Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
311
Like
1.098
Πόντοι
201
Eβαζαν κι απο παλια εκει..διαφορες
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
0
Λογικά βάζουν ότι να ναι στα στορι. Μην τα πιστεύεις και πολύ. Τις ευαωμες τις δείχνει πιο αδύνατες και από την Άννυ σε κάποια
Μα την Ισμηνη που ειναι ομορφη αδυνατη μικροσωμη κτλ κτλ την ξερω απο κοντα, εχω περασει μαζι της! Δεν λεω οτι βαζουν καποια παραπλανητικη φωτο απλα θελω να ξερω αν υπαρχει ακομα αυτη που ξερω η οχι
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
295
Πόντοι
21
Μα την Ισμηνη που ειναι ομορφη αδυνατη μικροσωμη κτλ κτλ την ξερω απο κοντα, εχω περασει μαζι της! Δεν λεω οτι βαζουν καποια παραπλανητικη φωτο απλα θελω να ξερω αν υπαρχει ακομα αυτη που ξερω η οχι
Ναι. Υπάρχει. Εγώ σε λέω μην πιστεύεις Τία φωτό που βάζουν. Σε οποιοδήποτε κατάστημα. Στο luxury τελευταία ξεκίνησε να ανεβάζουν κάποιες ψεύτικες φωτογραφίες που κάνουν μπαμ κιόλας
 

Morfeas38

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
93
Like
160
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους. Πριν μέρες πέρασα από λουξουρι με την Εύα. Παλιά γνώριμη από την Βάνα. Επικοινωνία τέλεια!Σωματακι μινιόν, μόνη παραφωνία το μικρούλι αλλά ευαίσθητο στήθος. Σε διαβάζει και ξέρει να σε διεγείρει στο έπακρο. Πολλααααα .....υποσχόμενη. Καλές Καλές σε όλους.
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
15
Like
38
Πόντοι
0
Ναι έχει αρκετούς μαλακες που απόκαταστουν τα κορίτσια.
Παπατζα βέβαια ο φίλος σου γιατί αυτή έχει και Βούλγαρο αγαπητικό οπότε μάλλον στην χούφτα του της τα έδινε ..
Αλλά όλες οι παλιές πουτανες από μπουρδέλα ,στριπ,Κολ γκερλ κτλ ..αφού έλιωσαν το σασμάν στα γαμησια βρήκαν και τον τυχερό που τις αποκατέστησε.
Δεν είπα για την συγκεκριμένη που είπε ο φίλος στο car..Ήταν μια Εύοσμο Ελληνίδα αυτή και δούλευε μόνη τής....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
11
Like
17.106
Πόντοι
3.796

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
97
Πόντοι
0
Εγω θα ελεγα να μην ρωτας αλλα να επισκεφτεις τα μαγαζια και να εχεις ιδια αποψη.
Κατοπιν κανε την ενημέρωση σου στο φορουμ.
Απο τα 10 ποστ τα 5 ειναι ερωτήσεις , τα 3 ξεκατινιασμα ,το 1 τρολαρισμα και ενα και μοναδικο πληροφορηση.
Δεν υπαρχει λογος υπαρξης του νηματος ετσι!

Κάντε μου πρόταση για το που θέλετε ενημέρωση
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
129
Like
200
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους. Πριν μέρες πέρασα από λουξουρι με την Εύα. Παλιά γνώριμη από την Βάνα. Επικοινωνία τέλεια!Σωματακι μινιόν, μόνη παραφωνία το μικρούλι αλλά ευαίσθητο στήθος. Σε διαβάζει και ξέρει να σε διεγείρει στο έπακρο. Πολλααααα .....υποσχόμενη. Καλές Καλές σε όλους.
η ευα στην βανα ήταν μια μελαχρινή λίγο γεματούλα με μελαμψό δέρμα αυτήν λες
 

JohnCena

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια , περασα απο Absolute message . Ηταν αυτη η Αννα και δοκιμασα το Vichy Message . Φορας εσωρουχο μιας χρησης και πετσετα. Δεν εκανε κατι παραπανο... Δεν γνωριζω αν κανει κατι εξτρα....
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
737
Like
3.863
Πόντοι
446
Να ενημερώσω την παρέα, ότι υπάρχουν "καλοκαιρινές προσφορές" στο prive της Βαλαωρίτου. 20' στα 50€..
15΄ μου είπε, και την λέω στα 15΄' ούτε γειά δεν λές, άσε που μου έκανε και μαλακία σήμερα Πήγα για την ψηλή και μου λέει μόνο πίπα επειδή έχει περίοδο! Λέω γιατί δεν μου το είπες στο τηλέφωνο?
Να μου λέει πολλοί πελάτες δεν έχουν πρόβλημα .... Την λέω δεν φέρθηκες επαγγελματικά, ήθελα μία ωρίτσα σήμερα αλλά με χάλασες.
Λαμόγια απλά να σε βάλουν στο μαντρί, έφυγα τσατισμένος χωρίς να πάρω πρόγραμμα.
Βγάζω φρίκη ρε σύ όταν στο αλλάζουν
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.122
Like
8.009
Πόντοι
2.356
15΄ μου είπε, και την λέω στα 15΄' ούτε γειά δεν λές, άσε που μου έκανε και μαλακία σήμερα Πήγα για την ψηλή και μου λέει μόνο πίπα επειδή έχει περίοδο! Λέω γιατί δεν μου το είπες στο τηλέφωνο?
Να μου λέει πολλοί πελάτες δεν έχουν πρόβλημα .... Την λέω δεν φέρθηκες επαγγελματικά, ήθελα μία ωρίτσα σήμερα αλλά με χάλασες.
Λαμόγια απλά να σε βάλουν στο μαντρί, έφυγα τσατισμένος χωρίς να πάρω πρόγραμμα.
Βγάζω φρίκη ρε σύ όταν στο αλλάζουν
Γνωστό λαμογιο η κυρά βασια
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.122
Like
8.009
Πόντοι
2.356
15΄ μου είπε, και την λέω στα 15΄' ούτε γειά δεν λές, άσε που μου έκανε και μαλακία σήμερα Πήγα για την ψηλή και μου λέει μόνο πίπα επειδή έχει περίοδο! Λέω γιατί δεν μου το είπες στο τηλέφωνο?
Να μου λέει πολλοί πελάτες δεν έχουν πρόβλημα .... Την λέω δεν φέρθηκες επαγγελματικά, ήθελα μία ωρίτσα σήμερα αλλά με χάλασες.
Λαμόγια απλά να σε βάλουν στο μαντρί, έφυγα τσατισμένος χωρίς να πάρω πρόγραμμα.
Βγάζω φρίκη ρε σύ όταν στο αλλάζουν
Κ ποιος δε βγάζει φρίκη όταν σου αλλάζουν την ώρα η πάνε να σε πάσαρουν άλλη κοπέλα η κ αυτό π έγινε με εσένα
Αυτός είναι κ ο λόγος π Εχω να πάω πολλά χρόνια στην συγκεκριμένη κυρία
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
310
Like
508
Πόντοι
81
Αφου ειστε κοροϊδία και πηγαίνατε ακομα τι να πω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom