Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

paratrixas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
79
Like
93
Πόντοι
0
Τελικά κανείς Μαριάννα? Τελευταία είχα πάρει Αφροδίτη αλλά θέλω μια πιο πιτσιρίκα...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.165
Like
8.263
Πόντοι
2.356

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
159
Like
158
Πόντοι
1


Εδώ έχει κάνει κάποιος;;;
 

Giannis94551

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα μεσημέρι περί τις 13:00 στο Τζέσυ σπα μοναστηριού 52 βρήκα ένα ψηλό μελαχρινό μωρό μόλις είχε πάει για δουλειά! Ολγα με είπε ελληνίδα! 60€ έκανα ντουλάπι και είχαμε δυνατό χειρογλυκανο γύρω στα 20 λεπτά τα δούλεψε καλά τίμια βέβαια ήταν κάινουρια και κάπως ντροπαλή αλλά καλούτσικα τα ρούφηξε όλα και έφυγε καλημέρα κακός στο μπάνιο να τα ξεπλύνει! Για φουλ με είπε 80€
Εκεί δεν έχει ούτε κρεβάτι για μασάζ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.165
Like
8.263
Πόντοι
2.356
Ε πως 2 χρόνια, πριν κανα δίμηνο έγινε....
Κ μετά το ολίγολεπτο διάλειμμα

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

να επανέρθουμε στα δικά μας
:fuck1::zfuck::boff:

Πριν 1/5 με 2 χρόνια είχε την Αφροδίτη π όσοι την γνώρισαν ξέρουν ότι ήταν αστέρι στο κρεβάτι από κει κ μετά δεν άκουσα Για Αφροδίτη τώρα αν πέρασε κάποια κομήτης αλλάζει το πράμα
Πάντως αν θες να πάρεις χαρά η Κατερίνα κ οι 2 αξίζουν ανάλογα με τα γούστα του καθενός
Εκτός από αυτές τις 2 οι υπόλοιπες είναι +-40
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
259
Like
679
Πόντοι
81
Εχει κανεις προσφατη εμπειρια με Νεφελη απο κρυσταλ?
Να δωσει τα φωτα του παρακαλω!
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
360
Πόντοι
21
Εχει κανεις προσφατη εμπειρια με Νεφελη απο κρυσταλ?
Να δωσει τα φωτα του παρακαλω!
Η γνωστή κλασική Νεφέλη του κρύσταλ; Ακόμα μασαζάρει αυτό το κορίτσι;
υποσημείωση τούμπανο η Νεφέλη.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Εχει κανεις προσφατη εμπειρια με Νεφελη απο κρυσταλ?
Να δωσει τα φωτα του παρακαλω!
Δράττομαι της ευκαιρίας φιλε παπατζη.
Περασμα προ ημερων απο κρυσταλ.
Περασμα με μπελα γιατι ηταν η μονη διαθέσιμη αυτη και η ραφαελα και επειδη η ραφαελα δε μαρεσει εμφανισιακά λεω ας κλεισω με την αλλη. Τι το θελα ρε μλκ. Αφου ξερω τι αρχιδι ειναι. Αρχικα ειχε περιοδο. Πρωτη φορα το ξανα ακουτε ξερω. Μη και μη ολο. Μασαζ ανυπαρκτο. Δευτερο μερος οπως το εχω ξανα πει μου τον παιζει καλυτερα απο εμενα τον ιδιο. Ειναι καθηγητρια στην μλκια. Ζητησε εξτρα φραγκα να βγαλει ρουχα. Δε γαμιεσαι ρε νατασακι λες και ερχομαστε πρωτη φορα. Τελειωσα εφυγα. Κανα 45 λεπτο ολη η φαση. Δεν την προτεινω απλα ηθελα να παω και δεν ειχε αλλη κ εκλεισα μ αυτην.
Ξανα περασμα μετα απο μερες γιατι με το διπλο του ΠΑΟΚειχαμε γκαυλες. Περασμα με νεφελη. Αν και σε μασαζ αυτη και η ιριδα ειναι καλες στο κρυσταλ θα πω οτι εχει πεσει η αποδοση της. Γενικα παντα μενω ευχαριστημενος. Καλο πρωτο και δευτερο μερος. Μενει με στριγκακι και πιανεις αβερτα. Κατι εξτραδακια θελει κ αυτη αλλα δεν ψηνομαι. Την προτεινω ειναι νομιζω η καλυτερη εκει. Οταν θελει. Οταν δεν θελει ειναι για σουτια. Αυτα
Υγειες και να περνατε καλα αλανια.
Εχω να παω πολυ καιρο βανα- ανιτα. Παιζει τιποτα καλο?
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
21
Like
42
Πόντοι
0

mariaa11

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αλήθεια?Χαχα..αυτή η μπατζολα ..εγώ δλδ έχω όλα τα στοιχεία σου ..ονοματεπώνυμα..τηλέφωνα καταχώρησης μασάζ..τα πάντα..θυμάσαι κάτι γούστα παράξενα με μικρά αγοράκια που έλεγες ρε ανωμαλε...
Ε,για θυμήσου..
Απλά δε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom