Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (6 μέλη και 34 επισκέπτες)

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
262
Like
60
Πόντοι
1
Παίδες πήρα τηλέφωνο στην Δήμητρα - Έρρικα. Στο τηλέφωνο μου είπε οτι πλέον τα έχει σταματήσει όλα (αφού με ρώτησε που βρήκα το τηλέφωνό της) και οτι δεν δουλεύει πια.

Ισχύει αυτό, ή επειδή δεν πήγα συστημένος έφαγα πόρτα.

Αν δουλεύει, μπορεί κάποιος να με συστήσει?
Ρε στείλτε καμιά απάντηση ωρέ! "Πείτε μας τι να κάνουμε" που λέει και στη διαφήμιση. Η Μαριάννα λέει δεν με θυμάται και δεν με δέχεται. Η Δήμητρα, σας είπα. Ο Αντιστρές δεν έχει καμιά της προκοπής, Ευζήν και Olga τα μάθαμε και αυτά.. Καμιά milf ρε πούστη μου θα βρούμε??
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

ενημερωση απο το μαγαζι της ελενας-ελιζας .

χριστινα : η μελαχροινη χριστινα . απο τις καλυτερες παρουσιες ever στον συγκεκριμενο χωρο .
μονικα : και αυτη μελαχροινη . αρκετα αψηλη με πρασινα ματια . εξαιρετικη παρουσια .

το ροστερ συμπληρωνουν η νεαρη ξανθομαλλουσα χαρα και η ερικα . απο βδομαδα θα επανελθει η γνωστη και μη εξαιρετεα ρωσιδα βιβιαν .
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
ενημερωση απο το μαγαζι της ελενας-ελιζας .

χριστινα : η μελαχροινη χριστινα . απο τις καλυτερες παρουσιες ever στον συγκεκριμενο χωρο .
μονικα : και αυτη μελαχροινη . αρκετα αψηλη με πρασινα ματια . εξαιρετικη παρουσια .

το ροστερ συμπληρωνουν η νεαρη ξανθομαλλουσα χαρα και η ερικα . απο βδομαδα θα επανελθει η γνωστη και μη εξαιρετεα ρωσιδα βιβιαν .
Να σε διoρθώσω φιλικά, Ουκρανή και από τις πιο δημοφιλές παρουσίες στους χώρους, έχει ονομαστεί και έως σκυλί του πολέμου αν δεν απατώμαι...
 

kapsiras

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
παίδες ξέρει κανείς τίποτα για αυτό  697,,,,,,3309 ????

οποιος ξερει ασ ενημερωσει γιατι δεν ειναι καιροι για χασιμο χρηματων

μου ειπαν 50 ευρω η ωρα χαλαρα αλλα κατι δεν μαρεσε στο τηλ

οποιος εχει ιδια εμπειρια ασ ενημερωσει για βασιλησ της ολγας μου ειπαν
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Μια γενική συμβουλή, αν κάτι δε σου άρεσε απ την αρχή, μείνε μακριά.
 

DANI AGO

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2014
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
0
Το ονομα τα λεει όλα. ΖΕΤΑ.
Είμαι καινούριος στο φόρουμ και τώρα είδα το μήνυμά σου συναγωνιστή. Η Ζέτα είναι ωραίο μωρό 22-23 ετών λίγο στρουμπουλή. Γλυκιά φατσούλα και κάνει καλό πρόγραμμα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.395
Κριτικές
165
Like
25.058
Πόντοι
34.168
Είμαι καινούριος στο φόρουμ και τώρα είδα το μήνυμά σου συναγωνιστή. Η Ζέτα είναι ωραίο μωρό 22-23 ετών λίγο στρουμπουλή. Γλυκιά φατσούλα και κάνει καλό πρόγραμμα.
Yes,man.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Είμαι καινούριος στο φόρουμ και τώρα είδα το μήνυμά σου συναγωνιστή. Η Ζέτα είναι ωραίο μωρό 22-23 ετών λίγο στρουμπουλή. Γλυκιά φατσούλα και κάνει καλό πρόγραμμα.
ΛΙΓΟ στρουμπουλη? Λιγο? Το πολυ πως ειναι δηλαδη? ενταξει καλο κοριτσι ειναι και φιλοτιμο αλλα μεχρι εκει. Η αλλη που εχουν μαζι , η Αγαπη , αν της κοψεις το κεφαλι ειναι σουπερ και σε κορμι και σε σερβις
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
.... Η αλλη που εχουν μαζι , η Αγαπη , αν της κοψεις το κεφαλι ειναι σουπερ και σε κορμι και σε σερβις

γιατί να της κόψεις το κεφάλι βρε; ΟΚ δεν τη λες και όμορφη, αλλά και με το χαμόγελο είναι και  :pipa1: μια χαρα κάνει
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Υπάρχει κάποια αγγελία για να βρούμε τηλ;


στην φώτο με τις 2 κοπέλες μαζί, αυτή με το μαύρο σετ εσώρουχα είναι η Αγάπη, και αυτή με το ροζ κομπινεζόν είναι το πιπίνι η Ζέτα. Η Αγάπη είναι και στην τρίτη φωτο ξαπλωμένη στο κρεβάτι και δεν έχει πέσει photoshop. Την Ζέτα δε την έχω δει live
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Αν και η νηστεία εφέτος ξεκίνησε από νωρίς, εύχομαι σε όλους καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα....
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
γιατί να της κόψεις το κεφάλι βρε; ΟΚ δεν τη λες και όμορφη, αλλά και με το χαμόγελο είναι και  :pipa1: μια χαρα κάνει
Ένα δίκιο το έχεις....όντως ειναι ευγενική και ευχάριστη. Αλλά το κεφάλι της με το κορμί της καμια σχέση (γυναίκα. - γαρίδα: για να την φας πρεπει να της κόψεις το κεφάλι- γι'αυτο το έγραψα)
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά σε όλους τους φίλους του θρεντ.. Να είστε υγιείς, κςφάτοι και ας ελπίσουμε ότι θα βελτιωθούν τα μασαζοπράματα στην πόλη μας
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Χριστος Ανεστη και απο μενα. μπορει καποιος να με δωσει κανα τηλεφωνο απο μασαζ, μιλφ που να δεχεται στο χωρο της βυζαρου εκτος απο τη Μαρω την οποια εχω επισκεφτει?
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Χριστος Ανεστη και απο μενα. μπορει καποιος να με δωσει κανα τηλεφωνο απο μασαζ, μιλφ που να δεχεται στο χωρο της βυζαρου εκτος απο τη Μαρω την οποια εχω επισκεφτει?

Μάρω πήγαινε
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.
Μια ερώτηση και από εμένα.
Η Έλενα που βρισκόταν στην Βασ. Ηρακλείου μήπως άλλαξε χώρο;
Ένα ναι ή οχι μου αρκεί. Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom