Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
Η δημοσίευση μου είναι εμφανώς για το σχολιο για τη Μαρία

Η δε Μαριάννα για αυτό που θέλετε σε αυτά τα μαγαζιά δηλαδή μία γυναίκα να σας καυλώσει και να στον παίξει είναι περισσότερα από μια χαρά! Γιατί σε καυλώνει από το σαλόνι πριν μπείτε καν στο δωμάτιο με το παρουσιαστικό της
Πριβέ είναι η Μαριάννα;
 

footfucka

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα επισκεφτώ Θεσσαλονίκη και είμαι άσχετος για τα εν λόγω ιδρύματα.

Διάβασα από άλλο μέλος πως πήρε 2 κοπέλες ταυτόχρονα.

Αυτό θα ήθελα να κάνω, βασικά δεν με νοιάζει καθόλου το μασάζ, κυρίως με ενδιαφέρει να παίξω με τα πατουσάκια 2 κοριτσιών και να μου κάνουν ταυτόχρονα footjob ή εναλλάξ.
Υπάρχει τέτοια περίπτωση; Το έχει κάνει κάποιος;
 

privatepilot

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2024
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Άσχετο. Είδε κανείς στο instagram το παραλήρημα της Μαρίας απ το relief μάλλον έκραζε τα άτομα που στέλνουν μήνυμα και ρώταν για eXtra υπηρεσιες ενώ αυτή το αρνήθηκε κατηγορηματικα
Ναι το είδα. Τρομάζει το κόσμο που το βλέπει.Θέλει και πελάτες?
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
31
Like
22
Πόντοι
0
Σιγά τη χοντρή..

Άτομο που λέει εμείς στο μαγαζί δεν κάνουμε τίποτα, κάνει το αντίθετο.
Μέχρι και το μέντιουμ έκανε παλιά η κουτοπόνηρη.
Φάνηκε ότι από το τρόπο που μιλάει ότι είναι προβληματική
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
144
Κριτικές
4
Like
465
Πόντοι
301
Άσχετο. Είδε κανείς στο instagram το παραλήρημα της Μαρίας απ το relief μάλλον έκραζε τα άτομα που στέλνουν μήνυμα και ρώταν για eXtra υπηρεσιες ενώ αυτή το αρνήθηκε κατηγορηματικα
Αρκετά αντιεππαγγελματικο θα έλεγα. Με αυτόν τον τρόπο χάνει το δίκιο της
 

Italian71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
28
Like
76
Πόντοι
0
Ξέρω ότι έχει πολύ αναφερθεί αλλά να καταθέσω και εγώ με την σειρά μου εμπειρία στο Elegance. Πέρασμα με Φένια (από την αρχή καθώς ήταν η μόνη διαθέσιμη).
Στα του μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο αλλά προς τιμήν της το παραδέχτηκε κ η ίδια ότι για καλύτερο μασάζ να προτιμήσω πρώτο μέρος Σοφία. Δεύτερο μέρος , μένει μόνο με το στριγκακι από μόνη της και ακολουθεί υπέροχο καλαμάκι με πολύ άνεση κ χωρίς βιασύνες. Ευχάριστη και ομιλητική. Δεν πίεσα για κάτι παραπάνω αν κ αναφέρθηκε στην αρχή ότι μέχρι εκεί φτανει....Κόστος 70€ συνολικά
 
Τελευταία τροποποίηση:

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
395
Κριτικές
3
Like
852
Πόντοι
81
Ξέρω ότι έχει πολύ αναφερθεί αλλά να καταθέσω και εγώ με την σειρά μου εμπειρία στο Elegance. Πέρασμα με Φένια (από την αρχή καθώς ήταν η μόνη διαθέσιμη).
Στα του μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο αλλά προς τιμήν της το παραδέχτηκε κ η ίδια ότι για καλύτερο μασάζ να προτιμήσω πρώτο μέρος Σοφία. Δεύτερο μέρος , μένει μόνο με το στριγκακι από μόνη της και ακολουθεί υπέροχο καλαμάκι με πολύ άνεση κ χωρίς βιασύνες. Ευχάριστη και ομιλητική. Δεν πίεσα για κάτι παραπάνω αν κ αναφέρθηκε στην αρχή ότι μέχρι εκεί φτανει....Κόστος 70€ συνολικά
Για δώσε μερικές λεπτομέρειες για Φένια φίλε. Περίπου ηλικία, σώμα, ύψος, κλπ. Είχα πάει με Ντάρια και ήταν πολύ καλή.
 

Italian71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
28
Like
76
Πόντοι
0
Για δώσε μερικές λεπτομέρειες για Φένια φίλε. Περίπου ηλικία, σώμα, ύψος, κλπ. Είχα πάει με Ντάρια και ήταν πολύ καλή.
Λεπτοκαμωμένη......γλυκό προσωπάκι.......ξανθια....γύρω στα 30....μικρό ωραίο στηθος που σε άφηνε να το γλύφεις
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.493
Πόντοι
736

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.493
Πόντοι
736
Άκουσα για κάποιες καινούριες στο golden .
Για να ακούσω από τους μασαζομαχους καμμία ενημέρωση.
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
126
Like
181
Πόντοι
1
Από κρυσταλ ποια έχει τις μεγαλύτερες βυζάρες ;
Όχι χοντρή ομως
 

K23

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
39
Like
42
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα...διευθυνση το elegance?
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.108
Πόντοι
201

Aggelo821

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
13
Like
13
Πόντοι
0
καποια καλη προταση με καλες υπηρεσιες για μασατζιδικο? ευχαριστω προκαταβολικα
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.969
Πόντοι
4.895
εδω η αρχιβυζιτα Ευα το παιζει γιατρος και την πιστευουν τα ζωα ιοι Φοινικιωτησες τι να λεμε...
τις προαλλες εκανε ΝΗΜΑΤΑ....θα κανει καμια ζημια και θα γινουν ολες σαν τη λενκα
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
Ρε παιδιά το εχουν γραφτεί πισω σελίδες για elegance δεν διαβιβάζετε!!!
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
39
Like
32
Πόντοι
0
Παιδια σκεφτομαι να δοκιμασω dames... Αξιζει η κοιταν να σε ξεπεταξουν και κλαις τα λεφτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom