα αλλά καινούργιος στον "ιστιότοπο" καταλαβαίνω εν μέρει τους παλαιότερους καθώς δε ξέρουν τι καπνό φουμάρει ο καθένας... Κατά την άποψη μου λοιπόν πρέπει να ψάξεις σε αντίστοιχα site και από εκεί να ξεκινήσεις σιγά σιγά...Εγώ προσωπικά ναι μεν δεν έχω πάει ποτε σε "prive" χώρο αλλά παράπονο δεν έχω από τις εως τώρα παροχές των υπολοίπων.  :rockon:
prive και παπαριές, από την 25χρονη και βάλε παρουσία μου στους χώρους οι ανοιχτοί χώροι είναι και πιο επαγγελματικοί και κατά κανόνα καλύτεροι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Φίλε μου, όχι, ο αριθμός των ποστ δεν εγγυάται ότι κάποιος δεν είναι ή είναι μαλάκας. Απλά άλλο να έχεις γραφτεί το 2014 και να έχεις 10 ποστ και άλλο το 2008 και έχεις 10000 ποστ. Το δεύτερο σημαίνει ότι δεν είσαι εδώ μέσα για να κοροϊδέψεις, να χλευάσεις ή να παραπλανήσεις, ότι σε γνωρίζουν ενδεχομένως και προσωπικά κάποια άτομα τα οποία μπορούν να εγγυηθούν για σένα. Μην παρεξηγείς το γεγονός ότι κάποιοι δε θα σου δώσουν τηλέφωνα και διευθύνσεις. Αν κερδίσεις την εμπιστοσύνη των μελών θα τα μάθεις. Απλά να ξέρεις ότι όλα τα μαγαζιά είναι μέλη του forum και το διαβάζουν συχνά. Πρόσφατα μάλιστα είδα και μια fake κριτική ενός μαγαζιού της Θεσσαλονίκης από το μαγαζί το ίδιο και κανείς δεν το κατάλαβε. Δεν το έχω διασταυρώσει αλλά είναι λίγο "τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια..."
Σε εμένα έστειλαν π.μ. επανειλημένα τελευταία κάποιοι με 2-3 ποστ και ζητούσαν πληροφορίες για πριβέ μαγαζιά. Πώς να δώσω τηλέφωνα όταν βλέπω ένα εντελώς νέο νικ; Κι άντε τα έδωσα, πώς θα μπει αυτός που θα το πάρει, αφού δεν θέλουν καινούργιους και άγνωστους; Σε πιο παλιούς έχω δώσει άπειρες φορές, αλλά κι αυτοί έφαγαν πόρτα. Ποιο το όφελος λοιπόν να δώσω τηλέφωνο; 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Και μια ενημέρωση για Έλενα-Ελίζα.
Πήγα τελευταία και θα πρέπει να πω ότι μάλλον δεν θα ξαναπάω. Εικόνα παρακμής, τόσο από πλευράς υποδομής, όσο και από πλευράς κοριτσιών. Είχε τη γνωστή Χριστίνα (Αλβ.) και μια που μου τη σύστησε για γαλλιδούλα και η κοπέλα προς τιμή της μέσα στο δωμάτιο μου είπε από Βουλγαρία. Ρε για πόσο μαλάκες μας περνάς ρε φιλενάδα Νίκη; Δεν μπορούμε να ξεχωρίσουμε μια γαλλίδα από μια βουλγάρα; Δεν θα ανοίξει το στόμα της να ακούσουμε προφορά;
Από υπηρεσίες η...γαλλιδούλα πολύ κάτω του μετρίου, εντελώς κρύα, χωρίς ψυχή και διάθεση. Σώμα επίσης όχι για τα δικά μου γούστα, χαλαρό και χωρίς καμπύλες. Δεν επέλεξα Χριστίνα, γιατί την είχα πάρει παλιότερα, με μούρλανε στη φλυαρία και στην κολακία (τι κούκλος, παιδαράς, όμορφος, έξυπνος, καταπληκτικός εραστής είσαι) :2funny: :jerking:  Επίσης μύριζε το μουνί της ψαρίλα. Για όσους ξέρουν, σημαίνει ψόφιο σπέρμα. Άρα κάνει ακάποτα, ίσως με καλούς πελάτες που ψαρεύει στα club που δουλεύει ή στο μασάζ.
Αυτά και άντε γιατί βαρέθηκα τις μαλακίες. Θα μας κολήσουν και τίποτα και θα ψάχνουμε το πουλί μας.          
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.432
Κριτικές
165
Like
25.149
Πόντοι
34.168
Και μια ενημέρωση για Έλενα-Ελίζα.
Πήγα τελευταία και θα πρέπει να πω ότι μάλλον δεν θα ξαναπάω. Εικόνα παρακμής, τόσο από πλευράς υποδομής, όσο και από πλευράς κοριτσιών. Είχε τη γνωστή Χριστίνα (Αλβ.) και μια που μου τη σύστησε για γαλλιδούλα και η κοπέλα προς τιμή της μέσα στο δωμάτιο μου είπε από Βουλγαρία. Ρε για πόσο μαλάκες μας περνάς ρε φιλενάδα Νίκη; Δεν μπορούμε να ξεχωρίσουμε μια γαλλίδα από μια βουλγάρα; Δεν θα ανοίξει το στόμα της να ακούσουμε προφορά;
Από υπηρεσίες η...γαλλιδούλα πολύ κάτω του μετρίου, εντελώς κρύα, χωρίς ψυχή και διάθεση. Σώμα επίσης όχι για τα δικά μου γούστα, χαλαρό και χωρίς καμπύλες. Δεν επέλεξα Χριστίνα, γιατί την είχα πάρει παλιότερα, με μούρλανε στη φλυαρία και στην κολακία (τι κούκλος, παιδαράς, όμορφος, έξυπνος, καταπληκτικός εραστής είσαι) :2funny: :jerking:  Επίσης μύριζε το μουνί της ψαρίλα. Για όσους ξέρουν, σημαίνει ψόφιο σπέρμα. Άρα κάνει ακάποτα, ίσως με καλούς πελάτες που ψαρεύει στα club που δουλεύει ή στο μασάζ.
Αυτά και άντε γιατί βαρέθηκα τις μαλακίες. Θα μας κολήσουν και τίποτα και θα ψάχνουμε το πουλί μας.          
Μας μπερδεψες ρε γκραφ...
Πηρες ΧΡΙΣΤΙΝΑ η όχι???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Μας μπερδεψες ρε γκραφ...
Πηρες ΧΡΙΣΤΙΝΑ η όχι???
Ναι Φακίρη μου, όπως γράφω την πήρα παλιότερα και φοβήθηκα για την υγεία μου. Γι' αυτό και δεν την προτίμησα τώρα, παρότι σα γυναίκα (εμφάνιση εννοώ) είναι αστέρι. Έχει όμως τα κουσούρια που ανέφερα. Τώρα πήρα τη Βουλγάρα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.432
Κριτικές
165
Like
25.149
Πόντοι
34.168
[quote author :o=graf link=topic=936.msg5713928#msg5713928 date=1410288445]
Ναι Φακίρη μου, όπως γράφω την πήρα παλιότερα και φοβήθηκα για την υγεία μου. Γι' αυτό και δεν την προτίμησα τώρα, παρότι σα γυναίκα (εμφάνιση εννοώ) είναι αστέρι. Έχει όμως τα κουσούρια που ανέφερα. Τώρα πήρα τη Βουλγάρα.
[/quote]
Τα μπερδεψαμε μαλλον.
Την ΧΡΙΣΤΙΝΑ στη συστησε για ΓΑΛΛΙΔΑ αλλα αυτή στο δωματιο σου πε ότι είναι ΒΟΥΛΓΑΡΑ...
Ποια είναι η ΝΙΚΗ?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.432
Κριτικές
165
Like
25.149
Πόντοι
34.168
Ακυρο,σορρυ καταλαβα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Ακυρο,σορρυ καταλαβα...
Φακίρη διαβάζεις βιαστικά και μου τα μπερδεύεις. Νομίζω ότι καλά τα έγραψα, απλά έχω πολύ πυκνό λόγο :grin: :grin: :grin:

ΕΛΙΖΑ=ΝΙΚΗ, το πραγματικό της λέει θα χρησιμοποιεί τώρα. Το Ελίζα ήταν το ψευδώνυμο. 
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.432
Κριτικές
165
Like
25.149
Πόντοι
34.168
Φακίρη διαβάζεις βιαστικά και μου τα μπερδεύεις. Νομίζω ότι καλά τα έγραψα, απλά έχω πολύ πυκνό λόγο :grin: :grin: :grin:

ΕΛΙΖΑ=ΝΙΚΗ, το πραγματικό της λέει θα χρησιμοποιεί τώρα. Το Ελίζα ήταν το ψευδώνυμο.   
ΟΚ βιαστηκα λιγο,,,
 

Los Blancos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
prive και παπαριές, από την 25χρονη και βάλε παρουσία μου στους χώρους οι ανοιχτοί χώροι είναι και πιο επαγγελματικοί και κατά κανόνα καλύτεροι.

Ακριβώς το ίδιο πιστεύω αν και κρατώ μια α' επιφύλαξη όσο αφορά τις κοπέλες...
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Συμφωνω σε ολα αυτα που λετε ρε δερβισια απλα εμεις οι "νεοι" κ απειροι σε αυτο το θεμα δεν ξερουμε καν τα μερη που δεν ειναι πριβε κ δεν θελει "συστασεις" οποτε μενουμε στον αερα κ απλα περιμενουμε την καλη διαθεση μερικων να μας απαντησουν σε πμ η οτιδηποτε αλλο.
Ας πουμε οι ενημερωσεις που υπαρχουν οτι τα μερη ειναι free ειναι παλιες κ δεν ξερουμε καν αν ισχυει αυτο.
Μια λιστα νομιζω οτι θα ηταν οτι καλυτερο για ολους μας
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Ειναι απλο. Τα free εχουν αγγελια στον αγγελιοφορο.
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
...και τα prive βάζουν αραιά και που για ανανέωση του πελατολογίου... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom