Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Το φαινομενο με τα μηνυματα επαιζε πολυ απο διαφορες τσατσαδες και πριν smart phones εποχη..οποιος παρακολουθει απο παλια ξερει..σκαγανε και σε ατομα που δεν ηθελαν..αν ψαξετε πισω θα τα βρειτε..
( πολυ πισω ομως..)
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
594
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
Η επίθεση έγινε αρχικά για τον τρόπο και τα ποσά που χρέωσε για τις υπηρεσίες της.
Στη συνέχεια προφανώς, την ενόχλησε που της έκανε κριτική ο πελατης εδώ μέσα και του έστειλε μύνημα.
Είναι απαράδεκτη σε κάθε περίπτωση.
Φίλε εδώ ακούμε μόνο την πλευρά του πελάτη και υπάρχουν πολλοί από εμάς και δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο που αν δεν τους κάνουν τα κέφια σε κάποιον χώρο του αγοραίου έρωτα έχουν ως όπλο αρνητικές δημοσιεύσεις εδώ. Δεν ξέρω τι έχει γίνει και δεν έχω μιλήσει ούτε με Τον πελάτη ούτε με την Βάσια αλλά η αλήθεια πάντα είναι κάπου στην μέση. Και δεν κατάλαβα γιατί αν πω εγώ μια μαλακία να μην αντιδράσει μία επαγγελματίας; Εδώ και χρόνια έλεγα να προσέχουμε τι γράφουμε όταν κάτι δεν είναι αληθές γιατί πολύ απλά μπορούν και οι γυναίκες να κάνουν εδώ Ένα λογαριασμό και να μας πουν την δική τους αλήθεια. Στην καλύτερη όλων είναι η Νικόλ που ξέρει κατά γράμμα ποιος είναι ο κάθε πελάτης της.
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: gt13

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Φίλε εδώ ακούμε μόνο την πλευρά του πελάτη και υπάρχουν πολλοί από εμάς και δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο που αν δεν τους κάνουν τα κέφια σε κάποιον χώρο του αγοραίου έρωτα έχουν ως όπλο αρνητικές δημοσιεύσεις εδώ. Δεν ξέρω τι έχει γίνει και δεν έχω μιλήσει ούτε με Τον πελάτη ούτε με την Βάσια αλλά η αλήθεια πάντα είναι κάπου στην μέση. Και δεν κατάλαβα γιατί αν πω εγώ μια μαλακία να μην αντιδράσει μία επαγγελματίας; Εδώ και χρόνια έλεγα να προσέχουμε τι γράφουμε όταν κάτι δεν είναι αληθές γιατί πολύ απλά μπορούν και οι γυναίκες να κάνουν εδώ Ένα λογαριασμό και να μας πουν την δική τους αλήθεια. Στην καλύτερη όλων είναι η Νικόλ που ξέρει κατά γράμμα ποιος είναι ο κάθε πελάτης της.
Ωραία λοιπόν: αφού και οι πουτανες μπορούν να κάνουν εδώ λογαριασμό και να υπερασπιστούν τον εαυτό τους ας το κάνουν.
Αν η Βάσια θεωρεί ότι αδικείται από την κριτική συνεδελφων πελατών της εδώ μέσα, μπορεί να υπερασπιστεί τον εαυτό της κάνοντας λογαριασμό .
Μέχρι να το κάνει απλά θα συνεχίσει να είναι απαραδεκτη, σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα του συνεδελφου τα οποία επιβεβαίωσαν κι άλλοι.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
5
Like
11.808
Πόντοι
3.786
Φίλε εδώ ακούμε μόνο την πλευρά του πελάτη και υπάρχουν πολλοί από εμάς και δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο που αν δεν τους κάνουν τα κέφια σε κάποιον χώρο του αγοραίου έρωτα έχουν ως όπλο αρνητικές δημοσιεύσεις εδώ. Δεν ξέρω τι έχει γίνει και δεν έχω μιλήσει ούτε με Τον πελάτη ούτε με την Βάσια αλλά η αλήθεια πάντα είναι κάπου στην μέση. Και δεν κατάλαβα γιατί αν πω εγώ μια μαλακία να μην αντιδράσει μία επαγγελματίας; Εδώ και χρόνια έλεγα να προσέχουμε τι γράφουμε όταν κάτι δεν είναι αληθές γιατί πολύ απλά μπορούν και οι γυναίκες να κάνουν εδώ Ένα λογαριασμό και να μας πουν την δική τους αλήθεια. Στην καλύτερη όλων είναι η Νικόλ που ξέρει κατά γράμμα ποιος είναι ο κάθε πελάτης της.
Τα μηνύματα τα στέλνει κατόπιν σύμφωνης γνώμης του πελάτη,ΟΚ.Οταν όμως ο πελάτης τηλεφωνεί τη Βάσια ειδικά για το αστέρι του μαγαζιού τη Δώρα,οφείλει να του πει ότι επειδή έχει περίοδο,κάνει μόνο στοματικό.Μετά είναι στο χέρι του να αποφασίσει αν πάει ή αν το αναβάλλει.Αυτό θα πει σεβασμός στον πελάτη.Όλα τα άλλα είναι εκ του πονηρού.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
594
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
Ωραία λοιπόν: αφού και οι πουτανες μπορούν να κάνουν εδώ λογαριασμό και να υπερασπιστούν τον εαυτό τους ας το κάνουν.
Αν η Βάσια θεωρεί ότι αδικείται από την κριτική συνεδελφων πελατών της εδώ μέσα, μπορεί να υπερασπιστεί τον εαυτό της κάνοντας λογαριασμό .
Μέχρι να το κάνει απλά θα συνεχίσει να είναι απαραδεκτη, σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα του συνεδελφου τα οποία επιβεβαίωσαν κι άλλοι.
Από τους εκατο πελάτες της Βάσιας Μίλησαν τέσσερις – πέντε. Όντως είναι απαράδεκτη αυτό το λέει τόσος κόσμος…
Επίσης από ότι κατάλαβα τον εαυτό της τον υπερασπίστηκε απευθείας στον κύριο που έγραψε για αυτήν κάτι που κατά τη γνώμη της δεν ήταν αληθές.
Τέλος πάντων περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Όποιος θέλει να πάει θα πάει όποιος δεν θέλει ας πάει σε άλλα μαγαζιά. Καλό βράδυ σε όλους
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
594
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
Τα μηνύματα τα στέλνει κατόπιν σύμφωνης γνώμης του πελάτη,ΟΚ.Οταν όμως ο πελάτης τηλεφωνεί τη Βάσια ειδικά για το αστέρι του μαγαζιού τη Δώρα,οφείλει να του πει ότι επειδή έχει περίοδο,κάνει μόνο στοματικό.Μετά είναι στο χέρι του να αποφασίσει αν πάει ή αν το αναβάλλει.Αυτό θα πει σεβασμός στον πελάτη.Όλα τα άλλα είναι εκ του πονηρού.
Εμείς πως μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι δεν του το είπε στο τηλέφωνο; Κάνω το συνήγορο του διαβόλου αυτή τη στιγμή γιατί θα επαναλάβω ότι ακούμε την αλήθεια του πελάτη και όχι την αλήθεια του μαγαζιού. Ας είμαστε επιφυλακτικοί και προς τις δύο πλευρές κάθε διένεξη γιατί επαναλαμβάνω ότι πάντα η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Εμείς πως μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι δεν του το είπε στο τηλέφωνο; Κάνω το συνήγορο του διαβόλου αυτή τη στιγμή γιατί θα επαναλάβω ότι ακούμε την αλήθεια του πελάτη και όχι την αλήθεια του μαγαζιού. Ας είμαστε επιφυλακτικοί και προς τις δύο πλευρές κάθε διένεξη γιατί επαναλαμβάνω ότι πάντα η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση
Και γιατί ρε φίλε θες να κάνεις το συνήγορο του διαβόλου? Ασ τον να υπερασπιστεί μόνος του τον εαυτό του.
Νόμιζα ότι είσαι μαζί μας και όχι με το διάολο...
Και που ξέρεις πόσους πελάτες έχει ο διάολος (Βάσια)?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
594
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
Και γιατί ρε φίλε θες να κάνεις το συνήγορο του διαβόλου?
Νόμιζα ότι είσαι μαζί μας και όχι με το διάολο...
Και που ξέρεις πόσους πελάτες έχει ο διάολος (Βάσια)?
Έναν αριθμό είπα στην τύχη για την οικονομία της συζήτησης. Εγώ πάντα φίλε είμαι με το δίκιο το ότι εγώ εσύ και εκείνος είμαστε πελάτες δε σημαίνει ότι είμαστε ίδιοι στην συμπεριφορά. Ο καθένας είναι υπόλογος για τις δικές του πράξεις για την δική του συμπεριφορά. Καλό βράδυ με ηρεμία!
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
21
Συγνώμη ... αίτηση για να μπούμε βάσια που κάνουμε;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
5
Like
11.808
Πόντοι
3.786

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
21
Υπόψιν υπουργού υγείας,αφού το μασατζίδικο έχει θεραπεύτριες.
Στον Άδωνη με σπρώχνεις; θα του γράψω ....Μπουμπούκο κάνε με κονέ στην βάσια μπας και σπρώξουμε.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
757
Like
4.000
Πόντοι
446
Γνωρίζω την Βάσια 17 χρόνια. Είμαι πελάτης της στην Βαλαωρίτου αλλά ποτέ δεν έχω γράψει κάτι σχετικό γιατί πολύ απλά εκείνη μου το ζήτησε γιατί θέλει να κρατάει χαμηλούς τόνους. Σχολιάζω όμως τώρα γιατί γράφτηκαν κάποιες ανακρίβειες. Για μένα η Βάσια ούτε λαμόγιο είναι Ούτε πάει να φάει τον πελάτη και είναι από τις λίγες γυναίκες εργοδότριες που σέβονται τόσο πολύ τόσο τον πελάτη αλλά κυρίως τις κοπέλες. Αναφορικά με τα παράπονα για μηνύματα που στέλνει όχι τα συγκεκριμένα γενικά έχω να πω το εξής. Το 2014 είχε μαλώσει μπροστά μου με την τότε συναίτερο της την νίκη Η οποία έστελνε σωρηδόν μηνύματα σε όλους ,του τύπου ήρθαν δύο καινούριες κοπέλες ήρθε μία καλή αδιαφορώντας για το τι θα μπορούσε να προκαλέσει. Η δε Βάσια στέλνει σε έναν στενό κύκλο φίλων – πελατών της από τους οποίους έχει πάρει το ελεύθερο και μάλιστα Εμένα όσες φορές μου έχει στείλει το στέλνει όπως φαίνεται και στην φωτογραφία στο screenshot
που επισυνάπτω με έναν κωδικοποιημένο τρόπο. Μάλιστα στο Viber της εμφανίζονται ανδρικά ρούχα προς αποφυγή δημιουργίας παρεξηγήσεων. Ούτε κολλητός της είμαι ούτε εκδούλευση κάνω. Όσοι με ξέρετε προσωπικά αλλά και όσοι Διαβάζετε αυτά που γράφω καταλαβαίνετε οτι δεν είμαι ο πιο εύκολος άνθρωπος στον κόσμο οπότε αν είχε υποπέσει στην αντίληψή μου τέτοια συμπεριφορά από την Βάσια θα ήμουν ο πρώτος που θα την έστηνα στον τοίχο. Πραγματικά δεν ξέρω το λόγο για τον οποίον έγινε αρχικά η επίθεση στην Βάσια με συμπλήρωμα 3 4 άλλους. Παρακαλώ πολύ δεν θέλω να αντιπαρατεθώ με κανέναν
Εγω όφειλα να καταθέσω την προσωπική μου γνώμη και εμπειρία

ΥΓ : (Άσχετο με το μήνυμα μου)
Πηγαίνω σε μασάζ από το 1995 και θεωρώ την Δώρα αν όχι την πιο ωραία γυναίκα που έχω συναντήσει στο χώρο μέσα στις 3 4 ωραιότερες.
Και πραγματικά είναι από 2% των Επαγγελματιών γυναικών οι οποίες κάνουν το χόμπι τους επάγγελμα γιατί απολαμβάνει το σεξ…
Kαλησπέρα και απο εμένα που έλαβα το μύνημα που με αποκάλεσε Λαμο(γιο), επειδή έπεσα στο παράπτωμα και ενημέρωσα τους συνάδελφους για το ατόπημα της.
Το λάθος μου δηλαδή ήταν που έγραψα ότι ενώ είχα ραντεβού με την Δώρα στις 16:00 με σκοπό να περάσω καλά, πάω και μου λέει μόνο πίπα σήμερα επειδή η κοπέλα έχει περίοδο. Μα λέω αυτά τα ενημερώνεις προτού έρθουμε όταν κλείνουμε το ραντεβού. Εεε μου λέει πολλοί πελάτες δεν έχουν πρόβλημα και συμβιβάζονται μόνο με το στοματικό. Εκείνη την στιγμή απο μία τσα2 που είναι χρόνια στο επάγγελμα και γνωρίζει πολύ καλά εάν συμβιβάζονται ή όχι το θεώρησα μία πολύ φτηνή δικαιολογία, για την ακρίβεια πήγε να με κοροϊδέψει, επειδή και σου λέει γκαβλωμένος έρχεται ο άλλος, θα θελήσει να αδειάσει και θα την φάει την λούμπα.
Έλα όμως που έφυγα συφιλιασμένος δίχως να κάνω ραντεβού, και το απόγευμα στο καπάκι βλέπω το πόστ για τα 50€ για 20' που αναφέρει ένας συνάδελφος και τον διορθώνω ότι τα 50€ είναι για 15', και συνεχίζω λέγοντας για την τρίπλα που πήγε να μου κάνει.
Κατόπιν έλαβε ενημέρωση απο κάποιον άλλο πελάτη ή διάβασε ή ίδια το πόστ που έχω κάνει και μου στέλνει το μήνυμα που έχω παραθέσει πιο πάνω αποκαλώντας με λαμόγιο!!!! Έτσι να ενημερώσεις την κυρά Βάσια ότι δεν κάνουν πελατεία ούτε δουλεύουν μαγαζιά.
Επίσης να ενημερώσω ότι καθότι ήταν το 2ο μου ραντεβού ο άνθρωπος που με είχε συστήσει στην κυρά Βάσια πήρε ευχαριστήρια περγαμηνή για την συμπεριφορά και τον ευχάριστο χαρακτήρα μου για το πρώτο μου ραντεβού.
Δεν θα ανοιχτώ παραπάνω επειδή επιφυλάσσομαι για τυχόν αναγούλες που μπορεί να έχουμε.
Οπότε @Troublemaker_ θεωρώ εντελώς άκυρο το promo σου (καλοπροαίρετα?) δείχνοντας το μύνημα που λαμβάνεις με το μήνυμα που έλαβα εγώ με ύβρεις ανυπόστατες που μπορούσε να δημιούργησει πρόβλημα ή που δημιούργησε πρόβλημα φόρα παρτίδα. Όταν βγαίνει ένα μήνυμα viber στο κινητό σου που σε βρίζει, χώρια την ψυχολογική αναστάτωση που δημιουργεί εάν το δεί κάποιο πρόσωπο που δεν πρέπει τί γίνεται εκεί?
Απαράδεκτη!!!!!
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
757
Like
4.000
Πόντοι
446
Φίλε εδώ ακούμε μόνο την πλευρά του πελάτη και υπάρχουν πολλοί από εμάς και δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο που αν δεν τους κάνουν τα κέφια σε κάποιον χώρο του αγοραίου έρωτα έχουν ως όπλο αρνητικές δημοσιεύσεις εδώ. Δεν ξέρω τι έχει γίνει και δεν έχω μιλήσει ούτε με Τον πελάτη ούτε με την Βάσια αλλά η αλήθεια πάντα είναι κάπου στην μέση. Και δεν κατάλαβα γιατί αν πω εγώ μια μαλακία να μην αντιδράσει μία επαγγελματίας; Εδώ και χρόνια έλεγα να προσέχουμε τι γράφουμε όταν κάτι δεν είναι αληθές γιατί πολύ απλά μπορούν και οι γυναίκες να κάνουν εδώ Ένα λογαριασμό και να μας πουν την δική τους αλήθεια. Στην καλύτερη όλων είναι η Νικόλ που ξέρει κατά γράμμα ποιος είναι ο κάθε πελάτης της.
Συνεχίζεις να εκθέτεις την αξιοπιστία μου, που ευτυχώς είχα παραθέσει το μύνημα που έλαβα. Το θεωρώ προσωπική επίθεση. Και μιά που αναφέρεις την Νικόλ μπορείς να την ρωτήσεις εάν είμαι περίεργος ή όχι. Πάντα φέρομαι με σεβασμό σε τσα2 και κοπέλα. Σέβομαι το λειτούργημα και την υπηρεσία όπως και ότι κάποια κοπέλα μπορεί νμα μην έχει όρεξη μία μέρα. Αλλά έχω και το υπόλοιπο του μηνύματος.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
757
Like
4.000
Πόντοι
446
Εμείς πως μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι δεν του το είπε στο τηλέφωνο; Κάνω το συνήγορο του διαβόλου αυτή τη στιγμή γιατί θα επαναλάβω ότι ακούμε την αλήθεια του πελάτη και όχι την αλήθεια του μαγαζιού. Ας είμαστε επιφυλακτικοί και προς τις δύο πλευρές κάθε διένεξη γιατί επαναλαμβάνω ότι πάντα η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση
Τώρα με λές ψεύτη??? Δηλαδή λές να μου είπε 'οτι είχε περίοδο και πήγα μόνο και μόνο για να μαλώσω, που δεν μάλωσα βέβαια, Εφυγα με κατεβασμένα τα αυτιά επειδή δεν μου είπε τπτ. Αντιεπαγγελματίας η Βάσια και έσυ προμότορας ¨φίλε" μου. Να κάνω και μία υπόθεση όπως έχεις κάνει εσύ αρκετές για εμένα, λέω ότι μάλλον περιμένεις εξτραδάκια ή καλύτερες τιμές, ή μπορεί να το κάνεις απο την καλή σου καρδιά. Φαντάζομαι η αλήθεια είναι κάπου στην μέση....
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
757
Like
4.000
Πόντοι
446
@Troublemaker_ αυτό το μύνημα αφορά καθολικά εσένα.
Αφού όπως λες δεν μίλησες με την Βάσια ή με εμένα τοτε πως εκφέρεις γνώμη και προσπαθείς να με εκθέσεις?
Όπως έχεις γράψει σε προηγούμενα μυνήματα λες ότι πρέπει να ακουστούν και οι δύο γνώμες, και παρόλο που δεν έχεις μίλησει με την αντίθετη πλευρά καταθέτεις άποψη υπέρ της Βάσιας, δηλαδή φασκεις και αντιφάσκεις.
Καλοπροαίρετη σαφώς και δεν είναι η κίνηση σου αφού καταφερεσε εναντίον μου επί προσωπικού, προσπαθώντας να θίξεις την αξιοπιστία μου ξεκινώντας πρόλογο από το πρώτο σου ποστ ποιος είσαι και τι έχεις συνεισφέρει. Και εγώ "φίλε" μου έχω συνεισφέρει και ουδέποτε αμφισβητηθεί στα γραφόμενα μου.
Αλλά η κίνηση που μάλλον μπορεί να περιμένεις και δωράκι περισσότερο κακό έκανε πάρα καλό, είχα σκοπό να το αφήσω να τελειώσει αλλά εσυ κατάφερες το αντίθετο, καθοδηγούμενος από τον 6ο όροφο της Βαλαωρίτου.
Αλλά ξέρεις κάτι? Ενημερωσε ότι εάν το συνεχίσει θα αναρτήσω και το υπόλοιπο μύνημα και ξέρεις ποιος θα εκτεθεί? Για να σε βοηθήσω θα είσαι εσύ αυτός, που με μεσαιωνικό ιπποτικό καθωσπρεπισμό ήρθες να μου κουνήσεις το δάχτυλο από το πουθενά.
Πολλά χρόνια είμαι στην αγορά, και από το καλημέρα έμαθα να διαβάζω τον απέναντι μου, σίγουρα για εσένα να πω ότι ξεχωρίζεις, αλλά δεν είσαι με τους καλούς.
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
105
Like
460
Πόντοι
21
Ο τυπαρας @Yiannis888 φαινεται οτι ειναι αμεροληπτος , παντα βοηθαει οποιον ρωταει κατι και για λογους και τροπους που ξερει αυτος, ξοδευει ΠΟΛΛΑ στο αθλημα. Οποτε εγω τουλαχιστον οτι κριτικη κανει τη διαβαζω σαν ευαγγελιο. Επισης, αν εναν τοσο καλο πελατη και καποιον που εχει την ανεση να ξοδευει τοσα, του φερεσαι με τετοιο τροπο τοτε φαντασου σε εμας... Γιαννη συνεχισε φιλε
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
594
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
@Troublemaker_ αυτό το μύνημα αφορά καθολικά εσένα.
Αφού όπως λες δεν μίλησες με την Βάσια ή με εμένα τοτε πως εκφέρεις γνώμη και προσπαθείς να με εκθέσεις?
Όπως έχεις γράψει σε προηγούμενα μυνήματα λες ότι πρέπει να ακουστούν και οι δύο γνώμες, και παρόλο που δεν έχεις μίλησει με την αντίθετη πλευρά καταθέτεις άποψη υπέρ της Βάσιας, δηλαδή φασκεις και αντιφάσκεις.
Καλοπροαίρετη σαφώς και δεν είναι η κίνηση σου αφού καταφερεσε εναντίον μου επί προσωπικού, προσπαθώντας να θίξεις την αξιοπιστία μου ξεκινώντας πρόλογο από το πρώτο σου ποστ ποιος είσαι και τι έχεις συνεισφέρει. Και εγώ "φίλε" μου έχω συνεισφέρει και ουδέποτε αμφισβητηθεί στα γραφόμενα μου.
Αλλά η κίνηση που μάλλον μπορεί να περιμένεις και δωράκι περισσότερο κακό έκανε πάρα καλό, είχα σκοπό να το αφήσω να τελειώσει αλλά εσυ κατάφερες το αντίθετο, καθοδηγούμενος από τον 6ο όροφο της Βαλαωρίτου.
Αλλά ξέρεις κάτι? Ενημερωσε ότι εάν το συνεχίσει θα αναρτήσω και το υπόλοιπο μύνημα και ξέρεις ποιος θα εκτεθεί? Για να σε βοηθήσω θα είσαι εσύ αυτός, που με μεσαιωνικό ιπποτικό καθωσπρεπισμό ήρθες να μου κουνήσεις το δάχτυλο από το πουθενά.
Πολλά χρόνια είμαι στην αγορά, και από το καλημέρα έμαθα να διαβάζω τον απέναντι μου, σίγουρα για εσένα να πω ότι ξεχωρίζεις, αλλά δεν είσαι με τους καλούς.
Τόσα ξέρεις τόσα λες… Δωράκι δε δέχομαι από κανέναν. Γι’ αυτό σου λέω τόσα ξέρεις τόσα λες. Είπα εγώ ότι στο συγκεκριμένο περιστατικό οτι έχεις εσύ άδικο και έχει αυτή δίκιο; Διάβασες ρε ανόητε πουθενά να γράφω κάτι τέτοιο; Έστω μία λέξη για το συγκεκριμένο περιστατικό να πάρω θέση; Έχω κατέθεσα την εμπειρία 17 χρόνων από την γνωριμία μου μαζί της επαγγελματικά. Μη κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια. Δωράκι και το ορκίζομαι στην υγεία μου δεν έχω δεχτεί ποτέ και θα δεχτώ ποτέ. Μόνο το 2012 ή 13 ο Βασίλης στην Κωλέττη Ανήμερα των γενεθλίων μου μου είχε κάνει μία δωρεάν συνεδρία αλλά Τότε και το λέω μετά λόγου γνώσης θέλησα εγώ και πλήρωσα το ποσοστό της κοπέλας. Ούτε στημένες κριτικές γράφω εδώ πέρα ούτε στημένες δημοσιεύσεις. Κακοπροαίρετος είσαι εσύ με το μήνυμα σου αυτό απέναντι μου. Και με προσβάλλεις λέγοντάς ότι κάνω εκδούλευση. Επαναλαμβάνω πάρε λέξη λέξη αυτά που έχω γράψει και αν βρεις κάπου να λέω ότι εσύ έχεις άδικο κι αυτή έχει δίκιο στη συγκεκριμένη περίπτωση Τότε κραξε.
Σε αντίθετη περίπτωση βγάλε το σκασμό. Έγραψα ότι δεν καταλαβαίνω πως ενώ εγώ έχω τόσα χρόνια αυτή την εντύπωση προκύπτει αυτό το μήνυμα το δικό σου το αρχικό Και μετά από άλλους 3 4 Προκύπτει ότι η συγκεκριμένη είναι λαμόγιο. Στο μόνο που πήρα θέση και δεν το έγραψες εσύ αλλά κάποιος άλλος νομίζω είναι για το ότι σου έστειλε μήνυμα. Και επαναλαμβάνω Ότι εκείνη την ανεκδιήγητη την νίκη την είχα ξεχέσει Πρόσωπο με πρόσωπο γιατί χωρίς να έχει πάρει από εμένα την συγκατάθεση έστελνα αβέρτα μηνύματα ενώ ξέρω καλά ότι η Βάσια (και δεν το ξέρω μόνο από δική μου εμπειρία αλλά κι από άλλους τέσσερις – πέντε γνωστούς μου πελάτες της ) Κάποια στιγμή έχει ρωτήσει «θέλεις να σου στέλνω όταν έχω κάτι καινούργιο ή γενικά να επικοινωνώ μαζί σου;» Από την παρέα που σου είπα πριν των γνωστών μου ο ένας της είπε σε παρακαλώ όχι και δεν το ‘χει στείλει ποτέ για κάποια καινούργια κοπέλα ή οτιδήποτε άλλο. Λέω ότι πάντα η αλήθεια είναι κάπου στην μέση. Και φυσικά a priori δεν παίρνω την θέση του πελάτη μόνο επειδή είναι πελάτης και είμαι και εγώ πελάτης. Επίτρεψέ μου να έχω ολοκληρωμένη άποψη για την Βάσια από το 2007.

Εσύ αναφέρεσαι σε συγκεκριμένο περιστατικό μαζί της και μετά συμπληρώνουν κάποιοι άλλοι γενικά για εκείνη και εγώ δεν ασχολούμαι καθόλου με το περιστατικό το δικό σου και απλά λέω την πολυετή εμπειρία μου με εκείνη. Τόσο απλό

Σου ζητώ Συγνώμη που γράφω τη γνώμη μου απλά στη ζωή μου έχω μάθει πάντα να λέω αυτό που σκέφτομαι..
Το ότι δεν παίρνω θέση και πάντα είμαι προσεκτικός σε αυτά που λέω και γράφω φαίνεται και στο σημείο που σου παραθέτω τώρα με screenshot.

Τοσα χρόνια εδώ μέσα (το 2017 έχασα πρόσβαση στο λογαριασμό μου έκανα δεύτερο) δεν έχω καταφερθεί επί συγκεκριμένου περιστατικού σε κανένα μέλος εδώ μέσα. Έχω αντιπαρατεθεί για τον τρόπο που γράφει κάποιος Για τον τρόπο έκφρασης ή το σκεπτικό του αλλά όχι για συγκεκριμένο περιστατικό γιατί για κάτι που δεν έχω γνώση ούτε ήμουν παρών θα ήταν ηλίθιο να πάρω θέση.

Προσπαθώ να βοηθήσω τόσο με κριτικές και δημοσιεύσεις αλλά κυρίως με προειδοποιήσεις για κακοτοπιές δηλαδή ψεύτικες φωτογραφίες ψεύτικες υπηρεσίες δηλαδή για κάτι που είναι αναμφισβήτητο.

Μπορείς να απαντήσεις σε ό,τι θέλεις εγώ δεν πρόκειται να συνεχίσω αυτήν την αντιπαράθεση γιατί δεν έχει κανένα απολύτως νόημα εσύ λες κάτι δικό σου για συγκεκριμένο περιστατικό και εγώ μιλάω για 17 χρόνια εμπειρίας με το συγκεκριμένο άτομο…
Καλή συνέχεια και πριν βγάλεις έναν οχετό για κάποιον εδώ μέσα να διαβάζεις προσεκτικά λέξη λέξη αυτά που γράφει.
 

Συνημμένα

  • IMG_6065.jpeg
    IMG_6065.jpeg
    80,1 KB · Εμφανίσεις: 22
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom